Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια για μωρακι


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ωραια..αν το θυμηθείς,ενημέρωσε μας..εγω πρεπει να κοιταχτω για θρομβοφιλια..αλλα την τελευταία φορά που το συζητήσαμε με το γιατρό μου ειπε(που ηταν η πρωτη φορά που θα προσπαθούσαμε με χαπια) "κατσε να μείνεις έγκυος και το κοιταμε..Και αυτο μου το είπε γιατι η αδερφή μου π.χ εχει θρομβοφιλια,αλλα μονο στην εγκυμοσυνη..τωρα αν κανει εξεταση,δεν δειχνει κατι τέτοιο..Οποτε μου λέει αν σε στείλω τωρα για έλεγχο..και βγει οκ..δεν διασφαλιζομαστε..οποτε οταν θα σαι έγκυος θα πρεπει να το επαναλάβουμε..τωρα τι να πω..λογικα αν χρειαστεί να προχωρήσουμε και μεις σε εξωσωματικη τοτε θα πρεπει να κανω ολες τις εξετάσεις..

Δεν θα το ξεχασω θα το θυμηθω και θα σ ενημερωσω ,οτι εξετασεις κανουμε καλο ειναι απο το να μην τις κανουμε και ας ειναι και καλα τα αποτελεσματα εμενα δεν ειχε θεμα κανεις απο την οικογενεια αλλα επεμενε πολυ γιαυτη την εξεταση.Καλυτερα να την κανεις και πριν και μετα λογικα κατι θα βλεπουν και απο εκει και το οποιο θα εχει το ρολο του στην γονιμοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η karen είπε:

Δεν θα το ξεχασω θα το θυμηθω και θα σ ενημερωσω ,οτι εξετασεις κανουμε καλο ειναι απο το να μην τις κανουμε και ας ειναι και καλα τα αποτελεσματα εμενα δεν ειχε θεμα κανεις απο την οικογενεια αλλα επεμενε πολυ γιαυτη την εξεταση.Καλυτερα να την κανεις και πριν και μετα λογικα κατι θα βλεπουν και απο εκει και το οποιο θα εχει το ρολο του στην γονιμοτητα

Φυσικά και πρεπει να την κανω..οπως σου ειπα εχω κληρονομικότητα..απλα επειδη το κόστος της ηταν 600€ και εμενα τόσος ειναι ο μισθός μου όλος και όλος (και ο σύζυγος άνεργος) Γι αυτο μου είπε μαλλον μετα τη σύλληψη..(επειδη γνωρίζει την οικονομική μας κατασταση) και αν εχω θρομβοφιλια της εγκυμοσυνης..τώρα δεν θα φαίνεται..σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα :cheer:να στε καλά σας ευχομαι οτι καλυτερο και γρηγορο,θα το πιστεψετε οτι πιο πολυ πικραθηκα με την κοροιδα παρα με ολες τις αρνητικες χριακες γιατι ξερω οτι θα ερθει η στιγμη που θα κρατησουμε και εμεις το μωρακι μας στην αγκαλια μας ειμαστε στην περιπτωση που μας αργει λιγο αλλα δεν πειραζει.Παμε λοιπον  ΠΛΗΡΗΣ ΟΡΜΟΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ -ΑΜΗ-CHECK UP ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑΣ-ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΣ ΜΗΤΡΑΣ ΜΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ-ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΛΠΙΚΟΥ ΥΓΡΟΥ-ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΑΑΕΟΡΟΒΙΑ ΑΝΑΕΡΟΒΙΑ -ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΧΛΑΜΥΔΙΩΝ ΜΕ PCR-ΚΑΤΑΚΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΣΠΕΡΜΑΤΙΚΟΥ DNA,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙς ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΨΟΓΕΣ ΩΟΘΗΚΕΣ  ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ 5+1 ΩΑΡΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΓΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΠΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΟΙ ΩΟΘΗΚΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΥΧΟΝ ΒΑΚΤΗΡΙΑΔΙΚΗ  ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΛΥΝΣΗ ΣΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ  ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΑΛΠΙΓΓΩΝ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΕΟΤΕΡΑ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.Α!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ  MED LAB ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΥΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΒΡΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ ΧΑΜΗΛΟ ΚΟΣΤΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ 

καλη αρχη σου ευχομαι και οτι καλυτερο γρηγορα να γινει το θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2017 at 3:39 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Μακαρι για όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.....

