Μετάβαση σε περιεχόμενο

Gonal f 900 εξωσωματικη


Recommended Posts

Κοριτσια γεια σας...ειμάι καινουρια στην παρέα σας και δε ξέρω ακόμα καλά να χρησιμοποιω το forum..

Έχω ανάγκη από gonal 900 άμεσα για εξωσωματικη...Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας με οποίο τρόπο κι αν προσπαθούν. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Μαρακι93 είπε:

Κοριτσια γεια σας...ειμάι καινουρια στην παρέα σας και δε ξέρω ακόμα καλά να χρησιμοποιω το forum..

Έχω ανάγκη από gonal 900 άμεσα για εξωσωματικη...Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας με οποίο τρόπο κι αν προσπαθούν. .

Γεια σου αγαπη και καλως ηρθε καιι σου ευχομαι οτι καλυτερο στην προσπαθεια σου ποτε ξεκινας,κριμα οταν εχουμε φαρμακα δεν υπαρχουν γυναικες και τωρα που υπαρχουν δεν εχουμε ειχα μια αλλα μου εληξε προσπαθουσα καιρο να την δωσω αλλα πουθενα ανταποκριση  θα κοιταζω και εγω κοπελα μου αλλες φιλες μην υπαρχει τιποτε ειναι δυσκολες λογου οτι κοστιζουν αλλα μηπως απο καμια που περισεψε η δεν τις χρειαστηκε .Steile mnma na deiw an yparxoyn akomh dina2603@gmail.com 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ πραγματικά. .Το θέμα με εμένα είναι πολυ περίεργο γιατί αυτό και δε γίνεται να περιμένω να περάσω από επιτροπή. ..ειμάι σε τεχνή τη εμμυνοπαυση μετά από χειρουργειο ενδομητριωσης αλλά το πρόβλημα ειναι ότι πριν καν με πιάσει η θεραπεία το 1ο μήνα του χειρουργειο έκανα 4 κύστες ξανά. ..Οι απόψεις πολλές και ο πονοκέφαλος και το άγχος στα ΥΨΗ...Την εξωσωματική ο γιατρός από Αθήνα που συζηταμε γι αυτό θέλει να κάνω τώρα άμεσα πριν τη λήξη της καταστολής γτ με την ενδομητριωση που έχω ίσως χρειαστεί ξανά χειρουργείο κι αυτό δε θέλουμε για να διατηρησουμε οοοοσο γίνεται γονιμότητα. .Ευχαριστώ πολύ πάντως Karen μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γεια σου αγαπη και καλως ηρθε καιι σου ευχομαι οτι καλυτερο στην προσπαθεια σου ποτε ξεκινας,κριμα οταν εχουμε φαρμακα δεν υπαρχουν γυναικες και τωρα που υπαρχουν δεν εχουμε ειχα μια αλλα μου εληξε προσπαθουσα καιρο να την δωσω αλλα πουθενα ανταποκριση  θα κοιταζω και εγω κοπελα μου αλλες φιλες μην υπαρχει τιποτε ειναι δυσκολες λογου οτι κοστιζουν αλλα μηπως απο καμια που περισεψε η δεν τις χρειαστηκε .Steile mnma na deiw an yparxoyn akomh dina2603@gmail.com 

Κάτι μάλλον δε έκανα σωστά Karen μου δε ξέρω αν μπορείς να δεις την απάντηση

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μαρακι93 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πραγματικά. .Το θέμα με εμένα είναι πολυ περίεργο γιατί αυτό και δε γίνεται να περιμένω να περάσω από επιτροπή. ..ειμάι σε τεχνή τη εμμυνοπαυση μετά από χειρουργειο ενδομητριωσης αλλά το πρόβλημα ειναι ότι πριν καν με πιάσει η θεραπεία το 1ο μήνα του χειρουργειο έκανα 4 κύστες ξανά. ..Οι απόψεις πολλές και ο πονοκέφαλος και το άγχος στα ΥΨΗ...Την εξωσωματική ο γιατρός από Αθήνα που συζηταμε γι αυτό θέλει να κάνω τώρα άμεσα πριν τη λήξη της καταστολής γτ με την ενδομητριωση που έχω ίσως χρειαστεί ξανά χειρουργείο κι αυτό δε θέλουμε για να διατηρησουμε οοοοσο γίνεται γονιμότητα. .Ευχαριστώ πολύ πάντως Karen μου...

Ax κοπέλα μου διανυεις και εσυ το δικο σου  μεγάλο γολγοθά ευχομαι ολοψυχα να σου πανε ολα καλα και να μην χρειαστεις ξανα χειρουργειο και να προλαβεις πριν την ληξη της καταστολης,οσο για το αγχος δυσκολο να μην υπαρχει στη κατασταση σου απλα προσπαθησε να το ελλατωσει οσο μπορεις και μη στρεσαρεις τον οργανισμο σου υπαρχουν παντως και κοπελες που πουλανε σε πολυ οικονομικη τιμη σε σχεση με την αρχικη τους εγω δεν ειμαι υπερ αλλα αν ειναι να γλιτωσεις γιατι οχι μακαρι να βρεθουν γυναικες να μας χαρισουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Ax κοπέλα μου διανυεις και εσυ το δικο σου  μεγάλο γολγοθά ευχομαι ολοψυχα να σου πανε ολα καλα και να μην χρειαστεις ξανα χειρουργειο και να προλαβεις πριν την ληξη της καταστολης,οσο για το αγχος δυσκολο να μην υπαρχει στη κατασταση σου απλα προσπαθησε να το ελλατωσει οσο μπορεις και μη στρεσαρεις τον οργανισμο σου υπαρχουν παντως και κοπελες που πουλανε σε πολυ οικονομικη τιμη σε σχεση με την αρχικη τους εγω δεν ειμαι υπερ αλλα αν ειναι να γλιτωσεις γιατι οχι μακαρι να βρεθουν γυναικες να μας χαρισουν

Σίγουρα κορίτσι μου όλες όσες περνάμε οποίες δοκιμασιες με οποίο πρόβλημα κι αν είναι αυτό περνάμε αν όχι Γολγοθά τουλαχιστον μια τεραστια ψυχική ταλαπορία και αγχός γτ η γονιμότητα και η ευλογία παιδιου ή παιδιών είναι ο βασικότερος στόχος και η μεγαλυτέρη ευτυχία. .

