Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 προσπαθεια


Recommended Posts

Καλημερα χριστος ανεστη κοριτσια:-)ειμαι στην δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης που κανω και στην 7 μερα εμβρυομεταφορας ...απο εχθες ειναι η μερα που περιμενω να αδιαθετισω  υποτιθεται και συνεχεια το εχω στο μυαλο μου  παω τουαλετα και φοβαμαι ...στις 23 θα παω για β χοριακη αν πανε ολα καλα:-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki2 είπε:

Καλημερα χριστος ανεστη κοριτσια:-)ειμαι στην δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης που κανω και στην 7 μερα εμβρυομεταφορας ...απο εχθες ειναι η μερα που περιμενω να αδιαθετισω  υποτιθεται και συνεχεια το εχω στο μυαλο μου  παω τουαλετα και φοβαμαι ...στις 23 θα παω για β χοριακη αν πανε ολα καλα:-) :-)

Γεια σου Ντινακι Αληθως ο Κυριος, ευχομαι να ναι η δευτερη και τελευταια προσπαθεια εξωσωματικης και με μια μεγαλη χοριακη στις 23 σε ποια μερα του κυκλου σου  εγεινε η εμβρυομεταφορα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως γινεταο στην 7 μερα εμβριομεταφορας να μςτρας καθυστερηση; Κ βλαστοκυστες να βαλες αρχιζει στην 9 περιπου η καθυστερηση..με μπερδεψες!!!! ;) με το καλο μια υψιλη χοριαλη κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Finally είπε:

Πως γινεταο στην 7 μερα εμβριομεταφορας να μςτρας καθυστερηση; Κ βλαστοκυστες να βαλες αρχιζει στην 9 περιπου η καθυστερηση..με μπερδεψες!!!! ;) με το καλο μια υψιλη χοριαλη κοριτσι μου

Λαθος καταλαβες μαλλον Στην 12 Μερα του κυκλου (αν θυμαμε καλα) εκανα την εμβρυομεταφορα Τωρα ειναι η 7 μερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ntinaki aneksartitou meras kyklou sou dinoun 14 meres gia na kaneis xoriaki. An valeis vlastokystes 9. Opote an eisai stin 7h mera einai nwris. Kala apotlsmata eyxomai!

Ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/4/2017 at 1:23 ΜΜ, ο/η ntinaki2 είπε:

Καλημερα χριστος ανεστη κοριτσια:-)ειμαι στην δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης που κανω και στην 7 μερα εμβρυομεταφορας ...απο εχθες ειναι η μερα που περιμενω να αδιαθετισω  υποτιθεται και συνεχεια το εχω στο μυαλο μου  παω τουαλετα και φοβαμαι ...στις 23 θα παω για β χοριακη αν πανε ολα καλα:-) :-)

Γεια σου κοπελα μου!!Χρονια πολλα,και καλα αποτελέσματα να εχεις στις 23 του μηνα..προσπαθησε να παραμείνεις ψυχραιμη(το ξέρω ειναι πολυ δύσκολο)  εχεις τις θερμότερες ευχές μας συντροφιά σου!!!θα περιμένουμε νεακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/4/2017 at 10:12 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

Ntinaki aneksartitou meras kyklou sou dinoun 14 meres gia na kaneis xoriaki. An valeis vlastokystes 9. Opote an eisai stin 7h mera einai nwris. Kala apotlsmata eyxomai!

