Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια την βοήθεια σας!


Renata7

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Φφφφ ενω χαρηκα που εφτασε τοσο με ανυσηχησε οτι δε δεπλασιαστηκε. Την παρασκευη εχω ραντεβου για υπερηχο να δουμε

Ολα καλα θα πάνε θα δεις! Πήγαινε άναψε και δυο κεράκια στη Μεγαλόχαρη Έχε πίστη χαμογελα και θα ειναι ολα οπως τα επιθυμεις αγάπη μου γλυκιά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ολα καλα θα πάνε θα δεις! Πήγαινε άναψε και δυο κεράκια στη Μεγαλόχαρη Έχε πίστη χαμογελα και θα ειναι ολα οπως τα επιθυμεις αγάπη μου γλυκιά!❤️

δεν εχω ησυχασει απο χθεσ καθολου. προσευχομαι συνεχεια κ περιμενω την αυριανη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Mαράκι δείχνει άνοδο.Με το καλό και ο υπέρηχος.

σε ευχαριστω αλλα γιατι δεν εχει τισ τιμεσ που επρεπε? με διπλασιασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαρία κ απο εμένα μην ανησυχεις για την χοριακή σου ο διπλασιασμος γινεται σε 2 με 3 24ωρα αρα εσυ εισαι αψογα !! Και δεν ειναι και απαραιτητο οτι ακριβως θα ειναι διπλο το νουμερο! Ποτε ειχες τελευταια περιοδο?? Ευχομαι να ακουσεις αυριο 2 καρδουλες καλό μου κοριτσι και να πανε ολα κατευχήν να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη μεχρι να αγκαλιασεις τα 2 σου μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κωνσταντα ερη είπε:

Γειά σου Μαρία κ απο εμένα μην ανησυχεις για την χοριακή σου ο διπλασιασμος γινεται σε 2 με 3 24ωρα αρα εσυ εισαι αψογα !! Και δεν ειναι και απαραιτητο οτι ακριβως θα ειναι διπλο το νουμερο! Ποτε ειχες τελευταια περιοδο?? Ευχομαι να ακουσεις αυριο 2 καρδουλες καλό μου κοριτσι και να πανε ολα κατευχήν να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη μεχρι να αγκαλιασεις τα 2 σου μωρακια

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ...λογω ασχημου ιστορικου το μυαλο μου παει ολο στο κακο. μονο οταν κοιμαμαι δε σκεφτομαι. 1/5 ηταν η τελευταια. μακαρι να ακουσω και τα δυο μωρακια μου και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

σε ευχαριστω παρα παρα πολυ...λογω ασχημου ιστορικου το μυαλο μου παει ολο στο κακο. μονο οταν κοιμαμαι δε σκεφτομαι. 1/5 ηταν η τελευταια. μακαρι να ακουσω και τα δυο μωρακια μου και να πανε ολα καλα μεχρι το τελος. 

Κοπελα μου συγχαρητηρια!!!εισαι μια χαρα!!μην δηλητηριαζεις τον εαυτό σου με άσχημα συναισθήματα..δεν κανει για τα μωρά!!!με το καλο να ακούσετε καρδούλες..και να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη κύηση!!!ειναι λογικο ολο αυτο το άγχος..ειδικα με ολη αυτη την ταλαιπωρία που χεις ζήσει..αλλα προσπαθησε κοριτσακι μου να σκέφτεσαι μονο θετικά!!!η Παναγία μας βοήθεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου συγχαρητηρια!!!εισαι μια χαρα!!μην δηλητηριαζεις τον εαυτό σου με άσχημα συναισθήματα..δεν κανει για τα μωρά!!!με το καλο να ακούσετε καρδούλες..και να εχεις μια ήρεμη και τελειομηνη κύηση!!!ειναι λογικο ολο αυτο το άγχος..ειδικα με ολη αυτη την ταλαιπωρία που χεις ζήσει..αλλα προσπαθησε κοριτσακι μου να σκέφτεσαι μονο θετικά!!!η Παναγία μας βοήθεια σου!!!

Αυτο προσπαθω Κατερινακι μου. Ετσι κι αλλιως δεν ειναι κατι στο χερι μου. Ειναι μονο θελημα Θεου. Θα δειξει αυριο ο υπερηχος. Παντως θελω να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας κ ελπιζω να λεμε μονο ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εύχομαι όοοοοοοοοολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!! :) 

Σε ευχαριατωωωωω παρα μα παρα πολυ. Να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/6/2017 at 11:48 ΠΜ, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

σε ευχαριστω αλλα γιατι δεν εχει τισ τιμεσ που επρεπε? με διπλασιασμο

Mαράκι μου καμιά φορά κολλάν οι χοριακές και ξανα παίρνουν μπρός.Στην δική μου περίπτωση διπλασιαζόταν τέλεια μέχρι τις 7500 κι όμως δεν είχα καλή κατάληξη.Ολα μπορούν να συμβούν.Με το καλό ο υπέρηχος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Mαράκι μου καμιά φορά κολλάν οι χοριακές και ξανα παίρνουν μπρός.Στην δική μου περίπτωση διπλασιαζόταν τέλεια μέχρι τις 7500 κι όμως δεν είχα καλή κατάληξη.Ολα μπορούν να συμβούν.Με το καλό ο υπέρηχος!!!

