Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ας μου πει κάποια


Recommended Posts

Αν κάποια έχει κονδυλωματα τι γίνεται περνάει η όχι...; γνωρίζει κάποια κυρία έναν καλό γυναικολόγο στο δημόσιο να μου δώσει ένα άσπρο φως να ξέρω τι να κάνω... Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kikivick είπε:

Αν κάποια έχει κονδυλωματα τι γίνεται περνάει η όχι...; γνωρίζει κάποια κυρία έναν καλό γυναικολόγο στο δημόσιο να μου δώσει ένα άσπρο φως να ξέρω τι να κάνω... Ευχαριστώ πολύ 

Περνανε αλλα θελει υπομονη εχω ειχα φιλο που τον ειχα ταλαιπωρησει πολυ ζητας συγκεκριμενα σε καποιο νοσοκομειο η οχι Ελενας τον κυριο Σουλο Παναγιωτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Απλά θέλω έναν καλό γιατρό στο δημόσιο να με βοηθήσει να είναι άνθρωπος 

Νομιζω οτι θες δερματολογο αφροδισιολογο που τα εχεις ακριβως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρο από τον πρωκτο δεν είναι πολλά και είναι πολύ μικρα.. Και δύο μπροστά έχω βγάλει πάλι πολύ μικρά... Δε με ενοχλούν... Αλλά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι θα το μεταδίδω και θα το έχω για πάντα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Γύρο από τον πρωκτο δεν είναι πολλά και είναι πολύ μικρα.. Και δύο μπροστά έχω βγάλει πάλι πολύ μικρά... Δε με ενοχλούν... Αλλά είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι θα το μεταδίδω και θα το έχω για πάντα; 

Μη το ξανα πεις αυτο και μη αγχωνεσαι θελει δουλιτσα και χρονο  ομως για να εξαφανιστουνε οτι μεταδιδονται ναι ισχυει εδω μεταφερεται και με τη χρηση προφυλακτικου θελκω να πω οτι δδν ειναι το σπερμα αλλα η μολυσμενη περιοχη να μγν ερθει σε επαφη με δερμα ευχομαι γρηγορα αποτελεμαρα να χεις πως τα ανακαλυψες?απο παπ κολποσκοποηση κλωνοσκοπηση ειχες τιποτα συμπτωματα?ολα αντιμετωπιζονται ιαι πιο καλα οταν τα αντιλειφθουμε γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με την αφή τα κατάλαβα και μετά είδα. Μπροστά τι έχω και είδα στο ίντερνετ και διάβασα.. Περιμένω να τελειώσει η περίοδος για να πάω στο γιατρό... Το θέμα είναι ότι όταν το είπα στο σύντροφο μου νιώθω ότι κάθεται με το ζόρι μαζί μου πλέων.. Και εκτός από αυτό μου είπε σήμερα ότι θα δει τι θα γίνει με εμένα και αν χρειαστεί θα πάει και στο εξωτερικό να γίνει καλά.. Αλλά κάποτε έλεγε ότι και να γίνει μαζί θα το αντιμετωπίσουμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Με την αφή τα κατάλαβα και μετά είδα. Μπροστά τι έχω και είδα στο ίντερνετ και διάβασα.. Περιμένω να τελειώσει η περίοδος για να πάω στο γιατρό... Το θέμα είναι ότι όταν το είπα στο σύντροφο μου νιώθω ότι κάθεται με το ζόρι μαζί μου πλέων.. Και εκτός από αυτό μου είπε σήμερα ότι θα δει τι θα γίνει με εμένα και αν χρειαστεί θα πάει και στο εξωτερικό να γίνει καλά.. Αλλά κάποτε έλεγε ότι και να γίνει μαζί θα το αντιμετωπίσουμε.... 

