Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η γνώμη σας για χάπια ωορηξίας


Recommended Posts

Συμφωνώ με τ κατερίνακι. Εγώ προσωπικά ένιωσα πονακια περιόδου που μέχρι να σκεφτώ αν πονάει είχαν τελειώσει. Απλά είναι αβολη η όλη φάση ποδαράκια ανοιχτά κτλ.

Να σ πω εγώ τι σκεφτομουν; είχα ραντεβού στις 9 τ πρωι. Έλεγα στις 9.30 θα χουν όλα τελειώσει! Βέβαια δεν κράτησε ούτε δέκα λεπτά η όλη διαδικασία.  Α εμένα μου είχε πει να βάλω ένα υποθέτω βολταρεν μια ώρα πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη διαβαζεις.... καθε γυναίκα εχει τη δική της εμπειρία...ετσι λοιπόν θα αποκτήσεις κι εσυ την δική σου!

Και όπως λεει και το @Lisaki 80 δε μπορεί να είναι χειρότερο από το να τριγυρνάς νύφη... χαχαχα!!!

Ολα καλα θα πανε! Θα πας με ψηλά το κεφάλι και με χαμόγελο.... καλα αποτελεσματα κουκλάκι μας ζωγραφιστό!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Λοιπον..περιμενω να παει 9:30 να παρω εναν γιαυρο να κλεισω ραντεβου για σαλπιγγογραφια...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΧΕΣΤΡΟΥΥΥΥΥΥΥ!!!!

Καλημέρα..!!!! Μην φοβάσαι καθόλου... Εγώ έκανα χθες σαλπιγγογραφια κ ήμουν πολύ φοβισμένη... Ετρεμα από την μέρα που εκλεισα το ραντεβού... Αλλά άδικα φοβόμουν... Πήρα ένα παυσίπονο πριν κ δεν κατάλαβα τίποτα... Πραγματικα μόνο ένα τσιμπιματακι...!!!! Απολύτως τίποτα πραγματικά..!!! Μην το σκέφτεσαι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ellipapa ευχομαι να βγηκε καλη η εξεταση σου!

Εκλεισα για την Παρασκευή 13:00! Η αληθεια ειναι οτι λιγο το χωνεψα και σκεφτξκα οτι εχω κανει πιο επιπονα πράγματα σε γιατρο οπως πχ επεμβαση χωρις αναισθησια!!οποτε πιο πολυ δε θα πονεσω σιγουρα!!ο γιατρος μου ειπε να παρω 2 παναντολ εξτρα κανενα μισαωρο πριν παντως.

Ουφ ηρεμησα!!!σας ευχαριστω βρε κοριτσια που ανεχτηκατε για αλλη μια φορα τις τρελλες μου και κυριως για ρην εμψυχωση που ειχα πραγματικά μεγαλη αναγκη!!!! 

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ellipapa ευχομαι να βγηκε καλη η εξεταση σου!

Εκλεισα για την Παρασκευή 13:00! Η αληθεια ειναι οτι λιγο το χωνεψα και σκεφτξκα οτι εχω κανει πιο επιπονα πράγματα σε γιατρο οπως πχ επεμβαση χωρις αναισθησια!!οποτε πιο πολυ δε θα πονεσω σιγουρα!!ο γιατρος μου ειπε να παρω 2 παναντολ εξτρα κανενα μισαωρο πριν παντως.

Ουφ ηρεμησα!!!σας ευχαριστω βρε κοριτσια που ανεχτηκατε για αλλη μια φορα τις τρελλες μου και κυριως για ρην εμψυχωση που ειχα πραγματικά μεγαλη αναγκη!!!! 

??????

Τι ευχαριστείς βρε κοριτσακι μου..αυτα ειναι αυτονόητα...καλη επιτυχία και τελεια αποτελέσματα να εχετε!!θα περιμένουμε τα νεα σου!!!αληθεια εχεις κανει επέμβαση χωρις αναισθησία???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατερινακι μου γλυκο! 

Ναι εχω κανει!μικροεπεμβαση βέβαια  αλλα ηταν...~€%~^^&&¥\£!!!!!!!!

