Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Τελειο το θεμα π ανοιξες δν τ συζητω!!!ειναι πλεον τ μονο π με απασχολει!!δν αντεχω αλλο να  ακουω κοπελες π λενε εμεινα εγκυος οταν χαλαρωσα σταματησα να τ σκεφτομαι!!κ αυτο π ρωταω ειναι το ΠΩΣ?????Τ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΧΑΛΑΡΏΣΑΤΕ???εγω δυστυχως απο δω κ περα ειμαι πολυ πιεσμενη στ δόυλεια χτυπαω 9ωρο κ μετα θα παει κ παραπανω.οποτε δ υπαρχει χρονος γ χομπι γτ μετα υπαρχουν κ οι δουλειεσ τ σπιτιου οποτε δ βγαινει!!κ να πωτν αληθεια εγω κ στ δουλεια  τ σκεφτομαι γαμώτο!!!τ καλοκαιρακι τ περιμενω πωςκ  πως π δν θ δουλευω κ τοσο πολυ αλλα  κ γτ γενικα σ φτιαχνει τν διαθεση!!νόμιζω πωσ  μονο οταν εισαι με μια καλη παρεα κ γελασ πολυ τοτε μονο ξεχνιεσαι!!τουλαχιστν εγω τοτε ξεχνιεμαι τελειως!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..Νομιζω οτι μας απασχολεί ολες..Ολα τα κοριτσια λενε οταν χαλάρωσα το πέτυχα..και ετσι λεω και γω.."Ωραια..ειναι μια πρόκληση..την αποδέχομαι.."και επικεντρώνομαι σε αυτο ακριβως..αλλα τι τροπο δοκιμάζω??το να μην το συζητώ καθολου το αποκλυω γιατι νιώθω οτι θα σκάσω!!!απο την αλλη σταμάτησα να πολυψαχνω στο ιντερνετ για ολα..απο την στιγμή που εχω κανει ολες τις εξετάσεις και ειναι καλες δεν υπαρχει λόγος να ασχολούμαι άλλο με πληροφορίες..το μονο που μου μενει ειναι Αιματολόγος..αυτο θα κανω και τίποτε άλλο..επισης σταμάτησα να ασχολούμαι με συμπτώματα..ναι νιώθω,αλλα ουτε τα διογκώνω ουτε τους δίνω σημασία..Επισης τις προάλλες συζητούσα με μια φίλη για τα κύματα Α..εχει ακούσει καμια τιποτα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..Νομιζω οτι μας απασχολεί ολες..Ολα τα κοριτσια λενε οταν χαλάρωσα το πέτυχα..και ετσι λεω και γω.."Ωραια..ειναι μια πρόκληση..την αποδέχομαι.."και επικεντρώνομαι σε αυτο ακριβως..αλλα τι τροπο δοκιμάζω??το να μην το συζητώ καθολου το αποκλυω γιατι νιώθω οτι θα σκάσω!!!απο την αλλη σταμάτησα να πολυψαχνω στο ιντερνετ για ολα..απο την στιγμή που εχω κανει ολες τις εξετάσεις και ειναι καλες δεν υπαρχει λόγος να ασχολούμαι άλλο με πληροφορίες..το μονο που μου μενει ειναι Αιματολόγος..αυτο θα κανω και τίποτε άλλο..επισης σταμάτησα να ασχολούμαι με συμπτώματα..ναι νιώθω,αλλα ουτε τα διογκώνω ουτε τους δίνω σημασία..Επισης τις προάλλες συζητούσα με μια φίλη για τα κύματα Α..εχει ακούσει καμια τιποτα???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου..Νομιζω οτι μας απασχολεί ολες..Ολα τα κοριτσια λενε οταν χαλάρωσα το πέτυχα..και ετσι λεω και γω.."Ωραια..ειναι μια πρόκληση..την αποδέχομαι.."και επικεντρώνομαι σε αυτο ακριβως..αλλα τι τροπο δοκιμάζω??το να μην το συζητώ καθολου το αποκλυω γιατι νιώθω οτι θα σκάσω!!!απο την αλλη σταμάτησα να πολυψαχνω στο ιντερνετ για ολα..απο την στιγμή που εχω κανει ολες τις εξετάσεις και ειναι καλες δεν υπαρχει λόγος να ασχολούμαι άλλο με πληροφορίες..το μονο που μου μενει ειναι Αιματολόγος..αυτο θα κανω και τίποτε άλλο..επισης σταμάτησα να ασχολούμαι με συμπτώματα..ναι νιώθω,αλλα ουτε τα διογκώνω ουτε τους δίνω σημασία..Επισης τις προάλλες συζητούσα με μια φίλη για τα κύματα Α..εχει ακούσει καμια τιποτα???

