Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλό αμνιακό υγρό!


Recommended Posts

Κορίτσια Γειά σας!

Είμαι 34 εβδομάδων σε δίδυμα κ χτες έκανα υπερηχο όπου διαπιστώθηκε ότι το ένα μωράκι μου είναι ολιγάμνιο ?το αμνιακό του είναι 1,5 κ έχω αγχωθει πάρα πολύ!!Πάω Δευτέρα στον γιατρο μου..ο γιατρός στο κέντρο που έκανα τον υπερηχο δεν μου είπε κάτι..είχε κάποια παρόμοια εμπειρία...?φοβάμαι μην πάθει κάτι το μωρό μου...??Σε 15 μέρες πρώτα ο Θεός μπαίνω στον μήνα μου κ θα μπω για καισαρική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2017 at 3:20 ΜΜ, ο/η Mel1 είπε:

Κορίτσια Γειά σας!

Είμαι 34 εβδομάδων σε δίδυμα κ χτες έκανα υπερηχο όπου διαπιστώθηκε ότι το ένα μωράκι μου είναι ολιγάμνιο ?το αμνιακό του είναι 1,5 κ έχω αγχωθει πάρα πολύ!!Πάω Δευτέρα στον γιατρο μου..ο γιατρός στο κέντρο που έκανα τον υπερηχο δεν μου είπε κάτι..είχε κάποια παρόμοια εμπειρία...?φοβάμαι μην πάθει κάτι το μωρό μου...??Σε 15 μέρες πρώτα ο Θεός μπαίνω στον μήνα μου κ θα μπω για καισαρική. 

Αχ μελ μου εγω δεν γνωριζω ουτε ειχα εμπειρια σου ευχομαι με το καλο να μπεις στο μηνα σου να ναι ολα καλα και στα 2σου μωρακια και να τα κρατησεις στην αγκαλια σου υγιεστατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/6/2017 at 11:17 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Αχ μελ μου εγω δεν γνωριζω ουτε ειχα εμπειρια σου ευχομαι με το καλο να μπεις στο μηνα σου να ναι ολα καλα και στα 2σου μωρακια και να τα κρατησεις στην αγκαλια σου υγιεστατα.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου...να σαι καλά....φάγαμε το γάιδαρο κ τώρα λίγο η ουρά μας ζοριζει αλλά πιστεύω,ελπιζω και προσευχομαι να τα καταφέρουμε..εύχομαι κ σε σένα ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...