Ηταν στην ευαισθητη περιοχή, μια παλια εξωτερικη κυστη που για χρονια ηταν ανενεργη..ε, θυμηθηκε να ξεσαλωσει.και εγινε τεραδτιο σπυρακι πιυ δεν μπορούσα καν να περπατησω.μεσα σε μια μερα εγινε πιο χαλια και απο τα χάλια..και αφου με εσυρε στο νοσοκομείο ο αντρας μου κακην κακως, επειδη ειχε τοσο πυον κ οι 2 ενεσεις αναισθησιας πιυ μου έκαναν δεν επιαναν..ετσι αποφάσισαν να μου κανουν κανονικη τομη χωρις αναισθησια.. Και αφου ξελαρυγκιστηκα απο τον πονο...παιρνει κ το μπιυκαλι με το οξυζενε και μου το ριχνει στην τομη για απολυμανση..αφου δε λιποθυμησα εκει.. Νομιχω αντεχω!!!!(και μου βάλε κ τις φωνές ο χειρουργος γιατι λέει φωναζα πολυ!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy86 είπε:

Αχ Κατερινακι μου γλυκο! 

Ναι εχω κανει!μικροεπεμβαση βέβαια  αλλα ηταν...~€%~^^&&¥\£!!!!!!!!

Ηταν στην ευαισθητη περιοχή, μια παλια εξωτερικη κυστη που για χρονια ηταν ανενεργη..ε, θυμηθηκε να ξεσαλωσει.και εγινε τεραδτιο σπυρακι πιυ δεν μπορούσα καν να περπατησω.μεσα σε μια μερα εγινε πιο χαλια και απο τα χάλια..και αφου με εσυρε στο νοσοκομείο ο αντρας μου κακην κακως, επειδη ειχε τοσο πυον κ οι 2 ενεσεις αναισθησιας πιυ μου έκαναν δεν επιαναν..ετσι αποφάσισαν να μου κανουν κανονικη τομη χωρις αναισθησια.. Και αφου ξελαρυγκιστηκα απο τον πονο...παιρνει κ το μπιυκαλι με το οξυζενε και μου το ριχνει στην τομη για απολυμανση..αφου δε λιποθυμησα εκει.. Νομιχω αντεχω!!!!(και μου βάλε κ τις φωνές ο χειρουργος γιατι λέει φωναζα πολυ!!)

Ο Χριστός και η Παναγία!!!ειδες??εσυ που το χεις ζήσει αυτο δεν πρεπει να φοβάσαι τιποτα!!η αληθεια ειναι πως ολες λιγο πολυ εχουμε ζήσει πιο επώδυνα πράγματα..εγω δοξα το θεο εχω να θυμηθώ πολλα(καυτηριασμό σε θυλλωματα με λέιζερ χωρις αναισθητικό,υπερβολικά επώδυνο κόψιμο ραμματων απο μ@λακα γιατρό,και το πιο πρόσφατο επέμβαση για εξαγωγή φρονιμιτη χωρις να με πιάνουν οι ενέσεις..λόγο φλεγμονής οπως και εσυ..) αρα δεν μας τρομάζει τιποτα!!!ειμαστε κατάλληλα προετοιμασμένες για τον μεγαλύτερο πονο που μπορει να βιώσει μια γυναικα..της γεννας!!!παμε λοιπον γερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αχ Κατερινακι μου γλυκο! 

Ναι εχω κανει!μικροεπεμβαση βέβαια  αλλα ηταν...~€%~^^&&¥\£!!!!!!!!

Ηταν στην ευαισθητη περιοχή, μια παλια εξωτερικη κυστη που για χρονια ηταν ανενεργη..ε, θυμηθηκε να ξεσαλωσει.και εγινε τεραδτιο σπυρακι πιυ δεν μπορούσα καν να περπατησω.μεσα σε μια μερα εγινε πιο χαλια και απο τα χάλια..και αφου με εσυρε στο νοσοκομείο ο αντρας μου κακην κακως, επειδη ειχε τοσο πυον κ οι 2 ενεσεις αναισθησιας πιυ μου έκαναν δεν επιαναν..ετσι αποφάσισαν να μου κανουν κανονικη τομη χωρις αναισθησια.. Και αφου ξελαρυγκιστηκα απο τον πονο...παιρνει κ το μπιυκαλι με το οξυζενε και μου το ριχνει στην τομη για απολυμανση..αφου δε λιποθυμησα εκει.. Νομιχω αντεχω!!!!(και μου βάλε κ τις φωνές ο χειρουργος γιατι λέει φωναζα πολυ!!)

