Μετάβαση σε περιεχόμενο

Όνομα μωρου


Recommended Posts

Καλησπέρα .Έχω ένα κοριτσάκι.λεμε να βγάλουμε τη μπέμπα το όνομα των γιαγιάδων της. Μαρινα και Ασημίνα.εχετε να μου προτείνετε μία συνένωση?Έχω σκεφτεί μόνο το μαρινασια η το μαριαση.ποιο σας αρέσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα δυσκολη ενωση http://greeksurnames.blogspot.gr/2010/11/blog-post_9683.html?m=1 για ριξε μια ματια εδω μη βρεθει κατι το πρωτο καθεται πιο ωραια ακουστικα οτι και να επιλεξετε για το μωρακι σας  με το καλο και γερο και δυνατο να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Βικυ32 είπε:

Καλησπέρα .Έχω ένα κοριτσάκι.λεμε να βγάλουμε τη μπέμπα το όνομα των γιαγιάδων της. Μαρινα και Ασημίνα.εχετε να μου προτείνετε μία συνένωση?Έχω σκεφτεί μόνο το μαρινασια η το μαριαση.ποιο σας αρέσει?

Mε το καλό η βάφτιση της κορούλα σου!!Διάβ σα τη λίστα που έβαλε η karen kαι μου άρεσε το Μαρισια  και μου φάνηκε ταιριαστό.Οτι και να επιλέξετε να ναι γερό και ευτυχισμένο πάντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα δυο ονοματα ειναι ωραια.κατα τη γνωμη μου καλυτερα να διαλεξετε ενα απο τα δυο η ενα τριτο,γιατι στην ουσια με τοση παραλαγη δεν παραπεμπει σε κανενα απο τα δυο ονοματα και θεωρω οτι δεν τιματε καμια απο τις δυο γιαγιαδες ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...
στις On 3/5/2017 at 8:14 ΜΜ, ο/η Βικυ32 είπε:

Καλησπέρα .Έχω ένα κοριτσάκι.λεμε να βγάλουμε τη μπέμπα το όνομα των γιαγιάδων της. Μαρινα και Ασημίνα.εχετε να μου προτείνετε μία συνένωση?Έχω σκεφτεί μόνο το μαρινασια η το μαριαση.ποιο σας αρέσει?

Kai το Μαρσι ειναι ωραίο :) να σου ζήσει η μπεμπα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

8Καλησπέρα .Έχω ένα κοριτσάκι.λεμε να βγάλουμε τη μπέμπα το όνομα των γιαγιάδων της. Παναγιώτα και Κυριακή.εχετε να μου προτείνετε μία συνένωση? Δεν έχω σκεφτεί ακόμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...