Μετάβαση σε περιεχόμενο

Β'επιπέδου


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.. Εγώ είμαι έγκυος στην 9η εβδομάδα .. Είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλα θα ήθελα να μάθω πιο είναι το κόστος του β'επιπέδου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anny boo είπε:

Γεια σας κορίτσια.. Εγώ είμαι έγκυος στην 9η εβδομάδα .. Είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλα θα ήθελα να μάθω πιο είναι το κόστος του β'επιπέδου.. 

Με το καλο κοριτσι μου!!!!Απο "ερευνα αγορας" που εκανα κοστιζει περιπου μεσο ορο 120 ευρω.Θα πρεπει να τη κανεις την 20η-24η εβδομαδα!Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα επισης να σου πω πως μπορεις να τη κανεις και σε δημοσιο νοσοκομειο πχ. Στο Ελενας  με χαμηλοτερο κοστος περιπου 60ευρω.Απλα θα πρεπει να κλεισεις ραντεβου τουλαχιστον 1 μηνα νωριτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anny boo είπε:

Γεια σας κορίτσια.. Εγώ είμαι έγκυος στην 9η εβδομάδα .. Είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλα θα ήθελα να μάθω πιο είναι το κόστος του β'επιπέδου.. 

Καλησπερα,

Βασικα μια διορθωσουλα σε αυτα που ειπε η Τονια. Στο δημοσιο την κανεις δωρεαν. Πας, στην γραφουν&την κανεις. Αυτο με το ραντεβου ισχυει, αν θες σε δημοσιο κλειστην απο τωρα. Εγω ειχα κανει το εξης αν σε ενδιαφερει, ειχα παει αρχικα στο λητω&ειχα κανει την αυχενικη, πληρωσα για την αυχενικη&pappa 120€&μου εβγαλαν καρτα οποτε για τη β επιπεδου ειχα εκπτωση και εβγαινε στα 80€. Εγω β επιπεδου εκανα και στο λητω με 80€&δωρεαν με το ταμειο στο Ελενα. Το απολαυσαμε με τον αντρουλη μου γιατι πραγματικα ηταν απολαυστικος υπερηχος επι 2! Η μονη ουσιαστικη διαφορα ειναι οτι στο λητω σου δινουν φωτογραφιες 4d ενω στο ελενα οχι. Αλλα μην νομιζεις οτι φαινοταν&πολυ καλα στις φωτο,τουλαχιστον εμας δεν ειχε καλη θεση! Με το καλο κοριτσι μου το μωρακι σου! Παντως εχω να δηλωσω εειδη ειδα&το λητω&το ελενα, τουλαχιστον για υπερηχο μακραν καλυτερο το ελενα!! Εχει ανακαινισει πριν 2 χρονια νομιζω αυτη την πτερυγα οποτε καταλαβαινεις ποσο σουπερ ειναι. Εκει εκανα&το doppler και αφιερωνουν&πολυ χρονο δεν σε ξεπετανε οπως σε καποια ιδιωτικα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια Χριστιαννα μου;Δεν το ξερα οτι ειναι εντελλως δωρεαν...μου ειχαν πει συμμετοχη 40-60 ευρω....Συγγνωμη για τη λαθος πληροφορια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ την εκανα στην επαρχία κ πλήρωσα 150 ευρώ.  Στην Αθήνα μερικά μεγάλα κέντρα δέχονται να στη γράψει ο γιατρός κ την κανουν με 5 ευρώ. Ψάξτε το όσες έχετε την ευκαιρία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η ToniaPap είπε:

Αληθεια Χριστιαννα μου;Δεν το ξερα οτι ειναι εντελλως δωρεαν...μου ειχαν πει συμμετοχη 40-60 ευρω....Συγγνωμη για τη λαθος πληροφορια!!!

Xαχα σιγα καλε! Το ποσο αυτο που λες οντως ισχυε μεχρι αρχες του ετους ή αν παει καποια να την κανει χωρις να την γραψει γιατρος. Ομως κατοπιν αποφασης του εοπυυ εχουν συμπεριληφθει ολες οι εξετασεις αυτες του προγεννητικου ελεγχου (οι 3 μεγαλοι υπερηχοι σιγουρα) οπως&αλλες εξετασεις υπαρχει το σχετικο φεκ. Επομενως τις κανουν δωρεαν οι μελλουσες μανουλες σε δημοσια νοσοκομεια! 

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κορίτσια εγώ την εκανα στην επαρχία κ πλήρωσα 150 ευρώ.  Στην Αθήνα μερικά μεγάλα κέντρα δέχονται να στη γράψει ο γιατρός κ την κανουν με 5 ευρώ. Ψάξτε το όσες έχετε την ευκαιρία. 

Ποοοοσα;; πωπω... Φανταζομαι σε τοσα λεφτα πρεπει να δινουν&βιντεο μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα, επειδη την εκανα προσφατα στο Μητερα, πληρωσα 120€, αλλα μπορει να την γραψεις αν εχεις βιβλιαριο. Εγω δεν ειχα οταν την εκανα κ ετσι δε μπορουσα να την γραψω αρχικα, αλλα να ξερεις οτι καλο ειναι να το ψαξεις νωρις και να κλεισεις συντομα ραντεβου γτ οταν ρωτησα ηταν κλειστα τα ραντεβου μεσω Εοπυυ για 2 μηνες! Μιλα με τον γιατρο σ για το ποτε θα εισαι στις καταλληλες εβδομαδες και κλειστην απο τωρα!! Συμβουλη μου! Καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...