Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλός ουρολόγος-ανδρολόγος στη Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Είμαι καινούρια στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιον ουρολόγο-ανδρολόγο καλό εδώ στη Θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρομαι για θέμα γονιμότητας από πλευράς του συζύγου. Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η heleniw είπε:

Καλησπέρα σας. Είμαι καινούρια στο φορουμ και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε κάποιον ουρολόγο-ανδρολόγο καλό εδώ στη Θεσσαλονίκη. Ενδιαφέρομαι για θέμα γονιμότητας από πλευράς του συζύγου. Ευχαριστώ.

Καλημέρα! Κι εγώ σχετικά καινούρια είμαι.. Στο να γράφω, γιατί το forum το παρακολουθώ ενάμιση χρόνο . Ρώτησα την αιματολόγο που πήγα να μου συστήσει καλο ουρολόγο ανδρολόγο και μου είπε τον Λαμπαναρη. Είναι λέει δυο αδέρφια και οι δυο εξαιρετικοί! Ακόμη δεν πήγαμε όμως... Περιμένω αποτελέσματα από αιματολογικές... Εύχομαι τα καλύτερα ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σου heleniw ! Έκανες τίποτα με ανδρολόγο τελικά? Εγώ μόλις πήρα τηλ σ αυτόν που σου είπα και μάλλον θα πάμε Τετάρτη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...