Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαλπιγγογραφια


Renata7

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου και εδω! Λοιπον θελω την βοήθεια σας! Ειχα κάνει περσι σαλπιγγογραφια με υπερήχους υπαρχει Αθήνα και Κοζάνη εαν δεν κανω λάθος όπου ηταν ολα καλα ! Ομως κάποιοι γιατροί δε την δέχονται λόγω λοιπον συχνης μετακίνησης εχω διαφορετικούς γιατρούς και μου ζητάει την κανονική με ακτινα πραγματικα θεωρούσα πως ξεμπέρδεψα με αυτο! Ουφ πέραν τις ταλαιπωρίας ειναι κ θέμα χρημάτων ! Τηλ για το κόστος στο embyo και σκεφτόμουν κ το Ρεα μια που θα ειμαι Αθήνα παλι σε λίγες μερες! Γνωρίζει καποια κάτι παραπάνω; εχει κάνει καποια και τις δυο; χρειάστηκε; ειναι αξιόπιστη η πρώτη ; 

ευχαριστω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου και εδω! Λοιπον θελω την βοήθεια σας! Ειχα κάνει περσι σαλπιγγογραφια με υπερήχους υπαρχει Αθήνα και Κοζάνη εαν δεν κανω λάθος όπου ηταν ολα καλα ! Ομως κάποιοι γιατροί δε την δέχονται λόγω λοιπον συχνης μετακίνησης εχω διαφορετικούς γιατρούς και μου ζητάει την κανονική με ακτινα πραγματικα θεωρούσα πως ξεμπέρδεψα με αυτο! Ουφ πέραν τις ταλαιπωρίας ειναι κ θέμα χρημάτων ! Τηλ για το κόστος στο embyo και σκεφτόμουν κ το Ρεα μια που θα ειμαι Αθήνα παλι σε λίγες μερες! Γνωρίζει καποια κάτι παραπάνω; εχει κάνει καποια και τις δυο; χρειάστηκε; ειναι αξιόπιστη η πρώτη ; 

ευχαριστω 

Καλησπερα!!!

Εχω κάνει την σαλπιγγογραφία με τις ακτίνες στο "Μητερα" και το κόστος ήταν 140€ απ΄οτι θυμάμαι. Σκεφτόμουν να κανω κι εγω αυτη με τους υπερήχους και ο γιατρός μου μου είπε να μην κανω αυτη και να παω να κανω αυτη με τις ακτίνες.... δε ξερω όμως γιατί δεν την προτιμούν....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα!!!

Εχω κάνει την σαλπιγγογραφία με τις ακτίνες στο "Μητερα" και το κόστος ήταν 140€ απ΄οτι θυμάμαι. Σκεφτόμουν να κανω κι εγω αυτη με τους υπερήχους και ο γιατρός μου μου είπε να μην κανω αυτη και να παω να κανω αυτη με τις ακτίνες.... δε ξερω όμως γιατί δεν την προτιμούν....

 

 

ΕυχαΡιστω για την απάντηση  γλυκιά μου! Σκέφτομαι να την κανω κ αυτή .. ας αδιαθετησω κ να παρω να κλείσω ραντεβού ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

ΕυχαΡιστω για την απάντηση  γλυκιά μου! Σκέφτομαι να την κανω κ αυτή .. ας αδιαθετησω κ να παρω να κλείσω ραντεβού ?

Καλησπερα renata μου σαλπιγγογραφια με υπερηχους?Πρωτη φορα την ακουω οπως και η peacok και εγω στο Μητερα την ειχα κανει140 παντως οι τιμες  διαφερουν απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο κυμαινονται απο 100-200 στα ιδιωτικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπερα renata μου σαλπιγγογραφια με υπερηχους?Πρωτη φορα την ακουω οπως και η peacok και εγω στο Μητερα την ειχα κανει140 παντως οι τιμες  διαφερουν απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο κυμαινονται απο 100-200 στα ιδιωτικα 

Περιμένω να αδιαθετησω και να παω να κλείσω ραντεβού ! Την κάνατε πρόσφατα; πρεπει να εχω γιατρο εκει γθα να παω; η απλα παιρνω τηλ και λέω τελευταία περιοδο κ μου κλείνουν ημερομηνία! Αχ κορίτσια δε ξερω αυτο ειναι το πρόβλημα με τα πέρα δοθε που κανω ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Περιμένω να αδιαθετησω και να παω να κλείσω ραντεβού ! Την κάνατε πρόσφατα; πρεπει να εχω γιατρο εκει γθα να παω; η απλα παιρνω τηλ και λέω τελευταία περιοδο κ μου κλείνουν ημερομηνία! Αχ κορίτσια δε ξερω αυτο ειναι το πρόβλημα με τα πέρα δοθε που κανω ??