Με πληροφοριες στ ιντερνετ κ υποτιθεμενα συμπτωματα ευτυχως τα εχω βγαλει ΤΕΛΕΙΩΣ απ την ζωη μ!!ε μετα απο τοσους μηνες το πηρα τ μαθημα μ ολα αυτα ειναι βλακειες!!τ συζηταω ΜΟΝΟ με τν αντρα μ κ την κολλητη μ!δν θα μπορουσα να ανοιξω αυτο τ θεμα με γονεις ουτε αδερφια τ θεωρω απιστευτα ψυχοφθορο κ χωρις νοημα...αυτο γ τα κυματα Α π λες δν ξερω καν τ ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!κ κατι αλλο!!δν ξερω πως γινεται πραγματικα οταν βλεπω SURVIVOR κολλαω τοσο πολυ δν σκεφτομαι τπτ!!!χαχαχαχα!!!πρωτη φορα εχω κολλησει πρωτη φορα ετσι μ κατι στην τηλ!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου εμεις τα έχουμε πει ! Συγχαρητήρια για το θέμα!

πως λοιπον το ξεχνάς; θα σας μιλήσω για μένα ...

ιδια ηλικία με τον καλο μου ... προσπάθειες εδω και 8 μηνες σχεδόν και χωρις να ειμαι απο τις γυναικες που το ήθελαν πολυ! 

Λογω ηλικίας σχεδόν 34 και με πολυκοιστικες άστατο κυκλο λέω οκ ας ξεκινήσω ελεύθερα...

απο τον πρώτο μηνα λέω Φτου ήρθε το αιμα ,2,3,4,5,6,7 με κλομιφαινη και ενεσουλα πρεγκνυλ στοχευμένα δλδ με υπερήχους εξετασεις και ολα αυτα ... τιποτα κάθε μήνας που περνούσε ήμουν χειρότερα ,οσο και να προσπαθούσα να φαίνομαι χαλαρή.

οσπου απλα έσπασα ! Ειχα άρνηση δεν ηθελα τιποτα έκλαψα πολυ ... μετα απο αυτο αποφάσισα να σταματήσω να διαβάζω διαφορά να σκέφτομαι αρνητικά ,προσευχήθηκα (εκει βρισκω γαλήνη) 

μιλησα με φίλους και με τον καλο μου έκλαψα μπροστά τους έδειξα την απογοήτευση μου αυτο δλδ που δεν φανέρωνα και κρατούσα μόνη, λέγοντας μεσα μου οκ ειμαι προβληματική!!!

ολο αυτο με βοήθησε ... μετα απο τον πάτο δεν εχει άλλο ... σηκώθηκα και πραγματικα Νοιώθω καινούρια δεν σκέφτομαι τιποτα προσεύχομαι αθλούμαι διασκεδάζω επικοινωνώ βρηκα την άκρη μου συνήλθα , σαν να ειμαι έφηβη στο σχολείο που απλα ειμαι καψούρα με τον αντρα μου και περνάω καλα ... μια μερα θα έρθει απρόσμενα ! 

Η κάθε μια ξέρει τι ειναι αυτο που θα την βοηθήσει ! 

Ακομα και το υποσυνείδητο μας παιζει ρολο.... ας ξεχάσουμε οτι αφορά αυτο ... ας αποδεχτούμε πως ολα ειναι γραμμένα ο θεός ξέρει γιατί ειμαςτε εδω .. 

εδω λοιπον έρχονται σκέψεις και λες... ο άνθρωπος η ιατρική εχει εξελιχθεί  . Μα ναι φυςικα εαν ειναι θέμα οργανικό να κάνουμε το απαραίτητο και αυτο που θα βοηθήσει αλλα όταν ολα ειναι καλα και κατάληγει στην ανεξήγητη υπογονιμότητα τοτε μονο το θέλημα του θεού !

ευχομαι όλες μας να ναι δούμε καλα με οποιονδήποτε τροπο βοηθάει την κάθε μια!

????

θα έρθει το θαυμα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Με πληροφοριες στ ιντερνετ κ υποτιθεμενα συμπτωματα ευτυχως τα εχω βγαλει ΤΕΛΕΙΩΣ απ την ζωη μ!!ε μετα απο τοσους μηνες το πηρα τ μαθημα μ ολα αυτα ειναι βλακειες!!τ συζηταω ΜΟΝΟ με τν αντρα μ κ την κολλητη μ!δν θα μπορουσα να ανοιξω αυτο τ θεμα με γονεις ουτε αδερφια τ θεωρω απιστευτα ψυχοφθορο κ χωρις νοημα...αυτο γ τα κυματα Α π λες δν ξερω καν τ ειναι????

Τα κύματα άλφα υποτιθεται πως σε βοηθούν να ερθεις πιο εύκολα σε κατασταση διαλογισμού..να χαλαρώσεις.. αν θελεις διάβασε εδω.. http://www.thetahealing.com.gr/σχετικά-με-το-thetahealing-2/    εχει βάλει η marillia βιντεάκι με αυτούς τους ήχους..δεν ξέρω κατα ποσο μπορει κατι τέτοιο να βοηθησει..δεν πρεπει να ξερεις και καποιες τεχνικές για να μπορεις να χαλαρώσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Α!!!!κ κατι αλλο!!δν ξερω πως γινεται πραγματικα οταν βλεπω SURVIVOR κολλαω τοσο πολυ δν σκεφτομαι τπτ!!!χαχαχαχα!!!πρωτη φορα εχω κολλησει πρωτη φορα ετσι μ κατι στην τηλ!!!?????

