Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η marillia είπε:

Και γω αυτές τις σκέψεις έκανα.Μακάρι έλεγα να μην βγουν καλές οι ορμόνες και να φταίνε οι πολυκυστικές.Ελα όμως που βγήκαν καλές.Επίσης είχα προσευχηθεί από την καρδιά μου μάκαρι να μείνω έγκυος και ασ το χάσω αρκεί να ξέρω οτί πιάνω.Μου συναίβει και καλά να πάθω.Τώρα έχω να παλεύω με άλλα άγχη.Δεν έχει τελειωμό.Σωματοποιούμε το άγχος.Εμένα και το έντερο με πιάνει συχνά απο το άγχος μέχρι και βουήτο στα αυτιά είχα και έψαχνα απο τι ήταν.

Τελικά ολες τα ίδια σκεφτόμαστε..και βιώνουμε..εγω να δεις τι πρόβλημα εχω με το έντερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η hopeland είπε:

Το άγχος είναι ότι χειρότερο. Εμποδίζει να συμβούν αυτά που θέλουμε γι'αυτό πρρπει να το απομακρύνουμε. Εμείς προσπαθούσαμε αρκετούς μήνες κ τπτ. Τότε αρχίσαμε τις εξωσωματικές. Υπογονιμότητα είπε ο γιατρός κσο 5% να γίνει κάτι με φυσική σύλληψη. Πέτυχαν κ οι 2 εξωσωματικές αλλά κατέληξαν σε αποβολή. Έχουμε 5 φυλαγμένα στην κατάξηψη κ εκεί χαλάρωσα κ δεν το σκεφτόμουν καν. Και ήρθε με φυσικό τρόπο μετά αλλά πάλι αποβολή αυτες τις μέρες ? απλά θέλω να πω πως ισως να ήταν αδικα οι εξωσωματικές. Οταν αγχωνόμαστε δεν αφηνουμε τη φυση να λειτουργήσει γι'αυτο χαλαρά μην το σκεφτεσαι κ να δειτε που ολα θα γίνουν.

Καλως το το κορίτσι!!!εχεις παρα πολυ δικιο..αυτο πιστευω ακράδαντα..ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΜΕ τους εαυτούς μας!!!ευχομαι ολόψυχα σε πολυ λιγο καιρό να εχεις ακομη μια εγκυμοσυνη,και αυτη τη φορά να πανε ολα καλυτερα απο οτι εχεις φανταστεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κατερινάκι πως πέρασεσ το σαβ/κο?

Κοριτσια μου εγω το Σάββατο πηγα στης αδερφής μου τον παιδικό σταθμο(τέσσερα τα χω τα ανήψια βλέπεται..οποτε φανταστείτε πως ειναι το σπιτι με εναν 7 χρόνο εναν 4 χρόνο και δυο διδυμες 22 μηνων) κανονίσαμε και ψησαμε,φάγαμε,χορέψαμε,διασκεδάσαμε με τα μωρά μας και αφου εφταςε βράδυ και κοιμηθήκαν ολα τους ,είδαμε και μια ταινιουλα..Σημερα περάσαμε τη μερα μας στο σπιτι με τον καλο μου..σηκωθήκαμε χαλαρά,ήπιαμε τον καφε μας και μετα απο κατι δουλίτσες το ερηξα στος δημιουργίες..έφτιαξα donuts φούρνου και αφου τα στόλισα έδωσα του καλού μου να παει στα ανήψια αφου πριν λιγο εφυγε για να πανε με τον γαμπρό μου να δουν μπάλα..εσεις??τα νεα σας??πως τα περασατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσια μου εγω το Σάββατο πηγα στης αδερφής μου τον παιδικό σταθμο(τέσσερα τα χω τα ανήψια βλέπεται..οποτε φανταστείτε πως ειναι το σπιτι με εναν 7 χρόνο εναν 4 χρόνο και δυο διδυμες 22 μηνων) κανονίσαμε και ψησαμε,φάγαμε,χορέψαμε,διασκεδάσαμε με τα μωρά μας και αφου εφταςε βράδυ και κοιμηθήκαν ολα τους ,είδαμε και μια ταινιουλα..Σημερα περάσαμε τη μερα μας στο σπιτι με τον καλο μου..σηκωθήκαμε χαλαρά,ήπιαμε τον καφε μας και μετα απο κατι δουλίτσες το ερηξα στος δημιουργίες..έφτιαξα donuts φούρνου και αφου τα στόλισα έδωσα του καλού μου να παει στα ανήψια αφου πριν λιγο εφυγε για να πανε με τον γαμπρό μου να δουν μπάλα..εσεις??τα νεα σας??πως τα περασατε??