Σε ευχαριστω πολυ θα δειξει σημερα. Οτι ειναι θελημα Θεου θα γινει. Ελπζω να εχω ευχαριστα το βραδυ να σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜΑΡΙΑΑΑ είπε:

Σε ευχαριστω πολυ θα δειξει σημερα. Οτι ειναι θελημα Θεου θα γινει. Ελπζω να εχω ευχαριστα το βραδυ να σας πω

Μαρία μου να εχεις καλά νέα εύχομαι! Ανεβαίνει η χοριακή σου πάντως! καλή επιτυχία και ενημέρωσε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μαρία μου να εχεις καλά νέα εύχομαι! Ανεβαίνει η χοριακή σου πάντως! καλή επιτυχία και ενημέρωσε μας!

Σε ευχαριτω πολυυυ.εννοειτε θα σας ενημερωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντε Μαράκι μου φτάνει η ώρα για τον υπέρηχο.Εχώ και γω αγωνία.Θα μπω το βράδυ να δω τα νεάκια σου.Ολα καλά θα πάνε!!!Φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/6/2017 at 4:58 ΜΜ, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@Renata7 Σου στέλνω εδω γιατί στο προσωπικό μήνυμα δε μπορώ να κάνω επισύναψη αρχείου......

+ Καρυότυπο ζεύγους (δηλαδή, και δικό σου και του άντρα σου)

+ το  πακέτο θρομβοφιλίας

+κυστική ίνωση και για τους δύο

IMG_20170329_175530 (1).jpg

@Petalouditsa28 μου μήπως θυμάσαι ποσο κόστιζαν ολα αυτα; θα παω να ρωτησω εδω στο νησί μου ειπε ο γιατρος θελει Θρομβοφιλια το μεγάλο πακέτο δεν μου ειπε τιποτα άλλο προφανώς αυτα θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@Petalouditsa28 μου μήπως θυμάσαι ποσο κόστιζαν ολα αυτα; θα παω να ρωτησω εδω στο νησί μου ειπε ο γιατρος θελει Θρομβοφιλια το μεγάλο πακέτο δεν μου ειπε τιποτα άλλο προφανώς αυτα θελει

Το πακετο θρομβοφιλιας ειναι αλλο, επιπλεον.  Τα εκανα σε ιδιωτικο κ πληρωσα περιπου 100 ευρω αν θυμάμαι καλα...

 Αυτά που βλέπεις εδω στο χαρτι ειναι αλλες εξετάσεις που τις εκανα στη βιοϊατρική κ πληρωσα περιπου 30 ευρω παραπάνω.. μου τις ειχε γραψει ο γιατρός τις περισσότερες.

Κοιτα λογικά αν πας να ζητησεις το πακέτο θρομβοφιλιας θα κανεις μερικες απο αυτες που βλεπεις σε αυτο το χαρτι καθως και κάποιες αλλες που θα δειξουν αν εχεις μεταλλάξεις. 

Εγω θα σου πρότεινα να ξανεις και καρυοτυπο ζευγους...να ειστε καλυμμενοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα ψάξω ολα ! Μου ειπε οτι οι περισσότερες απο αυτές δεν γράφονται και μου στοιχίζει εδω περίπου 210 

Φφφφφφφφ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Θα τα ψάξω ολα ! Μου ειπε οτι οι περισσότερες απο αυτές δεν γράφονται και μου στοιχίζει εδω περίπου 210 

Φφφφφφφφ

 

Ναι ειναι ακριβες κ καποιες δε γράφονται..κ εγω τις πλήρωσα κάποιες......... Ρενατα μου αν εχετε τι δυνατότητα να τα διαθεσετε καντε το...αξιζει και μονο που μετα θα εισαι ήρεμη... πως εισαι?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ναι ειναι ακριβες κ καποιες δε γράφονται..κ εγω τις πλήρωσα κάποιες......... Ρενατα μου αν εχετε τι δυνατότητα να τα διαθεσετε καντε το...αξιζει και μονο που μετα θα εισαι ήρεμη... πως εισαι?? 

Ειμαι καλυτερα !!! Δε χρειάστηκα ουτε χάπια ουτε απόξεση εχω μια ανησυχία για τον κυκλο μου εννοώ μη τον χασω τελείως αλλα γενικά κάθε μερα που περνάει το αφήνω πισω μου ! Σκέφτομαι σημαντικούς  ανθρώπους που εχω χάσει απο τη ζωη μου οποτε αυτο μηδενίζεται ! Απλα θα κανω κ αυτα τα τελευταία και οτι γίνει! Ο γιατρος μου ειπε να περιμένω την επόμενη περιοδο κ να ξεκινήσω ! Αλλα εγω κανω ελεύθερα γιατί ετσι Νοιώθω ειμαι καλα και θελω κ την ερωτική ζωη μου καλα ! Φοβάται για εγκυμοσυνη χωρις να εχω τα αποτελεσματα ! Χαχαχαχ

εκανα τοσο καιρό για την πρώτη και τωρα τι; αμέσως μετα; 

χαχαχαχα!

1 στο εκατομμύριο να συμβεί θα ειναι για να γίνει! 

Θα κανω για θρομβοφιλια και θα ρωτησω και για καρυοτυπο ζεύγους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...