Και γω το βλεπω..και στα αγωνίσματα πορωνομαι!!αχαχαχαχαεγω κορίτσια (και να μου το λέγανε δεν θα το πίστευα) υποστηρίζω την ομαδα των "διάσημων".. θεωρώ την αλλη ομαδα γεμάτη απο κομπλεξικά ατομάκια που κυνηγούν την προβολή και τα χρηματα φυσικά..ενω κατι τέτοιο θα περίμενα απο τους διάσημους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω μαζί σου Κατερινάκι για το survivor.Eπίσης μόλις έγραψες αυτό για τα κύματα Α μπήκα στο internet για να προσπαθήσω να διαλογιστώ και δεν τα κατάφερα :)!!Θα συμφωνήσω και με αυτό που λες για την τεχνικη.Αν ξέρει καμιά κοπέλα ασ μας διαφωτίσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πρέπει να το βγάλουμε απο το μαυλο μας .. εγω πλέον το πήρα απόφαση σαν οτι δε θα κάνω ποτε παιδι και θα προσπαθήσω να συμφιλιωθώ με αυτη την ιδέα .. και πιστεύω αυτο ειναι το καλύτερο για να μη το ξανασκέφτομαι ποτε .. και οτι γίνει .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω με τς "διασημους" ειμαι οι αλλοι συνεχως θαβουν ο ενασ τν αλλν κ ασχολουνται με τ διασημους!!!εχει απολυτο δικιο η Renata7!!!Πλεον κ εγω δν κανω οπωσ εκανα τς πρωτους μηνες.Ναι τ θελω όσο τπτ αλλο αλλα επειδη πλεον εχω χασει τν εαυτο μ κ επισης την σχεση π ειχα με τν αντρα μ θελω να σταματησει ολο αυτο.πραγματικα επειδη με τν αντρα μ ειμαστε 9 χρονια μαζι 1μιση παντρεμενοι κ ζουσα τν απολυτο ερωτα μ αυτν τν ανθρωπο ειναι ο ανθρωπος μ τα παντα μ μαζι τ γνωρισα τν απολυτη ευτυχια κανει τ παντα γ να μαι ευτυχισμενη κ εγω πλεον δν κανω τπτ γ  αυτον!!μονιμως ειμαι στν τσιτα κ μ λεει "χαλαρωσε αγαπη μ γτ αλλιως δν θα ερθει"..Ερθει ή δν ερθει εγω αυτο π πλεον θελω κ πιο πολυ απ αυτο τ παιδι ειναι πισω τν ερωτα μας το παθος μας!!!το εχω απιστευτη αναγκη δν μπορω να παω παρακατω.εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play!!!νομιζω πως κανενα παιδι δν θα τ ηθελε αυτο για την μαμα τ ε??οποτε η λυση ειναι τ μυαλο μας π πρεπει να σταματησει να σκεφτεται!!ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΓΑΜΟΥΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΩΚ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ Τ ΠΑΛΕΥΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια πρέπει να το βγάλουμε απο το μαυλο μας .. εγω πλέον το πήρα απόφαση σαν οτι δε θα κάνω ποτε παιδι και θα προσπαθήσω να συμφιλιωθώ με αυτη την ιδέα .. και πιστεύω αυτο ειναι το καλύτερο για να μη το ξανασκέφτομαι ποτε .. και οτι γίνει .. 

Οχι..οχι..διαφωνώ κάθετα με αυτήν την οπτική..αν σκέφτεσαι αρνητικά..θα σου έρθουν αρνητικά!!υπαρχει ο νόμος της έλξης για αυτο!!!πρεπει να εκπαιδευτούμε για να σκεφτόμαστε θετικά!!για να έρθουν θετικά!!!επι αρκετά χρονια σκεφτόμουν οτι δεν μπορω να κανω παιδί..χωρις λόγο!!!και αν το χω προκαλέσει εγω ολο αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Οχι..οχι..διαφωνώ κάθετα με αυτήν την οπτική..αν σκέφτεσαι αρνητικά..θα σου έρθουν αρνητικά!!υπαρχει ο νόμος της έλξης για αυτο!!!πρεπει να εκπαιδευτούμε για να σκεφτόμαστε θετικά!!για να έρθουν θετικά!!!επι αρκετά χρονια σκεφτόμουν οτι δεν μπορω να κανω παιδί..χωρις λόγο!!!και αν το χω προκαλέσει εγω ολο αυτο???

