Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Κοριτσια ειμαι καινουρια στο foroum. Λοιπον ειμαι εγκυος στην 5ηβδομαδα καναμε υπερυχο και ειδαμε δυο σακους. Μ ειπε ο γιατος να κανω χοριακη δυο φορες. Η πρωτη βγηκε 2234. Τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αχ κοριτσια μου μακαρι να πανε ολα καλα αυτηβη φορα. Ειχα μια παλλινδρομη 2 μηνων κ μια αλλη στη 15η βδομαδα σπασανε τα νερα κ γεννησα κανονικα. Καταλαβαινετε το αγχος μου ε? Σημερα ξνα εκανα κ περιμενω τα αποτελεσματα. Φφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Αχ κοριτσια μου μακαρι να πανε ολα καλα αυτηβη φορα. Ειχα μια παλλινδρομη 2 μηνων κ μια αλλη στη 15η βδομαδα σπασανε τα νερα κ γεννησα κανονικα. Καταλαβαινετε το αγχος μου ε? Σημερα ξνα εκανα κ περιμενω τα αποτελεσματα. Φφφφφ

Ολα καλα θα πανε !!! δε γινεται ολα τα στραβα επανω μας. Πρωτα ο Θεος κ ας σκεφτομαστε θετικα. Σκεψου οτι αν ειναι δίδυμα έρχονται πισω 2 μωρα που εφυγαν κάποτε ????.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμεις μολις ακουσαμε απο το γιατρο οτι ειναι δυο αυτο σκεφτηκαμε. Καποτε μας τα πηρε ο Θεος κ τωρα μας τα δινει πισω. Μακαρι ολα καλα να ειναι μεχρι το τελος. Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια. Ειναι πολυ χαλαρωτικο να μιλαμε εδω μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Κοριτσια ειμαι καινουρια στο foroum. Λοιπον ειμαι εγκυος στην 5ηβδομαδα καναμε υπερυχο και ειδαμε δυο σακους. Μ ειπε ο γιατος να κανω χοριακη δυο φορες. Η πρωτη βγηκε 2234. Τι λετε?

Καλησπερα! Κι εγω καπου εκει ειμαι....Μολις σημερα πηρα θετικο τεστ, δεν εχω κανει ακομη χοριακη γτ ειμαι σε χωριο και δεν ειναι ευκολο να πας αμεσως! Κι εμενα η τιμουλα σου για διδυμα μου κανει....Ολα να πανε καλαααααααααααααα....Με το καλοοοοο !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔεσποιναGR με το καλο σου ευχομαι. Ειμαστε κ μαζι στη βδομαδα θα τα περασουμε μαζι.με το καλοοοο... πηρα τωρα κ την δευτερη χοριακη με τιμη 3790. Ειναι καλα η ειναι χαμηλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

ΔεσποιναGR με το καλο σου ευχομαι. Ειμαστε κ μαζι στη βδομαδα θα τα περασουμε μαζι.με το καλοοοο... πηρα τωρα κ την δευτερη χοριακη με τιμη 3790. Ειναι καλα η ειναι χαμηλα???

Κοπελα μου καλως ήλθες!!συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου..τα διδυμάκια ερχονται!!!μιλα με τον γιατρό σου..ολα δείχνουν να πηγαίνουν τελεια!!!εχεις καθε ευχή μας για μια καλη,τελειομηνη και ήρεμη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου.... τα θελω παρα πολυ. Ολες οσες ειναι εγκυουλες ευχομαι τα καλυτερα κ να τα κρατησουν στην αγκαλια τους γερα κ υγιεστατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

ΔεσποιναGR με το καλο σου ευχομαι. Ειμαστε κ μαζι στη βδομαδα θα τα περασουμε μαζι.με το καλοοοο... πηρα τωρα κ την δευτερη χοριακη με τιμη 3790. Ειναι καλα η ειναι χαμηλα???

Μαρακι μια χαρα ειναι, μην αγχωνεσαι κοπελα μου :) Φαντασου εγω αγωνια που δεν εχω ιδεα ακομα τι επιπεδα χοριακης εχω !!!!!!! Μην αγχωνεσαι και τα αρνητικα περασαν κοριτσι μου...Παμε γερα και αισιοδοξα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγχαρητηρια!!!!ηρεμηστε και απολαύστε!!καντε οτι σας λενε οι γιατροί σάς..και ΧΑΛΑΡΑ!!!!με το καλο να πάρετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Μαρακι μια χαρα ειναι, μην αγχωνεσαι κοπελα μου :) Φαντασου εγω αγωνια που δεν εχω ιδεα ακομα τι επιπεδα χοριακης εχω !!!!!!! Μην αγχωνεσαι και τα αρνητικα περασαν κοριτσι μου...Παμε γερα και αισιοδοξα :)

Φφφφφ οντως πρεπει να ειμαστε ηρεμες γιατι δε κανει καλο ουτε σε εμας ουτε στα νινακια μας. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια συγχαρητηρια!!!!ηρεμηστε και απολαύστε!!καντε οτι σας λενε οι γιατροί σάς..και ΧΑΛΑΡΑ!!!!με το καλο να πάρετε τα μωρά σας στην αγκαλιά σας..

