Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια μύθοι και αλήθειες!!!!


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ακριβως ετσι!ειμαι χαρουμενη με το αποτελεσμα και τη διαγνωση!

Ολα θα πανε τελεια!με χαμογελο και αισιοδοξια θα νικησουμε!!!!????

[smilie=naka.gif]Nα και ο rambo του Μammyland axaxa Oλα καλάτουλαχιστον δεν εχουμε αγνοια των πραγματων εγω παντως καθε εξεταση και ενα θεματακια αλλα ευτυχως πταισματα για σκεφτειτε να προσπαθειτε οπως εκανα εγω στο παρελθον και να υπαρχει προβλημα εστω και μικρο αντιμετωπισιμο που το οποοι δεν αφηνει την εμφυτευση να γινει τωρα ξερουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Asterimini μου,  πολυ χαιρομαι γι αυτο που ακουω!!!και να σου πω ειλικρινά κατι?μπορεί να μπαινω στη διαδικασια επεμβασης αλλα χαρηκα που εγινε και βρέθηκε κατι.προσωπικα πιστευα οτι κατι εφταιγε και ευχομαι να εχω βρει τον ενοχο!!!ο γιατρος μου ειπε πως υπαρχει η πιθανοτητα να εφταιγε αυτο και να σου πω την αληθεια τον πιστεύω. Εσυ ειχες συμφηση η πολυποδα?και σε ποιο σημειο? Και εσυ στον τραχηλο?

Εγώ είχα βουλωμενες σαλπιγγες στο παρελθόν και συμφυσεις στη μήτρα. Για να πω την αλήθεια δεν προσπάθησα αμέσως τον επόμενο αλλά τον μεθεπόμενο  μηνα και ήπια και λυγαρια.κι έμεινα έγκυος, δεν το περίμενα μπορώ να πω,άλλο που απεβαλα.σου εύχομαι γρήγορα μανούλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Asterimini είπε:

Εγώ είχα βουλωμενες σαλπιγγες στο παρελθόν και συμφυσεις στη μήτρα. Για να πω την αλήθεια δεν προσπάθησα αμέσως τον επόμενο αλλά τον μεθεπόμενο  μηνα και ήπια και λυγαρια.κι έμεινα έγκυος, δεν το περίμενα μπορώ να πω,άλλο που απεβαλα.σου εύχομαι γρήγορα μανούλα! 

Γιατι ειχες προηγουμενα χειρουργεια η οχι?Τι ειναι τουτο ------>λυγαρια εσενα εχω στη [smilie=love9.gif]βοτανα?χαπια?πρωτη φορα το ακουω ?Που το βρισκεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα καρεν εισαι τελεια!!!!!!

Asterimini σε ευχαριστωωω?.ευχομαι να γινει κ να πανε ολα καλα!ελπιζω τωρα μα εχουν λυθει τα θεματακια σου και να εχεις η να απικτησεις πολυ συντομα και εσυ ενα μικρο,γλυκο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Χαχαχαχα καρεν εισαι τελεια!!!!!!

Asterimini σε ευχαριστωωω?.ευχομαι να γινει κ να πανε ολα καλα!ελπιζω τωρα μα εχουν λυθει τα θεματακια σου και να εχεις η να απικτησεις πολυ συντομα και εσυ ενα μικρο,γλυκο μωρακι.

Μη γελας σε ακουω αυτο μου ηρθε αληθεια δεν το ξερω καθολου μαρη μπερδευεσαι πολυ και μπερδευεις και εμενα σημερα μαλλον φταιει η ακτινοβολια δεν καταλαβες οτι εμεινε εγκυος μετα το παραπερα μηνα η κοπελα που εισαι αποσυντονισμενη σημερα?αυριο με το κηδεμονα σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααχαχχαχαχαχαχα.παει!!η ακτινοβολια εκαψε και το μηδαμινο ιχνος εγκεφαλου που ειχα καποτε!!!αααχαχχαχαχαχαχχα!!οντως σήμερα ειμαι στον κοσμο μου!νταξ μωρε!αυριο θα ερθω με τη μαμα και θα εχω αντιγραψει 100 φορες τη φραση

"η ακτινοβολία κανει κακο"

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ερώτηση.. Ξέρει καποια να μου πει ποσο στοιχίζει η υστεροσκοπηση ???θα γίνει σς κλινικη  στη Θεσσαλονίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

Γιατι ειχες προηγουμενα χειρουργεια η οχι?Τι ειναι τουτο ------>λυγαρια εσενα εχω στη [smilie=love9.gif]βοτανα?χαπια?πρωτη φορα το ακουω ?Που το βρισκεις?

Είχα παλιό χειρουργείο από όπου δημιουργήθηκε να συμφυσεις και βουλωμενες σαλπιγγες και μετά ξανακανα συμφυσεις.λυγαρια υπάρχει σε διάφορες μορφές αλλά εγώ πήρα αυτήν σε χάπια 1000μγκ μέσω ίντερνετ. Μπες λίγο και δες τη δράση της.πιο πολύ είναι ορμονορυθμιστικο....είναι φυτικό.... και βοηθάει να κάνεις ωορηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/3/2017 at 10:57 ΜΜ, ο/η Asterimini είπε:

Είχα παλιό χειρουργείο από όπου δημιουργήθηκε να συμφυσεις και βουλωμενες σαλπιγγες και μετά ξανακανα συμφυσεις.λυγαρια υπάρχει σε διάφορες μορφές αλλά εγώ πήρα αυτήν σε χάπια 1000μγκ μέσω ίντερνετ. Μπες λίγο και δες τη δράση της.πιο πολύ είναι ορμονορυθμιστικο....είναι φυτικό.... και βοηθάει να κάνεις ωορηξια.

Μια απο τα ιδια και εγω με τις συμφυσεις και τις σαλπιγγες Α!Μαλιστα και ευχαριστω απο μονη σου τα πηρες η στα συστησε ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!πηγα κ εγω γ υστεροσαλπιγγογραφια σημερα στο ιατρικο αθηνων!πονεσα πολυ...παρα πόλυ θα ελεγα αλλα κρατησε σχετικα λιγο αν κ μ εβαλαν αυτοτ υγρο δυο φορες κ τν δευτερη πονεσα παρα πολυ.η δεξια ειναι οκ η αριστερη εχει καποιες συμφυσεις αλλα οχι αρκετες κ γ αυτο πονεσα.μ ειπαν να προσπαθησουμε πολυ αυτς τς μηνεσ π οι πιθανοτητες αυξανονται πολυ κ μετα να κανω επεμβαση λαμπαροσκοπικα να τ βγαλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/3/2017 at 4:18 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Μια απο τα ιδια και εγω με τις συμφυσεις και τις σαλπιγγες Α!Μαλιστα και ευχαριστω απο μονη σου τα πηρες η στα συστησε ο γιατρος?

Μόνη μου τα πήρα...μια φίλη μου τα σύστησε και φάνηκαν θαυματουργα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...