Ξέρεις τι σκεφτομαι δηλ να πω οτι οκ οτι ειναι να γίνει θα γίνει ! Και να ζω όπως οταν ημουν πριν ανοίξουμε το θέμα παιδι στη ζωή μας .. δηλ θελω να βρεθώ σε εκείνη τι θέση που ημουν πριν  και να το ξεχάσω εντελώς .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Ξέρεις τι σκεφτομαι δηλ να πω οτι οκ οτι ειναι να γίνει θα γίνει ! Και να ζω όπως οταν ημουν πριν ανοίξουμε το θέμα παιδι στη ζωή μας .. δηλ θελω να βρεθώ σε εκείνη τι θέση που ημουν πριν  και να το ξεχάσω εντελώς .. 

Όαση θυσία πρεπει να προσπαθήσεις να εκπαιδεύσεις (και εσυ και ολες μας) τον εγκέφαλο σου..οταν παει να σκεφτεί αρνητικά..να το αλλάζεις!!πρεπει να πιστέψεις με καθε κύτταρο σου πως θα έρθει..και θα μείνει....γιατι θα έρθει..ειναι σίγουρο!!!απλα δεν ξέρουμε το πότε!!!πρεπει να εχουμε εμπιστοσύνη στο θεο..και την κρίση του..ολες θα τα καταφέρουμε να γίνουμε μανούλες γιατι το αξίζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Κ εγω με τς "διασημους" ειμαι οι αλλοι συνεχως θαβουν ο ενασ τν αλλν κ ασχολουνται με τ διασημους!!!εχει απολυτο δικιο η Renata7!!!Πλεον κ εγω δν κανω οπωσ εκανα τς πρωτους μηνες.Ναι τ θελω όσο τπτ αλλο αλλα επειδη πλεον εχω χασει τν εαυτο μ κ επισης την σχεση π ειχα με τν αντρα μ θελω να σταματησει ολο αυτο.πραγματικα επειδη με τν αντρα μ ειμαστε 9 χρονια μαζι 1μιση παντρεμενοι κ ζουσα τν απολυτο ερωτα μ αυτν τν ανθρωπο ειναι ο ανθρωπος μ τα παντα μ μαζι τ γνωρισα τν απολυτη ευτυχια κανει τ παντα γ να μαι ευτυχισμενη κ εγω πλεον δν κανω τπτ γ  αυτον!!μονιμως ειμαι στν τσιτα κ μ λεει "χαλαρωσε αγαπη μ γτ αλλιως δν θα ερθει"..Ερθει ή δν ερθει εγω αυτο π πλεον θελω κ πιο πολυ απ αυτο τ παιδι ειναι πισω τν ερωτα μας το παθος μας!!!το εχω απιστευτη αναγκη δν μπορω να παω παρακατω.εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play!!!νομιζω πως κανενα παιδι δν θα τ ηθελε αυτο για την μαμα τ ε??οποτε η λυση ειναι τ μυαλο μας π πρεπει να σταματησει να σκεφτεται!!ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΓΑΜΟΥΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΩΚ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ Τ ΠΑΛΕΥΩ

Εχεις απόλυτο δικιο..πρεπει να λεμε ευχαριστω καθε μερα για ολα όσα εχουμε!!και δεν ειναι και λίγα αν κάτσεις να αναλογιστείς..και να μην κολλάμε σε αυτα που δεν εχουμε!!να μοιραζόμαστε όμορφες στιγμές με τους συντρόφους μας..και ολα θα πάρουν το δρόμο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Κατερινακι μου εμεις τα έχουμε πει ! Συγχαρητήρια για το θέμα!

πως λοιπον το ξεχνάς; θα σας μιλήσω για μένα ...

ιδια ηλικία με τον καλο μου ... προσπάθειες εδω και 8 μηνες σχεδόν και χωρις να ειμαι απο τις γυναικες που το ήθελαν πολυ! 

Λογω ηλικίας σχεδόν 34 και με πολυκοιστικες άστατο κυκλο λέω οκ ας ξεκινήσω ελεύθερα...

απο τον πρώτο μηνα λέω Φτου ήρθε το αιμα ,2,3,4,5,6,7 με κλομιφαινη και ενεσουλα πρεγκνυλ στοχευμένα δλδ με υπερήχους εξετασεις και ολα αυτα ... τιποτα κάθε μήνας που περνούσε ήμουν χειρότερα ,οσο και να προσπαθούσα να φαίνομαι χαλαρή.

οσπου απλα έσπασα ! Ειχα άρνηση δεν ηθελα τιποτα έκλαψα πολυ ... μετα απο αυτο αποφάσισα να σταματήσω να διαβάζω διαφορά να σκέφτομαι αρνητικά ,προσευχήθηκα (εκει βρισκω γαλήνη) 

μιλησα με φίλους και με τον καλο μου έκλαψα μπροστά τους έδειξα την απογοήτευση μου αυτο δλδ που δεν φανέρωνα και κρατούσα μόνη, λέγοντας μεσα μου οκ ειμαι προβληματική!!!

