Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!μόλις γύρισα απο τον εξωσωματικο με πολύ καλη διάθεση...ουσιαστικά μου είπε οτι είμαι μια χαρά παρόλο που έχω χαμηλή ΑΜΗ αξιολογώντας και τις αλλες ορμονολογικες...ουσιαστικά το μονο μας θέμα είναι το σπέρμα!

Μας είπε οτι έχουμε 65% πιθανότητες για την πρωτη φορά...ούαου!!!!βέβαια κραταω πισινή για να μην απογοητευτω....

Μας έγραψε κάτι εξετάσεις να κάνουμε: εγώ φονικοτητα κυττάρων

Και ο αντρασ μου κυστική ίνωση 90%, καρυότυπο και ydeletion...

Στο Ρέα είναι πολύ ακριβές....τις έχει κανει καμια σας κορίτσια??και που??γιατί στο ΡΕΑ βγαίνουν συνολικά 800€...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!μόλις γύρισα απο τον εξωσωματικο με πολύ καλη διάθεση...ουσιαστικά μου είπε οτι είμαι μια χαρά παρόλο που έχω χαμηλή ΑΜΗ αξιολογώντας και τις αλλες ορμονολογικες...ουσιαστικά το μονο μας θέμα είναι το σπέρμα!

Μας είπε οτι έχουμε 65% πιθανότητες για την πρωτη φορά...ούαου!!!!βέβαια κραταω πισινή για να μην απογοητευτω....

Μας έγραψε κάτι εξετάσεις να κάνουμε: εγώ φονικοτητα κυττάρων

Και ο αντρασ μου κυστική ίνωση 90%, καρυότυπο και ydeletion...

Στο Ρέα είναι πολύ ακριβές....τις έχει κανει καμια σας κορίτσια??και που??γιατί στο ΡΕΑ βγαίνουν συνολικά 800€...

Κ

Bravo ολα καλα ευχομαι να σου πανε και γρυγορα ευχαριστα νεα!!!!! Καρυοτυπο ζευγους καναμε εμεις αλλα στο πανεπυστιμιακο και πληρωσαμε μονο καπου στα 50€  τα αλλα που λες οχι !!!!65% πιθανοτιτες? Καλο γιατι δεν δινει κανεις τοσο!μια χαρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Κ

Bravo ολα καλα ευχομαι να σου πανε και γρυγορα ευχαριστα νεα!!!!! Καρυοτυπο ζευγους καναμε εμεις αλλα στο πανεπυστιμιακο και πληρωσαμε μονο καπου στα 50€  τα αλλα που λες οχι !!!!65% πιθανοτιτες? Καλο γιατι δεν δινει κανεις τοσο!μια χαρα 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!ευχαριστώ πολύ!!εύχομαι όλα τα κορίτσια εδώ μέσα να αποκτήσουν άμεσα το όνειρο τους!!!

Κι εμένα μου φάνηκε πολύ το 65%... Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη...ελπίζω και οι εξετάσεις που μας έδωσε να βγουν καλες ώστε να μην έχουμε άλλο θέμα...

Θα το ψαξω ομωσ για τις εξετάσεις γιατί είναι πολλά τα λεφτά και δεν ειχαμε υπολογισει με τον άντρα μου το ενδεχόμενο της εξωσωματικής!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!ευχαριστώ πολύ!!εύχομαι όλα τα κορίτσια εδώ μέσα να αποκτήσουν άμεσα το όνειρο τους!!!

Κι εμένα μου φάνηκε πολύ το 65%... Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη...ελπίζω και οι εξετάσεις που μας έδωσε να βγουν καλες ώστε να μην έχουμε άλλο θέμα...

Θα το ψαξω ομωσ για τις εξετάσεις γιατί είναι πολλά τα λεφτά και δεν ειχαμε υπολογισει με τον άντρα μου το ενδεχόμενο της εξωσωματικής!!?????

