Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακη που διπλασιάζεται


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Τωρα ειδα το μυνημα σου..κοριτσακι μου..ενα θα σου πω..ολα..Μα ΟΛΑ ειναι στο μυαλό..ολα!!!τα κανουμε εμεις..αν σκεφτείς θετικά και πιστέψεις με καθε κύτταρο σου στο ΘΑΥΜΑ..θα γίνει!!!στη φάση  που εισαι δεν μπορουμε να πούμε τιποτα!!Βάστα γερα κοπελα μου!!οτι ειναι να γίνει..θα γίνει..εσυ εχε ΜΟΝΟ το μυαλό σου στα θετικά!!!ευχομαι μια τρελή τιμη χοριακης την τεταρτη..που θα ΑΠΟΔΕΙΞεΙ πως ολα πηγαίνουν καλα..και θα διώξει σθένος αγωνία και αμφιβολία!!!!

Είσαι υπέροχος άνθρωπος..σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη που μου δίνεις..τι να πω..Ίσως ο Θεός θέλησε να δυναμώσει την πίστη μου..Ίσως γίνονται ακόμα θαύματα..Ότι και να γίνει πλέον Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα επιστρέψω πιο δυνατή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Ρε κορίτσια θα τρελαθώ..πήγα σήμερα για υπέρηχο..Και είδαμε ένα σάκο ΝΑΑΑΑ..Την προηγούμενη εβδομάδα δεν υπήρχε τίποτα..Πως γίνεται με χοριακη 160 να φάνηκε σάκος??Ο γιατρός λέει να του δώσω χρόνο και ξανά χοριακη Τετάρτη..τα χάνω..

Ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου ολα να πανε καλα. Το σπορακι σου να μπορεσει να μεγαλωσει και σε 9 μηνες να το κρατας στην αγκαλια σου. Πιστη και δυναμη να εχεις μόνο....

Θα περιμενουμε νεα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Είσαι υπέροχος άνθρωπος..σε ευχαριστώ πολύ για τη δύναμη που μου δίνεις..τι να πω..Ίσως ο Θεός θέλησε να δυναμώσει την πίστη μου..Ίσως γίνονται ακόμα θαύματα..Ότι και να γίνει πλέον Εγώ είμαι σίγουρη ότι θα επιστρέψω πιο δυνατή..

Δεν χρειάζεται να μας ευχαριστείς..ολα τα κοριτσια εδωμεσα κοιμόμαστε και ξυπνάμε με αυτο στο μυαλό μας..να μείνουμε έγκυες..η να καταφέρουμε να φέρουμε σε πέρας μια εγκυμοσυνη..ο στόχος όλων μας ειναι ο ίδιος!!!και αφου μοιραζόμαστε αυτο..μπορουμε να νιώσουμε η μια την αλλη..Εγω δεν εχω μενει ποτε έγκυος..οποτε δεν μπορω να νιώσω στο απόλυτο την αγωνία και τον πονο σου..θα σου πω μονάχα πως τοσα χρονια δηλητιαριαζω τον ιδιο μου τον εαυτό με σκέψεις του τύπου"δεν μπορω να κανω παιδια.." χωρις να υπαρχει το παραμικρό δείγμα οτι μπορει να ισχύει κατι τέτοιο..εδω και λιγο διάστημα λοιπον..εχω αρχίσει να πιστευω πως βάζω μόνη μου τρικλοποδιές στον εαυτό μου..και πως αν εχω εχω αρνητισμό..τι θα λάβω????οποτε προσπαθω να σκέφτομαι μονο τα θετικά..Ας εχουμε ολοι την υγεια μας γλυκια μου..να ειμαστε αγαπημενοι με τους συντρόφους μας και ολα θα έρθουν..με πίστη και δύναμη,το ονειρο θα γίνει πραγματικοτητα!!σου στέλνω οοοολη μου την θετική ενέργεια..και θα περιμενω τα πιο όμορφα νεα την τεταρτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Renia90 κοριτσι μου γλυκο ευχομαι να πανε ολα καλα και την τεταρτη να γινει το δικο σου θαυμα! αν οχι, σιγουρα για καποιο λογο το πηρε ο θεουλης..μην απογοητευεσαι..μια φορα εγκυος σημαινει ξανα και συντομα παλι!! εχω απειρα παραδειγματα π τα καταφεραν και εκαναν υγιη μωρακια ακομα και μετα απο πολλες αποβολες..! ολα γινονται!!θελει απλα πιστη και υπομονη!! ευχομαι τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυσκολο ειναι κοριτσια...πολυ...ετσι κ εγω !! εμεινα εγκυος τον 10/2015 κ η χαρα μου κρατησε 4 μερες..παλινδρομη!! Κανονιζα το γαμο  μου !!!!! κ μαλιστα την παραμονη της αποξεσης με πονο ψυχης πηγα να παρω κρεββατοκαμαρα αφου θα μεναμε μαζι γιατι δεν ηξερα πως θα ημουν μετα...κ για ποσο καιρο. Έκανα καρυοτυπο στα ξεσματα κ ολα φυσιολογικα ....ηταν μαλιστα κ αγορι.Δεν ξερω γιατι απετυχε.