ολο αυτο με βοήθησε ... μετα απο τον πάτο δεν εχει άλλο ... σηκώθηκα και πραγματικα Νοιώθω καινούρια δεν σκέφτομαι τιποτα προσεύχομαι αθλούμαι διασκεδάζω επικοινωνώ βρηκα την άκρη μου συνήλθα , σαν να ειμαι έφηβη στο σχολείο που απλα ειμαι καψούρα με τον αντρα μου και περνάω καλα ... μια μερα θα έρθει απρόσμενα ! 

Η κάθε μια ξέρει τι ειναι αυτο που θα την βοηθήσει ! 

Ακομα και το υποσυνείδητο μας παιζει ρολο.... ας ξεχάσουμε οτι αφορά αυτο ... ας αποδεχτούμε πως ολα ειναι γραμμένα ο θεός ξέρει γιατί ειμαςτε εδω .. 

εδω λοιπον έρχονται σκέψεις και λες... ο άνθρωπος η ιατρική εχει εξελιχθεί  . Μα ναι φυςικα εαν ειναι θέμα οργανικό να κάνουμε το απαραίτητο και αυτο που θα βοηθήσει αλλα όταν ολα ειναι καλα και κατάληγει στην ανεξήγητη υπογονιμότητα τοτε μονο το θέλημα του θεού !

ευχομαι όλες μας να ναι δούμε καλα με οποιονδήποτε τροπο βοηθάει την κάθε μια!

????

θα έρθει το θαυμα❤

Γλυκό μου κορίτσι..ναι..εχεις δικιο..ετσι πρεπει να σκεφτόμαστε..και ακομη και αν δεν μπορουμε τωρα..καποια στιγμή θα το καταφέρουμε..θα κανουμε οτι περνάει απο το χέρι μας..και με την βοήθεια του Θεού θα γινουν ολα!!!εκεινος ξέρει πότε και υστερα απο πόσες καταστάσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Γλυκό μου κορίτσι..ναι..εχεις δικιο..ετσι πρεπει να σκεφτόμαστε..και ακομη και αν δεν μπορουμε τωρα..καποια στιγμή θα το καταφέρουμε..θα κανουμε οτι περνάει απο το χέρι μας..και με την βοήθεια του Θεού θα γινουν ολα!!!εκεινος ξέρει πότε και υστερα απο πόσες καταστάσεις!!!

Πρέπει να τα αφήσουμε όλα στο θεό και εγω αυτο θα κάνω γιατι ξερω και άτομα με προβλημα που είχανε και οι δυο έκαναν παιδι με τη βοήθεια του θεού !! Οπότε αν θελει ο θεός όλα θα γίνουν καη όλα για κάποιο λόγο γίνονται !! Πρέπει να απασχολήσουμε το μυαλό μας με κάτι αλλο.. εγω ακομη καο στη δουλεια αυτο σκεφτομαι .. ?οταβ πιάνομαι όμως με δουλεια και συγκεντρωθώ ξεχνιέμαι οπότε πρέπει να βρούμε κάτι μα απασχολούμε το μυαλό μας .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η elena90 είπε:

Κ εγω με τς "διασημους" ειμαι οι αλλοι συνεχως θαβουν ο ενασ τν αλλν κ ασχολουνται με τ διασημους!!!εχει απολυτο δικιο η Renata7!!!Πλεον κ εγω δν κανω οπωσ εκανα τς πρωτους μηνες.Ναι τ θελω όσο τπτ αλλο αλλα επειδη πλεον εχω χασει τν εαυτο μ κ επισης την σχεση π ειχα με τν αντρα μ θελω να σταματησει ολο αυτο.πραγματικα επειδη με τν αντρα μ ειμαστε 9 χρονια μαζι 1μιση παντρεμενοι κ ζουσα τν απολυτο ερωτα μ αυτν τν ανθρωπο ειναι ο ανθρωπος μ τα παντα μ μαζι τ γνωρισα τν απολυτη ευτυχια κανει τ παντα γ να μαι ευτυχισμενη κ εγω πλεον δν κανω τπτ γ  αυτον!!μονιμως ειμαι στν τσιτα κ μ λεει "χαλαρωσε αγαπη μ γτ αλλιως δν θα ερθει"..Ερθει ή δν ερθει εγω αυτο π πλεον θελω κ πιο πολυ απ αυτο τ παιδι ειναι πισω τν ερωτα μας το παθος μας!!!το εχω απιστευτη αναγκη δν μπορω να παω παρακατω.εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play!!!νομιζω πως κανενα παιδι δν θα τ ηθελε αυτο για την μαμα τ ε??οποτε η λυση ειναι τ μυαλο μας π πρεπει να σταματησει να σκεφτεται!!ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΓΑΜΟΥΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΩΚ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ Τ ΠΑΛΕΥΩ

καλημερα κοριτσι μου!πραγματικα οσα ειπες με εκφραζουν απολυτα... και γω νιωθω ακριβως το ιδιο οτι 

"εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play". προσπαθω και το παλευω παρα πολυ μεσα μου και μ λειπει απιστευτα ο παλιος μ εαυτος πριν βαλει μπρος για παιδι π ηταν παντα χαλαρος,αισιοδοξος και ημουν ευτυχισμενη γτ δεν ενιωθα ουσιαστικα οτι μου λειπει κατι... οσο αργει ενα μωρο τοσο νιωθω οτι  ειμαι σε αδρανεια.. 

