Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΛΕ 1ΦΩΤΟ Η ΓΡΑΨΕ 1 ΕΥΧΗ!!!


karen

Recommended Posts

Ας βάλουμε ολες μας απο μια φωτογραφίαO:-)που ξυπνάει  συναισθήματα και γεννάει σκέψεις μας δινει δύναμη αισιοδοξία χαρά  συγκίνηση ελπίδα αγάπη η μια φωτο η οποία σας αρεσει για τον δικό σας  λόγο γιατι ειναι μοναδική ξεχωριστή σας κάνει να γελάτε σας αντιπροσωπευει μια φωτο τελος παντων που την εχετ επιλέξει για κάποιο λογο  η γραψτε την δικη σας ευχη!!![smilie=icon_flower:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ όμορφο θέμα άνοιξες κοπελαρα μου!!!

και γω δεν εχω φωτογραφία αυτη τη στιγμή που να μπορει να εκφράσει όσα εχω στην ψυχή μου..εχω όμως τραγούδι..

 ενα τραγούδι που κλαιω καθε φορά που το ακούω και που με κανει να πισμωνω και να παλεύω ακομα πιο δυνατά..γιατι στόχος και ευχή μου ειναι να καταφέρω να γίνω καλύτερος ανθρωπος..και να βοηθήσω με οποίο τροπο μπορω όσους αισθάνονται το ιδιο!!!για όσους δεν ξερουν αγγλικά,θα βρείτε την μετάφραση εδω:http://lyricstranslate.com/el/man-mirror-άνθρωπος-στον-καθρέφτη.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Πολυ όμορφο θέμα άνοιξες κοπελαρα μου!!!

και γω δεν εχω φωτογραφία αυτη τη στιγμή που να μπορει να εκφράσει όσα εχω στην ψυχή μου..εχω όμως τραγούδι..

 ενα τραγούδι που κλαιω καθε φορά που το ακούω και που με κανει να πισμωνω και να παλεύω ακομα πιο δυνατά..γιατι στόχος και ευχή μου ειναι να καταφέρω να γίνω καλύτερος ανθρωπος..και να βοηθήσω με οποίο τροπο μπορω όσους αισθάνονται το ιδιο!!!για όσους δεν ξερουν αγγλικά,θα βρείτε την μετάφραση εδω:http://lyricstranslate.com/el/man-mirror-άνθρωπος-στον-καθρέφτη.html

[smilie=love1.gif][smilie=love1.gif][smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aυτό το τραγουδι το εχω αφιερώσει στο μωρακι μου...σε αυτό που αργεί και δεν έρχεται...οταν ερθει όμως θα είμαστε μαζί συνέχεια!!!!!!!!

Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να γίνετε μανούλες...σύντομα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacockaki μου ανατριχιασα γτ εχουμε αφιερωσει το ιδιο τραγουδι! ειναι το αγαπημενο μου!! και λεεγα θα του το βαζω να το ακουει οταν θα κοιμαται...!αχ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι παλι με κανατε να κλαιω!!φιλεναδες μου όμορφες σας αφιερώνω ενα απο τα αγαπημένα μου τραγούδια,το οποίο ηταν και το νανούρισμα του πρώτου μου ανηψιου..

"Χαμογέλα, ακόμα κι αν η καρδιά σου πονά.
Χαμογέλα, ακόμα κι αν είναι ραγισμένη,
όταν υπάρχουν σύννεφα στον ουρανό.
Θα τα καταφέρεις..."
 
 
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

@peacockaki μου ανατριχιασα γτ εχουμε αφιερωσει το ιδιο τραγουδι! ειναι το αγαπημενο μου!! και λεεγα θα του το βαζω να το ακουει οταν θα κοιμαται...!αχ!!! 

Και μενα είναι από τα αγαπημενα μου... καθε φορά που το ακουω σκεφτομαι το μωρακι μου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και ναι παλι με κανατε να κλαιω!!φιλεναδες μου όμορφες σας αφιερώνω ενα απο τα αγαπημένα μου τραγούδια,το οποίο ηταν και το νανούρισμα του πρώτου μου ανηψιου..

"Χαμογέλα, ακόμα κι αν η καρδιά σου πονά.
Χαμογέλα, ακόμα κι αν είναι ραγισμένη,
όταν υπάρχουν σύννεφα στον ουρανό.
Θα τα καταφέρεις..."
 
 

Μακαρι να τα καταφερουμε Κατερινάκι..........μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Μακαρι να τα καταφερουμε Κατερινάκι..........μακαρι...

Θα τα καταφέρουμε κοπελαρα μου!!!ολες θα τα καταφέρουμε!!θα δειτε!!!το πιστευω με ολη τη δύναμη της ψυχής μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια μου εύχομαι με το καλό να γίνουμε και εμείς μανούλες και όταν πέφτουμε να σηκωνόμαστε πάλι γιατί η ζωή είναι όμορφη ειδικά όταν έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και να συνεχίσουμε να δίνουμε δύναμη η μια στην αλλη!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/3/2017 at 2:34 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Aυτό το τραγουδι το εχω αφιερώσει στο μωρακι μου...σε αυτό που αργεί και δεν έρχεται...οταν ερθει όμως θα είμαστε μαζί συνέχεια!!!!!!!!

Εύχομαι σε όλες σας κοριτσια μου να γίνετε μανούλες...σύντομα...

 

Αγαπημενο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Ενα αγαπημενο τραγουδι !!!Και καλο και κακο θελουν γολγοθα! Εμεις ομως δεν τα παραταμε!Κι ολα θα γινουν τη καταλληλη στιγμη!!!!Καλη δυναμη σε ολες μας κοριτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/3/2017 at 6:50 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Kορίτσια μου εύχομαι με το καλό να γίνουμε και εμείς μανούλες και όταν πέφτουμε να σηκωνόμαστε πάλι γιατί η ζωή είναι όμορφη ειδικά όταν έχουμε δίπλα μας ανθρώπους που μας αγαπούν και να συνεχίσουμε να δίνουμε δύναμη η μια στην αλλη!!! 

 

Πολυ αγαπημενο!Αυτο θα επελεγα αρχικα!You don't have ,you don't need it now!!!It's a beautiful day!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλημέρα και από εμένα 

Σήμερα34η 2650

Ακόμα λίγο για να τον έχουμε αγκαλιά  <3   <3    <3    :x:x:x

Screenshot_2017-03-31-09-39-38.png

Με το καλο κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2017 at 2:35 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Ας βάλουμε ολες μας απο μια φωτογραφίαO:-)που ξυπνάει  συναισθήματα και γεννάει σκέψεις μας δινει δύναμη αισιοδοξία χαρά  συγκίνηση ελπίδα αγάπη η μια φωτο η οποία σας αρεσει για τον δικό σας  λόγο γιατι ειναι μοναδική ξεχωριστή σας κάνει να γελάτε σας αντιπροσωπευει μια φωτο τελος παντων που την εχετ επιλέξει για κάποιο λογο  η γραψτε την δικη σας ευχη!!![smilie=icon_flower:

Πολυ ωραία ιδεα!Μπραβο σου !Η θετικη ενεργεια να απλωθει παντού!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...