Μετάβαση σε περιεχόμενο

OVITRELLE


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα την ενεση Οvitrelle που την κανατε κοιλια ,ποπο μπρατσο:confused: συνηθως επερνα την pregnyl την οποια δεν βρηκα και γινοταν στον ποπο αυτη που τξν κανουνε?ενδομυικα:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω κάνει ovitrelle. Από το κέντρο εξωσωματικής μου ειπαν οτι γίνεται στην κοιλιά οπότε την έκανα εκεί. Γίνεται και με τους δυο τρόπους αν δεν κάνω λάθος. Οι περισσότεροι γιατροί όμως λένε στην κοιλιά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rago είπε:

Κι εμένα ο γιατρός μου στην κοιλιά μου είπε να την κάνω.Είναι και πιο εύκολο....Καλή επιτυχία....

Να σαι καλα σ ευχαριστω και σε εσενα οτι καλυτερο ευχομαι,γραφεται αυυη η οχι?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η karen είπε:

Να σαι καλα σ ευχαριστω και σε εσενα οτι καλυτερο ευχομαι,γραφεται αυυη η οχι?

 

 

γράφεται.. καλή επιτυχία, όλα με το καλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Εγώ έχω κάνει ovitrelle. Από το κέντρο εξωσωματικής μου ειπαν οτι γίνεται στην κοιλιά οπότε την έκανα εκεί. Γίνεται και με τους δυο τρόπους αν δεν κάνω λάθος. Οι περισσότεροι γιατροί όμως λένε στην κοιλιά.

 

?????thanks!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κανει κι εγω ovitrelle στη κοιλίτσα....

Οι Pregnyl να ξέρετε οτι καταργούνται και θα κυκλοφορούν μόνο οι οvitrelle οι οποιες είναι και πολυ πιο ακριβές. Θα κυκλοφορεί οτι απόθεμα υπάρχει σε pregnyl μεχρι εξαντλήσεως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχω κανει κι εγω ovitrelle στη κοιλίτσα....

Οι Pregnyl να ξέρετε οτι καταργούνται και θα κυκλοφορούν μόνο οι οvitrelle οι οποιες είναι και πολυ πιο ακριβές. Θα κυκλοφορεί οτι απόθεμα υπάρχει σε pregnyl μεχρι εξαντλήσεως.

Μαλλον πρεπει να παρω καμια δεκαριά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/6/2017 at 4:40 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κοριτσια καλησπερα την ενεση Οvitrelle που την κανατε κοιλια ,ποπο μπρατσο:confused: συνηθως επερνα την pregnyl την οποια δεν βρηκα και γινοταν στον ποπο αυτη που τξν κανουνε?ενδομυικα:?

Κοριτσακι μου εγω την πρεγνυλ εχω κανει..και ο γιατρός και ο φαρμακοποιός μου ειπαν να την κανω στην κοιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου εγω την πρεγνυλ εχω κανει..και ο γιατρός και ο φαρμακοποιός μου ειπαν να την κανω στην κοιλιά..

Στην κοιλια εγω ολο στον ποπο την εκανα τεσπα σευχαριστω κατερινακι μου για την απαντηση την εκανα στην κοιλια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

Στην κοιλια εγω ολο στον ποπο την εκανα τεσπα σευχαριστω κατερινακι μου για την απαντηση την εκανα στην κοιλια. 

Και ενδομυικά γίνεται αλλα και υποδόροια.... Αντε καλή επιτυχία κοριτσακι μας!!!!!! Ευχομαι τελευταία και τυχερή φορά αυτη! :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Και ενδομυικά γίνεται αλλα και υποδόροια.... Αντε καλή επιτυχία κοριτσακι μας!!!!!! Ευχομαι τελευταία και τυχερή φορά αυτη! :) 

 Σευχαριστω peackockoudaki ????και εσυ οτι καλυτερο ευχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας ???τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας ???τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου????

Με το καλό κοριτσακι μου! Ευχομαι να γονιμοποιηθούν και μετα να γατζωθούν για τα καλα από τη κοιλίτσα της μαμας!!!!!! Σου στελνω όλη τη θετική μου ενέργεια Κάρεν μου! Τελευταία και τυχερή φορά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας ???τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου????

Γλυκουλα μ με το καλοοοο!!! ευχομαι να γονιμοποιηθουν οσα πιο πολλα γινεται για να εχεις και μελλοντικα αδερφακια!!! :) καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μ!!! αναμενουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Κοριτσια μου καλημερα ελπιζω να στε καλα ολες.σας ???τ αυγουλακια μας και τωρα αναμονη για εμβρυομεταφορα ελπιζω να γονιμοποιηθουνε ολα  τα φιλια μου????

Κοριτσακι μου καλη επιτυχία!!ευχομαι ολα να γινουν τέλειες βλαστοκυστουλες!!!ποτε με το καλο λέτε να κάνετε την εμβρυομεταφορα?εχεις ολη μας την θετική ενέργεια και τη σκέψη στο πλευρό σου!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

 

στις On 12/6/2017 at 3:12 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:
στις πριν 17 ώρες, ο/η peacock είπε:

 

Σας ευχαριστω κοριτσια μου και ευχομαι σε ολες μας  να πραγματοποιηθει το ονειρο μας???Σημερα θα ξερω μετα το μεσημερι η πεμπτη η σαββατο αναλογως τον αριθμο και την ποιοτητα...????????Καλημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

???Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι ?ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η karen είπε:

???Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι ?ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη?????????????

κορίτσι μου!!!!!! Με το καλό αύριο να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου!!! Όλα θα πάνε τέλεια...❤??!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η karen είπε:

???Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι ?ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη?????????????

Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η karen είπε:

???Τρια εμβρυακια και εμβρυομεταφορα παρασκευη θα τα βαλουμε και τα τρια ειπαμε να βαζαμε μονο τα  δυο και το τριτο καταψυξη αλλα δεν αξιζει για ενα μονο και δεν ξερεις αν θα επιβιωσει  αν και ηλικιακα κατω των  40 αν δεν κανω λαθος καπου εκει ειναι δεν τα βαζουν...  λογω ιστορικου μπορουμε να τα χρησιμοποιησουμε ολα μαζι ?ανυπομονω για την ημερα της εμβρυομεταφορας.η ψυχολογια μου ειναι στα υψη ελπιζω.να ανταμειφθω αυτη τη φορα ειμαθ πολυ αισιοδοξη αλλα κραταω και μια.πισινη?????????????

Γλυκό μου κορίτσι..με το καλο να κάνετε την έμβρυομεταφορα!!Ας ειναι στο πλευρό σου Η Παναγία μας και την ωρα της διαδικασίας και ολο το διάστημα μετα που θα περιμένεις να αγκαλιάσεις τα μωράκια σας!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ κοριτσακι μου..εισαι απιστευτο πλάσμα και σου αξίζουν τα καλυτερα!!!με την αισιοδοξία σημαία σου θα έρθουν τα καλυτερα!!η σκέψη μας μαζι σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...