Την εκανα τον Οκτώβριο - Νοέμβριο καπου εκεί... Δε χρειαζεται να εχεις καποιο γιατρό συγκεκριμενα... παιρνεις τηλ και κλεινεις ραντεβού... εχει και Σαββατα αν σε βολευουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Περιμένω να αδιαθετησω και να παω να κλείσω ραντεβού ! Την κάνατε πρόσφατα; πρεπει να εχω γιατρο εκει γθα να παω; η απλα παιρνω τηλ και λέω τελευταία περιοδο κ μου κλείνουν ημερομηνία! Αχ κορίτσια δε ξερω αυτο ειναι το πρόβλημα με τα πέρα δοθε που κανω ??

Εγω την εχω κανει πριν 4 χρόνια  οχι τι γιατρο παρε τηλ και κλεισε ραντεβου εξαλου ακτινολογος συνηθως στην κανει, εγω αν θυμαμαι την ειχα κανει 11 μερα του κυκλου ειναι οντως θεματακι αυτο το περα δωθε και οτι δεν εχεις συγκεκριμενο γιατρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η karen είπε:

Εγω την εχω κανει πριν 4 χρόνια  οχι τι γιατρο παρε τηλ και κλεισε ραντεβου εξαλου ακτινολογος συνηθως στην κανει, εγω αν θυμαμαι την ειχα κανει 11 μερα του κυκλου ειναι οντως θεματακι αυτο το περα δωθε και οτι δεν εχεις συγκεκριμενο γιατρο 

Ειναι κορίτσια αρκετά δύσκολο ο ένας ετσι ο αλλος αλλιως απο την μια δεν μπορούν να εκμεταλλευτούν τιποτα Γτ έχουμε ακούσει πολλα! 

Η προηγούμενη που έκανα λέγετε εξελιγμένη σαλπιγγογραφια με υπερήχους ! Ένας ειστε googlitses μπείτε να το τσεκάρετε ! Αλλα τωρα στο νησί μου ειπε οτι θελει την κανονική ! Μου έβαλε ιδέες και ξερω οτι τωρα θα τρώει το μυαλο μου ! Θελω να τα παρατήσω ολα πραγματικα ! Ουτε ντεπόν δεν παιρνω και με ολα αυτα δεν αντέχω ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ειναι κορίτσια αρκετά δύσκολο ο ένας ετσι ο αλλος αλλιως απο την μια δεν μπορούν να εκμεταλλευτούν τιποτα Γτ έχουμε ακούσει πολλα! 

Η προηγούμενη που έκανα λέγετε εξελιγμένη σαλπιγγογραφια με υπερήχους ! Ένας ειστε googlitses μπείτε να το τσεκάρετε ! Αλλα τωρα στο νησί μου ειπε οτι θελει την κανονική ! Μου έβαλε ιδέες και ξερω οτι τωρα θα τρώει το μυαλο μου ! Θελω να τα παρατήσω ολα πραγματικα ! Ουτε ντεπόν δεν παιρνω και με ολα αυτα δεν αντέχω ! ???