Καλα αποτελεσματα να εχετε και γρυγορα να μας πεις ευχαρηστα νεα !!!! Αυτα που πρεπει να ειναι οικονομικα αυτα ειναι πανακρυβα!!!!! Πολλα λεφτα αλλα και τι να κανουμε!!!!!πανω απο ολα σκεψου θετικα και ολα θα πανε καλα!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Εγω τα ξεκηνησα δευτερη μερα περιοδου αλλα εγω παω για εμβρυομεταφορα μονο ωολυψια εχω κανει και δεν θυμαμε τις αλλες φορες !!!!εσυ σε τι φαση εισαι?συγνωμη που δεν θυμαμε!

για ωοληψια ξεκινάω διεγερση.. Θα ρωτήσω σε σε δυο μέρες που θα ξαναπάω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!μόλις γύρισα απο τον εξωσωματικο με πολύ καλη διάθεση...ουσιαστικά μου είπε οτι είμαι μια χαρά παρόλο που έχω χαμηλή ΑΜΗ αξιολογώντας και τις αλλες ορμονολογικες...ουσιαστικά το μονο μας θέμα είναι το σπέρμα!

Μας είπε οτι έχουμε 65% πιθανότητες για την πρωτη φορά...ούαου!!!!βέβαια κραταω πισινή για να μην απογοητευτω....

Μας έγραψε κάτι εξετάσεις να κάνουμε: εγώ φονικοτητα κυττάρων

Και ο αντρασ μου κυστική ίνωση 90%, καρυότυπο και ydeletion...

Στο Ρέα είναι πολύ ακριβές....τις έχει κανει καμια σας κορίτσια??και που??γιατί στο ΡΕΑ βγαίνουν συνολικά 800€...

εγω εκανα κυστικη ινωση το 95-99% των μεταλλαξεων στο χωρεμειο (Ευκολη διαδικασια...εστειλα αιμα με κουριερ) και πληρωσα 350€ και καρυοτυπο ζευγους παλι στο χωρεμειο 150€.

αν κανεις για κυστικη μην τσιγκουνευτεις τα λεφτα...να κανεις το συνολο των μεταλαξεων οπως στο χωρεμειο...στο λαικο δεν νομιζω να κανουν για το συνολο...κ αυτο στο λεω γιατι μια κοπελα εκανε στο λαικο για το 75 % νομιζω ηταν αρνητικο ομως το παιδι της βγηκε ασθενης κ οχι απλα φορεας!!!!!! γιατι ειχε ο συζυγος κ αυτη δεν εκανε  στο συνολο.....καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2017 at 10:54 ΠΜ, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκι μου τι φάρμακα έπαιρνες? Έχω και εγώ Χασιμότο και η θρομβοφιλια δεν βγήκε εντελώς καθαρή!! Είχα μια παλινδρομη στην 8η εβδομάδα αλλά απέβαλα φυσικά και δεν ξέρουμε τι μπορεί να σταμάτησε την ανάπτυξη!! Σε ρωτάω γιατί τώρα έχω μπει σε δεύτερο κύκλο εξωσωματικής...

ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΤΩΝ 100 ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ 2 ΧΑΠΙΑ ΤΩΝ 5 ΜΙΛΙΓΚΡΑΜ (ΠΡΕΖΟΛΟΝ)ΙΝΟΧΕΠ ΤΩΝ 0,45

Τ4 ΤΩΝ 50 ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΟΠΩΣ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΚΤΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΤΩΝ 100 ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ 2 ΧΑΠΙΑ ΤΩΝ 5 ΜΙΛΙΓΚΡΑΜ (ΠΡΕΖΟΛΟΝ)ΙΝΟΧΕΠ ΤΩΝ 0,45

Τ4 ΤΩΝ 50 ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΟΠΩΣ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΚΤΛ

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/9/2017 at 5:39 ΜΜ, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!ευχαριστώ πολύ!!εύχομαι όλα τα κορίτσια εδώ μέσα να αποκτήσουν άμεσα το όνειρο τους!!!

