Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Κι εμενα ετσι ακριβως μου ειπε, η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι εντονοι, απλα ταραζομαι λιγακι ! Απο συμπτωματα εγω δεν εχω απολυτως τπτ, περα απο υπερευαισθητο στηθος και πονεμενο! Και τουμπανιασμενο !!!!!! Κατα τα αλλα απολυτως τπτ....Μονο σημερα ειδα οτι μου εχουν πρηστει τα ποδαρακια! Εσυ ?

Κ εγω το στηθος εχω. Υπερβολικη συχνοουρια κ που κ που εχω κατι αναγουλες. Κ εω κ υπνηλια πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

 

Αντε καλα αποτελεσματαααααα. Περιμενω να μ πεις τα αποτελεσματα. Στο γιατρο πηγες καθολου? Περνεις τπτ φαρμακα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Αντε καλα αποτελεσματαααααα. Περιμενω να μ πεις τα αποτελεσματα. Στο γιατρο πηγες καθολου? Περνεις τπτ φαρμακα???

Αποτελέσματα μετά τις 6 θα έχουμε! Στον γιατρό δεν έχω πάει ακόμα γτ είμαι σε χωριό και εκείνος έχει ιατρείο σε μια περιοχή κοντά μας μόνο μια φορά την εβδομάδα αλλιώς θα πρέπει να ανέβω Αθήνα!  Όσο για υπνηλία .... κοιμάμαι όρθια όλη μέρα! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλη επιτυχία να εχεις Δέσποινακι..τεράστιο αριθμό ευχομαι ολόψυχα!!!θα περιμένουμε νεα σου!!

Ηρθαν τα νεακια μου !!!!!!!!!! Ειμαι στις 1634 μοναδες !!!!!! Ο γιατρος ειπε οτι ειμαι 4 εβδομαδων ! Και να επαναλαβω την Παρασκευη μαζι με καποιες αλλες εξετασουλες, και πρεπει λεει η χοριακη την Παρασκευη να ειναι πανω απο 3000 :) Ειμαι καλα λετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Ηρθαν τα νεακια μου !!!!!!!!!! Ειμαι στις 1634 μοναδες !!!!!! Ο γιατρος ειπε οτι ειμαι 4 εβδομαδων ! Και να επαναλαβω την Παρασκευη μαζι με καποιες αλλες εξετασουλες, και πρεπει λεει η χοριακη την Παρασκευη να ειναι πανω απο 3000 :) Ειμαι καλα λετε ?

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Ηρθαν τα νεακια μου !!!!!!!!!! Ειμαι στις 1634 μοναδες !!!!!! Ο γιατρος ειπε οτι ειμαι 4 εβδομαδων ! Και να επαναλαβω την Παρασκευη μαζι με καποιες αλλες εξετασουλες, και πρεπει λεει η χοριακη την Παρασκευη να ειναι πανω απο 3000 :) Ειμαι καλα λετε ?

Μια χαρα τα βλεπω τα πραγματα. Αντε ωραια.... υπομονη μεχρι την παρασκευη παλι. Κ εγω αυριο θα κανω την τελευταια χοριακη. Αντε να δουμε παλι. Η πρωτη σου εγκυμοσυνη ειναι??? Αρα εχουμε 2 βδομαδες διαφορα. Εγω τωρα ειμαι 6εβδομαδων

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

 

Μια χαρα τα βλεπω τα πραγματα. Αντε ωραια.... υπομονη μεχρι την παρασκευη παλι. Κ εγω αυριο θα κανω την τελευταια χοριακη. Αντε να δουμε παλι. Η πρωτη σου εγκυμοσυνη ειναι??? Αρα εχουμε 2 βδομαδες διαφορα. Εγω τωρα ειμαι 6εβδομαδων

 

