Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗ?????????


stavroulitsa

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαγκι30 είπε:

 Ευχαριστω κοριτσια μου καλα!

Ειστε η αισιοδοξια προσωποποιημενη!!!!τα λεμε τον αλλο μηνα!Τα φιλια μου και την αγαπη μου!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sias είπε:

Καλημερα κοριτσια θελω την βοηθεια σας κ την εμπειρια σας.με κυκλο 28 ημερων τελευταια περιοδο 31/5 - 5/6 ελευθερη επαφη στις 6 7 9 11 12  χθες  17η μερα κυκλου μετα την επαφη ειδε ο αντρας μου ροζ υγρα πανω του σκουπιστηκα 
Κ δεν ειδα κατι στο χαρτι ομως ολη μερα κ περισοστερο το βραδυ πονουσε η μεση μου κ ειχα ενοχλησεις χαμηλα.βεβαια να προσθεσω οτι ημουν δυσκοιλια ομως εδω κ 2 εβδομαδες το κακαο εχει παραγινει μεχρι κ σιροπι πινω κ ακομα τπτ φυσιολογικα κ καποιες μερες παρατηρησα μια περιεργη γευση στο στομα μου . Please help!

Καλησπέρα κ καλώς ήρθες!!

Έχεις καλές επαφές, ιδιαίτερα στις 11 κ 12 του μήνα... Τις γόνιμες μέρες σου τις καταλαβαίνεις;; Επίσης το λίγο ροζ είναι καλό σημάδι γτ ίσως να είναι από την εμφύτευση κ η μεταλλική γεύση είναι επίσης σημάδι για κάποιες... Μακάρι να είναι ο μήνας σου αυτός!! Αλλά να είσαι συγκρατημένη μέχρι την καθυστέρηση γτ ο κύκλος μας κ η μεγάλη μας επιθυμία μας παίζουν πολλά παιχνίδια... Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον τράχηλο δεν το μετρησε κολπικά όποτε ίσως για αυτο να έχει διαφορά στις μετρησεις του  και άλλη κοπέλα που διάβασα εδώ μέσα το είχε πει αυτό ότι στην β επιπέδου ήταν πιο μακρύς από την αυχενική 🤷‍♀️ Στο τέλος τον ρώτησα όλα είναι καλά ; Και μου είπε ναι με το καλό 
    • Σ ευχαριστώ πολύ!! Έβαλα τα μεγάλα μέσα κ κοιμήθηκαν.. Ξάπλωσα μαζί τους μέχρι να τους πάρει..
    • Καλησπέρα κορίτσια. Όσον αφορά το πότε και αν κάνουμε ωορρηξία βλέπω ότι είναι μεγάλο θέμα. Πριν μείνω έγκυος είχα κύκλο 25-27 μέρες και με το που τελείωνε η περίοδος ξεκινούσα επαφές. Την πρώτη φορά δεν προσπαθούσα στοχευμένα και έμεινα έγκυος στον δεύτερο μήνα ελεύθερων επαφών (που δυστυχώς κατέληξε σε παλινδρομη). Την δεύτερη φορά, πάλι σε διάστημα 2-3 κύκλων, πιο εντατικά και στοχευμένα και απέκτησα τον γιο μου. Την τρίτη φορά, είχα ήδη πιο μεγάλους κύκλους, νομίζω πολλές φορές δεν γινόταν ωορρηξία. Και όμως μόλις ένιωσα ότι μάλλον είχα και επεδίωξα επαφές έμεινα έγκυος (βιοχημική). Σε γενικές γραμμές πολύ εύκολα μου ήρθαν όλες. Όμως πλέον με τα σημερινά δεδομένα, δεν ξέρω αν θέλω να κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί φοβάμαι ότι αν είναι αρνητικά θα απογοητευτω. Και ο χρόνος δεν είναι υπέρ μου πλέον, αλλά αν αρχίσω να μετράω μέρες και κάνω συνέχεια τεστ και αγχωθω δεν νομίζω να είναι καλύτερα. Ίσως κάποιες φορές πρέπει να ακολουθούμε το ένστικτο μας.  
    • Εγώ μόνο ένα σφράγισμα που έσπασε έχω και πήγα στον οδοντίατρο και μου είπε μέτα τον 5ο. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να σου πω την αλήθεια. Με το γυναικολόγο σου πρέπει να μιλήσεις πάντως πιστεύω...
    • Ε μια χαρά. Ο τράχηλος που μάκρυνε;;; είναι φυσιολογικό; Ανυπομονώ για το βράδυ είναι η αλήθεια!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...