Κι εμένα μου φάνηκε πολύ το 65%... Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη...ελπίζω και οι εξετάσεις που μας έδωσε να βγουν καλες ώστε να μην έχουμε άλλο θέμα...

Θα το ψαξω ομωσ για τις εξετάσεις γιατί είναι πολλά τα λεφτά και δεν ειχαμε υπολογισει με τον άντρα μου το ενδεχόμενο της εξωσωματικής!!?????

το ρεα εχει απο τα καλυτερα εμβριολογικα στο ξαναπα..εμενα μου χε πει το ιδιο κι οντως επιασαν ολες...πολυ μεγαλη σημασια εχει η ηλικια της γυναικας εκει παιζουν τα ποσοστα (ουσιαστικα η ποιοτητα ωαριων για να μαι πιο σαφης)

στα πα και τα γραφω και δημοσια

ο καρυωτυπος ζευγους γινεται δωρεαν μεσα σε κτηριο του παιδων το κεντρο υγειας παιδιου(οχι στο Χωραιμειο στο χωραιμειο πληρωνεις0

ΤΑ ΝΚ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑ 3 ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΨΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΝΑΛΥΣΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΜΟΥΣΙΚΗΣ(ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΤΑ ΔΕΧΟΤΑΝ ΓΡΑΜΜΕΝΑ)

Η ΚΥΣΤΙΚΗ ΓΡΑΦΕΤΑΙ...ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟ 75% ΒΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 95%...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε σε ανδρολογο ο οποίος εκανε όλες τις εξετάσεις στον άντρα μου να δει αν οφείλεται κάπου κ όλα ειναι φυσιολογικοτατα κ μ ειπε οτι απο αυτόν είμαστε οκ μπορούμε να προχωρήσουμε σε εξωσωματικη όποτε θελουμε !απλα μας ήρθε αποτιμά !:/ 

στις On 19/9/2017 at 4:19 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

 

εξωσωματική γίνεται και με 1 σπερματοζωάριο που λέει ο λόγος! μην αγχώνεσαι χωρίς να πα΄ρεις απαντήσεις.. αλλά να πάτε και σε ανδρολόγο που ασχολείται με αναπαραγωγή για να αξιολογήσει τα σπερμοδιαγράμματα, αν δεν έχετε πάει ήδη.. ολα θα πάνε καλά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια ! Είμαι πολυ ήρεμη πλέον βγήκε κ το δεύτερο σπερμοδιαγραμμα μας κ είμαστε καλυτερα απο το πρώτο πάλι χάλια ειναι αλλα έχουμε 300000/ml όποτε για εξωσωματικη είμαστε μια χαρά ! Τη Δευτέρα έχω ραντεβού με την εξωσωματικο να δω τι θα μ πει! Λογικά θα ζητήσει έξτρα εξετάσεις κ σαλπιγγογραφια αλλα θελω να πάρω μια εικόνα για το τι και πως κ μάλλον θα τι αφησουμε για του χρόνου Γτ και οικονομικά Δν είμασταν έτοιμοι κ ψυχολογικά νιώθω ράκος με τοσο καιρό που περιμέναμε κ με τις δουλειές μας πρέπει να ταχτοποιησοθμε κάποιες υποχρεώσεις! Όποτε Δν νιώθω κ αγχωμένη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επίσης πρέπει να υπάρχουν αν οχι επιδόματα έστω δάνεια για ζευγάρια που έχουν ανάγκη να κάνουν εξωσωματικη !! Ειναι πολλά λεφτά και η διαδικασία αλλα και οι εξετάσεις !! Δν νμζ να έχουν όλα τα ζευγάρια ένα 5000 στην άκρη σε περίπτωση εξωσωματικής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Crystaleniaa είπε:

Και επίσης πρέπει να υπάρχουν αν οχι επιδόματα έστω δάνεια για ζευγάρια που έχουν ανάγκη να κάνουν εξωσωματικη !! Ειναι πολλά λεφτά και η διαδικασία αλλα και οι εξετάσεις !! Δν νμζ να έχουν όλα τα ζευγάρια ένα 5000 στην άκρη σε περίπτωση εξωσωματικής!