Αντε να μας φέρεις εξαιρετικά αποτελέσματα αύριο κορίτσι μου! Ναι είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και μάλιστα ήρθε μετά από 5 χρόνια που είμαι με τον σύζυγό μου! Ειδικά τα 2 τελευταία ήμασταν συνέχεια μαζί! Αλλά το υπερβολικό άγχος ... έκανε ζημιά! Ναι φαίνεται να έχουμε δύο εβδομάδες διαφορά! Είμαστε σχεδόν μαζί! Έλα όλα υπέροχα θα μας πάνε! Εγώ τώρα περιμένω με αγωνία και την χοριακη και τον υπέρηχο την άλλη τρίτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

 

Σημερα εχω ξυπνησει με παρα πολυ αγχος κοριτσια. Ειναι εξαιρετικα ψυχοφθορο αυτο το πραγμα με τα επιπεδα της χοριακης.... Αντι να χαλαρωσεις και να απολαυσεις το γεγονος οτι περιμενεις μωρακι, σου μπαινουν 1002 αναποδες σκεψεις στο μυαλο. :( Δυστυχως εχω και τις 1002 αναποδες σκεψεις σημερα. Και υπομονη 0. Και δεν ξερω πως να περιμενω μεχρι την Παρασκευη το απογευμα να δω τις επομενες τιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Αντε να μας φέρεις εξαιρετικά αποτελέσματα αύριο κορίτσι μου! Ναι είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και μάλιστα ήρθε μετά από 5 χρόνια που είμαι με τον σύζυγό μου! Ειδικά τα 2 τελευταία ήμασταν συνέχεια μαζί! Αλλά το υπερβολικό άγχος ... έκανε ζημιά! Ναι φαίνεται να έχουμε δύο εβδομάδες διαφορά! Είμαστε σχεδόν μαζί! Έλα όλα υπέροχα θα μας πάνε! Εγώ τώρα περιμένω με αγωνία και την χοριακη και τον υπέρηχο την άλλη τρίτη! 

Εδωσα αιματακι κ θα ξερω το μεσημερι. Δε περνανε οι ωρες. Το αγχος δε κανει πουθενα καλο. Χοριακη ποτε θα ξανακανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Σημερα εχω ξυπνησει με παρα πολυ αγχος κοριτσια. Ειναι εξαιρετικα ψυχοφθορο αυτο το πραγμα με τα επιπεδα της χοριακης.... Αντι να χαλαρωσεις και να απολαυσεις το γεγονος οτι περιμενεις μωρακι, σου μπαινουν 1002 αναποδες σκεψεις στο μυαλο. :( Δυστυχως εχω και τις 1002 αναποδες σκεψεις σημερα. Και υπομονη 0. Και δεν ξερω πως να περιμενω μεχρι την Παρασκευη το απογευμα να δω τις επομενες τιμες.

Αστα να πανε Δεσποινακι μου. Καθε φορα θα εχουμε αγχος για κατι διαφορετικο. Ολα καλα θα πανε. Μην κανεις κακιες σκεψεις.οτι ειναξ να γινει θα γινει. Η μαλλον οτι ηταν να γινει εγινε. Θετικη σκεψη αλλιως θα τρελαθουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Εδωσα αιματακι κ θα ξερω το μεσημερι. Δε περνανε οι ωρες. Το αγχος δε κανει πουθενα καλο. Χοριακη ποτε θα ξανακανεις?

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Σήμερα και εγώ έτσι είμαι. Απελπιστικά ψυχοφθόρο όλο αυτό το πράγμα! Πφφφφφφφφ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Αστα να πανε Δεσποινακι μου. Καθε φορα θα εχουμε αγχος για κατι διαφορετικο. Ολα καλα θα πανε. Μην κανεις κακιες σκεψεις.οτι ειναξ να γινει θα γινει. Η μαλλον οτι ηταν να γινει εγινε. Θετικη σκεψη αλλιως θα τρελαθουμε. 