Στην αμεσως επομενη περιοδο μενω παλι εγκυος.λαθος του γιατρου να μεινω τοσο γρηγορα πιστευω. τον 2/2016  3 μηνων παλι παλινδρομη.αυτη τη φορα εγινε ιστολογικη.Χρωμοσωμιακες ανωμαλιες.

Έκανα αιματολογικο ελεγχο κ ολα μια χαρα.σε καμια εξεταση δεν μου ειπαν οτι μου βρηκαν κατι.Κανενα φαρμακο δεν παιρνω

Ειμαι 43 χωρις παιδια....Προσπαθω παλι από τον 9/2016..αλλα δυστυχως το παιδι δεν ερχεται..τωρα κ για τρεις μηνες θα παρω σερπαφαρ κ πρεγκυλ.....μακαρι ο θεος να μου το δωσει οπως κ σε ολες εσας που τοσο πολυ θελουμε κ προσπαθουμε..η παναγια μαζι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η geozak είπε:

δυσκολο ειναι κοριτσια...πολυ...ετσι κ εγω !! εμεινα εγκυος τον 10/2015 κ η χαρα μου κρατησε 4 μερες..παλινδρομη!! Κανονιζα το γαμο  μου !!!!! κ μαλιστα την παραμονη της αποξεσης με πονο ψυχης πηγα να παρω κρεββατοκαμαρα αφου θα μεναμε μαζι γιατι δεν ηξερα πως θα ημουν μετα...κ για ποσο καιρο. Έκανα καρυοτυπο στα ξεσματα κ ολα φυσιολογικα ....ηταν μαλιστα κ αγορι.Δεν ξερω γιατι απετυχε.

Στην αμεσως επομενη περιοδο μενω παλι εγκυος.λαθος του γιατρου να μεινω τοσο γρηγορα πιστευω. τον 2/2016  3 μηνων παλι παλινδρομη.αυτη τη φορα εγινε ιστολογικη.Χρωμοσωμιακες ανωμαλιες.

Έκανα αιματολογικο ελεγχο κ ολα μια χαρα.σε καμια εξεταση δεν μου ειπαν οτι μου βρηκαν κατι.Κανενα φαρμακο δεν παιρνω

Ειμαι 43 χωρις παιδια....Προσπαθω παλι από τον 9/2016..αλλα δυστυχως το παιδι δεν ερχεται..τωρα κ για τρεις μηνες θα παρω σερπαφαρ κ πρεγκυλ.....μακαρι ο θεος να μου το δωσει οπως κ σε ολες εσας που τοσο πολυ θελουμε κ προσπαθουμε..η παναγια μαζι μας

Εύχομαι η Παναγίτσα να σου δωσει πολύ συντομα ενα μωρακι... λυπάμαι πολύ για αυτα που εχεις περάσει...

