Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια!  Πρώτων εύχομαι σε όλες τα καλύτερα. Διαβάζω τα μηνύματα και ηρεμώ τις περισσότερες φορές. 

Περιμένω και εγώ μωράκι ,το δεύτερο μετά από 14 χρόνια ...είμαι 17 εβδομάδες και έκανα λόγο ηλικίας το PCR για το σύνδρομο νταουν 

Ο ιατρός μου είπε πως όλα είναι καλά 

Βλέποντας δικασας αποτελέσματα που ανησυχητικά ρωτάτε για 1πρως 876 .......Εγώ τώρα τι κάνω με αυτά τα αποτελέσματα 

1496390871159-434941389.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου καλημέρα! Με τ καλό τ μωράκι σου! Δεν κατάλαβα γτ ανησυχείς? Βλέπω πως δίπλα σε όλες τις εξετάσεις γράφει χαμηλό ρίσκο. Ο γιατρός σου τι σ είπε? Χωρίς να είμαι ειδική κ να ξέρω να διαβάζω εξετάσεις φαντάζομαι πως ανησυχησες γτ διάβασες 1/89 αλλά αν δεις είναι οι πιθανότητες βάση ηλικίας. Δίπλα οι πιθανότητες βάση τεστ είναι κάτω από 1 στις 10000. Παντα οι γιατροί δίνουν πιθανότητες βάση ηλικίας αλλά εσύ θα κοιτάς τα αποτελέσματα της εξέτασης τα οποία πιστεύω πως είναι πάρα πολύ καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ! Ναι για το 1/89 ανησύχησα , θα γεννηθεί με το καλό το μωράκι μου, λίγο πριν κλείσω τα 40 .....ο ιατρός μου είπε ότι όλα είναι καλά .Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσι μου!!

εκανες αμνιοπαρακεντηση η το harmony test?

αν ειναι το harmony test μπορω αμα θελεις να τα συγκρινω με τα δικα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...