Αλλαξτες αμεσως αυτες ------->???τις απαισιες φατσες :):):)αυτες ειναι πιο ωμορφες και χαρουμενες και σου πανε πιο πολυ.Τι απελπησια ειναι αυτη?Δεν παρατμε τίποτε και για κανεναν λογο οτι και αν εχουμε να αντιμετωπισουμε  μεχρι να αντανειφ8ούμε.Δεν χανουμε την προσπάθεια μας.Ν α σε ρωτησω τι 8α κερδισεις αν τα παρατήσεις???Ολες μας εχουμε τις δυσκολιες η καθεμια σε διαφορετικο βαθμο και διαφορετικη αλλα επιμένουμε συνεχειαααααα και στα ονειρα μας και στους στοχους μας δεν θελλω ουτε καν να σου περνά απο το μυαλο η ιδεα οτι θα τα παρατησω....ΕΛΠΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΙΣΟΔΟΞΙΑΑΑΑ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΟΚΤΙΕΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ [smilie=love6.gif]:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw ayti me tis aktines ekana, apla kleineis rantevou sto kentro, nomizw lene apo 8h mexri 13h mera, egw ti 10h tin eixa kanei. Twra de kserw gt mono aytes tis meres, les k ston ypoloipo kyklo allazei kati. Mi stenaxwriesai,kane tin na ksemperdeyeis. Efoson ksereis oti einai diavates den einai kati, de nomizw oute kan na poneseis. Ola kala tha pane!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω Καρεν μου και εχω μάθει απο μικρή να παλεύω! Αρκετές δυσκολίες αλλα δεν το έβαλα ποτε κατω έπεφτα και ξανά σήκωνομουν ακομα πιο δυνατή δεν παράτησα ποτε κάτι αλλα πραγματικα αυτο ειναι πανω απο μένα ! Δεν ξερω Γιατι ευχαριστω το θεό καθημερινά που εχω υγεια ! Ζητάω συγχώρεση για τα λάθη μου!  Εχει ομως περίπου δυο μηνες που νομίζω δεν το αντέχω... κοροϊδεύω τον εαυτό μου οτι ολα ειναι καλα!χαμογελω στους εξω κ μόλις βρεθώ μόνη διαβάζω κάτι κλαίω βλεπω κάτι παλι κλαίω  ακομα και αυτα που μου γραφεις , τα ίδια λέω κ εγω ετσι χαρούμενη και γεμάτη αισιοδοξία ήμουν ! Με εχει ρίξει πολυ δεν υπαρχει μερα που να μην καθίσω και κλάψω! Δε ξερω Γτ μου συμβαίνει ισω τελικά το να μην κανω προσπάθεια θα βοηθήσει την ψυχολογία μου πριν χρειαστώ και ψυχολόγο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είχαν πει ως την 10η μερα το πολυ για σαλπιγγογραφία...

Όλα καλα θα πανε... μην αγχώνεσαι! :) Εχει δίκιο η @karen κι εγω απογοητευομαι πολλες φορές ΄και μετα παλι ξανα μαζευω τα κομματια μου.... Υπομονη! Δε γίνεται... καποια στιγμή θα ερθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Το ξερω Καρεν μου και εχω μάθει απο μικρή να παλεύω! Αρκετές δυσκολίες αλλα δεν το έβαλα ποτε κατω έπεφτα και ξανά σήκωνομουν ακομα πιο δυνατή δεν παράτησα ποτε κάτι αλλα πραγματικα αυτο ειναι πανω απο μένα ! Δεν ξερω Γιατι ευχαριστω το θεό καθημερινά που εχω υγεια ! Ζητάω συγχώρεση για τα λάθη μου!  Εχει ομως περίπου δυο μηνες που νομίζω δεν το αντέχω... κοροϊδεύω τον εαυτό μου οτι ολα ειναι καλα!χαμογελω στους εξω κ μόλις βρεθώ μόνη διαβάζω κάτι κλαίω βλεπω κάτι παλι κλαίω  ακομα και αυτα που μου γραφεις , τα ίδια λέω κ εγω ετσι χαρούμενη και γεμάτη αισιοδοξία ήμουν ! Με εχει ρίξει πολυ δεν υπαρχει μερα που να μην καθίσω και κλάψω! Δε ξερω Γτ μου συμβαίνει ισω τελικά το να μην κανω προσπάθεια θα βοηθήσει την ψυχολογία μου πριν χρειαστώ και ψυχολόγο ..

Τα ίδια ακριβως κι εγω.... ποσες φορες μόνη μου κλαίω... για κατι που μου ειπαν του τυπου "παιδακι ακόμα να κανετε?", για κατι που διάβασα, για κατι που είδα στη τηλεόραση κτλ κτλ. Πόσες φορές σταμάτησα σε μαγαζιά με βρεφικά ρούχα, ποσες φορες χάζεψα κουνιες, πόσες φορές σκέφτηκα τη μερα που θα παρω αγκαλιά το μικρό μου "ποντικάκι".... Σε καταλαβαίνω απόλυτα!