Παλι δημιουργησες,θελλω και εγω[smilie=director.gi:donuts χαχα!!!Περασες ωμορφα και καλά το Σαββατοβραδο  ηταν πληρες και γεματο παιδικες φωνουλες να ναι παντα καλα τα μπομπιρακια σας και να τα χαιρεστε!!!Εγω παντως επιασα θαλασσα και ψαρεμα σημερα γυρισαμε τη λατρευω και μονο αυτη με ηρεμη και με κανει να μη σκεφτομαι απολυτως τιποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η karen είπε:

Παλι δημιουργησες,θελλω και εγω[smilie=director.gi:donuts χαχα!!!Περασες ωμορφα και καλά το Σαββατοβραδο  ηταν πληρες και γεματο παιδικες φωνουλες να ναι παντα καλα τα μπομπιρακια σας και να τα χαιρεστε!!!Εγω παντως επιασα θαλασσα και ψαρεμα σημερα γυρισαμε τη λατρευω και μονο αυτη με ηρεμη και με κανει να μη σκεφτομαι απολυτως τιποτα 

Ελα να σε κεράσω..40 κομμάτια έφτιαξα..!!!τα είκοσι ήδη τα έστειλα..αλλα εχω αλλα τοσα!!!

η αληθεια ειναι πως παιρνω τη δόση μου..μυρίζω μωρουδιλα..γελάω απίστευτα γιατι ειναι ολα τους καραγκιοζάκια,και λιώνω που φωνάζουν ολα θεια..ακομη και τα πιο μικρά..γιατι οταν ζητάνε κατι και δεν μπορει η μαμά..ακούς κατευθείαν.."θειααααα"..σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχές σου..Μακαρι να ναι καλα,ολα τα παιδακια του κόσμου!!!

θαλασσα ε?.?και γω την λατρεύω!!πολυ αγχολυτικό το ψάρεμα!!προς τα που πήγατε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαιως να ναι ολα τα παιδακια του κοσμου καλα,Θεια θειαααααα και βεβαιως η θεια δεν χαλαει χατιρι ποτε!!!ΑΜ γ ιαυτο πας κυρια μου απο εκει παιρνεις μυρωδια  εμενα η μικρη μας καθε πρωι με παιρνει τηλ δηλ η μαμα και δεν ξεκολλαει με τιποτα απο το τηλ οχι οτι λεει πολλα λογακια ακομη αλλα εχει πολυ πλακα και δεν ταφηνει με τιποτα αρχιζει τις τσιριδες και δεν σταματα αχ ειανι αυτες ηλικιες ολα τα λεφτα Ευβοια πηγαμε και τι εχει το προγραμμα αποψε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Βεβαιως να ναι ολα τα παιδακια του κοσμου καλα,Θεια θειαααααα και βεβαιως η θεια δεν χαλαει χατιρι ποτε!!!ΑΜ γ ιαυτο πας κυρια μου απο εκει παιρνεις μυρωδια  εμενα η μικρη μας καθε πρωι με παιρνει τηλ δηλ η μαμα και δεν ξεκολλαει με τιποτα απο το τηλ οχι οτι λεει πολλα λογακια ακομη αλλα εχει πολυ πλακα και δεν ταφηνει με τιποτα αρχιζει τις τσιριδες και δεν σταματα αχ ειανι αυτες ηλικιες ολα τα λεφτα Ευβοια πηγαμε και τι εχει το προγραμμα αποψε?

Αχ...πολυ ωραια..ελπιζω να χαλαρωσες πολυ!!!εχεις και συ ανηψουλα???ποσο ειναι??να την χαίρεστε κοπελα μου!!!το προγραμμα δεν εχει τιποτα σπουδαίο..περιμενω τον καλο μου να γυρίσει για να τσιμπήσουμε κατι και μετα αγκαλίτσες..και υπνο!!!εσεις??

