Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυουλα 1η φορα!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Μολις σημερα μετα απο 8 ημερες καθυστερησης και προσπαθεια αποκτησης μωρου τουλαχιστον 4 χρονια, επιτελους πηρα θετικο αποτελεσμα εις διπλουν απο τεστακια εγκυμοσυνης! Εχω τεραστια χαρα οπως καταλαβαινετε, αλλα και τεραστιο αγχος γιατι θελω ολα να ειναι καλα!!!!! Με το καλο τα μωρακια μας στα χερια μας σε ολες τις εγκυουλες !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο δεσποινακι μου... ειμαστε μαζι. Ολα να πανε καλα κ να τα κρατησουμε στην αγκαλια μας γερα κ δυνατα τα νινακια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Με το καλο δεσποινακι μου... ειμαστε μαζι. Ολα να πανε καλα κ να τα κρατησουμε στην αγκαλια μας γερα κ δυνατα τα νινακια μας

Μακαρι ολα να μας πανε καλα Μαρακι μου <3 Ειμαστε μαζι ναι...Ευχομαι ολοψυχα να εχουμε ενα υπεροχο τελειομηνο ταξιδι εγκυμοσυνης :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ μινιατούρα! Εύχομαι οι ευχές σας να πιάσουν τόπο! Και γρήγορα μωράκια σε όσες κοπέλες προσπαθούν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/6/2017 at 5:15 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Συγχαρητήρια Δεσποινάκι για την εγκυμοσύνη σου!!!!Σου εύχομαι και με μια τεράστια χοριακή!!!!

Σε ευχαριστώ Μαριλια !!!! Ευτυχώς την πήραμε και την 2η τεράστια χοριακη !!!! Όλα δείχνουν ότι πάνε υπέροχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...