τι κανεις πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου γλυκες καλησπερα εν αναμονη λοιπον περιμενω να μην ερθει η κοκκινοσκουφιτσα μεχρι την παρασκευη

το θεμα ειναι οτι ειναι στιγμες που ποναω παρα παρα πολυ στην κοιλια πολυ δυνατος πονος για δευτερολεπτα οποτε μαλλον θα αδιαθετησω περα απο τα πρηξιματα που εχω σαν φιαλη πετρογκαζ εχω γινει χαχχαχαχχα μακαρι να ποναω για καλο σκοπο.......φιλια σε ολες περιμενω να μαθω νεα σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η sofia sofoyla είπε:

τι κανεις πως εισαι?

Ηρθε η κοκκινοσκουφίτσα όπως λες σήμερα οπότε ξεκινάμε αυτό το κύκλο σπερματέγχυση... συγκρατημενα αισιοδοξη αλλα ηρεμη... εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ηρθε η κοκκινοσκουφίτσα όπως λες σήμερα οπότε ξεκινάμε αυτό το κύκλο σπερματέγχυση... συγκρατημενα αισιοδοξη αλλα ηρεμη... εσυ τι κανεις?

Καλημέρα peacockoudaki χερομαι που αποφασισες να ξεκινήσεις τη μεθοδο της σπερματεγχυσης καλη αρχη στο νεο σου ξεκίνημα σε θελω δυναμικά  να κανεις εισοδο στο κυκλο,οι ευχες μας και οι σκεψεις μας ειναι παντα κοντα σου[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]Ευχομαι αρχες απριλη με ευχαριστα νέα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλημέρα peacockoudaki χερομαι που αποφασισες να ξεκινήσεις τη μεθοδο της σπερματεγχυσης καλη αρχη στο νεο σου ξεκίνημα σε θελω δυναμικά  να κανεις εισοδο στο κυκλο,οι ευχες μας και οι σκεψεις μας ειναι παντα κοντα σου[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]Ευχομαι αρχες απριλη με ευχαριστα νέα:cheer:

Ευχαριστώ πολύ Karen μου...μακαρι, μακαρι για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Ηρθε η κοκκινοσκουφίτσα όπως λες σήμερα οπότε ξεκινάμε αυτό το κύκλο σπερματέγχυση... συγκρατημενα αισιοδοξη αλλα ηρεμη... εσυ τι κανεις?

Καλημεεεεεερααααα...με το καλοοοοο!!καλη αρχή και με αισιοδοξία πάνω απο ολα!!!κανε τον σταυρό σου και παμε δυνατά!!!ευχομαι ο απρίλης να φέρει τα καλυτερα νεα για σενα και για τον αντρουλη σου!!!Εχεις ολη μας την θετική ενέργεια συντροφιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλημεεεεεερααααα...με το καλοοοοο!!καλη αρχή και με αισιοδοξία πάνω απο ολα!!!κανε τον σταυρό σου και παμε δυνατά!!!ευχομαι ο απρίλης να φέρει τα καλυτερα νεα για σενα και για τον αντρουλη σου!!!Εχεις ολη μας την θετική ενέργεια συντροφιά σου!!!!

Ευχαριστω πολυ Κατερινάκι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι οτι καλο σε ολες μας αλλα πανω απο ολα σας ευχομαι κουραγιο οτι και αν γίνει να πιστευετε στον ευατο σας και να συνεχιζετα,χαρα και γαληνη και βα8ιά ικανοποιηση και παντοτε, παντοτε, Αγάπη!!!Πραγματα που θα γεμισουν την [smilie=love9.gif]σας ομορφιά χαρα+θάμβος πραγματα που θα σας κανουν να ξεκαρδιζεστε στα γέλια+που 8α σας συγκινησουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα peacockoudaki χερομαι που αποφασισες να ξεκινήσεις τη μεθοδο της σπερματεγχυσης καλη αρχη στο νεο σου ξεκίνημα σε θελω δυναμικά  να κανεις εισοδο στο κυκλο,οι ευχες μας και οι σκεψεις μας ειναι παντα κοντα σου[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]Ευχομαι αρχες απριλη με ευχαριστα νέα:cheer:

