Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια την βοήθεια σας!


Renata7

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

@miniatoura87 @Petalouditsa28

@peacock @Diwni @geozak @marillia @ToniaPap @Rena28 @jazz

Οποία ξεχασα ας με συγχωρήσει !

 

Με την θετική σκέψη όλων εσας! Με τη συμπαράσταση η μια προς την άλλη ! Με την ηρεμία  και το κουράγιου που μου έχετε δώσει , με αυτο τον τοσο δυνατό πόθο που έχουμε όλες , τα καταφερα ! 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!

προλαβαν την έβγαλαν και ειναι θετική ! Με τη βοήθεια της Παναγίας να πάνε ολα καλα! Σας στελνω φωτό 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ???

θα ειμαι εδω για όλες για οποία απορία με την λίγη εμπειρια που  απέκτησα σε αυτο το μονοπάτι και σίγουρα στην πορεία  θα εχω και αλλα! 

ΜΕ πίστη κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε !!!

 

IMG_4521.JPG

Συγχαρητηρια κοπελα μου!! Ολα να πανε τελεια! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη! Το πρηξιμο του στηθους δεν συμβαινει απο την αρχη σε ολες. Με το καλο και στις υπολοιπες κοπελες που επιθυμουν να εχουν συντομα χαρμοσυνα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ειναι αλήθεια εκει έβρισκα ηρεμία ! Σε ευχαριστω Τονια μου ! Σας ευχαριστω όλες! Όταν θα επισκεφτώ τον Πανορμίτης μια μια θα σας αναφέρω ! Εύχομαι να πάνε ολα καλα για όλες μας! 

Σε ευχαριστουμε πολυυ!!!!Βοηθεια σου κοριτσι μου καλο!!!

Εκει να συνεχισεις να εχεις ηρεμια και εκει να στηριζεσαι καθ ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης σου αλλα και μετα η Παναγια να μας οδηγει στο μεγαλωμα των μωρων μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η geozak είπε:

Συγχαρητήρια @Renata7....... τέλεια. ....τι χάπια επαιρνες από το ν  Αύγουστο

Ευχαριστωωωωω πολυ! Έπαιρνα σερπαφαρ  μαζι με πρεγκνυλ!νοεμβριο Δεκέμβριο Ιανουάριο πήρα τα φεμαρα κάθε μηνα πρεγκυλ

Μάρτιο σερπαφαρ χωρις ενεση πρεγνυλ,απριλιο έκανα σαλπιγγογραφια  σερπαφαρ και πρεγκυλ και ΜΑΙΟ σερπαφαρ πρεγκνυλ και τσουπ το σποράκι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω απλα να σας πω οτι σε αυτόν το μηνα έπαιρνα ω3 και βιταμίνη D 

Πέραν απο το felicin που παιρνω απο την αρχη της προσπάθειας μου κάθε μηνα 

αααααα και βιταμίνη Ε δήθεν γιατί είδα το πρόσωπο μου πιο άτονο χαχαχαχχα

ισως ολα μαζι να ηταν μίγμα 

εχω ακούσει πως η βιταμίνη D παιζει σημαντικό ρολο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ToniaPap είπε:

Οπως και η σαλπιγγογραφια....."ανοιγει την οδο" για τον κο σπερμουλη!!!!:x

Ναι φυςικα ! Μάλιστα ήμουν σε δίλημμα να την κανω η οχι; γιατί αρχές του 2016 ειχα κάνει υπερηχοσαλπιγγογραφια ! Τωρα έκανα υστεροσαλπιγγογραφια οποτε έλεγα να μην μπω παλι στη διαδικασία το αποτέλεσμα ηταν ιδιο μια χαρά και πι δυο βατές αλλα τελικά η δεύτερη μάλλον έκανε γενική καθαριότητα χαχχαχαχαχχαΧαχχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου γλυκιααααααα

Τα καλα νεα ταξιδεύουν γρηγορα!!!μολις εμαθα τα νεα σου!!! 

Συγχαρητήρια κοπελαρα μου ???????????????????????????????????????????

Σου  εύχομαι μεσα απο την καρδια μου νς εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!! 

Ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ρενατα μου γλυκιααααααα

Τα καλα νεα ταξιδεύουν γρηγορα!!!μολις εμαθα τα νεα σου!!! 

Συγχαρητήρια κοπελαρα μου ???????????????????????????????????????????

Σου  εύχομαι μεσα απο την καρδια μου νς εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!! 

Ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!!!! 

Ευχαριστω πολυ mommy μου ευχαριστω ! Ειστε εκπληκτικές μου έχετε δώσει τοσο κουραγιο! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ναι φυςικα ! Μάλιστα ήμουν σε δίλημμα να την κανω η οχι; γιατί αρχές του 2016 ειχα κάνει υπερηχοσαλπιγγογραφια ! Τωρα έκανα υστεροσαλπιγγογραφια οποτε έλεγα να μην μπω παλι στη διαδικασία το αποτέλεσμα ηταν ιδιο μια χαρά και πι δυο βατές αλλα τελικά η δεύτερη μάλλον έκανε γενική καθαριότητα χαχχαχαχαχχαΧαχχαχαχαχαχ

Αχ κοριτσι μου αν ειναι να γινει το θαυμα γινεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

@miniatoura87 @Petalouditsa28

@peacock @Diwni @geozak @marillia @ToniaPap @Rena28 @jazz

Οποία ξεχασα ας με συγχωρήσει !

 

Με την θετική σκέψη όλων εσας! Με τη συμπαράσταση η μια προς την άλλη ! Με την ηρεμία  και το κουράγιου που μου έχετε δώσει , με αυτο τον τοσο δυνατό πόθο που έχουμε όλες , τα καταφερα ! 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩ!

προλαβαν την έβγαλαν και ειναι θετική ! Με τη βοήθεια της Παναγίας να πάνε ολα καλα! Σας στελνω φωτό 

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ???

θα ειμαι εδω για όλες για οποία απορία με την λίγη εμπειρια που  απέκτησα σε αυτο το μονοπάτι και σίγουρα στην πορεία  θα εχω και αλλα! 

ΜΕ πίστη κορίτσια όλες θα τα καταφέρουμε !!!

 

IMG_4521.JPG

 Renata. .  Sigxaritiriaaaaaaa!

Mpravo koritsi mou xerome gia sena. . Ine iperoxa nea auta.

Se 9 mines tha kratas to bebaki s k tha les oti aksize i ipomoni p ekanes kai i prospathies oles. 

Sigxaritiria.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Κορίτσια μου περιττό να σας πω πως την ώρα που έπαιρνε αιμα κόντεψε να σπάσει η καρδιά μου ! Δεν ειμαι εγω για τέτοια! Φφφφφφφφφφφ

εαν προλάβουν έως τις 13:3 αλλιως απογευματάκι ! Θελω την προσευχή σας για οτι ξαι να γίνει! 

Ειτε θετικο(το πολυπόθητο)

ειτε αρνητικο( να μην εχω παθει κάτι άλλο)

??????????

Renata μου συγχαρητηρια και απο μενα!!!!!!!!!! με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Ειναι αλήθεια εκει έβρισκα ηρεμία ! Σε ευχαριστω Τονια μου ! Σας ευχαριστω όλες! Όταν θα επισκεφτώ τον Πανορμίτης μια μια θα σας αναφέρω ! Εύχομαι να πάνε ολα καλα για όλες μας! 

κορίτσι μου γλυκό... Απο σήμερα ξέρεις ότι κουβαλάς το μωράκι σας? εύχομαι μια όμορφη εγκυμοσύνη, με το καλό να το κρατήσετε στην αγκαλιά σας... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχω μερες να μπω..και το πόση χαρα νιώθω δεν περιγράφεται!!!Ρενατα μου..μου εκανες ενα υπεροχο δωρο γενεθλειων σημερα!!!την ελπίδα!!!!Σε ευχαριςτω!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!κλαιω απο συγκίνηση..και ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ,ΗΡΕΜΗ και ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ εγκυμοσυνη γλυκια μου!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ μας ειναι κοντά σου και στο απέδειξε..

Κατερινακι μουυυ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Με ολο αυτο χθες δεν ειχα δει το μήνυμα εδω ! Σε ευχαριστωωωωω σε ευχαριστω για ολα !!! Ήσουν δίπλα μου ! Ακομα δε το πιστεύω νομίζω πως ολο αυτο το πιστεύω ειναι άλλης! 

Κλαιω απο χτες !

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ  ΟΜΟΡΦΗ ΜΟΥ!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η marillia είπε:

Μέρα με τη μέρα θα νιώθεις καινούργια συμπτωματάκια ή θα γίνονται πιο έντονα!!!Πάντως η μάμα σου είχε δίκιο.Αχχχ αυτές οι μανούλες πάντα διαισθάνονται!!!Για πες μασ πως το ανακοίνωσες στον αντρούλή σου και ποια ήταν η αντιδρασή του:)?