Βρες πραγματακια να κανεις να ξεφευγει το μυαλό... μην αφήσεις την απογοητευση να κερδίσει... το ξερω οτι φοβάσαι... κι εγω το ίδιο, τρεμω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Το ξερω Καρεν μου και εχω μάθει απο μικρή να παλεύω! Αρκετές δυσκολίες αλλα δεν το έβαλα ποτε κατω έπεφτα και ξανά σήκωνομουν ακομα πιο δυνατή δεν παράτησα ποτε κάτι αλλα πραγματικα αυτο ειναι πανω απο μένα ! Δεν ξερω Γιατι ευχαριστω το θεό καθημερινά που εχω υγεια ! Ζητάω συγχώρεση για τα λάθη μου!  Εχει ομως περίπου δυο μηνες που νομίζω δεν το αντέχω... κοροϊδεύω τον εαυτό μου οτι ολα ειναι καλα!χαμογελω στους εξω κ μόλις βρεθώ μόνη διαβάζω κάτι κλαίω βλεπω κάτι παλι κλαίω  ακομα και αυτα που μου γραφεις , τα ίδια λέω κ εγω ετσι χαρούμενη και γεμάτη αισιοδοξία ήμουν ! Με εχει ρίξει πολυ δεν υπαρχει μερα που να μην καθίσω και κλάψω! Δε ξερω Γτ μου συμβαίνει ισω τελικά το να μην κανω προσπάθεια θα βοηθήσει την ψυχολογία μου πριν χρειαστώ και ψυχολόγο ..

Λυγ'ιζει η ψυχη μου και στεναχωρίεμαι οταν διαβαζω τετοια.τι νιωθεις?οτι σε εγκαταλείπουν οι δυνάμεις σωματικες +ψυχικες σου,οτι εχεις φτασει στα οριά σου?Μη το ξανα πεις το δεν αντεχω αλλο οσο το λεμε τοσο το πιστευουμε,εχεις κουραστει και ταλαιπωρηθει  το ξερω αλλα θα τα καταφερεις οπως ολες μας αργα η γρηγορα,RENATA μΟΥ μηπως εισαι πιεσμενη και θελεις καπου να ξεσπασεις μηπως θα ταν καλο να κανεις μια παυση μη με παρεξηγησεις με τετοια ψυχολογια να ξερεις οτι δεν βοηθας τις προσπαθειες σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ! Απλα παντα ήμουν εγω που στήριζα και συνεχίζω να το κανω τους άλλους! Η χαμογελαστη η δυναμική δεν μοιράζομαι εύκολα αυτα που Νοιώθω δεν θελω να στενοχωρώ κανέναν.. τα κρατάω μεσα σου ! Μονο εδω και ισως με την ασφάλεια οτι ολες έχουμε τον ιδιο πόθο ! Οτι όλες εδω έχουμε τον ιδιο σκοπό ! Αλλα εχω κουραστεί αλήθεια εχω ακομα πει σε συζητήσεις οτι ισως ειμαι απο αυτές που δεν θα εχουν παιδι . Ακομα τολμώ και το γράφω! Δεν ξερω εχω μια ψυχολογία Αστα να παει ! Το ξερω δεν βοηθάω πουθενά ετσι ! Θα κανω αλλαγή ναι ! Ισως κανω παύση ισως και να παρω άδεια ... να μην ειμαι πανω κατω να χαλαρώσω λίγο θα μου περασει το ξερω αλλα ειναι πρώτη φορά που Νοιώθω ηττημένη και αρκετά κουρασμένη ! Θα μου πεις υπάρχουν χειρότερα το ξερω αλλα μέχρι εκει ... μονο εδω άλλωστε μπορω να το πω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Ευχαριστω πολυ! Απλα παντα ήμουν εγω που στήριζα και συνεχίζω να το κανω τους άλλους! Η χαμογελαστη η δυναμική δεν μοιράζομαι εύκολα αυτα που Νοιώθω δεν θελω να στενοχωρώ κανέναν.. τα κρατάω μεσα σου ! Μονο εδω και ισως με την ασφάλεια οτι ολες έχουμε τον ιδιο πόθο ! Οτι όλες εδω έχουμε τον ιδιο σκοπό ! Αλλα εχω κουραστεί αλήθεια εχω ακομα πει σε συζητήσεις οτι ισως ειμαι απο αυτές που δεν θα εχουν παιδι . Ακομα τολμώ και το γράφω! Δεν ξερω εχω μια ψυχολογία Αστα να παει ! Το ξερω δεν βοηθάω πουθενά ετσι ! Θα κανω αλλαγή ναι ! Ισως κανω παύση ισως και να παρω άδεια ... να μην ειμαι πανω κατω να χαλαρώσω λίγο θα μου περασει το ξερω αλλα ειναι πρώτη φορά που Νοιώθω ηττημένη και αρκετά κουρασμένη ! Θα μου πεις υπάρχουν χειρότερα το ξερω αλλα μέχρι εκει ... μονο εδω άλλωστε μπορω να το πω ...