ετσι ακριβως για αυτο δεν μου εβγαιναν οι μερες..επισης πρωτη μερα καθυστερησης μετρας 14 μετα την ωοληψια....ο κυκλος αυτος οπως εγινε με τα φαρμακα δεν ειναι σαν τον προηγουμενο..οποτε αποκλειεται να αδιαθετησεις νωριτερα κι ειδικα στην 7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Finally είπε:

ετσι ακριβως για:-) :-):-)  αυτο δεν μου εβγαιναν οι μερες..επισης πρωταυστερησης μετρας 14 μετα την ωοστηνληψια....ο κυκλος αυτος οπως εγινε με τα φαρμακα δεν ειναι σαν τον προηγουμενο..οποτε αποκλειεται να αδιαθετησεις νωριτερα κι ειδικα στην 7

Με την διαφορα οτι εγω τα εβαλα κατεψυγμενα τα εμβρυα και οχι καπακι με την ωοληψια...τωρα ειμαι στην 9 ημερα της εμβρυομεταφορας Και σε φυσικο κυκλο...Το ποιο συμαντικο ξεχασα να αναφερω απο το αγχος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2017 at 0:09 ΠΜ, ο/η ntinaki2 είπε:

Με την διαφορα οτι εγω τα εβαλα κατεψυγμενα τα εμβρυα και οχι καπακι με την ωοληψια...τωρα ειμαι στην 9 ημερα της εμβρυομεταφορας Και σε φυσικο κυκλο...Το ποιο συμαντικο ξεχασα να αναφερω απο το αγχος μου

Δεν εχει διαφορα η εμβριομεταφορα σκετη....μετρημενες μερες ειναι..κι εγω εχω κανει σκετη εμβριομεταφορα...κ εμεινα εγκυος...οι μετρησεις ειναι ιδιες..υπολογιζουν την ωορυξια ( κι ας μην κανεις ωηψια) για να δουν βαση της ηλικιας των εμβριων ποτε να τα βουν κ η καθυστερηση μετρα κανονικα σε εκεινο τον κυκλο..οχι με βαση τι ειχες σε προηγουμενο κυκλο αριθμο μερων...

Οπως κ να χει καλη επιτυχια μεσα απο την καρδια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ntinaki2 είπε:

Δυστηχως εκανα σημερα την β χοριακη και ειναι αρνητικο:(

To συναισυημα το ξερω πολυ καλα κι οτι κι αν πω θαναι λιγο...ευχομαι να βρεις συντομακουραγιο για μια ακομη προσπαθεια θετικη αυτη τη φοραπεισμα κ υπομονη..μια μεγαλη αγκαλια απο μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι Ντινάκι μου για το αποτελεσμά σου ξερω πως αισθανεσαι σε  νιώθω γιατι το ενιωσα και εγω το εζησα με εμενα την ιδια οπως πολλες μας γυναικες ,ανασυγκρότησε τις δυνάμεις σου για να συνεχισεις στην επομενη προσπαθεια σου και να ξεκινησεις παλι απο την αρχη θα ερθει η μερα η στιγμη που η χοριακη μας θα ειναι θετικη,σου ευχομαι οτι καλυτερο:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ntinaki2 είπε:

Απο το στομα σου και στου θεου τ αφτι

H Tριτη μου δωσε το πρωτο παιδι κ η τεταρτη τωρα αδερφακι.... ;) μια του κλεφτη δυο τρεις κ το τσακωσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ntinaki2 είπε:

Απο το στομα σου και στου θεου τ αφτι

Κοπελα μου λυπαμαι πολυ για τη την κατάληξη..Ευχομαι όμως ολόψυχα οπως λενε και τα κοριτσια η τριτη να ναι η τυχερή σας..καλη επιτυχιαααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Finally είπε:

H Tριτη μου δωσε το πρωτο παιδι κ η τεταρτη τωρα αδερφακι.... ;) μια του κλεφτη δυο τρεις κ το τσακωσες

Μακαρι να ειναι και σε εμενα η τριτη και καλυτερη να τα χαιρεσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοπελα μου λυπαμαι πολυ για τη την κατάληξη..Ευχομαι όμως ολόψυχα οπως λενε και τα κοριτσια η τριτη να ναι η τυχερή σας..καλη επιτυχιαααααα!!

ΣεΥχαριστω πολυ κοριτσι μου

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...