χαχαχαχ...χατήρια να σου πω την αληθεια μπορει και να χαλάω..εγω βάζω και καμια φωνή γιατι την αδερφή μου την πατάνε!!εχει πλακα η μια απο τις δυο μικρές..που ειναι ίδια εγω..και εξωτερικά και σαν χαρακτήρας..οποτε ειναι πολυ μαμάκιας..και για να την πειραξω οταν δεν ξεκολλάει απο τη μανα της,την σπρώχνω και καλα και παιρνω την αδερφή μου αγκαλιά..και της λεω "άμε με.." ασε με δλδ που το λενε συνεχώς τωρα..και αυτη γινεται μπλε απο τα νευρα..αχαχχαχαχαχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλως το το κορίτσι!!!εχεις παρα πολυ δικιο..αυτο πιστευω ακράδαντα..ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΜΕ τους εαυτούς μας!!!ευχομαι ολόψυχα σε πολυ λιγο καιρό να εχεις ακομη μια εγκυμοσυνη,και αυτη τη φορά να πανε ολα καλυτερα απο οτι εχεις φανταστεί!!!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά! Και συ να σκέφτεσαι θετικά κ να δεις που θα ρθουν όλα όπως τα θες. Να σκέφτεσαι ότι είμαατε προορισμένες για να γίνουμε μανούλες κ να είσαι σίγουρη ότι θα συμβεί. Αποκλείεται να μην συμβεί. Έτσι να λες. Σε κάποιες συμβαίνει εύκολα,άλλες προσπαθούμε χρόνια,βρίσκουμε εμπόδια αλλά το αποτέλεσμα υα είναι το ίδιο. Όλες θα αποκτήσουμε μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η hopeland είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά! Και συ να σκέφτεσαι θετικά κ να δεις που θα ρθουν όλα όπως τα θες. Να σκέφτεσαι ότι είμαατε προορισμένες για να γίνουμε μανούλες κ να είσαι σίγουρη ότι θα συμβεί. Αποκλείεται να μην συμβεί. Έτσι να λες. Σε κάποιες συμβαίνει εύκολα,άλλες προσπαθούμε χρόνια,βρίσκουμε εμπόδια αλλά το αποτέλεσμα υα είναι το ίδιο. Όλες θα αποκτήσουμε μωράκια!

Και εγω σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!η αληθεια ειναι πως ετσι εχω αρχίσει πλεον να σκέφτομαι!!μας αξιζει και θα γίνουμε γονεις!!!με την βοήθεια του θεού και της επιστήμης σχεδόν ολα τα ζευγάρια πια μπορούν να κάνουν παιδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!τι μου κάνετε??πως ειναι μεχρι στιγμής η νεα εβδομάδα??εμενα η διαθεση μου ειναι στα ΤΟΠ της δοξα το θεο..Προφανως λόγο καιρού..βγαίνω έξω το πρωι και βλεπω αυτη τη λιακάδα και ανοίγει η ψυχή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα Κατερινακι ηρεμία και καλη διάθεση ! Με τέτοιον ηλιο ολα λαμπρά ! Βολτούλα και ειπα να κανω μια αγορα ! Κατα ενθουσιάστηκα ! Αγοράσαμε έναν τεράστιο καναπέ ... Χαχαχα μου λεει ο κύριος εκει ... βλέπεις την πολυθρόνα αυτή; λέω μάλιστα εαν δεν έχετε παιδάκια θα κανετε και εκει θα τα θηλάζεις !!!! Μετα απο τόσα μαγαζια απο εκει εκλεισα τελικά Χαχχαχαχ! Μα τέτοια ευχη και χωρις να γνωρίζει δεν θα έπαιρνα ;;;;???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Ολα καλα Κατερινακι ηρεμία και καλη διάθεση ! Με τέτοιον ηλιο ολα λαμπρά ! Βολτούλα και ειπα να κανω μια αγορα ! Κατα ενθουσιάστηκα ! Αγοράσαμε έναν τεράστιο καναπέ ... Χαχαχα μου λεει ο κύριος εκει ... βλέπεις την πολυθρόνα αυτή; λέω μάλιστα εαν δεν έχετε παιδάκια θα κανετε και εκει θα τα θηλάζεις !!!! Μετα απο τόσα μαγαζια απο εκει εκλεισα τελικά Χαχχαχαχ! Μα τέτοια ευχη και χωρις να γνωρίζει δεν θα έπαιρνα ;;;;???

Με γεια!!καλοριζικος ο καναπές σας!!!εννοειτε πως με αυτήν την ευχή απο κει θα επρεπε να παρεις!!!ευχομαι να τον ευχαριστηθείτε και εκει να θηλάζει και να ξαπλώνεις το μωράκι σας για να το χαζεύεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ σύντομα όλες μας με ενα μπεμπινι!οταν τους πρώτους μηνες μου έδιναν ευχη μετα σχεδόν έκλαιγα ουτε να το ακούω δεν ηθελα !!!! Τωρα λες και ήμουν 18 χρόνων και ειπα μεσα μου ναι έχεις δίκιο θα συμβεί ισως μια μερα!???εσεις τι κανετε όμορφα κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια γρήγορα όλοι survivor τωρα !! 

Το ειδα και ειμαι εξαλληηηηηηη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Το ειδα και ειμαι εξαλληηηηηηη...

Χαχαχα !! Μα ητανε σίγουρο οτι θα έφευγε η καημένη η Σοφη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Χαχαχα !! Μα ητανε σίγουρο οτι θα έφευγε η καημένη η Σοφη! 