Καλησπερα κ απο μενα οι πονοι συνεχιζονται

σημερα περιμενω να ερθει  θα δειξει καλη αρχη στο καινουργιο ξεκινημα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια sofaki ελπιζω να μην σου ερθει και να μας εχεις ευχαριστα peackoydaki εσυ τι εκανες ξεκινησες φαρμάκα?Παρασκευαιδου μου εσυ τον εκανες τον υπερηχο σου?Κατερινακι μου χθες εκανα 8ρομφολια+13 μεταλλαξεις αν θυμαμαι καλα εσυ με χεις ρωτησεις στο GENELABS ΠΛΑΑΤΕΙΑ ΜΑΒΙΛΗΣ 173 (12συνταγογραφηση)ευρω τ ο πιο φθηνο πακετο οι δυο ηταν γραμμενες απο αυτες εκανα ορμονικες καλλιεγεια δυστυχως δεν προλαβα γιατι μου ηρθε νωριτερα η ατιμη απο οτι την περιμενα αναμονη τωρα για απαντησεις και τεταρτη εχω κλεισει για υστεροσκοπηση κα κατι εξετασεις σπερματος,τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπερα κοριτσια sofaki ελπιζω να μην σου ερθει και να μας εχεις ευχαριστα peackoydaki εσυ τι εκανες ξεκινησες φαρμάκα?Παρασκευαιδου μου εσυ τον εκανες τον υπερηχο σου?Κατερινακι μου χθες εκανα 8ρομφολια+13 μεταλλαξεις αν θυμαμαι καλα εσυ με χεις ρωτησεις στο GENELABS ΠΛΑΑΤΕΙΑ ΜΑΒΙΛΗΣ 173 (12συνταγογραφηση)ευρω τ ο πιο φθηνο πακετο οι δυο ηταν γραμμενες απο αυτες εκανα ορμονικες καλλιεγεια δυστυχως δεν προλαβα γιατι μου ηρθε νωριτερα η ατιμη απο οτι την περιμενα αναμονη τωρα για απαντησεις και τεταρτη εχω κλεισει για υστεροσκοπηση κα κατι εξετασεις σπερματος,τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

Καλα αποτελέσματα να εχεις κοπελαρα μου!!θα περιμένουμε τα νεα σου!!!!σε ευχαριστω πολυ που με θυμήθηκες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2017 at 7:34 ΜΜ, ο/η sofia sofoyla είπε:

Καλησπερα κ απο μενα οι πονοι συνεχιζονται

σημερα περιμενω να ερθει  θα δειξει καλη αρχη στο καινουργιο ξεκινημα 

Ευχομαι ολόψυχα να ξεκινήσεις να μετράς καθυστέρηση απο σημερα..και αυτο να ναι απο το σπορακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλα αποτελέσματα να εχεις κοπελαρα μου!!θα περιμένουμε τα νεα σου!!!!σε ευχαριστω πολυ που με θυμήθηκες!!!

Na  sai kala katerinaki moy oles na xoyn kala apotelesmeta kai megales xoriakes  mono poy argoyn theloyn kana 10 hmero tespa ey ti kaneis ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η karen είπε:

Na  sai kala katerinaki moy oles na xoyn kala apotelesmeta kai megales xoriakes  mono poy argoyn theloyn kana 10 hmero tespa ey ti kaneis ?

Δεν μπορεις να κανεις και τίποτε άλλο..θα περιμένεις!!ευχομαι αν υπαρχει το οποιοδήποτε θέμα,να το φτιάξετε και να επιτύχετε συντομα το μωράκι σας!!!εγω καλα..εδω..χαλαρά και ψύχραιμα..δεν ξέρω καν ποτε ειναι να αδιαθετησω,δεν εχω κοιτάξει μερες..την ωορρηξία βεβαια την καταλαβα απο τους πόνους..αλλα δεν κάθομαι να υπολογίσω τιποτα αυτο το μηνα..κανω διάλειμμα..απο τον επόμενο βλέπουμε πως θα κινηθούμε,αν θα ξανά προσπαθήσουμε με χαπια η αν θα παμε σε σπερματέγχυση..προς το παρον χαλαρώνω!!!..εσυ πως εισαι??πως νιώθεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Καλησπερα κοριτσια sofaki ελπιζω να μην σου ερθει και να μας εχεις ευχαριστα peackoydaki εσυ τι εκανες ξεκινησες φαρμάκα?Παρασκευαιδου μου εσυ τον εκανες τον υπερηχο σου?Κατερινακι μου χθες εκανα 8ρομφολια+13 μεταλλαξεις αν θυμαμαι καλα εσυ με χεις ρωτησεις στο GENELABS ΠΛΑΑΤΕΙΑ ΜΑΒΙΛΗΣ 173 (12συνταγογραφηση)ευρω τ ο πιο φθηνο πακετο οι δυο ηταν γραμμενες απο αυτες εκανα ορμονικες καλλιεγεια δυστυχως δεν προλαβα γιατι μου ηρθε νωριτερα η ατιμη απο οτι την περιμενα αναμονη τωρα για απαντησεις και τεταρτη εχω κλεισει για υστεροσκοπηση κα κατι εξετασεις σπερματος,τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?

