Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου άνοιξα αυτό το θέμα για να αρχίσουμε σιγά σιγά να μαζευόμαστε οι μέλλουσες μαμάδες που περιμένουμε τα μωράκια μας το φθινόπωρο..  Να ανταλλάζουμε τις εμπειρίες από αυτό το όμορφο ταξίδι που ανοίγετε μπροστά μας... 

ΎΣ εύχομαι σύντομα να έρθουν πολλές πολλές κοπέλες στην παρέα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ...θελω και γω να συμμετάσχω στο θεμαααααα...ας ειναι και χειμωνιάτικο δεν με πειράζει!!!αχαχχαχα

με το καλο να Μαζευτείτε ολες οι υπέροχες μέλλουσες μανουλιτσες εδωμεσα να ανταλλάξετε απόψεις,προβληματισμούς και μπεμπεδοσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σνιφ... Σνιφ!!!!! :cry:

Γλυκιά μου @Παρασκευαιδου σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά.... Ευχομαι ολόψυχα σύντομα συμμετοχή σε αυτό το θεμα η @Petalouditsa28, η @miniatoura87, η @Κατερινάκι/only love, η @mommy86 και η @Lisaki 80!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρασκευαιδου με το καλο το φθινοπωρινό μπουμπουκακι σας!!!

Ειμαι σίγουρη πως μεσα στο 17 μία μία  απο τις αγαπημένες μου @miniatoura87 @Petalouditsa28 @mommy86 @peacock @Κατερινάκι/only love Θα μπαίνουν στο γκρουπ.. Τα θετικά τεστ θα πέφτουν σαν κεραυνός!! <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Παρασκευαιδου με το καλο το φθινοπωρινό μπουμπουκακι σας!!!

Ειμαι σίγουρη πως μεσα στο 17 μία μία  απο τις αγαπημένες μου @miniatoura87 @Petalouditsa28 @mommy86 @peacock @Κατερινάκι/only love Θα μπαίνουν στο γκρουπ.. Τα θετικά τεστ θα πέφτουν σαν κεραυνός!! <3 

Εεεε!!! και το δικο σου θετικο τεστ, μη το ξεχνας!! Ο μικρος μας θα εχει το αδελφακι του!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σνιφ... Σνιφ!!!!! :cry:

Γλυκιά μου @Παρασκευαιδου σου στελνω μια τεράστια αγκαλιά.... Ευχομαι ολόψυχα σύντομα συμμετοχή σε αυτό το θεμα η @Petalouditsa28, η @miniatoura87, η @Κατερινάκι/only love, η @mommy86 και η @Lisaki 80!!!

 

Εσυ θα μας τη γλιτώσεις νομιζεις???ολες μαζι θα τα συζητάμε αυτα!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Exw kairo na grapsw edw mesa alla de mporousa na min apantisw......

?????????

Thelw na ginoume manoules...thelw na niwsoume ta mwrakia mas mesa mas........thelw na tous dwsoume zwi...

????

Θα γίνει κοριτσακι μου όμορφο..θα γίνει για ολες μας!!!ας το ευχόμαστε καθημερινά..δεν ξέρουμε ποτε θα ανοίξουν οι ουρανοί και θα εισακουστούν οι προσευχές μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εσυ θα μας τη γλιτώσεις νομιζεις???ολες μαζι θα τα συζητάμε αυτα!!!?????

Εγώ αργώ...... εχω δρόμο μπροστα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εγώ αργώ...... εχω δρόμο μπροστα μου...

Εσυ μη μιλάς γιατι λες χαζομάρες........

ΥΓ: κατα τα αλλα σ'αγαπαμε...

?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωμορφα!!!!:)Φθνιοπωρο μια υπεροχη εποχη,με το καλο τα φθινοπωρινα μωρακια σας υγιεστατα γερα και δυνατα!!!!Οσες δεν ειστε του φθινοπωρου μη σκατε εχουμε και την ανοιξη:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eixa Kairo na mpw...mourlokomeia mou to exw anagkh polu na akousa ta euxarista sas!!!

Sas latreuw toso polu!!! mou ftiaxnete thn mera... :-) 

Ax Kai molis akousw.... 8a arisw na xoreuw me thn koilia apeksw san ton Galifianaki!!! (sto 4.09)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η peacock είπε:

 

e...ti na sou pw twra....gelaw dunata sto grafeio monh mou Kai me koitane Kai lene xazh einai !!!!!

xaxaxaxaxa to eixa anagkh na gelasw tosoooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

e...ti na sou pw twra....gelaw dunata sto grafeio monh mou Kai me koitane Kai lene xazh einai !!!!!

xaxaxaxaxa to eixa anagkh na gelasw tosoooo

Χαίρομαι που γελασες!!!!