Με εκανες και δάκρυσα....Σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου να καταφερεις να γινεις μανούλα.  Θα έρθει το σπορακι σας. Λιγο ακομα θελει αλλα θα ερθει. 

Μη το βαζετε κάτω....Πρέπει να ειστε δυνατές για τα μωρακια σας. Θα υπαρξουν στιγμες που θα υποφέρετε απο απαισιοδοξια, ναι. Δε γίνεται παντα να ειμαστε μεσα στη τρελη χαρα ουτε πάντα να ζουμε σε ενα ροζ συννεφακι.  Δυστυχώς η ζωη δεν ειναι εύκολη για ολους. Προσωπική ταπεινη μου γνώμη οσο σκληρη και να ακούγεται...

Αρνουμαι ομως να πιστεψω οτι ολες εσεις οι κοπελες που παλεύετε καιρό για το μωρακι σας δε θα γινετε μανουλες. Δε δέχομαι οτι ο θεος δε θα σας ανταμείψει. 

Θα ερθουν τα μωρακια σας. Θα ερθουν.  Θα έρθουν...

@peacock ακους???  Σκούπισε και εσυ ματακια και χαμογελα! Κατι μου λεει οτι κατι σε τρωει τωρα μεσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsi mou gluko, koritsakia mou pou prospatheite kai eidika eseis pou prasptheite kairo ksexaste tin ekfrasi egw de tha ginw mana... Sigoura oso pernaei o kairos apogoiteyesai, stenaxwriesai kai kaneis mayres skepseis. Den ta paratas apla synexizeis tis prospatheies parallila apo ti zwh sou.

To thema einai na min paraititheis apo tin ypoloipi zwh sou k na gyrnaei olos sou o kosmos gyrw apo t thema paidi. Na einai i protaireotita sou nai! Alla taytoxrona me tin ypoloipi zwh sou.

Dianywntas ti 16 h vdomada tis egkymosynis mou isws sas fainetai oti milaw ek t asfalous alla exw perasei apo ola ta stadia. To pisteyetai oti akomi d borw na t xarw me oli m tin psyxi? To myalo m prostateyei tin kardia mou. To mono p borw na kanw einai na proseyxomai na pane ola kala. 

Eimai apo tis tyxeres, de lew. Mas pire dyo xronia kai dyo mines prospatheias, eksetasewn, treksimatos k stenaxwrias. Kapoies apo sas kserete oti eixa perasei epitropi gia ta farmaka k perimena na adiathetisw gia na kseminisoume. Nai t ksana lew stathika tyxeri.

Yparxoun toses gynaikes ekei eksw pou exoun perasei k pernan tosa k tosa pou egw brosta tous d perasa tpt. Apla apo ena simeio k meta eixa pei egw oti pernaei apo t xeri m tha t kanw.. apo kei kai pera...An m eixe perasei apo t myalo oti d tha ta kataferw?? Ennoeitai, apeires fores. Alla eipa egw xwris paidi de menw. Stin teliki tha yiothetisw.

