Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιμα στην εγκυμοσυνη


Recommended Posts

Καλησπερα.Είμαι 23 εβδομαδων και ειχα λιγο αιμα κατα το σκουπισμα.αχνο ροζ.ποσο ανησυχητικο μπορει να ειναι;. Ειμαι πανω στην αλλαγη του μηνα μπορει να φταιει αυτο;το ιδιο ακριβως ειχα και την  16 η εβδομαδα κ ο γιατρός μου συνεστησε λιγες μερες ξεκουραση κ περισσοτερο μαγνησιο.γιατι να συμβαινει αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρώτησες το γιατρό σου? Μάλλον είναι τυχαίο. Καλησπέρα κιόλας. Ίσως κάπου πιέζεται ο πλακούντας. Μπορει κ από την αλλαγή της βδομάδας. Ξεκουρασου και πήγαινε μία βόλτα να σε δει ο γιατρός σου να ηρεμήσεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τον ρωτησα. Ειπε να με δει αυριο.να μετρησει τον τραχηλο. Ισως να εχει καμια φλεγμονη.μακαρι να μην ειναι τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

. Μετα απο εξεταση στον κολπο διαπιστωσε οτι ηταν τραχιλιτιδα. με καθαρισε τοπικα με αντυσιπτικο κ μπεταντιν κ μου δωσε υποθετο lomexin 600 ml. Μου πε οτι η αιτία του αιματος ηταν αυτη.ας ελπισουμε να ηταν μονο αυτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2017 at 5:58 ΜΜ, ο/η Annti είπε:

. Μετα απο εξεταση στον κολπο διαπιστωσε οτι ηταν τραχιλιτιδα. με καθαρισε τοπικα με αντυσιπτικο κ μπεταντιν κ μου δωσε υποθετο lomexin 600 ml. Μου πε οτι η αιτία του αιματος ηταν αυτη.ας ελπισουμε να ηταν μονο αυτο. 

Κοπελα μου περαστικα, τι σου ειπε οτι κανεις σε αυτη την περιπτωση; περα απο τα φαρμακα, πρεπει να προσεχεις κατι; Μην αγχωνεσαι αφου ειπε ο γιατρος οτι ηταν αυτο μη βαζεις αλλα με το νου σου! Αρκετα αγχη εχουμε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 24/4/2017 at 11:31 ΜΜ, ο/η Χριστιαννα* είπε:

Κοπελα μου περαστικα, τι σου ειπε οτι κανεις σε αυτη την περιπτωση; περα απο τα φαρμακα, πρεπει να προσεχεις κατι; Μην αγχωνεσαι αφου ειπε ο γιατρος οτι ηταν αυτο μη βαζεις αλλα με το νου σου! Αρκετα αγχη εχουμε! ?

Συγνωμη τωρα το ειδα..δε μπαινω συχνα... περα απ το υποθετο δεν πηρα τιποτα αλλο. Ολα καλα. Ολα πηγαν φυσιολογικα!! Δοξα το θεο.ουτε προσεχα κατι αλλο. Κοντευω την 37η εβδομαδα τωρα Κ ολα καλα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...