Αυτός ο κύκλος μακαρι να είναι ο τυχερός σου και να μην ταλαιπωρηθείς ποτε ξανα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή δύναμη σε όλες μας κορίτσια και κουράγιο..Ο Θεός ξέρει τι κάνει..θα το κάνει το θαύμα του..Είναι δίπλα μας..το ξέρω..Πάνω στο θυμό μου είπε μεγάλη αμαρτία..ρώτησα αν Υπάρχει Θεός..Υπάρχει και είναι μεγάλος..ελπίζω να με συγχωρέσει..πήγα στο Μοναστήρι της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλαντω..μεγάλη η χάρη της..προσευχές και πίστη..Και όλα θα έρθουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Καλή δύναμη σε όλες μας κορίτσια και κουράγιο..Ο Θεός ξέρει τι κάνει..θα το κάνει το θαύμα του..Είναι δίπλα μας..το ξέρω..Πάνω στο θυμό μου είπε μεγάλη αμαρτία..ρώτησα αν Υπάρχει Θεός..Υπάρχει και είναι μεγάλος..ελπίζω να με συγχωρέσει..πήγα στο Μοναστήρι της Αγίας ειρήνης χρυσοβαλαντω..μεγάλη η χάρη της..προσευχές και πίστη..Και όλα θα έρθουν..

Μπραβο γλυκια μου..χαιρομαι πολυ που σε διαβάζω καλυτερα..ετσι ειναι..Εκεινος ξέρει τι κανει..εμεις πρεπει να Του εχουμε εμπιστοσύνη..και με υπομονή και πίστη ολα θα έρθουν!!για ολες μας!!!Την "αμαρτία" αυτη..ολες την εχουμε διαπράξει..Μην ανησυχείς..ο θεος μας αγαπα όλους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κορίτσια..Ακόμα δεν έχω αποβάλει..με τόσο χαμηλή χοριακη δεν θα πρεπε ήδη να έχει γίνει?το αίμα έχει σταματήσει και οι πολλοί πόνοι επίσης..τα συμπτώματα συνεχίζονται..Υπάρχει περίπτωση να ήταν λάθος η χοριακη??Η να διαβάστηκε λάθος Γιατί μου το παν από το τηλέφωνο το αποτέλεσμα??Μήπως έγινε κάποιο θαύμα??Η μήπως ήταν ψευδοσακος ο σακος και πρόκειται για εξωμητριο??Αύριο θα ξέρω αλλά ακόμα ελπίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια..Ακόμα δεν έχω αποβάλει..με τόσο χαμηλή χοριακη δεν θα πρεπε ήδη να έχει γίνει?το αίμα έχει σταματήσει και οι πολλοί πόνοι επίσης..τα συμπτώματα συνεχίζονται..Υπάρχει περίπτωση να ήταν λάθος η χοριακη??Η να διαβάστηκε λάθος Γιατί μου το παν από το τηλέφωνο το αποτέλεσμα??Μήπως έγινε κάποιο θαύμα??Η μήπως ήταν ψευδοσακος ο σακος και πρόκειται για εξωμητριο??Αύριο θα ξέρω αλλά ακόμα ελπίζω..

ax kopela mou euxomai na pane ola kala, kai na einai lathos.

To endexomeno na egine argotera h emfuteush??? h h sullhpsh to exoume apokleisei?