Γεια σου ρε @mommy86 Ραμπο! μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου!

κατάλογος.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααχχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχααχχαχααχχα

@peacockΕγραψες παλι!!!!!!εισαι η χαρα της ζωης ρεεεεεεε!!!!ευχομαι σε ολη σου τη ζωη να εχεις διπλα σου ανθρωπους να σε κανουν να γελας τοσο ατοφια οσο μας κανεις εσυ να γελαμε και να σου φτιαχνουν τη μερα οπως ακριβως μας τη φτιαχνεις εσυ!!!!!☺☺☺?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ετσιιιιιιιιιιιιιι!!( να ειναι καλα και η επισκληριδιος βεβαια!!?)

Να ναι καλα..βεβαίως!!αλλα και λίγη τύχη δεν θα μας βλάψει..το λεω γιατι η αδερφή μου τον πρώτο ανηψιο μου τον γέννησε με καισαρική και ειχε κανει επισκληρίδειο αλλα κατα την μεταφορά της στο κρεβάτι της την έβγαλαν και δεν το κατάλαβε κανεις..οποτε μετα απο ενα δίωρο αρχισε να σφαδάζει πάταγε το μπουτόν και δεν γινόταν τιποτα..και οι νοσοκόμες δεν της έκαναν παυσίπονο λόγο του οτι ειχε και καλα επισκληρίδειο..αλλα δεν έπαιρναν και τον γιατρό τηλ!!!στις 7 το πρωι που πηγε ο γιατρός της να την δει και του το είπε..τα έσπασε ολα,αφου κοίταξε πως το νυχτικό της ηταν μούσκεμα αφου της είχαν τραβήξει το σωληνάκι και το υγρό χυνόταν εξω..Να μας φυλάει ο θεος απο ατυχίες και άχρηστο νοσηλευτικό προσωπικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αααααααααχχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχααχχαχααχχα

@peacockΕγραψες παλι!!!!!!εισαι η χαρα της ζωης ρεεεεεεε!!!!ευχομαι σε ολη σου τη ζωη να εχεις διπλα σου ανθρωπους να σε κανουν να γελας τοσο ατοφια οσο μας κανεις εσυ να γελαμε και να σου φτιαχνουν τη μερα οπως ακριβως μας τη φτιαχνεις εσυ!!!!!☺☺☺?

 

keep-calm-and-be-kouklaki-zwgrafisto-1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελλλλληηηηηη, ειναι τελειοοοοοοοοοοοο

Χαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα καλημερα σε ολεςςςς!!!!

Γεια σου παρασκευαιδου μου, γλυκιά μανουλα μας εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας[smilie=wave.gif],ευχομαι σε ολες τις γυναικες που διανυουν την εγκυμοσυνη τους να ειναι καλη ευχαριστη και συντομα να κρατησουν στις αγκαλιες του υγιεστατα μωράκια οσες ειστε σε αναμονη χοριακης μεγαλες και θετικες στις υπολοιπες που ειστε σε προσπαθειες δυναμη και κουραγιο και γρηγορα με ευχαριστα νεα!!![smilie=icon_flower:τα φιλια μου να ειστε ψυχραιμες ολα αντιμετωπιζονται θετικες σκεψεις και καντε πραγματα που σας ευχαριστουν και σας κανουν να νιωθετε ευχαριστα αυτος που παλευει και δεν τα παραταει καποια στιγμη βγαινει  κερδισμενος και ανταμοιβεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Αααααααααχχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχχαχαχααχχαχααχχα

@peacockΕγραψες παλι!!!!!!εισαι η χαρα της ζωης ρεεεεεεε!!!!ευχομαι σε ολη σου τη ζωη να εχεις διπλα σου ανθρωπους να σε κανουν να γελας τοσο ατοφια οσο μας κανεις εσυ να γελαμε και να σου φτιαχνουν τη μερα οπως ακριβως μας τη φτιαχνεις εσυ!!!!!☺☺☺?