Λατρευω τα  ταξιδια στο εξωτερικο και ηταν ο μονος λογος π με αγχωνε παλιοτερα ενα παιδι.. εδω και ενα χρονο μ φαινεται απιστευτο αλλα δεν με γεμιζουν ουτε αυτα.. με κανουν να ξεχιεμαι και μ ανεβαζουν την ψυχολογια αλλα πλεον παρακαλαω να μεινω εγκυος και ας μην παω κανενα ταξιδι..

Για μενα προσωπικα δεν ξερω αν φταιει το αγχος.ξεκινησα τις προσπαθειες πριν 2 χρονια δινοντας στον εαυτο μ 1 χρονο χωρις να το σκεφτομαι, χωρις να μετραω μερες, οωρηξιες κλπ. απλα στεναχωριομουν μολις αδιαθετουσα αλλα ηταν μονο για εκεινη τη μερα.μετα ξαναεπαιρνα τα πανω μ και λεγα δεν πειραζει εχουμε καιρο ακομα.. αρα αν το θεμα ηταν το αγχος θα ειχα μεινει τοτε.τωρα πλεον μετα  2 χρονια προσπαθειων παλι δεν θα το θεωρησω αγχος αλλα απογοητευση... η ιδεα του να μην μπορεις σε κανει να το θελεις καθε μηνα και πιο πολυ.. και το μωρο γινεται αυτοσκοπος στη ζωη σου!προσπαθω παντως παρα πολυ και ευχομαι να γινει καποια στιγμη  και συντομα αυτο το κλικ μεσα μου π θα γινουν ολα οπως πριν το γαμο. το παλευω αλλα ακομα δεν εχω βρει τη μαγικη συνταγη!

και νομιζω τ χω ξαναπει... η ζωη ειναι οντως ωραια και ειναι κριμα να τη χαραμιζουμε για κατι π δεν εχουμε και φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα μετανιωσουμε για ολο αυτο το χρονο π σπαταλησαμε ενω θα μπορουσαμε να ειμαστε ευτυχισμενες και να περναμε καλα.. αλλα ειπαμε ευκολο να το λεμε αλλα στην πραξη τι γινεται??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!πραγματικα οσα ειπες με εκφραζουν απολυτα... και γω νιωθω ακριβως το ιδιο οτι 

"εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play". προσπαθω και το παλευω παρα πολυ μεσα μου και μ λειπει απιστευτα ο παλιος μ εαυτος πριν βαλει μπρος για παιδι π ηταν παντα χαλαρος,αισιοδοξος και ημουν ευτυχισμενη γτ δεν ενιωθα ουσιαστικα οτι μου λειπει κατι... οσο αργει ενα μωρο τοσο νιωθω οτι  ειμαι σε αδρανεια.. 

Λατρευω τα  ταξιδια στο εξωτερικο και ηταν ο μονος λογος π με αγχωνε παλιοτερα ενα παιδι.. εδω και ενα χρονο μ φαινεται απιστευτο αλλα δεν με γεμιζουν ουτε αυτα.. με κανουν να ξεχιεμαι και μ ανεβαζουν την ψυχολογια αλλα πλεον παρακαλαω να μεινω εγκυος και ας μην παω κανενα ταξιδι..

Για μενα προσωπικα δεν ξερω αν φταιει το αγχος.ξεκινησα τις προσπαθειες πριν 2 χρονια δινοντας στον εαυτο μ 1 χρονο χωρις να το σκεφτομαι, χωρις να μετραω μερες, οωρηξιες κλπ. απλα στεναχωριομουν μολις αδιαθετουσα αλλα ηταν μονο για εκεινη τη μερα.μετα ξαναεπαιρνα τα πανω μ και λεγα δεν πειραζει εχουμε καιρο ακομα.. αρα αν το θεμα ηταν το αγχος θα ειχα μεινει τοτε.τωρα πλεον μετα  2 χρονια προσπαθειων παλι δεν θα το θεωρησω αγχος αλλα απογοητευση... η ιδεα του να μην μπορεις σε κανει να το θελεις καθε μηνα και πιο πολυ.. και το μωρο γινεται αυτοσκοπος στη ζωη σου!προσπαθω παντως παρα πολυ και ευχομαι να γινει καποια στιγμη  και συντομα αυτο το κλικ μεσα μου π θα γινουν ολα οπως πριν το γαμο. το παλευω αλλα ακομα δεν εχω βρει τη μαγικη συνταγη!

