Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗ?????????


stavroulitsa

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

ας ελπίσουμε οτι ειναι αυτο! θα κανω μεγαλη χαρα , αλλα πιο πολυ θελω να δω τα μουτρα κ αυτη την αστραπιαία έκφραση δευτερολέπτου του "φλερτ" μου (ετσι θα τον φωνάζω κ μετα το γαμο , τετοια ειμαι!!) οταν κ οποτε ερθει η ωρα να του το ανακοινώσω! θα κατουρηθει!!!χαχαχα

Αχ ναι ναι αυτή θα είναι από τις ωραιότερες στιγμές για όλες μας πιστεύω, η αντίδραση του αντρα-φλερτ μας χαχα

Με το καλό κ ο γάμος σας!! (Κ εμείς Ιούνιο παντρευτηκαμε, για να δούμε αν είναι γουρλιδικος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 201
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια..στελνω μονο για να μοιραστω την αγωνια μου..ξερω πως τα συναισθηματα ειναι κοινα...υποφερω κ απο ΠΜΣ κ καθε μηνας για μενα ειναι πολυ δυσκολος γιατι εχω συμπτωματα εγκυμοσυνης αλλα τελικα ειναι το ΠΜΣ...περιμενω ν αδιαθετησω τη Δευτερα..κ ελπιζω να μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Anti84 γεια σου! Πολυ καλα έκανες γι αυτο ειμαςτε εδω οτι μας ερχετε στο κεφάλι οτι ανησυχία οτι χαρά οτι στεναχώρια !!! Όλες τα ίδια κουβαλάμε !!! Πολυμηχανήματα !! Χαχαχαχα εύχομαι σύντομα με μια όμορφη κοιλιτσα και ενα μπεμπινακι μεσα της! Σε όλες μας! 

Μαργαριτες θα μαδάω ! Ο ρε κέφια σμρ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ σημερα!!! ειμαι σε αδεια κ εχω απλα χρονου!!!!! (τι ευτυχια!!!) θελω να μ λυσετε μια απορια.. εχω απο χθες δυσκοιλιοτητα, πονακια-τσιμπηματακια .. χωρις ομως καφε η ροζ εκκρισεις , κ εναν σχετικο πονοκεφαλο που ερχεται κ φευγει.. το πρωι που μετρησα τη θερμοκρασια μου πριν σηκωθω ηταν 37,6 κ τωρα το μεσημερι ηταν 37,7 .. να υποθεσω οτι ειναι καποια ιωση κ οχι τπτ αλλο ετσι;; να τις αφησω τις ελπιδες μου και να παρω τα φαρμακακια μου; τι λετε κι εσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

κοριτσια γεια σας κ σημερα!!! ειμαι σε αδεια κ εχω απλα χρονου!!!!! (τι ευτυχια!!!) θελω να μ λυσετε μια απορια.. εχω απο χθες δυσκοιλιοτητα, πονακια-τσιμπηματακια .. χωρις ομως καφε η ροζ εκκρισεις , κ εναν σχετικο πονοκεφαλο που ερχεται κ φευγει.. το πρωι που μετρησα τη θερμοκρασια μου πριν σηκωθω ηταν 37,6 κ τωρα το μεσημερι ηταν 37,7 .. να υποθεσω οτι ειναι καποια ιωση κ οχι τπτ αλλο ετσι;; να τις αφησω τις ελπιδες μου και να παρω τα φαρμακακια μου; τι λετε κι εσεις;

Εxεις άλλο σύμπτωματα έκτός του πυρετού που να δηλώνει ίωση?Ετσι ήμουν και έγω τον προηγούμενο μήνα αλλά είχα και απίστευτο πόνο στα κόκαλα και ήταν ίωση.Πάρε depon επιτρέπεται και στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Εxεις άλλο σύμπτωματα έκτός του πυρετού που να δηλώνει ίωση?Ετσι ήμουν και έγω τον προηγούμενο μήνα αλλά είχα και απίστευτο πόνο στα κόκαλα και ήταν ίωση.Πάρε depon επιτρέπεται και στην εγκυμοσύνη.

οχι ουτε κοκαλα ουτε ριγος ουτε βηχα ουτε ενοχληση στα λαιμα. τπτ. μονο αυτο το 37,7 τωρα που ξαναεβαλα ηταν 37,4 απλα εχω εξαντληση.. εχω βουλιαξει τον καναπε!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

οχι ουτε κοκαλα ουτε ριγος ουτε βηχα ουτε ενοχληση στα λαιμα. τπτ. μονο αυτο το 37,7 τωρα που ξαναεβαλα ηταν 37,4 απλα εχω εξαντληση.. εχω βουλιαξει τον καναπε!!!!!! 

Πρόσεχε λίγο αυτές τις μέρες και κάνε λίγο υπομονή μέχρι την καθυστερησή σου και να κάνεις από βδομάδα καμιά χοριακή.Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πρόσεχε λίγο αυτές τις μέρες και κάνε λίγο υπομονή μέχρι την καθυστερησή σου και να κάνεις από βδομάδα καμιά χοριακή.Στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος!

