Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χοριακη Β


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σου κοριτσακι! Νομιζω 14 μερες μετα και θα ειναι αξιοπιστη...εφοσον βεβαια εισαι σίγουρη για το ποτε εγινε η συλληψη! 

Ευχομαι μια ομορφη θετικη χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γεια σου κοριτσακι! Νομιζω 14 μερες μετα και θα ειναι αξιοπιστη...εφοσον βεβαια εισαι σίγουρη για το ποτε εγινε η συλληψη! 

Ευχομαι μια ομορφη θετικη χοριακη!!

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!!Το ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου για ολα τα κοριτσια που προσπαθουν !!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ θεε μου.. μακαρι να γινουμε μανούλες...... ποτε θα μας πεις τα νεα??  Μακαρι να είναι ευχάριστα!!! 

Εσυ τι κανεις πως εισαι πεταλουδιτσα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εσυ τι κανεις πως εισαι πεταλουδιτσα μου?

Γεια σου Καρεν μου.... τι να κανω και εγω..εδω το παλεύω ξανα.......μια απο τα ιδια, επαφές στις γόνιμες, αγωνία, να μετραω τις μέρες, και να προσπαθω να διωξω τους φόβους μου...αλλα προσπαθω να είναι ηρεμη!! 

Εσυ οως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γεια σου Καρεν μου.... τι να κανω και εγω..εδω το παλεύω ξανα.......μια απο τα ιδια, επαφές στις γόνιμες, αγωνία, να μετραω τις μέρες, και να προσπαθω να διωξω τους φόβους μου...αλλα προσπαθω να είναι ηρεμη!! 

Εσυ οως εισαι?

Ακομη τους φοβους δεν τους εχεις αποβαλλει σου ευχομαι συντομα μανουλα οπως ολες μας αχ ολο αγωνια πικρα στεναχωρια ωρες αναμονης και σκεψεων με θεμα τη μητροτητα και ερωτησεις του τυπου γιατι σεμενα εγω ποτε θα γινω μανα,ωχχχχχ καλα να στε κιολα στην ωρα τους εγω ετοιμαζομαι για την 6προσπαθεια εχω λιγι δουλιτσα με τον αιματολογο αλλα κοντευω θελλω να πιστευω τελις μαιου να χω τελειωσει που ειναι ολες οι αλλες αφαντες πιασαν τις παραλιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξερουμε σε 10 μερουλες γλυκο μου κοριτσι!Ανυπομονω!!!!ΑΜΗΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

στις πριν 4 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ θεε μου.. μακαρι να γινουμε μανούλες...... ποτε θα μας πεις τα νεα??  Μακαρι να είναι ευχάριστα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Μακαρι Αθηνα μου με ευχαριστα νεα σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη

Ευχαριστω Καρεν μου!Εχω μια ασυνηθιστη αισιοδοξια αυτη τη φορα!Φουλ πανω στην ωορηξια ,3 απανωτες μερες!!Ελπιζω το ποθητο αποτελεσμα!Και στελνω τη θετικη μου σκεψη σε ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

Ακομη τους φοβους δεν τους εχεις αποβαλλει σου ευχομαι συντομα μανουλα οπως ολες μας αχ ολο αγωνια πικρα στεναχωρια ωρες αναμονης και σκεψεων με θεμα τη μητροτητα και ερωτησεις του τυπου γιατι σεμενα εγω ποτε θα γινω μανα,ωχχχχχ καλα να στε κιολα στην ωρα τους εγω ετοιμαζομαι για την 6προσπαθεια εχω λιγι δουλιτσα με τον αιματολογο αλλα κοντευω θελλω να πιστευω τελις μαιου να χω τελειωσει που ειναι ολες οι αλλες αφαντες πιασαν τις παραλιες

Κουραγιο κοπελα μου και δυναμη σου ευχομαι!Εισαι ηδη πολυ δυνατη και θα γινει το θαυμα σιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ θεε μου.. μακαρι να γινουμε μανούλες...... ποτε θα μας πεις τα νεα??  Μακαρι να είναι ευχάριστα!!! 

Μακαρι!!!Σε 10 μερες θα γνωριζουμε!!!!Υπομονη!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μακαρι!!!Σε 10 μερες θα γνωριζουμε!!!!Υπομονη!!!!:cheer:

Τις ίδιες μερες δηλαδη περίπου με εμενα! Και εγω καπου εκει θα ξερω... 

Τι να πω...το θέλω οσο τιποτα αλλο...και αυτη τη φορα ολα να πάνε καλα... 

Ειχα μια βιοχημικη και μια παλινδρόμμη στο ιστορικο μου.. μεσα σε 6 μηνες εμεινα δυο φορες εγκυος αλλα τα μικρα μου σπορακια πηγαν στον ουρανο.....

Αθηνα μου σοθ ευχομαι ο,τι καλύτερο!! 

Σε ολα τα κοριτσια το εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μακαρι!!!Σε 10 μερες θα γνωριζουμε!!!!Υπομονη!!!!:cheer:

Ευχομαι ολόψυχα μια μεγααααλη χοριακη και μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσυνη..καλη επιτυχία..θα αναμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τις ίδιες μερες δηλαδη περίπου με εμενα! Και εγω καπου εκει θα ξερω... 

Τι να πω...το θέλω οσο τιποτα αλλο...και αυτη τη φορα ολα να πάνε καλα... 