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

Ααχ παιδακια μου γλυκααα!!!!!Με το καλο!!!!!

Απο χθες εχω σκασει στο κλαμμα!!Δεν σε ξερω αλλα δεν ξερεις ποσο σε νοιωθω!!!Τετοια χαρα πηραμε και εμεις πριν απο 21 εβδομαδες μετα απο 6 χρονια προσπαθειων!!!!!

Ζησε την εγκυμοσυνη σου χωρις αγχος και υπερβολες και ολα θα πανε τελεια ειμαι σιγουρη!!!!Ξερω δεν το χεις καταλαβει ακομα αλλα

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

Τι γλυκιά στιγμή!!!!Φαντάσου στον υπέρηχο πως θα κάνετε χαχαχχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

Πω  πω συγκινηθηκα απιστευτα με το μνμ σου! σας εκανα εικονα να κλαιτε απο χαρα!!τι μεγαλες στιγμες!!! τι και αν δεν ηταν εκπληξη προγραμματισμενη?!! ηταν η καλυτερη εκπληξη π ειχε στη ζωη του!! να στε παντα  καλα να εχετε παντα τετοιες στιγμες π να κλαιτε απο χαρα!!και ευχομαι για ολες μας π ακομα αγωνιζομαστε να ρθει αυτη η στιγμη!! <3 <3 <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ToniaPap είπε:

Μακαρι ολες εγκυουλες συντομα πολυ πολυ πολυ συντομα!!!!!!Σας το ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου!!!!!!!!

Επειδη δεν μπορω να βαλω καρδουλα θα σ ευχαριστησω και γω προσωπικα!!! :) και με τη δικη σου ιστορια εβαλα τα κλαματα!!!! δεν ειναι λιγα 6 χρονια με τοσα θεματα και μπραβο για την επιμονη  και τη δυναμη σου! τετοιες ιστοριες μ δινουν και μενα δυναμη και κυριως ΕΛΠΙΔΑ να συνεχισω να προσπαθω!!ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σ πανε ολα τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

με το καλο κοριτσι μου μια τελειομηνη ευκολη εγκυμοσυνη!!

σε διαβαζω και μου θυμισες τα δικα μου και τα ματια μου γεμιζουν δακρυα!!

ο γιος μου ειναι 10 μηνων κι ακομα δεν μπορω να το πιστεψω ...τον κοιταω και νομιζω πως εχω κατακτηση τον κοσμο ολοοοοοοο!!!!!

η εγκυμοσυνη σου  θα ειναι το ποιο ομορμο ταξιδι της ζωης σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Μονο έκπληξη δεν του έκανα!μου το ανακοίνωσαν τηλεφωνικός έτυχε να ειναι σπιτι ειχε ρεπο έβαλα κάτι κλάματα δε μπορούσα να μιλήσω ! Άσπρισε ο Κουκλος μου  χλώμιασε μου λεει μιλά μου τι έγινε; έκλαιγα με αναφιλητά !

οταν καταφερα να μιλήσω ισα που ειπα θα γίνεις μπαμπάς , μετα κλαίγαμε και οι δυο! 

Ευχαριστω Θεέ μου

ακομα δε μπορω να το πιστέψω ..

Επιτελους.  ...Και η μαχη της υπογονιμοτητας  ελαβε τελος,με Πιστη και δυναμη ολες μας ανταμοιβει ο Κυριος,Μπραβο Renata  μου συγχαρητηρια χαρηκαμε ολες μας και συγκινηθηκαμε ευχαριστα νεα   αμετρητες ευχες για μια τελειομηνη ηρεμη διχως προβληματα εγκυμοσυνη και με ενα υγιεστατο μωρακι.:x[smilie=icon_sunny.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

Επειδη δεν μπορω να βαλω καρδουλα θα σ ευχαριστησω και γω προσωπικα!!! :) και με τη δικη σου ιστορια εβαλα τα κλαματα!!!! δεν ειναι λιγα 6 χρονια με τοσα θεματα και μπραβο για την επιμονη  και τη δυναμη σου! τετοιες ιστοριες μ δινουν και μενα δυναμη και κυριως ΕΛΠΙΔΑ να συνεχισω να προσπαθω!!ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σ πανε ολα τελεια!!

:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...