όπως τα λες κορίτσι μου, αλλα αντί να βοηθάνε, βάζουν εμπόδια.. ο γιατρός μου έκανε κάποια χρόνια στο Ισραήλ κ εκεί λέει εχει πολλές μονάδες υποβοηθουμενης κ το κράτος επιδοτει τα ζευγάρια για τις εξωσωματικες! Βέβαια εκεί θέλουν στρατό, άλλη ιστορία... 

Να ψάξεις κ δημόσια.. Επίσης μετατην σαλπιγγογραφία έχεις πολλές πιθανότητες να μείνεις έγκυος ευκολότερα! Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/9/2017 at 8:00 ΜΜ, ο/η Crystaleniaa είπε:

Και επίσης πρέπει να υπάρχουν αν οχι επιδόματα έστω δάνεια για ζευγάρια που έχουν ανάγκη να κάνουν εξωσωματικη !! Ειναι πολλά λεφτά και η διαδικασία αλλα και οι εξετάσεις !! Δν νμζ να έχουν όλα τα ζευγάρια ένα 5000 στην άκρη σε περίπτωση εξωσωματικής!

5000??? Μακαρι να ναι μονο τοσα..υπολογισαμε απο αππδειξεις οτι δωσαμε 22.000 για τα δυο μας παιδια( χωρις τος γεννες) κ χωρις τα μαυρα κ ψιλοεξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On ‎20‎/‎9‎/‎2017 at 3:06 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΤΩΝ 100 ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ 2 ΧΑΠΙΑ ΤΩΝ 5 ΜΙΛΙΓΚΡΑΜ (ΠΡΕΖΟΛΟΝ)ΙΝΟΧΕΠ ΤΩΝ 0,45

Τ4 ΤΩΝ 50 ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΟΠΩΣ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ ΚΤΛ

αγάπη, την κορτιζόνη ποτε την πήρες κ για πόσες μέρες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χρηματικο μεγαλο ανχος για τις προυηουμενες αποτυχημενες προσπαθειες μας πηγανε 25.000 !!!!!! Κορτιζονη πια ειναι κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Το χρηματικο μεγαλο ανχος για τις προυηουμενες αποτυχημενες προσπαθειες μας πηγανε 25.000 !!!!!! Κορτιζονη πια ειναι κοριτσια?

κορτιζονη ειναι τα prezolon που λέει και η Finally. Συνήθως στις εξωσωματικες δίνουν μια μικρή δόση, ειδικά αν έχουν προηγηθεί αποβολές.

τα ποσα που ακούω απλα δεν υπάρχουν!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η jazz είπε:

κορτιζονη ειναι τα prezolon που λέει και η Finally. Συνήθως στις εξωσωματικες δίνουν μια μικρή δόση, ειδικά αν έχουν προηγηθεί αποβολές.

τα ποσα που ακούω απλα δεν υπάρχουν!!!  