και νομιζω τ χω ξαναπει... η ζωη ειναι οντως ωραια και ειναι κριμα να τη χαραμιζουμε για κατι π δεν εχουμε και φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα μετανιωσουμε για ολο αυτο το χρονο π σπαταλησαμε ενω θα μπορουσαμε να ειμαστε ευτυχισμενες και να περναμε καλα.. αλλα ειπαμε ευκολο να το λεμε αλλα στην πραξη τι γινεται??? 

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.Σε διάστημα 14 μηνών που προσπαθούσαμε κάθε μήνα είχα άγχος?Τότε είχα τρεξίματα με τον γάμο μου και δεν το σκεφτόμουνα και όμως τίποτα.Μήπως εν τέλη μας στέλνει ο Θεός το παιδί όταν πρέπει γιατί εμείς δεν καταλαβαίνουμε το πότε πρέπει να έρθει.Και μένα μου λείπουν τα ταξίδια που κάναμε παλιά αλλά ίσως δεν φταίει η σκέψη του παιδιού αλλά το ότι αυξάνονται οι ευθύνες μας ,οι υποχρεώσεις της  καθημερινοτητά μας ειδικά μετά τον γάμο.Εμένα το άγχος με πιάνει όταν φτάνει να αδιαθετήσω και όχι τόσο πριν,ειδικά όταν έχει ξεκινήσει η καθυστέρηση δεν θέλω να κάνω τέστ για να μην αντικρίσω το αρνητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!πραγματικα οσα ειπες με εκφραζουν απολυτα... και γω νιωθω ακριβως το ιδιο οτι 

"εχω πατησει στοπ στν ζωη μ κ περιμενω ενα παιδι γ να πατησω παλι το play". προσπαθω και το παλευω παρα πολυ μεσα μου και μ λειπει απιστευτα ο παλιος μ εαυτος πριν βαλει μπρος για παιδι π ηταν παντα χαλαρος,αισιοδοξος και ημουν ευτυχισμενη γτ δεν ενιωθα ουσιαστικα οτι μου λειπει κατι... οσο αργει ενα μωρο τοσο νιωθω οτι  ειμαι σε αδρανεια.. 

Λατρευω τα  ταξιδια στο εξωτερικο και ηταν ο μονος λογος π με αγχωνε παλιοτερα ενα παιδι.. εδω και ενα χρονο μ φαινεται απιστευτο αλλα δεν με γεμιζουν ουτε αυτα.. με κανουν να ξεχιεμαι και μ ανεβαζουν την ψυχολογια αλλα πλεον παρακαλαω να μεινω εγκυος και ας μην παω κανενα ταξιδι..

Για μενα προσωπικα δεν ξερω αν φταιει το αγχος.ξεκινησα τις προσπαθειες πριν 2 χρονια δινοντας στον εαυτο μ 1 χρονο χωρις να το σκεφτομαι, χωρις να μετραω μερες, οωρηξιες κλπ. απλα στεναχωριομουν μολις αδιαθετουσα αλλα ηταν μονο για εκεινη τη μερα.μετα ξαναεπαιρνα τα πανω μ και λεγα δεν πειραζει εχουμε καιρο ακομα.. αρα αν το θεμα ηταν το αγχος θα ειχα μεινει τοτε.τωρα πλεον μετα  2 χρονια προσπαθειων παλι δεν θα το θεωρησω αγχος αλλα απογοητευση... η ιδεα του να μην μπορεις σε κανει να το θελεις καθε μηνα και πιο πολυ.. και το μωρο γινεται αυτοσκοπος στη ζωη σου!προσπαθω παντως παρα πολυ και ευχομαι να γινει καποια στιγμη  και συντομα αυτο το κλικ μεσα μου π θα γινουν ολα οπως πριν το γαμο. το παλευω αλλα ακομα δεν εχω βρει τη μαγικη συνταγη!

και νομιζω τ χω ξαναπει... η ζωη ειναι οντως ωραια και ειναι κριμα να τη χαραμιζουμε για κατι π δεν εχουμε και φοβαμαι οτι καποια στιγμη θα μετανιωσουμε για ολο αυτο το χρονο π σπαταλησαμε ενω θα μπορουσαμε να ειμαστε ευτυχισμενες και να περναμε καλα.. αλλα ειπαμε ευκολο να το λεμε αλλα στην πραξη τι γινεται??? 