 

Makari aurio na exeis ta pio euxarista apotelesmata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια..Ακόμα δεν έχω αποβάλει..με τόσο χαμηλή χοριακη δεν θα πρεπε ήδη να έχει γίνει?το αίμα έχει σταματήσει και οι πολλοί πόνοι επίσης..τα συμπτώματα συνεχίζονται..Υπάρχει περίπτωση να ήταν λάθος η χοριακη??Η να διαβάστηκε λάθος Γιατί μου το παν από το τηλέφωνο το αποτέλεσμα??Μήπως έγινε κάποιο θαύμα??Η μήπως ήταν ψευδοσακος ο σακος και πρόκειται για εξωμητριο??Αύριο θα ξέρω αλλά ακόμα ελπίζω..

Renia και εγω σου ευχομαι απο καρδιας να πάνε ολα καλά οι ελπιδες δεν τελειώνουν συμφωνω με τη Παρασκευαιδου  μπορει να ειναι μικρη η εξελιξη της εγκυμοσυνης  γιατι μπορει να εγεινε αργα η συλληψη σκεψου θετικα και μην ανγχωνεσαι απο το γιατρο σου θα παρεις βεβαιως πιο εγκυρες απαντησεις ποια ηταν τα αποτελεσματα της χοριακης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να ήταν καθυστερημένη η σύλληψη Γιατί ο κύκλος μου κυμαίνεται από 37 μέχρι 45 μερες..Και άστατος..Και το τεστ το έκανα στην 38 μερα του κύκλου..Η χοριακη η πρώτη ήταν μόλις 18.6..Η δεύτερη 120 και η Τρίτη Μόλις 160..Αυτό ήταν που με αγχωσε..Και το ροζ στο χαρτί που σταμάτησε στις 4 μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Renia m afou pigate gia yperixo k apokleisate t ekswmitrio! Kane ayrio ti xoriaki sou kai kleise kai ena rantevou gia yperixo na exeis apolyti eikona.

Δεν το αποκλεοσαμε τελείως κοριτσακι μου γλυκό..Ίσως ήταν ψευδοσακος..είχα ακόμα ωχρο σωματιο στην αριστερή ωοθηκη μου και μικρή ποσότητα υγρού στο δουγλάσειο..Και αυτά είναι συμπτώματα..Επίσης όμως είναι και συμπτώματα όταν η σύλληψη είναι πρόσφατη δηλαδή καθυστερημένη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας..πραγματικά με ανακουφιζετε..Σήμερα απόγευμα θα πάω για χοριακη και αύριο ραντεβού για υπέρηχο..Αυτή η ελπιδα δε σταματάει να καίει μέσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Renia90 είπε:

Σας ευχαριστώ τόσο πολύ για τις άμεσες απαντήσεις σας..πραγματικά με ανακουφιζετε..Σήμερα απόγευμα θα πάω για χοριακη και αύριο ραντεβού για υπέρηχο..Αυτή η ελπιδα δε σταματάει να καίει μέσα μου..

Εχεις τις θερμότερες ευχές μας..για τα πιο καλα αποτελέσματα.το ξέρω πως δεν μπορεις να το επιτυχεις στο απόλυτο..αλλα προσπαθησε να μην αγχωνεσε..οτι ηταν να γίνει εχει γίνει..!!προσευχομαι για σενα..και για το σπορακι που εχεις στην κοιλιτσα σου..μακαρι να μας πεις τα καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχεις τις θερμότερες ευχές μας..για τα πιο καλα αποτελέσματα.το ξέρω πως δεν μπορεις να το επιτυχεις στο απόλυτο..αλλα προσπαθησε να μην αγχωνεσε..οτι ηταν να γίνει εχει γίνει..!!προσευχομαι για σενα..και για το σπορακι που εχεις στην κοιλιτσα σου..μακαρι να μας πεις τα καλυτερα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..Αύριο θα πάω πάλι στην Αγία Ειρήνη χρυσοβαλαντω..θα προσευχηθώ για όλες μας..τα καλύτερα έρχονται..με υπομονή και προσευχή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..Αύριο θα πάω πάλι στην Αγία Ειρήνη χρυσοβαλαντω..θα προσευχηθώ για όλες μας..τα καλύτερα έρχονται..με υπομονή και προσευχή..