Eυχαριστω κουκλακι μου ζωγραφιστό!!!!!:kiss::x

Μακαρι όλες μας να εχουμε δίπλα μας ανθρωπους να μας κανουν να γελάμε γιατί τα μωράκια μας θέλουν χαρούμενες μανούλες!

11849016_1639692859652695_2126043085_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Τρελλλλληηηηηη, ειναι τελειοοοοοοοοοοοο

Χαχαχχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα καλημερα σε ολεςςςς!!!!

Γεια σου παρασκευαιδου μου, γλυκιά μανουλα μας εσυ!!!

molis to eida esena skefthka agaph mou glukia!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειστε το καλύτερο αγχολυτικο!!!!!!

Σας φιλω ολες μα ολες σας!!μου δινετε τεράστια δυναμη!!!??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

molis to eida esena skefthka agaph mou glukia!!! :-*

Aλλαξες φωτο και με μπερδεψες τι εκανες πως εισαι ολα καλα απο την επισκεψη στο γιατρο σου?Τι σου ειπε?Ειδαμε?Ακουσαμε?Δεν ξερω η ειναι νωρις ακομη?Τα συναισθηματα σου? απεριγραπτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Ειστε το καλύτερο αγχολυτικο!!!!!!

Σας φιλω ολες μα ολες σας!!μου δινετε τεράστια δυναμη!!!??????????

:kiss::kiss::kiss::kiss:<--------να και τα δικά μας τα φιλιά γεμάτα δυναμη χαρά και αισιοδοξια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Aλλαξες φωτο και με μπερδεψες τι εκανες πως εισαι ολα καλα απο την επισκεψη στο γιατρο σου?Τι σου ειπε?Ειδαμε?Ακουσαμε?Δεν ξερω η ειναι νωρις ακομη?Τα συναισθηματα σου? απεριγραπτα..

Καλησπέρα κοπέλα μου... Ναι είναι όλα καλά,  είδαμε και αυτήν την μικρή κουκιδιτσα να πάλλεται... Και έλιωσα.. Ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο (04.04) αν μπορούσα να το έβλεπα κάθε λεπτό θα το έκανα σίγουρα. 

Εμ είπα να αλλάξω φωτογραφία ένα είναι το γλυκό μου..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου... Ναι είναι όλα καλά,  είδαμε και αυτήν την μικρή κουκιδιτσα να πάλλεται... Και έλιωσα.. Ανυπομονώ για τον επόμενο υπέρηχο (04.04) αν μπορούσα να το έβλεπα κάθε λεπτό θα το έκανα σίγουρα. 

Εμ είπα να αλλάξω φωτογραφία ένα είναι το γλυκό μου..  

Μπραβο χαιρομαι πολυ για εσενα και το εμβρυακι σου που ειναι ολα καλα και να συνεχιστουν τελεια!!!Αναμονη τωρα για τον δευτερο σου υπερηχο

grk101-620x330.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Μπραβο χαιρομαι πολυ για εσενα και το εμβρυακι σου που ειναι ολα καλα και να συνεχιστουν τελεια!!!Αναμονη τωρα για τον δευτερο σου υπερηχο

grk101-620x330.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ... 

Πραγματικά η φωτογραφία με εκφράζει...  Βούρκωσα.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η mommy86 είπε:

Ειστε το καλύτερο αγχολυτικο!!!!!!

Σας φιλω ολες μα ολες σας!!μου δινετε τεράστια δυναμη!!!??????????

Κοριτσακι μας όμορφο καλη επιτυχία στην εξεταση αυριο..παμε δυνατά για τα καλυτερα αποτελέσματα!!!μην φοβάσαι τιποτα ειμαστε μαζι σου!!!!φιλακια πολλα θα περιμένουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...