σε 6 μερες την περιμενω την ακαλεστη!!! μονο υπομονη μπορω να κανω τπτ δεν ειναι του χεριου μου σε αυτην τη φαση!! σε ευχαριστω πολυ!!! θετικη σκεψη!!!!! τι κανεις εσυ πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ όπως είπες μόνο υπομονή!!!Εγώ αδιαθέτησα και είπα μέσα μου δεν ξανακοιτάω συμπτώματα!!Κουράστηκα ψυχολογικά.Θα το αφήσω να έρθει όποτε θέλει αφού έχουμε την υγειά μας.Περιμένω πως και πως να ρθεί το καλοκαιράκιιι8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

οχι ουτε κοκαλα ουτε ριγος ουτε βηχα ουτε ενοχληση στα λαιμα. τπτ. μονο αυτο το 37,7 τωρα που ξαναεβαλα ηταν 37,4 απλα εχω εξαντληση.. εχω βουλιαξει τον καναπε!!!!!! 

Κοριτσια μου η θερμοκρασία δεν ειναι αξιόπιστη!!εγω καθε μηνα μετα την ωορηξια και μεχρι να αδειαθετησω ειχα απο 37 μεχρι 37,5 συνεχώς!!!αυτο τον μηνα ενα θα σας πω!!αδειαθετησα,τελείωσα,και ακομα εχω δέκατα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η mimikay είπε:

σε 6 μερες την περιμενω την ακαλεστη!!! μονο υπομονη μπορω να κανω τπτ δεν ειναι του χεριου μου σε αυτην τη φαση!! σε ευχαριστω πολυ!!! θετικη σκεψη!!!!! τι κανεις εσυ πως εισαι;;

Ευχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει η ακατονόμαστη κοπελα μου και να έρθει σε εννέα μήνες ενα γερό και τυχερό μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει η ακατονόμαστη κοπελα μου και να έρθει σε εννέα μήνες ενα γερό και τυχερό μωράκι!!!

κοριτσαρα μου!!!! μακαρι!!!! κι αν ερθει δεν πειραζει απλα θα σας πρηξω και τον επομενο μηνα με την παρανοια μου!!!! ααααντε τυχερουλες!!!!! σας εφεξε!!!!!!!!!!!!!! χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimikay είπε:

κοριτσαρα μου!!!! μακαρι!!!! κι αν ερθει δεν πειραζει απλα θα σας πρηξω και τον επομενο μηνα με την παρανοια μου!!!! ααααντε τυχερουλες!!!!! σας εφεξε!!!!!!!!!!!!!! χαχαχχα

Αχαχαχα..μην αγχωνεσε..ειμαστε οοοολες ενα μεγάλο group therapy!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Αχαχαχα..μην αγχωνεσε..ειμαστε οοοολες ενα μεγάλο group therapy!!!!????

δε θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!!!! τι κανουμε;;;!! εγω λεω αυριο να παω να κανω μια χοριακη.. (3μερες πριν την περιοδο) πρεπει να ξερω γιατι κανω θεραπεία προσώπου με indoxyl κ επισης με εχουν σε πόστο στη δουλεια με βάρη , λέτε να δείξει τιποτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1 Απριλίου 2017 at 3:25 ΜΜ, ο/η marillia είπε:

Μimikay πώς είσαι σήμερα?Συνεχίζουν τα δέκατα?

συνεχίζουν γλυκεια μου! φοβαμαι αυτα που νιωθω να τα πω συμπτώματα .. αν κ ενδόμυχα πιστεύω οτι ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Καλημέραααααα!!Μπορεί να έχεις κάποια διαίσθηση!!!

δε νομιζω @marillia μου!! σημερα πριν σηκωθω ιδια θερμοκρασια 37,7 αλλα την περιμενω να ερθει..η διαισθηση σημερα πλεον αυτο λεει!! ηταν να παω για χοριακη αλλα τελικα καθισα σπιτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mimikay είπε:

δε νομιζω @marillia μου!! σημερα πριν σηκωθω ιδια θερμοκρασια 37,7 αλλα την περιμενω να ερθει..η διαισθηση σημερα πλεον αυτο λεει!! ηταν να παω για χοριακη αλλα τελικα καθισα σπιτι!!

Νομιζω παντως πως αν ηταν να σου ερθει σημερα η θερμοκρασια το πρωι εστω κ λιγο θα χε πεσει.... ;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Anti84 είπε:

Νομιζω παντως πως αν ηταν να σου ερθει σημερα η θερμοκρασια το πρωι εστω κ λιγο θα χε πεσει.... ;-)

@Anti84 στις 06/04 ειναι να μ ερθει ελεγα να την κανω πιο νωρις.. εξου κ η θερμοκρασια ακομα τοσο..ευχαριστω ομως για το .. γεματο θετικο υπονοούμενο σχολιο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλύτερα αν δεν αδιαθετήσεις πήγαινε την παρασκευή για χοριακή.Πόσο καιρό κάνετε προσπάθειες?

απο το νοεμβριο!! αλλα για δυο μηνες νομιζω, το αφησαμε στο φλου για να μη γινει αυτοσκοπος για παιδι αλλα για ευχαριστηση κ αν ειναι να ερθει ας ερθει! αυτο το μηνα ηταν περισσοτερες οι φορες στις γονιμες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία άντε με το καλόοοο!!Εγω είχα κάνει το λάθος και αγχωνόμουν απ την αρχή και δεν το ευχαριστήθηκα!!Καλύτερα χαλαράααα!!!Είστε παντρεμένοι?Εμείς παντρευτήκαμε τον Αύγουστο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...