Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναζήτηση αιματολογου


Recommended Posts

Καλησπερα κοπελα μου..τι μου κανεις???την γιατρό την κυρία Φίφα την ειχε η αδερφή μου στις δυο απο τις τρεις εγκυμοσύνες της,της την ειχε συστήσει ο γυναικολόγος της,την παρακολούθησε μια χαρα (της βρήκαν θρομβοφιλια) και απο οσο ξέρω κάποιο παραπονο δεν ειχε..στην τελευταία εγκυμοσυνη άλλαξαν αιματολογο λόγο του οτι βρήκαν κάποιο αιματολόγο που συνεργαζόταν με το ταμείο του γαμπρου μου και δεν πλήρωναν συμμετοχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κοπελα μου..τι μου κανεις???την γιατρό την κυρία Φίφα την ειχε η αδερφή μου στις δυο απο τις τρεις εγκυμοσύνες της,της την ειχε συστήσει ο γυναικολόγος της,την παρακολούθησε μια χαρα (της βρήκαν θρομβοφιλια) και απο οσο ξέρω κάποιο παραπονο δεν ειχε..στην τελευταία εγκυμοσυνη άλλαξαν αιματολογο λόγο του οτι βρήκαν κάποιο αιματολόγο που συνεργαζόταν με το ταμείο του γαμπρου μου και δεν πλήρωναν συμμετοχή..

Καλησπερα,Καλά είμαι εξετασεις φουλ πάλι Κατερίνα μου εσύ τι μου κάνεις? Δεν ξέρω που θα καταλήξω και εμένα ο γυναικολόγος μου την σύστησε και τον Αναγνώστου θα δω συλλέγω γνώμες και θα κάνω επισκέψεις και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κανεις τις επισκέψεις σου να δεις τι θα σου "βγάλει" ο καθένας γιατρός..γιατι δεν ειναι ολοι για όλους..τα αποτελέσματα έδειξαν θρομβοφιλια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...