Τα χειρουργεία πραγματικά μπροστά στη πιθανότητα να τα στερηθεις αυτά δεν είναι τίποτα. .

Για αυτό λέω και πάλι καλή επιτυχία σε όλες μας...

Εννοείται πως αν βρεθεί κάποια κοπέλα να αν όχι να τις χαρίζει να τις πουλάει πιθανότατα αν μπορώ να πάρω με ασφαλη μεταφορά θα τισχύει αγοράσω έτσι κι αλλιώς αν κάτι δεν βρεθεί θα τις παρουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου πήρες τηλέφωνο στην επιτροπή να δεις ποτέ έχει ραντεβου;Ζητά να μιλήσεις με τον προϊστάμενο κ εξήγησε του την κατάσταση και παρακαλεσε τον να σε βάλει άμεσα. Κάνε μια προσπάθεια δ έχεις να χάσεις τπτ. Ούτως ή άλλως ραντεβού έχει κάθε βδομάδα. Καλή τύχη σου εύχομαι ολόψυχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσι μου επειδη σε τεχνητή εμμηνοπαυση δε μου το δικαιολογουν γτ θελουνα εξετάσεις 3 η ή 4η μεραδιόφωνο κυκλου έχω κλείσει ραντεβού αλλά δε νομίζω Να γίνει κάτι. ..Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν 2,3 χρόνια κάτι νομίζω είχα κάνει. ..αλλά ούτε θυμάμαι. ..Για την επιτροπή ομως οι εξετάσεις αυτές χρειάζονται για τώρα. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Μαρακι93 είπε:

Πριν το χειουργειο μου πριν 2,3 χρόνια κάτι νομίζω είχα κάνει. ..αλλά ούτε θυμάμαι. ..Για την επιτροπή ομως οι εξετάσεις αυτές χρειάζονται για τώρα. ..

Παλιες πολυ εδω ζηταν τελευταιου τριμηνου να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ξέρω έχω περάσει επιτροπή. Άκου πες το γιατρο σου να σου τις γράψει κανονικά και πήγαινε κάνε τις.Ουτως η άλλως δεν αναφέρουν κάπου σε ποια μέρα του κύκλου έγιναν. Αυτό ενδιαφέρει κυρίως το γιατρο σου που στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν τον απασχολεί εφόσον ξέρετε τι αντιμετώπιζετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Ναι ξέρω έχω περάσει επιτροπή. Άκου πες το γιατρο σου να σου τις γράψει κανονικά και πήγαινε κάνε τις.Ουτως η άλλως δεν αναφέρουν κάπου σε ποια μέρα του κύκλου έγιναν. Αυτό ενδιαφέρει κυρίως το γιατρο σου που στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν τον απασχολεί εφόσον ξέρετε τι αντιμετώπιζετε

Το ραντεβού μου παει Μάιο με Ιούνιο κι ααν βρεθει κάτι πιο νωρίς και ενημερώσουν για κάποια ακυρώση νωρίτερα ίσως με πάρουν κάποια στιγμή. ..

Αλλά αυτό είναι πολύ γενικό...τη Δευτέρα μάλλον θα κάνω ακόμα μια arvekap αλλά τη μηνιαία αυτή τη φορά για λίγο ακόμα παράταση. .

Κι αν είμαι τυχερή η ..........μμμ θα με πάρουν απ την επιτροπη συντομά...

Το κακό με μένα κορίτσια είναι ότι η ενδομητρίωση μου ειναι πολύ βαριά και μετά το χειρουργειο υποτροπιάσε. ..Αν μείνω ακάλυπτη σε φυσικό κύκλο πριν μείνω έγκυος και χρειαστώ χειρουργειο δυσκολευο μαι να το ξεστόμισω αλλά οι ωοθηκες μου δε θα χουν μέλλον. .

Απ την άλλη η Παναγία και ο θεός κορίτσια δε θα μας αφήσουν κι αυτό το πιστευω...

Τη βλακεια με την επιτροπη την έκανα μόνη μου με έπιασε πάλι η ειλικρίνεια μου και εξήγησα στην γραμματεια τι μπορω να κανω εναλλακτικο,πήρε Αθή να να ρωτήσει αν υπάρχει περίπτωση κι έτσι απλά ακυρώθηκε το ραντεβού που είχα για το Φλεβάρη. .αλήθεια κατάλαβα ότι ήμουν ηλιθια και απ την άλλη τότε δε με είχαν καθοδηγήσει για την επιτροπη και τα κανά ένα μάτσο χάλια. .

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κοριτσάκι μου! Καλή δύναμη? Καλή τύχη? Μόνο εσύ ξέρεις τι περνάς! Δύσκολη η υπόθεση σου... Μήπως να πάρεις κ σε καμία άλλη πόλη? Λάρισα η Θεσσαλονίκη για παράδειγμα? Ίσως έχουν κάτι πιο νωρίς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...