Συμφωνω μαζι σ στα παντα εχεις απολυτο δικιο.δν ειναι ευκολο.η καθε μερα δν ειναι ιδια.ειναι μερες π ξεχνιεμαι κ λεω θα ζησω οσο πιο ομορφα μπορω κ οποτε ερθει ειναι κ μερες π λυγιζω.σημερα τ ξημερωματα μ ηρθε η ακατανόμαστη οκ τ περιμενα αλλα οσο να πεις ενιωσα καπως πιο πολυ γτ τλκ δν γλιτωνω την σαλπιγγογραφια σ λιγες μερες θα παω!!αλλα τουλαχιστν θα μαθω!!!μονο αυτη η εξεταση μας εχει μεινει..ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ!!!ΚΑΝΕΤΕ ΒΟΛΤΕΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΕΙΤΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣΤΕ ΣΤΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!!!ΤΗΝ ΩΡΑ Π ΝΙΩΘΕΤΕ ΟΤΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΛΥΓΙΣΕΤΕ ΣΗΚΩΘΕΙΤΕ Κ ΚΑΝΕ ΤΕ ΚΑΤΙ.ΑΝ ΝΙΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΨΕΤΕ ΚΛΑΨΤΕ Κ ΣΗΚΩΘΕΙΤΕ ΞΑΝΑ.ΤΑ ΛΕΩ ΝΑ Τ ΑΚΟΥΩ Κ ΕΓΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2017 at 3:25 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπέρα σε οοοολα τα κορίτσια του φορουμ..Ειμαι η Κατερίνα και ειμαι 32 ετών(το ομολογώ δημόσια αλλα δεν τα εχω κλείσει..)

Ειμαι και εγω μια απο τα τοοοοσα πολλα κοριτσια που παλεύουν να γίνουν μανούλες..Προσφάτως καταφερα να ταρακούνησω τον εαυτό μου και να το παρω λιγο πιο χαλαρά το θέμα,γιατι πραγματικά ενιωσα σαν λαστιχο..δλδ έτοιμη να κλατάρω..Ολα τα κοριτσια που πέτυχαν λενε μονο ενα πράγμα..ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ..και δεν διαφωνώ..δικιο εχουν,αλλα πως το καταφέρνεις???Ανοιγω λοιπον αυτο το θέμα,με στόχο να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε ιδέες για το πως μπορουμε να ηρεμουμε..τι θα μπορούσε να βοηθήσει στην καλη μας ψυχική υγεια,ώστε να θωρακιστουμε και να μην απελπιζομαστε σε καθε άκαρπη προσπάθεια..ακουω τις προτάσεις σας...και παμε να βρούμε την λύση στο αίνιγμα...

Να εχεις πιστη!Εισαι μικρη ακομα!!!!Προλαβαινεις για πολλα παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.Σε διάστημα 14 μηνών που προσπαθούσαμε κάθε μήνα είχα άγχος?Τότε είχα τρεξίματα με τον γάμο μου και δεν το σκεφτόμουνα και όμως τίποτα.Μήπως εν τέλη μας στέλνει ο Θεός το παιδί όταν πρέπει γιατί εμείς δεν καταλαβαίνουμε το πότε πρέπει να έρθει.Και μένα μου λείπουν τα ταξίδια που κάναμε παλιά αλλά ίσως δεν φταίει η σκέψη του παιδιού αλλά το ότι αυξάνονται οι ευθύνες μας ,οι υποχρεώσεις της  καθημερινοτητά μας ειδικά μετά τον γάμο.Εμένα το άγχος με πιάνει όταν φτάνει να αδιαθετήσω και όχι τόσο πριν,ειδικά όταν έχει ξεκινήσει η καθυστέρηση δεν θέλω να κάνω τέστ για να μην αντικρίσω το αρνητικό. 

Αν επιτρεπεις ποσο χρονων εισαι και σε εχει καταβαλει τοσο το αγχος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/3/2017 at 4:45 ΜΜ, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια μου οι άντρες σας τι στάση κρατάνε σε ολο αυτο ; Τους πιάνει καθολου άγχος ; Συζητάνε καθολου γι αυτο ; 

Ωραια ερωτηση!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!Είμαι στα 30!!Το κακό με μένα είναι ότι γενικά είμαι αγχώδης χαρακτήρας και απαισιόδοξη.Ισώς φταίει η  αυθυποβολή που προκαλούμε στον εαυτό μας.Οταν ξεκίνησα προσπάθειες είπα μέσα μου οτί δεν θα μείνω εύκολα έγκυος. Από την άλλη ακούς στο περιβάλλον έμεινα σχεδόν με την πρώτη και λές εγώ γιατί?Επίσης ανεξάρτητα με την ηλικία μπορούν να υπάρχουν θέματα υγείας που μπλοκάρουν την γονιμότητα.Οταν έκανα τις εξετάσεις ηρέμησα ,έμεινα έγκυος,παλλινδρόμησε και τώρα νίωθω πάλι απ την αρχή με την ίδια ψυχολογία.Εννοείτε υπάρχουν πολύ πιο δύσκολες καταστάσεις απ την δικιά μου αλλά η κάθε κοπέλα σηκώνει τον σταυρό της και γενικά αν δεν βιώσεις μια κατάσταση δεν ξέρεις πως  είναι. Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι το αφήνω στα χέρια του Θεού γιατί πιστεύω σ αυτόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...