Α ναι prezolon θα παρω ενα απο την τεταρτη και μετα την εμβρυομεταφορα την Παρασκευη 2 πολλα φαρμακα παλι βρε παιδι μου οι ανιψιες μου με κοροιδευουνε σαν τη γιαγια εισαι ετσι λεγανε !!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και εγώ ετοιμάζομαι για εξωσωματική έχω αρχίσει τα ινοφερτ ένα φακελάκι το πρωί και ένα χάπι το βράδυ ινοφερτ plus το γλουκοφαζ το μεσημέρι μαζί με pregnacare conception προσπαθώ όσο γίνεται με υγιεινή διατροφή και άσκηση και ψαχνωμαι για υστεροσκοπησει από αύριο θα πάρω τηλέφωνο στα δημόσια γιατί δυστυχώς το ιδιωτικό είναι πολύ για μένα.Θελω να κλείσω και ραντεβού σε αιματολογο για θρομποφιλια και τα λοιπά έχετε να μου προτείνει κάποιο στα δημόσια ή με ΕΟΠΥΥ??Καλή επιτυχία σε όλες και πολλά μωράκια σας εύχομαι κοριτσαρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλημέρα και εγώ ετοιμάζομαι για εξωσωματική έχω αρχίσει τα ινοφερτ ένα φακελάκι το πρωί και ένα χάπι το βράδυ ινοφερτ plus το γλουκοφαζ το μεσημέρι μαζί με pregnacare conception προσπαθώ όσο γίνεται με υγιεινή διατροφή και άσκηση και ψαχνωμαι για υστεροσκοπησει από αύριο θα πάρω τηλέφωνο στα δημόσια γιατί δυστυχώς το ιδιωτικό είναι πολύ για μένα.Θελω να κλείσω και ραντεβού σε αιματολογο για θρομποφιλια και τα λοιπά έχετε να μου προτείνει κάποιο στα δημόσια ή με ΕΟΠΥΥ??Καλή επιτυχία σε όλες και πολλά μωράκια σας εύχομαι κοριτσαρες μου

Και σε εσενα καλη επυτιχια ολα καλα να πανε και καλα αποτελεσματα στις εξετασεις !εγω απο την πρωτη στιγμη περνω γλουκαφαζ και d3 fix!!!! Και τωρα ξεκινησα για την εμβρυομεταφορα crinone !cyclacur! Salospir! Innohep! Prolutex! Utrogestan! Prezolon! Χαχα τι λιγα!!!εσυ για ποτε λες να πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και σε εσενα καλη επυτιχια ολα καλα να πανε και καλα αποτελεσματα στις εξετασεις !εγω απο την πρωτη στιγμη περνω γλουκαφαζ και d3 fix!!!! Και τωρα ξεκινησα για την εμβρυομεταφορα crinone !cyclacur! Salospir! Innohep! Prolutex! Utrogestan! Prezolon! Χαχα τι λιγα!!!εσυ για ποτε λες να πατε?

Χαχαχα μπόλικα χαπακια βλέπω σκέφτομαι Δεκεμβρίο να κάνω και την υστεροσκοπησει και της λοιπές εξετάσεις γιατί ο ιδιωτικός γιατρός που εχω δεν τα θεωρεί απαραίτητα που θα κανείς την εξωσωματική?? Βιταμίνη d3 πήρα το καλοκαίρι αμπούλες και είναι οκ τώρα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οταν κοβω την D3 πεφτει παλι και ο γιατρος την θελει στο 30!!! Αν κανεις υστεροσκοποιση μετα απο ποσο καιρο μπορεις να πας για εξωσωματικη η δεν υπαρχει προβλημα? Εγω κανω στον Γκεκα με παρακολουθει στη Λαρισα γιατι ειμαι απο καρδιτσα και εξωσωματικη κανει στη Θεσσαλονικη!!στο embryolamb!εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

αγάπη, την κορτιζόνη ποτε την πήρες κ για πόσες μέρες;;;;;

Ξεκινησα στην ωοληψια ως την 8 βδομαδα εγκυμοσυνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η jazz είπε:

κορτιζονη ειναι τα prezolon που λέει και η Finally. Συνήθως στις εξωσωματικες δίνουν μια μικρή δόση, ειδικά αν έχουν προηγηθεί αποβολές.

τα ποσα που ακούω απλα δεν υπάρχουν!!!  

Εγω την πηρα για αυτοανοσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Finally είπε:

Ξεκινησα στην ωοληψια ως την 8 βδομαδα εγκυμοσυνης

εμενα μου είπε μόνο 10-15 μέρες πριν την εμβρυομεταφορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...