Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλό Μήνα!!


Guest

Recommended Posts

Να ευχηθώ απο την καρδιά μου μέσα ,καλό μήνα με μεγάλες χοριακές σε όλα τα κορίτσια μας !!!!!Κι οτι μας πόνεσε μέχρι τώρα να είναι μόνο ένα κακό ψέμα!!!!Ας απλωθεί η μπεμπεδόσκονη παντού και ο μήνας αυτός να είναι ο τυχερός μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Να ευχηθώ απο την καρδιά μου μέσα ,καλό μήνα με μεγάλες χοριακές σε όλα τα κορίτσια μας !!!!!Κι οτι μας πόνεσε μέχρι τώρα να είναι μόνο ένα κακό ψέμα!!!!Ας απλωθεί η μπεμπεδόσκονη παντού και ο μήνας αυτός να είναι ο τυχερός μας!!!!!!!!!

Καλο μηνα!!!μακαρι αυτος ο μηνας να μας φερει τα μωρακια μας!!!!μακαρι καμια κοπελα ποτε ξανα να μν χυσει ενα δακρυ π  δν ερχεται το μπεμπε της μακαρι καμια κοπελα να μην ταλαιπωρηθει πια ξανα!!!ας μας τερει ο Θεος αυτο το δωρο για το Πασχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Καλο μηνα!!!μακαρι αυτος ο μηνας να μας φερει τα μωρακια μας!!!!μακαρι καμια κοπελα ποτε ξανα να μν χυσει ενα δακρυ π  δν ερχεται το μπεμπε της μακαρι καμια κοπελα να μην ταλαιπωρηθει πια ξανα!!!ας μας τερει ο Θεος αυτο το δωρο για το Πασχα!!!

Ετσι γλυκιά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλο μηνα κοριτσια μου!!![smilie=icon_flower:ΚΑΛΟ ΑΠΡΙΛΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!Με αγάπη αισιοδοξια υγεία υγιεστατα μωράκια και ολο θετικες χοριακές....

 

Καλο μηνα Καρεν!Ολα να πανε κατ ευχην!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

καλημερες χαρουμενες και χαμογελαστες!!!!!!!!! @karen

Επίσης κοπέλα  μου ωραια φωτο:mrgreen:τι κάνεις σε τι  φάση βρισκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Επίσης κοπέλα  μου ωραια φωτο:mrgreen:τι κάνεις σε τι  φάση βρισκεσαι?

χεχε ειπα να με δειτε πως ειμαι..μην ειμαι κ τελειως απροσωπη..χαχαχαχαχα!!!!! ειμαι σε φαση αναμονης ειτε περιοδου ειτε σπορακίου!!! εχω ακομα αυτο το 37,6 που σας ελεγα, λιγο πριν σηκωθω.. πονακια χαμηλα ειτε αριστερα ειτε δεξια που θα ελεγα οτι μοιαζουν με σουβλιες αλλα εχω απιστευτη διαθεσαρα!!!! χορευω και ακουω τραγουδια οσο κανω δουλειες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

χεχε ειπα να με δειτε πως ειμαι..μην ειμαι κ τελειως απροσωπη..χαχαχαχαχα!!!!! ειμαι σε φαση αναμονης ειτε περιοδου ειτε σπορακίου!!! εχω ακομα αυτο το 37,6 που σας ελεγα, λιγο πριν σηκωθω.. πονακια χαμηλα ειτε αριστερα ειτε δεξια που θα ελεγα οτι μοιαζουν με σουβλιες αλλα εχω απιστευτη διαθεσαρα!!!! χορευω και ακουω τραγουδια οσο κανω δουλειες!!!!!!

Βγάλε τα γυαλακια να δουμε τα ματακια σου αχαχα,χερομαι που χεις διαθεσαρα μπραβο σου και ευχομαι η περιοδο σου να μεινει στην αναμονη για πολους μηνες ακομη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Βγάλε τα γυαλακια να δουμε τα ματακια σου αχαχα,χερομαι που χεις διαθεσαρα μπραβο σου και ευχομαι η περιοδο σου να μεινει στην αναμονη για πολους μηνες ακομη 

χαχαχα !!! μακαρι η ακαλεστη!!!! εσυ πως πας ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η marillia είπε:

Kοριτσάκια μου καλό μήνα να χουμε με αισιοδοξία,χαμόγελα και συντομα να ρθούν τα μωράκια για όλες μαςςςς!!

 

Αμην!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...