Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορηξια


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Πως να ξέρω αν είμαι στην ωοροξια;

Ο κυκλος σου ειναι σταθερος και ποσος ειναι 28?Ποσες μερες διαρκει εχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

Πως να ξέρω αν είμαι στην ωοροξια;

Εκτος απο το οτι μετρας τις ημερες μετα την περιοδο ,συνηθως απο την 11η εως 16η αφου αδιαθετησεις,βλεπεις και συμπτωματ α στο σωμα σου.Πονακια δεξια κ αριστερα χαμηλα,περισσότερα υγρα,ισως και λιγο αυξημενη θερμοκρασια.Εξαρταται απο την γυναικα και τον οργανισμο.Ωστοσο με ακριβεια σου δειχνουνα απ οτι ξερω τα τεστ ωορηξιας ,τα οποια δεν εχω χρησιμοποιησει και δεν γνωριζω να σου πω λεπτομερειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Εκτος απο το οτι μετρας τις ημερες μετα την περιοδο ,συνηθως απο την 11η εως 16η αφου αδιαθετησεις,βλεπεις και συμπτωματ α στο σωμα σου.Πονακια δεξια κ αριστερα χαμηλα,περισσότερα υγρα,ισως και λιγο αυξημενη θερμοκρασια.Εξαρταται απο την γυναικα και τον οργανισμο.Ωστοσο με ακριβεια σου δειχνουνα απ οτι ξερω τα τεστ ωορηξιας ,τα οποια δεν εχω χρησιμοποιησει και δεν γνωριζω να σου πω λεπτομερειες.

δηλαδή λίγα ασπρα υγρά που είχα ας πούμε προχθές  μπορεί να ήταν ωορηξια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η mariaje99 είπε:

δηλαδή λίγα ασπρα υγρά που είχα ας πούμε προχθές  μπορεί να ήταν ωορηξια;

Πολυ πιθανον.Μπορεις να ρωτησεις και τον γιατρο σου ,να σε καθοδηγησει αναλογα με τις ημερες της περιοδου σου.Παντως τα λευκα υγρα ειναι ενδειξη.Καλη επιτυχια σ ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Πολυ πιθανον.Μπορεις να ρωτησεις και τον γιατρο σου ,να σε καθοδηγησει αναλογα με τις ημερες της περιοδου σου.Παντως τα λευκα υγρα ειναι ενδειξη.Καλη επιτυχια σ ευχομαι!!!

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjyuoHty_TSAhVHvRQKHQyYAO4QFghEMAY&url=http%3A%2F%2Fwww.babyonline.gr%2Fgonimotita%2Fworriksia%2Fti-prepei-na-ksereis-gia-worriksia%3Fprint%3D1%26tmpl%3Dcomponent&usg=AFQjCNE82Xv8wypiATRV676BAJ2TLV7PZg&sig2=2KLCP0r7hSw-NltW0LC4Eg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...