Αχ κοπελα μου ξερω οτι τα συναισθηματα δου ειναι ασχημα νιωθεις στεναχωρια θυμο και αδικια,αλλα πρεπει να το αντιμετωπισεις ειτε με ρο συντριφο σου ειτε μονη σου.Συγνωμη το συμπερασμα για κονδυλωματα το εβγαλες απο μινη σου διαβαζιντας στο διαδικτυο?Η επισκεφθηκες γιατρο?και πως εισαι σιγουρη μη προτρεχεις ισως ειναι κατι αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαινεται οτι ειναι απο την Παρο και οχι του δωσε και στην τελικη ποιος σου τον μετεδωσε τον ιο?ειστε καιρο μαζι συγνωμη που ρωταω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν πήγα απλά μίλησα με δύο γυναικολόγους και μου είπαν ότι είναι δεν ξέρω  κατά πόσο είναι.. Αλλά με αυτά που βλέπω και που λένε στο ίντερνετ αυτό δείχνει ότι έχω... Μακάρι να μην είναι.. Αλλά τι άλλο θα μπορούσε να είναι με αυτά τα συμπτώματα έχω τρελαθώ πραγματικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Ήμαστε 9 μήνες περίπου 

Ηρεμησε πρωτρεχει η υγεια μας και δευτεροι ερχονται οι συντροφοι και ποσο μαλλον ο δικος σου που μαλλον κοιταει την παρτουλα του και οχι και τους δυο σας μακαρι να μην ειναι σου το ευχομαι ολοψυχα.κατι αλλο εχει και ο συντροφος σου σημαδια τετοια η μονο εσυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Όχι μόνο εγώ αυτός δεν έχει σημάδια 

Ειχε επαφες ερωτικες με αλλους συντροφους?μπορει να χεις προσβληθει και παλια και να εκδηλωθηκε τωρα υπουλος ιος και σπανιως με συμπτωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά έχω πρόβλημα με το ανοσοποίητικο και επερνα κορτιζόνη στης εγκυμοσύνηνες μου και μου είπε ένας γιατρός ότι μάλλον το είχα και απλά τώρα βγήκε και με μια ίωση που πέρασα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kikivick είπε:

Απλά έχω πρόβλημα με το ανοσοποίητικο και επερνα κορτιζόνη στης εγκυμοσύνηνες μου και μου είπε ένας γιατρός ότι μάλλον το είχα και απλά τώρα βγήκε και με μια ίωση που πέρασα... 

