Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου :) 

ειμαι πλέον στον 7ο μήνα, είδα κατι καροτσάκια πολυ ωραία και σε προσφορές, η αλήθεια ειναι πως θελω να παρω αυριο μεθαύριο, αλλά η πεθερά μου πιστεύει πως ειναι πολυ νωρίς.. και θα αρχίσει να λέει, ποια ειναι η γνώμη σας; :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εγώ είμαι στον 6ο και το παρήγγειλα ήδη από τον 4ο (λόγω εκπτώσεων) και την πεθερά μου, ούτε που της το έχω πει. Τι λόγος της πέφτει; Με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Γεια σας κορίτσια μου :)

ειμαι πλέον στον 7ο μήνα, είδα κατι καροτσάκια πολυ ωραία και σε προσφορές, η αλήθεια ειναι πως θελω να παρω αυριο μεθαύριο, αλλά η πεθερά μου πιστεύει πως ειναι πολυ νωρίς.. και θα αρχίσει να λέει, ποια ειναι η γνώμη σας; :(

Κοριτσάκι μου οι αγορες για το παιδί σου αφορούν εσένα και τον πατέρα του παιδιού σου...ακόμα και εάν τα πληρώνει η πεθερα(εάν αυτό επιθυμεί) και πάλι εσύ έχεις τον πρώτο λόγο ,οποτε μην αγχωνεσε και πάρτι οποτε θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Κοριτσάκι μου οι αγορες για το παιδί σου αφορούν εσένα και τον πατέρα του παιδιού σου...ακόμα και εάν τα πληρώνει η πεθερα(εάν αυτό επιθυμεί) και πάλι εσύ έχεις τον πρώτο λόγο ,οποτε μην αγχωνεσε και πάρτι οποτε θες!

Εμείς θα τα παρουμε, απλα αυτό αγχώνομαι για λιγο :/ σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μουυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsi mou thewrw o evdomos minas einai o pleon katallilos gia na kaneis tis megales agores, karotsaki, krevataki ktl. Ypologise oti ta perissotera katastimata theloun apo 15 meres ews ena mina gia na to paradwsoun opote mia xara einai an to paraggeileis twra.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Titti είπε:

Καλησπέρα, εγώ είμαι στον 6ο και το παρήγγειλα ήδη από τον 4ο (λόγω εκπτώσεων) και την πεθερά μου, ούτε που της το έχω πει. Τι λόγος της πέφτει; Με το καλό το μωράκι σου!

Και εγω γι αυτό λέω να το παρω επειδη ειναι εκπτώσεις.. με το καλό και σε σεναα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης κορίτσια μην αγχώνεστε με τις εκπτώσεις που σας λένε στα καταστηματα" πάρτε το για να μην χάσετε την ευκαιρια" το έχω ψάξει πααααρα πολύ καινοι εκπτώσεις περιμένουν μόνιμα στα ράφια τους.... Οποτε μην αγχώνεστε . Για να γίνω πιο συγκεκριμένη τις περιόδους εκτός εκπτώσεων συνήθως κάνουν 20% στις αγορές με την μορφή δωροεπιταγης.δηλαδη έστω ότι πάρεις κάτι που κάνει 600 ευρώ σου δίνουν δωροεπιταγη 120(ή όσο βγάινει δεν έχω κομπιουτεράκι τωρα μαζι μου).

Ψάξτε το.και μην πτοειστε από τον "εκβιασμό τους" "δεν θα το ξαναβρείτε τόσο φθηνααααα" FAIL?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2017 at 11:37 ΜΜ, ο/η Βικυ88 είπε:

επίσης κορίτσια μην αγχώνεστε με τις εκπτώσεις που σας λένε στα καταστηματα" πάρτε το για να μην χάσετε την ευκαιρια" το έχω ψάξει πααααρα πολύ καινοι εκπτώσεις περιμένουν μόνιμα στα ράφια τους.... Οποτε μην αγχώνεστε . Για να γίνω πιο συγκεκριμένη τις περιόδους εκτός εκπτώσεων συνήθως κάνουν 20% στις αγορές με την μορφή δωροεπιταγης.δηλαδη έστω ότι πάρεις κάτι που κάνει 600 ευρώ σου δίνουν δωροεπιταγη 120(ή όσο βγάινει δεν έχω κομπιουτεράκι τωρα μαζι μου).

Ψάξτε το.και μην πτοειστε από τον "εκβιασμό τους" "δεν θα το ξαναβρείτε τόσο φθηνααααα" FAIL?

Έχεις απόλυτο δίκιο. Εκ των υστέρων το διαπίστωσα κι εγώ αυτό με τις μούφα εκπτώσεις στα καρότσια κι όχι τίποτα άλλο, αλλά κατέληξα με χρώμα καροτσιού προηγούμενης σεζόν και τώρα στην ίδια τιμή βγήκαν ωραία χρωματάκια. Κατ' εξαίρεση μπορεί μόνο σε μεμονωμένα κομμάτια/μοντέλα να έχουν προσφορά κι αυτό γιατί τους μένουν στο ράφι. Κατά τ' 'αλλα οι δήθεν εκπτώσεις στα καρότσια είναι απλός εκβιασμός όπως λες κι εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...