Ειχα μια βιοχημικη και μια παλινδρόμμη στο ιστορικο μου.. μεσα σε 6 μηνες εμεινα δυο φορες εγκυος αλλα τα μικρα μου σπορακια πηγαν στον ουρανο.....

Αθηνα μου σοθ ευχομαι ο,τι καλύτερο!! 

Σε ολα τα κοριτσια το εύχομαι...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Τις ίδιες μερες δηλαδη περίπου με εμενα! Και εγω καπου εκει θα ξερω... 

Τι να πω...το θέλω οσο τιποτα αλλο...και αυτη τη φορα ολα να πάνε καλα... 

Ειχα μια βιοχημικη και μια παλινδρόμμη στο ιστορικο μου.. μεσα σε 6 μηνες εμεινα δυο φορες εγκυος αλλα τα μικρα μου σπορακια πηγαν στον ουρανο.....

Αθηνα μου σοθ ευχομαι ο,τι καλύτερο!! 

Σε ολα τα κοριτσια το εύχομαι...

Petalouditsa μου θα περιμενω νεα σου με μια μεγαλη χοριακη!!!!!Υπομονη και θετικη διαθεση μεχρι εκεινη :)την πολυποθητη ωρα!Τα αγγελουδια σου που εφυγαν μακρια,να ξερεις οτι εγινε για καποιο λογο,παντα για καλο.Τα καλυτερα ερχονται!!Και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα μια μεγααααλη χοριακη και μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσυνη..καλη επιτυχία..θα αναμενουμε νεα σου!!!

Ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου!!Μου δινετε πολυ κουραγιο απο εδω μεσα!Και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου!!Μου δινετε πολυ κουραγιο απο εδω μεσα!Και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!ετσι ειναι εδωμεσα..οτι παίρνεις-δίνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

16 περιπου απο τη συλλυψη γιατι θες κ 5-6 μερες για την εμφυτευση που ανεβαζει τη χοριακη..ωστοσο αν δεν εκανες καποια ενεση για να σπασει ωαριο υπολογισε 10-11 απο ωορυξια..εστω κ χαμηλα θα δειξει...με το καλοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Finally είπε:

16 περιπου απο τη συλλυψη γιατι θες κ 5-6 μερες για την εμφυτευση που ανεβαζει τη χοριακη..ωστοσο αν δεν εκανες καποια ενεση για να σπασει ωαριο υπολογισε 10-11 απο ωορυξια..εστω κ χαμηλα θα δειξει...με το καλοοο

Ευχαριστω πολυ που μου απαντησες.Ηταν απο ωορηξια.Θα περιμενω λοιπον 10 μερες!!!Μακαρι να ειναι θετικο το αποτελεσμα!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ,και αλλες αποριες!!!Μετα απο την ωορηξια εχετε πονακια δεξια κ αριστερα σαν να περιμενετε περιοδο;;;Ειμαι 3 μερες μετα την ωορηξια και ποναω χαμηλα στις ωοθηκες..ΠΟΥ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/5/2017 at 8:20 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα μια μεγααααλη χοριακη και μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσυνη..καλη επιτυχία..θα αναμενουμε νεα σου!!!

Καλημερα!Εκανα τελικα χοριακη ...την 8η μερα...Δεν αντεξα και καλα να παθω.Ειδα ενα ωραιοτατο 2 ,τιποτα δηλαδη...Να ελπιζω ακομα η να το αποκλεισω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα!Εκανα τελικα χοριακη ...την 8η μερα...Δεν αντεξα και καλα να παθω.Ειδα ενα ωραιοτατο 2 ,τιποτα δηλαδη...Να ελπιζω ακομα η να το αποκλεισω;;;

καλημέρα Athena! εγώ όταν έκανα χοριακή μετά την σπερματέγχυση και βγήκε 0, ο γιατρός μου ειπε να μην την επαναλάβω. για το 2 δεν ξέρω , κάτω από 5 είναι μάλλον αρνητική. ίσως χρειάζεται επανάληψη όμως. μην απογοητεύεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η jazz είπε:

καλημέρα Athena! εγώ όταν έκανα χοριακή μετά την σπερματέγχυση και βγήκε 0, ο γιατρός μου ειπε να μην την επαναλάβω. για το 2 δεν ξέρω , ίσως χρειάζεται. μην απογοητεύεσαι...

Θα περιμενω μεχρι την πιθανη ...καθυστερηση...τι αλλο μπορω να κανω ;;;Σε ευχαριστω για την απαντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Θα περιμενω μεχρι την πιθανη ...καθυστερηση...τι αλλο μπορω να κανω ;;;Σε ευχαριστω για την απαντηση!

ετσι , μέχρι να δούμε αίμα δεν τελειώνει τίποτα!  υπομονή και επιμονή..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα!Εκανα τελικα χοριακη ...την 8η μερα...Δεν αντεξα και καλα να παθω.Ειδα ενα ωραιοτατο 2 ,τιποτα δηλαδη...Να ελπιζω ακομα η να το αποκλεισω;;;

Κοριτσακι μου ειλικρινα δεν ξέρω..με το 1 ξέρω οτι λενε οτι ειναι αρνητική..το 2 όμως μηπως σημαινει κατι???ποτε ξεκινάς να μετράς καθυστέρηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...