Μαλιστα,τελος παντων καλο ειναι να επισκεφθεις το συντομοτερο καποιον ειδικο και να δωσεις λυση στο θεμα παντως για τον γιατρο στον συστηνω ανεπιφυλαχτα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την Αθηνά.Στα δύσκολα φαίνονται ο σύντροφος και θεωρώ είχε υπερβολική αντιμετώπιση.Τα κονδυλώματα αντιμετωπίζονται πλέον ειδικά αν είναι στην αρχή.Με το καλό να πάς στον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..τωρα ειδα το θέμα σου..ειναι κατι το οποίο εχω και γω..καταρχας θελω να σου πω να μείνεις ήρεμη οσο γινεται..Κατα δεύτερον θα σου πω οτι εμεις τα εντοπίσαμε το 2013..κανω καθε χρόνο τεστ παπ και γυναικολογική εξεταση και με τον σύντροφο μου ειμαστε μαζι απο το 2005.. οποτε το πρώτο που μου πέρασε απο το μυαλό ηταν οτι με απάτησε και μου μετέδωσε τον ιο(αφου δεν τα ειχα πιο πριν,και αφου ειναι ο πρώτος και ο μόνος με τον οποίο ειχα ποτε ελεύθερες επαφες)..οταν τα είδαμε με τον νεο μου γυναικολογο έπαθα σοκ..πρωτα απο ολα σε ενδιαφέρει να δεις μεσω τεστ παπ αν υπαρχουν και εσωτερικά..εμενα μου είπε οτι ειναι μονο εξωτερικά και μαλιστα σαν να λεμε κοιμούνται..αφου ουτε εξαπλώνονται ουτε εχω καποια ενόχληση..αυτο που μου είπε ο γιατρός ειναι πως το πιο πιθανό τα απέκτησα οταν πρώτο κάναμε ελεύθερα ολα ξεσπούν σε καμια "ειδική περίσταση" για μενα αυτο ηταν ενα χειρουργειο που εκανα το 2010 και τοτε υπεστει ενα σοκ απιστευτο ο οργανισμός μου..ειναι τοσο μικρά που ο μεχρι το 2012 γιατρός μου δεν τα ειχε δει..ο νέος  λοιπον μου εκανε κολποσκοπιση ειδε πως δεν εχω στον τράχηλο και μου είπε πως αφου ειναι σε ύφεση και θελουμε να κανουμε μωρο μπορω να το κανω και μετα να κανω λέιζερ να τα βγάλω..και αυτο γιατι μετα ακολουθεις αγωγη για ενα διάστημα με μια τερατογωνο αλοιφη και πρεπει να αποφύγεις τη συλληψη..Οσον αφορά τον σύντροφο σου θα σου πω απλα πως το πιο πιθανο ειναι πως στα μετέδωσε εκεινος..στους αντρες δεν φαίνονται με γυμνο ματι..τα κολλούν απο μια γυναικα και τα μεταδίδουν στην αλλη..παιζουν το ρολο του φορεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2017 at 0:50 ΠΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα..τωρα ειδα το θέμα σου..ειναι κατι το οποίο εχω και γω..καταρχας θελω να σου πω να μείνεις ήρεμη οσο γινεται..Κατα δεύτερον θα σου πω οτι εμεις τα εντοπίσαμε το 2013..κανω καθε χρόνο τεστ παπ και γυναικολογική εξεταση και με τον σύντροφο μου ειμαστε μαζι απο το 2005.. οποτε το πρώτο που μου πέρασε απο το μυαλό ηταν οτι με απάτησε και μου μετέδωσε τον ιο(αφου δεν τα ειχα πιο πριν,και αφου ειναι ο πρώτος και ο μόνος με τον οποίο ειχα ποτε ελεύθερες επαφες)..οταν τα είδαμε με τον νεο μου γυναικολογο έπαθα σοκ..πρωτα απο ολα σε ενδιαφέρει να δεις μεσω τεστ παπ αν υπαρχουν και εσωτερικά..εμενα μου είπε οτι ειναι μονο εξωτερικά και μαλιστα σαν να λεμε κοιμούνται..αφου ουτε εξαπλώνονται ουτε εχω καποια ενόχληση..αυτο που μου είπε ο γιατρός ειναι πως το πιο πιθανό τα απέκτησα οταν πρώτο κάναμε ελεύθερα ολα ξεσπούν σε καμια "ειδική περίσταση" για μενα αυτο ηταν ενα χειρουργειο που εκανα το 2010 και τοτε υπεστει ενα σοκ απιστευτο ο οργανισμός μου..ειναι τοσο μικρά που ο μεχρι το 2012 γιατρός μου δεν τα ειχε δει..ο νέος  λοιπον μου εκανε κολποσκοπιση ειδε πως δεν εχω στον τράχηλο και μου είπε πως αφου ειναι σε ύφεση και θελουμε να κανουμε μωρο μπορω να το κανω και μετα να κανω λέιζερ να τα βγάλω..και αυτο γιατι μετα ακολουθεις αγωγη για ενα διάστημα με μια τερατογωνο αλοιφη και πρεπει να αποφύγεις τη συλληψη..Οσον αφορά τον σύντροφο σου θα σου πω απλα πως το πιο πιθανο ειναι πως στα μετέδωσε εκεινος..στους αντρες δεν φαίνονται με γυμνο ματι..τα κολλούν απο μια γυναικα και τα μεταδίδουν στην αλλη..παιζουν το ρολο του φορεα..

Ο γιατρός σου είναι ιδιωτικός η σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...