Με το καλό ολα κοπελα μου!!θα περιμένουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και πάλι εδώ κορίτσια..χοριακη 262 σάκος ελάχιστα μεγαλύτερος..Ο γιατρός θέλει να του δώσουμε λίγο χρόνο ακόμα..Μπορεί λεει και να εξελιχτεί σε εγκυμοσύνη..Αλλά πάλι δεν απέκλεισε το εξωμητριο..Και να κάνουμε λαπαροσκόπηση Τώρα δεν θα δούμε τίποτα λέει με 262 χοριακη..Εγώ τις έχω χάσει τις ελπίδες μου..Γιατί επιμένει τόσο πολύ?με σκοτώνει η αναμονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Renia90 είπε:

Να μαι και πάλι εδώ κορίτσια..χοριακη 262 σάκος ελάχιστα μεγαλύτερος..Ο γιατρός θέλει να του δώσουμε λίγο χρόνο ακόμα..Μπορεί λεει και να εξελιχτεί σε εγκυμοσύνη..Αλλά πάλι δεν απέκλεισε το εξωμητριο..Και να κάνουμε λαπαροσκόπηση Τώρα δεν θα δούμε τίποτα λέει με 262 χοριακη..Εγώ τις έχω χάσει τις ελπίδες μου..Γιατί επιμένει τόσο πολύ?με σκοτώνει η αναμονή..

Καλημέρα κοπελα μου!!εγω τα νεα τα βλεπω καλα..ηρεμησε..κανε οτι ακριβως σου λέει ο γιατρός σου..προσευχησου με ολη ρπτη δύναμη της ψυχής σου κσι ολα θα γινουν οπως πρεπει!!!ποτε σου είπε πως τα σε ξαναδεί η θα ξανακάνεις χοριακη?? Κατι εκει μεσα δειχνει οτι προσπαθεί να κρατηθεί..οποτε το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να πιστέψεις στο θαύμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/3/2017 at 10:14 ΜΜ, ο/η Renia90 είπε:

Να μαι και πάλι εδώ κορίτσια..χοριακη 262 σάκος ελάχιστα μεγαλύτερος..Ο γιατρός θέλει να του δώσουμε λίγο χρόνο ακόμα..Μπορεί λεει και να εξελιχτεί σε εγκυμοσύνη..Αλλά πάλι δεν απέκλεισε το εξωμητριο..Και να κάνουμε λαπαροσκόπηση Τώρα δεν θα δούμε τίποτα λέει με 262 χοριακη..Εγώ τις έχω χάσει τις ελπίδες μου..Γιατί επιμένει τόσο πολύ?με σκοτώνει η αναμονή..

 

στις On 7/3/2017 at 11:05 ΠΜ, ο/η Renia90 είπε:

Γεια σας και πάλι κορίτσια..Ακόμα δεν έχω αποβάλει..με τόσο χαμηλή χοριακη δεν θα πρεπε ήδη να έχει γίνει?το αίμα έχει σταματήσει και οι πολλοί πόνοι επίσης..τα συμπτώματα συνεχίζονται..Υπάρχει περίπτωση να ήταν λάθος η χοριακη??Η να διαβάστηκε λάθος Γιατί μου το παν από το τηλέφωνο το αποτέλεσμα??Μήπως έγινε κάποιο θαύμα??Η μήπως ήταν ψευδοσακος ο σακος και πρόκειται για εξωμητριο??Αύριο θα ξέρω αλλά ακόμα ελπίζω..

