Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κυκλος μετα απο αποβολη..


Recommended Posts

Καλησπεραα κοριτσια και χρονια πολλα!!

Ειναι λιγο καπως αυτο που θελω να ρωτησω...αλλα θελω να μου πειτε την αποψη σας!!

Πριν την εγκυμοσυνη..ειχα κυκλο 18 ημερων...σταθερος... Ηρθε η εγκυμοσυνη και μετα η αποβολη και η αποξεση...

Παρολα αυτα, στις 2/3 ηρθε η πρωτη περιοδος μετα την αποβολη...κρατησε 10 μερες (λογικο οπως μου ειπε ο γυναικολογος)...

Θελω, λοιπον, να ρωτησω... Ο κυκλος θα ειναι ιδιος με πριν ή θα αλλαξει???

Ειχατε καποια παρομοια εμπειρια??

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπεραα κοριτσια και χρονια πολλα!!

Ειναι λιγο καπως αυτο που θελω να ρωτησω...αλλα θελω να μου πειτε την αποψη σας!!

Πριν την εγκυμοσυνη..ειχα κυκλο 18 ημερων...σταθερος... Ηρθε η εγκυμοσυνη και μετα η αποβολη και η αποξεση...

Παρολα αυτα, στις 2/3 ηρθε η πρωτη περιοδος μετα την αποβολη...κρατησε 10 μερες (λογικο οπως μου ειπε ο γυναικολογος)...

Θελω, λοιπον, να ρωτησω... Ο κυκλος θα ειναι ιδιος με πριν ή θα αλλαξει???

Ειχατε καποια παρομοια εμπειρια??

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Καλημερα!Ειχα παρομοια εμπειρια!Ο κυκλος αποκατασταθηκε μετα απο 1-2 μηνες.Βεβαια καθε σωμα ειναι διαφορετικο.Μην ανησυχεις.Χρειαζεται λιγο χρονο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/3/2017 at 9:20 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλησπεραα κοριτσια και χρονια πολλα!!

Ειναι λιγο καπως αυτο που θελω να ρωτησω...αλλα θελω να μου πειτε την αποψη σας!!

Πριν την εγκυμοσυνη..ειχα κυκλο 18 ημερων...σταθερος... Ηρθε η εγκυμοσυνη και μετα η αποβολη και η αποξεση...

Παρολα αυτα, στις 2/3 ηρθε η πρωτη περιοδος μετα την αποβολη...κρατησε 10 μερες (λογικο οπως μου ειπε ο γυναικολογος)...

Θελω, λοιπον, να ρωτησω... Ο κυκλος θα ειναι ιδιος με πριν ή θα αλλαξει???

Ειχατε καποια παρομοια εμπειρια??

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Kαλησπέρα Κατερινάκι.Εμένα την πρώτη φορά μου ήρθε στις 37 μέρες και την δεύτερη φορά στις 38 μέρες και μάλιστα είχα αρκετό πόνο και αίμα σε σχέση με παλιότερα.Οπως είπε και η κοπέλα μπορεί να θέλει λίγο το χρόνο του.Ξεκίνησες να κάνετε ελεύθερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω...

Ναι ξεκινησαμε...γιαυτο και δεν ξερω πως να μετρησω τις μερες...τι κυκλο εχω?? Θα περιμενω καμια βδομαδα ακομα και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω...

Ναι ξεκινησαμε...γιαυτο και δεν ξερω πως να μετρησω τις μερες...τι κυκλο εχω?? Θα περιμενω καμια βδομαδα ακομα και βλεπουμε...

Καλησπερα Κατερινακι  Χρονια Πολλα και λυπαμαι για την αποβολη σου συνηθως μετα αποβολες ο κυκλος μας εχει διαταραχες και θελει κανα 3μηνο να μας σταθεροποιηθει καλο ειναι να μη βιαστειτε για την επομενη προσπαθεια θελει και οργανισμος το χρονο του κ να συνελεθει μετα απο μια αποβολη λιγο χρονο να περασει να επανελθει μητρα και  ορμονες  και μετα ξεκινηστε σας ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα μανουλα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...