Ευχαριστουμε μου Κατερινακι μου. Θα τα λεμε καθημερινα εδω μεσα. Μ εκανε πολυ καλο που μιλησαμε ολες μαζι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Φφφφφ οντως πρεπει να ειμαστε ηρεμες γιατι δε κανει καλο ουτε σε εμας ουτε στα νινακια μας. :)

Ετσι ακριβως !!!! Με το καλο και ολα καλα <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Ευχαριστουμε μου Κατερινακι μου. Θα τα λεμε καθημερινα εδω μεσα. Μ εκανε πολυ καλο που μιλησαμε ολες μαζι

 

Ευχαριστουμε πολυ Κατερινακι, κι εμενα μου εκανε καλο ! Εφυγε καπως η αγωνια ! Εξαλλου...οτι ειναι να γινει θα γινει ! Ψυχραιμια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Ευχαριστουμε μου Κατερινακι μου. Θα τα λεμε καθημερινα εδω μεσα. Μ εκανε πολυ καλο που μιλησαμε ολες μαζι

 

Ειμαστε όμορφο παρεάκι εδωμεσα..λέει η καθεμία τι σκέφτεται και νιωθει χωρις καμθα να την κρίνει!!!εχουμε ολες αυτον τον ιερό σκοπό..την μητρότητα..και αυτο μας ενώνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Ευχαριστουμε πολυ Κατερινακι, κι εμενα μου εκανε καλο ! Εφυγε καπως η αγωνια ! Εξαλλου...οτι ειναι να γινει θα γινει ! Ψυχραιμια !!!

Ετσι κοπελα μου γλυκια..ψυχραιμια και θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ειμαστε όμορφο παρεάκι εδωμεσα..λέει η καθεμία τι σκέφτεται και νιωθει χωρις καμθα να την κρίνει!!!εχουμε ολες αυτον τον ιερό σκοπό..την μητρότητα..και αυτο μας ενώνει!!!

Ετσι ακριβως...κ ευχομαι ολες να το ζησουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι Μαρία μου! Μοιραζόμαστε τα ίδια άγχη, τις ίδιες αγωνίες, τις ίδιες σκέψεις και εμπειρίες! Για αυτό μας ηρεμεί, ξέρουμε πως δεν είμαστε μόνες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειτε ακομα κ η πιο χαζη απορια η πιο χαζος φοβος μπορει να μοιραστει εδω μεσα,γιατι η μια καταλαβαινει την αλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που είπες χαζές απορίες και φοβίες, έχω συνέχεια πόνους στην κοιλίτσα λες και μόλις έχω αδιαθετησει. Να ανησυχήσω ????? Εσύ τι συμπτώματα έχεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω εχω τετοιους πονους κ μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι φυσιολογικο γιατι προετοιμαζεται η μητρα.μεγαλωνει. αλλα αμα ειναι πολυ εντονοι κ ε φευου τοτε να τον παρω τηλ. Απο συπτωματα τι εχεξς εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Κ εγω εχω τετοιους πονους κ μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι φυσιολογικο γιατι προετοιμαζεται η μητρα.μεγαλωνει. αλλα αμα ειναι πολυ εντονοι κ ε φευου τοτε να τον παρω τηλ. Απο συπτωματα τι εχεξς εσυ???

Κι εμενα ετσι ακριβως μου ειπε, η αληθεια ειναι οτι δεν ειναι εντονοι, απλα ταραζομαι λιγακι ! Απο συμπτωματα εγω δεν εχω απολυτως τπτ, περα απο υπερευαισθητο στηθος και πονεμενο! Και τουμπανιασμενο !!!!!! Κατα τα αλλα απολυτως τπτ....Μονο σημερα ειδα οτι μου εχουν πρηστει τα ποδαρακια! Εσυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΔεσποιναGR είπε:

Τωρα ξεκιναω να παω να δωσω αιματακι για την πρωτη μου χοριακη :) Ευχομαι ολα να ειναι καλα, θα σας πω αποτελεσματα οταν τα παρω :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...