Καλημέρα Ρένια μου και ελπίζω να πάνε όλα καλά.. Δεν έρχεται αίμα σε όλες τις αποβολές δυστυχώς.. Σε μένα ενώ είχα αποβάλει λογικά (χοριακές 14,5, 75, 364, 357, 410) γιατί δεν ανεβαινε η χοριακή αντίθετα έπεσε και μετά ανέβηκε πολύ λίγο, φαινόταν μόνο μια σκιά ΣΑΝ σάκος αλλά δεν ήταν ακριβώς σάκος, δεν μου ερχόταν αίμα..
Για να αποκλείσουμε το εξωμήτριο μου έκανε ο γιατρός απόξεση και έδωσε το εύρημα για βιοψία, αν έβρισκε εμβρυικά στοιχεία στην βιοψία θα υποθέταμε ενδομήτριο που παλινδρόμησε πολύ νωρίς (κάτι μεταξύ βιοχημικής και παλίνδρομης) αν δεν έβρισκε θα υποθέταμε εξωμήτριο που με τόσο μικρή χοριακή (410 η μεγαλύτερη) θα μου έδινε ένα χάπι για να "αποβάλλω".. Τελικά ήταν ενδομήτριο γιατί μετά την αποβολή η χοριακή έπεσε στο 30.. Αίμα μου ήρθε λόγω της απόξεσης μόνο..  Καλή επιτυχία.. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλά..χτες πήγα με φριχτους πόνους και αίμα στο νοσοκομείο..Η χοριακη ήταν 7 μοναδες λιγότερο..Η μήτρα μου πεντακάθαρη αλλά είχα λίγο ελεύθερο αίμα στην κοιλια..Ο γιατρός κατεληξε ότι ο Οργανισμός μου αποροφησε το κυημα Επειδή ήταν τόσο χαμηλές οι μονάδες..τουλάχιστον μες στην ατυχία μου δε χρειαστηκα Ούτε αποξεση Ούτε αφαίρεση σαλπιγγας..να περνετε πάντα δεύτερη και Τρίτη γνώμη..Εγώ παραλίγο να χάσω τη σαλπιγγα..Τώρα νιώθω τυχερή..Καλή ΔΥΝΑΜΗ σε όλες και καλό κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

 

Καλημέρα Ρένια μου και ελπίζω να πάνε όλα καλά.. Δεν έρχεται αίμα σε όλες τις αποβολές δυστυχώς.. Σε μένα ενώ είχα αποβάλει λογικά (χοριακές 14,5, 75, 364, 357, 410) γιατί δεν ανεβαινε η χοριακή αντίθετα έπεσε και μετά ανέβηκε πολύ λίγο, φαινόταν μόνο μια σκιά ΣΑΝ σάκος αλλά δεν ήταν ακριβώς σάκος, δεν μου ερχόταν αίμα..
Για να αποκλείσουμε το εξωμήτριο μου έκανε ο γιατρός απόξεση και έδωσε το εύρημα για βιοψία, αν έβρισκε εμβρυικά στοιχεία στην βιοψία θα υποθέταμε ενδομήτριο που παλινδρόμησε πολύ νωρίς (κάτι μεταξύ βιοχημικής και παλίνδρομης) αν δεν έβρισκε θα υποθέταμε εξωμήτριο που με τόσο μικρή χοριακή (410 η μεγαλύτερη) θα μου έδινε ένα χάπι για να "αποβάλλω".. Τελικά ήταν ενδομήτριο γιατί μετά την αποβολή η χοριακή έπεσε στο 30.. Αίμα μου ήρθε λόγω της απόξεσης μόνο..  Καλή επιτυχία.. 
 

Κοπέλα μου πόσο σε καταλαβαίνω..Αυτό το δράμα της αναμονής η ψυχική κούραση και η ταλαιπωρία..μόνιμες σκέψεις είναι δεν είναι εξωμητριο θα προχωρήσει η όχι..Εγώ νόμιζα θα τρελαινομουν..τύχη και ευτυχία σου εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Renia μου τελικά ήταν εξωμήτριο?Σου εύχομαι καλή άναρρωση σωματική και παν απ όλα ψυχική.Να ηρεμήσεις και με το καλό να ξεκινήσετε πάλι προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...