Εννοείς αν δεν έχουμε τρελαθεί ήδη εεε ???? Χαχαχαχαχα! Αχχχχ Παναγιά μου μακάρι όλα να είναι υπέροχα! Για όλες τις μέλλουσες μανούλες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Εννοείς αν δεν έχουμε τρελαθεί ήδη εεε ???? Χαχαχαχαχα! Αχχχχ Παναγιά μου μακάρι όλα να είναι υπέροχα! Για όλες τις μέλλουσες μανούλες !!!!

Χαχαχαχαχα... εγω ειμαι οριακα... ο αντρας σου τι λεει για ολα???τον τρελανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Χαχαχαχαχα... εγω ειμαι οριακα... ο αντρας σου τι λεει για ολα???τον τρελανες?

Όχι ευτυχώς εκείνος είναι πολύ χαλαρός και μου δίνει δύναμη! Από συμπτώματα τα ίδια! Νυστα, πρησμενο στήθος και πόδια! Ψιλο πονακια στην κοιλίτσα και λίγη αδυναμία! Έχω ξεκινήσει και φιλλικο οξύ εγώ! Εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγ περνω φιλλικο salospir κ utrogestan απο το κολπο. Εμενα εχθες δε με πονουσε πολυ το στηθος μου κ φυσικα λεω ουπςς τι γινεται. Αλλα σημερα ξυπνησα απο τον πονο κ τι χαρα. Π φτασαμε να μας ποναει κατι κ να χαιρομαστε.:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Κ εγ περνω φιλλικο salospir κ utrogestan απο το κολπο. Εμενα εχθες δε με πονουσε πολυ το στηθος μου κ φυσικα λεω ουπςς τι γινεται. Αλλα σημερα ξυπνησα απο τον πονο κ τι χαρα. Π φτασαμε να μας ποναει κατι κ να χαιρομαστε.:roll:

Αχαχαχαχαχαχαχα άστα να πάνε! Δεν πειράζει ας χαιρόμαστε και με κάτι !!!!! Εντάξει τα δύο στα έχει δώσει λόγω ιστορικού! Είμαι πολύ αισιόδοξη για εσένα! Όλα θα σου πάνε υπέροχα,  θα δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι.... κ σε σενα ευχομι οτι καλυτερο. Να κανεις κ τον πρωτο σου υπερηχο.κ ναδεις το ζουζουνακι σου. Πυ μενεις? Ποσο χρονων εισαι αν επτρεπετααι? Με τα μωρα μας εχουμε ξεχαστει να γνωριστουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Μακαρι.... κ σε σενα ευχομι οτι καλυτερο. Να κανεις κ τον πρωτο σου υπερηχο.κ ναδεις το ζουζουνακι σου. Πυ μενεις? Ποσο χρονων εισαι αν επτρεπετααι? Με τα μωρα μας εχουμε ξεχαστει να γνωριστουμε

Χεχε οντως !!!! Ειμαι 31 και μενω λιγο εξω απο Στυλιδα ! Εσυ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Κι εγώ χάρηκα πολύ Μαράκι μου! Φυσικά και θα λέμε ευχάριστα! Έχεις νεάκια από την χοριακη σου ???

Ηρθα κ εγω με την χοριακουλα μου....5241. Τι λετε??? 9/6 2234

12/6 3790 κ σημερα 5241 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοο !!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααααααααα !!!!!! Αληθεια μου εφτιαξες ενα τεραστιο χαμογελο !!!!!! Με το καλοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Ο γιατρος τι λεει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Μπραβοοοοοοοοοοο !!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααααααααα !!!!!! Αληθεια μου εφτιαξες ενα τεραστιο χαμογελο !!!!!! Με το καλοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!! Ο γιατρος τι λεει ??

Κ εγω οταν το πηρα ειχα τεραστιο χαμογελο. Απλα με προβληματιζει πυ δεν διπλασιαστηκε μονο ανεβηκε. Τον πηρα κ το σηκωσε η γραμματεας γιατι εξταζει.περιμενω τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...