Eyxomai se oles tis kopeles pou paleyoun oti kalytero kai panw apo olw ygeia k ena xeri stathero k agapimeno se ayto to dyskolo dromo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni πραγματικα όλες ειστε υπέροχες ! Έχετε τοσο όμορφο ψυχικό κοσμο ! Θα ηθελα όλες να ειστε κοντα μου  ειναι όμορφο να έχεις καλούς ανθρώπους γύρω σου! Σίγουρα θα είμασταν φίλες! Ευχαριστω που έγραψες μου δινεις κουραγιο ! Όλες μου δίνετε ... απλα σε σενα μιλάνε δυο....χαχαχ ολα θα πάνε καλα ! Σε λίγους μηνες θα έχεις το μικρουλι σου και δεν ξερω σε πόσους αλλα σε χ αριθμό με πίστη θα έχουμε και οι υπόλοιπες! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2017 at 5:05 ΜΜ, ο/η Renata7 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου και εδω! Λοιπον θελω την βοήθεια σας! Ειχα κάνει περσι σαλπιγγογραφια με υπερήχους υπαρχει Αθήνα και Κοζάνη εαν δεν κανω λάθος όπου ηταν ολα καλα ! Ομως κάποιοι γιατροί δε την δέχονται λόγω λοιπον συχνης μετακίνησης εχω διαφορετικούς γιατρούς και μου ζητάει την κανονική με ακτινα πραγματικα θεωρούσα πως ξεμπέρδεψα με αυτο! Ουφ πέραν τις ταλαιπωρίας ειναι κ θέμα χρημάτων ! Τηλ για το κόστος στο embyo και σκεφτόμουν κ το Ρεα μια που θα ειμαι Αθήνα παλι σε λίγες μερες! Γνωρίζει καποια κάτι παραπάνω; εχει κάνει καποια και τις δυο; χρειάστηκε; ειναι αξιόπιστη η πρώτη ; 

ευχαριστω 

Kαλησπερα εγω την εκανα στο euromedica και πληρωσα 6€το σκιαγραφικο κ 10€την εξεταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Koritsi mou gluko, koritsakia mou pou prospatheite kai eidika eseis pou prasptheite kairo ksexaste tin ekfrasi egw de tha ginw mana... Sigoura oso pernaei o kairos apogoiteyesai, stenaxwriesai kai kaneis mayres skepseis. Den ta paratas apla synexizeis tis prospatheies parallila apo ti zwh sou.

To thema einai na min paraititheis apo tin ypoloipi zwh sou k na gyrnaei olos sou o kosmos gyrw apo t thema paidi. Na einai i protaireotita sou nai! Alla taytoxrona me tin ypoloipi zwh sou.

Dianywntas ti 16 h vdomada tis egkymosynis mou isws sas fainetai oti milaw ek t asfalous alla exw perasei apo ola ta stadia. To pisteyetai oti akomi d borw na t xarw me oli m tin psyxi? To myalo m prostateyei tin kardia mou. To mono p borw na kanw einai na proseyxomai na pane ola kala. 

Eimai apo tis tyxeres, de lew. Mas pire dyo xronia kai dyo mines prospatheias, eksetasewn, treksimatos k stenaxwrias. Kapoies apo sas kserete oti eixa perasei epitropi gia ta farmaka k perimena na adiathetisw gia na kseminisoume. Nai t ksana lew stathika tyxeri.

Yparxoun toses gynaikes ekei eksw pou exoun perasei k pernan tosa k tosa pou egw brosta tous d perasa tpt. Apla apo ena simeio k meta eixa pei egw oti pernaei apo t xeri m tha t kanw.. apo kei kai pera...An m eixe perasei apo t myalo oti d tha ta kataferw?? Ennoeitai, apeires fores. Alla eipa egw xwris paidi de menw. Stin teliki tha yiothetisw.

Eyxomai se oles tis kopeles pou paleyoun oti kalytero kai panw apo olw ygeia k ena xeri stathero k agapimeno se ayto to dyskolo dromo.

Diwni μπραβο κοριτσακι μου με το καλο!ολα θα πανε κατευχην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Kαλησπερα εγω την εκανα στο euromedica και πληρωσα 6€το σκιαγραφικο κ 10€την εξεταση 

Κοριτσάκι μου εμενα μου είπαν 230 στο νησί ! Euromedica ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renata7 είπε:

Κοριτσάκι μου εμενα μου είπαν 230 στο νησί ! Euromedica ??

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΣΩ ΕΥ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕς ΤΙΜΕΣ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...