Οχι δεν με ενόχλησε που εφυγε η Σοφη..ουτως η άλλως δεν την συμπαθώ και πολυ.,ειμαι έξαλλη με όλους τους!!καταφεραν και έγιναν ομαδα οι μαχητές που εχουν μεσα παρα πολυ κακούς χαρακτήρες..και οι αλλοι εχουν διασπαστεί οσο δεν παει..επισης εχω ξενερώσει με τον Ντάνο,που προφανως ειναι άλλο απο αυτο που δειχνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!τι μου κάνετε???εγω σημερα δεν ειμαι και τοσο καλα..λόγο πόνου..ειχα δυο μερες καθυστέρηση που λέτε φιλενάδες μου(χωρις να χω καταλάβει γιατι..) και εχθες,αδειαθετησα και υποφέρω απο τους πόνους..τον νεο γιατρό δεν τον εχω πάρει ακομα..ηθελα να αδειαθετησω πρωτα και μετα..ακουω τα νεα σααααας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!!τι μου κάνετε???εγω σημερα δεν ειμαι και τοσο καλα..λόγο πόνου..ειχα δυο μερες καθυστέρηση που λέτε φιλενάδες μου(χωρις να χω καταλάβει γιατι..) και εχθες,αδειαθετησα και υποφέρω απο τους πόνους..τον νεο γιατρό δεν τον εχω πάρει ακομα..ηθελα να αδειαθετησω πρωτα και μετα..ακουω τα νεα σααααας!!

Καλημερα καλα ειμαστε εγω παλευω να ξαλμυρισω το μπακαλιαρο[smilie=laughing4.g:Χαπακωσου αμα δεν αντεχονται οι πονοι εγω παντως πρωτη μερα την βγαζω ξαπλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κι απο μενα !! βγηκα βόλτα αγορα !κορίτσια χαμός ξόδεψα ενα σωρό λεφτά καλλυντικά ρούχα .. αλλαααα δε μπορω να πω ξεχάστηκα καλα περασα !!! Πήρα ενα αλλο ψάρι εγω και δε ξερω πως να το μαγειρέψω χιχι ειναι πολυ μεγάλο ! Εχει κανει καμια σας ποτε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι δεν με ενόχλησε που εφυγε η Σοφη..ουτως η άλλως δεν την συμπαθώ και πολυ.,ειμαι έξαλλη με όλους τους!!καταφεραν και έγιναν ομαδα οι μαχητές που εχουν μεσα παρα πολυ κακούς χαρακτήρες..και οι αλλοι εχουν διασπαστεί οσο δεν παει..επισης εχω ξενερώσει με τον Ντάνο,που προφανως ειναι άλλο απο αυτο που δειχνει..

Εγω ειμαι με μαχητές πλέον γιατι οι διάσημοι ολο μαλώνουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημερα καλα ειμαστε εγω παλευω να ξαλμυρισω το μπακαλιαρο[smilie=laughing4.g:Χαπακωσου αμα δεν αντεχονται οι πονοι εγω παντως πρωτη μερα την βγαζω ξαπλα 

Εννοειτε..ντεπόν αναβραζον μάξιμουμ..δεν την παλεύω αλλιως..μακαρι να μπορούσα να την περαςω και γω ξάπλα..μολις γυριςα απο τη δουλεια και λεω να ξαπλώσω..εγω πειράζει που πηρα φιλέτο κατεψυγμένο μπακαλιάρο???το κανω μπακαλιαροκροκετες ουτως η άλλως..πως θα περάσετε τη μερα σας αυριο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

καλημέρα κι απο μενα !! βγηκα βόλτα αγορα !κορίτσια χαμός ξόδεψα ενα σωρό λεφτά καλλυντικά ρούχα .. αλλαααα δε μπορω να πω ξεχάστηκα καλα περασα !!! Πήρα ενα αλλο ψάρι εγω και δε ξερω πως να το μαγειρέψω χιχι ειναι πολυ μεγάλο ! Εχει κανει καμια σας ποτε ; 

Μπραβο κοριτσάρα μου..ετσι να κανεις για να ξεχνιέσαι..τωρα ποτε θα εχεις ξανά νεα απο το γιατρό??

τι ψάρι πηρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ninonino είπε:

Εγω ειμαι με μαχητές πλέον γιατι οι διάσημοι ολο μαλώνουν 

Εγω εχω διχαστεί..δεν ξέρω ποιον υποστηρίζω..απο τους μαχητές μονο την Ειρήνη συμπαθώ..την θεωρώ οντως μαχήτρια..οι υπόλοιποι δεν μου λενε κατι..απο τους διάσημους συμπαθώ και συνεχίζω να συμπαθώ τον Μπό γιατι ειναι χαμηλών τόνων και την Λαουρα..(καλα το κορίτσι το εχω γνωρίσει κιολας και εχω άποψη για το τι παιδί ειναι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...