Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματικη δευτερη προσπαθεια και τελευταια....


xarikleia

Recommended Posts

μετά από κοπους, κλαματα, αναποδιες ξεκινησα την δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης αναπαραγωγης για να φερω και εγω με τον ανδρα μου ενα παιδι στην ζωη.

αυτη την στιγμη βρισκομαι στην 5ημερα  ενεσιμων φαρμακων  και αυριο ξεκιναω olganutral.

εχω απο την μια πλευρα 5 ωοφυλακια και 3 απο την αλλη....

ο γιατρος ειπε ειναι νωρις ακομη εχω και μια κυστη πολυ μικρη 2 χιλιοστων ανενεργη με ειπε οτι ειναι.....

προσευχομαι και συνεχιζω.

σας ευχαριστω για τα μηνυματα σας με δινουν δυναμη , και κουραγιο για την συνεχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

μετά από κοπους, κλαματα, αναποδιες ξεκινησα την δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης αναπαραγωγης για να φερω και εγω με τον ανδρα μου ενα παιδι στην ζωη.

αυτη την στιγμη βρισκομαι στην 5ημερα  ενεσιμων φαρμακων  και αυριο ξεκιναω olganutral.

εχω απο την μια πλευρα 5 ωοφυλακια και 3 απο την αλλη....

ο γιατρος ειπε ειναι νωρις ακομη εχω και μια κυστη πολυ μικρη 2 χιλιοστων ανενεργη με ειπε οτι ειναι.....

προσευχομαι και συνεχιζω.

σας ευχαριστω για τα μηνυματα σας με δινουν δυναμη , και κουραγιο για την συνεχεια.

Pp

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

μετά από κοπους, κλαματα, αναποδιες ξεκινησα την δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης αναπαραγωγης για να φερω και εγω με τον ανδρα μου ενα παιδι στην ζωη.

αυτη την στιγμη βρισκομαι στην 5ημερα  ενεσιμων φαρμακων  και αυριο ξεκιναω olganutral.

εχω απο την μια πλευρα 5 ωοφυλακια και 3 απο την αλλη....

ο γιατρος ειπε ειναι νωρις ακομη εχω και μια κυστη πολυ μικρη 2 χιλιοστων ανενεργη με ειπε οτι ειναι.....

προσευχομαι και συνεχιζω.

σας ευχαριστω για τα μηνυματα σας με δινουν δυναμη , και κουραγιο για την συνεχεια.

κοριτσι μου σου ευχομαι να πετυχεις και να κρατησεις το θαυματακι σου στην αγκαλια σου!!!!

μα...κι ακομα και αν δεν πετυχει ...για καποιο ΛΟΓΟ δεν εγινε την δεδομενη στιγμη....μην το βαλεις κατω ..μην απογοητευεσαι ..θα ερθει η ωρα και η καταλληλη στιγμη για σενα που θα γινεις ΜΑΝΟΥΛΑ ..γιατι αν εχεις πιστη και το κυνηγησεις θα ερθει αγαπη μου γλυκια!!!!!!!:x 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eκανα συνολικα 4.. Η πρωτη αρνητικο η δευτερη παλλινδρομη οι αλλες φεραν μωρα....ευχομαι απο καρδιας αυτο που επιθυμεις να ρθει..μη βαζεις κοκκινες γραμμες...η δυναμη μας ανεξαντλητη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!ευχομαι με ολη τη δύναμη της ψυχής μου,να εχεις αυτη τη φορά,μια θετική χοριακη,και μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Με το καλο κοπελα μου..πάλεψε με νύχια και με δόντια να ανεβάσεις την ψυχολογία σου..Ολα εξαρτώνται στη ζωη απο το πως τα αντιμετωπίζουμε..Η σκέψη μας μαζι σου!!!ποτε θα πατε για ωοληψια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...