Hθελα να σου στειλω κι ενα αλλο αλλα δε το βρισκω ρε γαμωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

e...ti na sou pw twra....gelaw dunata sto grafeio monh mou Kai me koitane Kai lene xazh einai !!!!!

xaxaxaxaxa to eixa anagkh na gelasw tosoooo

Παρε κι αυτό.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 26/4/2017 at 2:55 ΜΜ, ο/η Aggeliki.D είπε:
στις On 10/4/2017 at 3:15 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

 

Εάν ρωτάς εμενα αν και πολυ θα το ηθελα δεν ειμαι έγκυος..η φίλη μας εδω εχει ΠΗΤ 8/11 εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τη βιασυνη μου ετσι οπως διαβασα το μηνυμα δε το προσεξα!!!Μετα κολλησε το τηλεφωνο και ουτε καταλαβα τι εγινε με τα μηνυματα... ηθελα να σου το διορθωσω...Ευχομαι ολοψυχα συντομα να δεις ενα θετικο τεστ!!!Εμενα ειναι χειμωνιατικο 20/12....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Aggeliki.D είπε:

Απο τη βιασυνη μου ετσι οπως διαβασα το μηνυμα δε το προσεξα!!!Μετα κολλησε το τηλεφωνο και ουτε καταλαβα τι εγινε με τα μηνυματα... ηθελα να σου το διορθωσω...Ευχομαι ολοψυχα συντομα να δεις ενα θετικο τεστ!!!Εμενα ειναι χειμωνιατικο 20/12....

Αχαχαχα..δεν πειράζει κοπελα μου!!μπορειτε να τα λέτε με το κορίτσι μας.. την @Παρασκευαιδου..σχεδόν ενα μηνα διαφορά εχετε!!Με το καλο τα μωράκια σας,ευχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχα..δεν πειράζει κοπελα μου!!μπορειτε να τα λέτε με το κορίτσι μας.. την @Παρασκευαιδου..σχεδόν ενα μηνα διαφορά εχετε!!Με το καλο τα μωράκια σας,ευχομαι μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!Και σε σενα ευχομαι να αποκτησεις το θαυματακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/5/2017 at 7:57 ΜΜ, ο/η Aggeliki.D είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου!!!Και σε σενα ευχομαι να αποκτησεις το θαυματακι σου!!!

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου..Ευχομαι ολες οςες προσπαθούμε να χουμε τα δικά σας αποτελέσματα συντομα!!!με το καλο..ολα θα πανε τελεια..ειμαι σίγουρη,να μας λες τα νεα σου ναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου..Ευχομαι ολες οςες προσπαθούμε να χουμε τα δικά σας αποτελέσματα συντομα!!!με το καλο..ολα θα πανε τελεια..ειμαι σίγουρη,να μας λες τα νεα σου ναι??

Εννοειται πως θα λεμε τα νεα μας!!!Μπορει να μη γνωριζομαστε προσωπικα αλλα αυτο το φορουμ ειναι το παρεακι μας κ ενας τροπος να ξεφευγουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Εννοειται πως θα λεμε τα νεα μας!!!Μπορει να μη γνωριζομαστε προσωπικα αλλα αυτο το φορουμ ειναι το παρεακι μας κ ενας τροπος να ξεφευγουμε!!!!

Ετσι..εξαλλου ολες στον ιδιο αγώνα ειμαστε..καποιες προσπαθούν για μωρο,καποιες κυοφορούν αλλα ολες μας εχουμε τον ιδιο στόχο..Ειναι εκπληκτική η ενότητα που εχω δει εδωμεσα..δεν την συναντάς ουτε στον έξω κόσμο αυτήν την συμπαράσταση..και υστερα σου λενε εικονική πραγματικοτητα..Αν χρειάζεται μια οθόνη για να ειμαστε περισσοτερο ανθρωποι,τοτε ας εχουμε τις μούρες μας συνέχεια μεσα τους!!!αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ετσι..εξαλλου ολες στον ιδιο αγώνα ειμαστε..καποιες προσπαθούν για μωρο,καποιες κυοφορούν αλλα ολες μας εχουμε τον ιδιο στόχο..Ειναι εκπληκτική η ενότητα που εχω δει εδωμεσα..δεν την συναντάς ουτε στον έξω κόσμο αυτήν την συμπαράσταση..και υστερα σου λενε εικονική πραγματικοτητα..Αν χρειάζεται μια οθόνη για να ειμαστε περισσοτερο ανθρωποι,τοτε ας εχουμε τις μούρες μας συνέχεια μεσα τους!!!αχαχαχαχ

Ποσο δικιο εχεις σε αυτο....πραγματικα ετσι ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...