Καλησπέρα κοπέλα μου, όχι ακόμα την τρίτη έχω ραντεβού η καρδιά μου θα σπάσει.... Έχω πολύ αγωνία....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα ολο υπομονη και αναμονές φουλ την καλυτερη δουλειά εκανες ειναι χρησιμα και τα διαλειμματα που και που εγω τελειωνω αυτη τη βδομαδα με τον πρωτο κυκλο εξετασεων και αν δεν υπαρχει θεμα και τελειωνοντας τις επομενες και αν βεβαιως εχω καταφερει να μαζεψω αυτα τα ατιμα ευρω θα ξεκινησω  αμεσως την επομενη προσπαθεια παντως το Πασχα δεν θα το χασω οπως τα Χριστουγεννα πρεπει να παιρναμε και λιγο καλα και να ξεκολλαει και λιγο το μυαλο μας απο τις συνεχεις προσπαθεις και να ευχαρισταμε και το Θεο που μαστε καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, όχι ακόμα την τρίτη έχω ραντεβού η καρδιά μου θα σπάσει.... Έχω πολύ αγωνία....  

Καλησπερα   ειχα την εντυπωση οτι ειχαμε πει σε 6 μερες τελος παντων 3μερουλες και η αγωνια επικρατει χαλαρωσε ηρεμησε και σκεψου οτι το μπεμπακι σου δεν θελει την μανουλα του να ανγχωνεται τις φαγαμε κοντευει η αξεχαστη στιγμη της εγκυμοσυνης ολα τελειααααααα θα ναι [smilie=love5.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπερα   ειχα την εντυπωση οτι ειχαμε πει σε 6 μερες τελος παντων 3μερουλες και η αγωνια επικρατει χαλαρωσε ηρεμησε και σκεψου οτι το μπεμπακι σου δεν θελει την μανουλα του να ανγχωνεται τις φαγαμε κοντευει η αξεχαστη στιγμη της εγκυμοσυνης ολα τελειααααααα θα ναι [smilie=love5.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Αχ  έχω πολύ ανάγκη να το δω... Να το ακούσω... 

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου που με σκέφτηκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η karen είπε:

Τιποτα ολο υπομονη και αναμονές φουλ την καλυτερη δουλειά εκανες ειναι χρησιμα και τα διαλειμματα που και που εγω τελειωνω αυτη τη βδομαδα με τον πρωτο κυκλο εξετασεων και αν δεν υπαρχει θεμα και τελειωνοντας τις επομενες και αν βεβαιως εχω καταφερει να μαζεψω αυτα τα ατιμα ευρω θα ξεκινησω  αμεσως την επομενη προσπαθεια παντως το Πασχα δεν θα το χασω οπως τα Χριστουγεννα πρεπει να παιρναμε και λιγο καλα και να ξεκολλαει και λιγο το μυαλο μας απο τις συνεχεις προσπαθεις και να ευχαρισταμε και το Θεο που μαστε καλα 

Εχεις απόλυτο δίκαιο!!!πρεπει να περνάμε καλα!!!Αν επιτρέπεται ποσο κοστίζει συνολικά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Εχεις απόλυτο δίκαιο!!!πρεπει να περνάμε καλα!!!Αν επιτρέπεται ποσο κοστίζει συνολικά??

Καλημερα Κατεριναααααα βεβαιως επιτρεπεται η  εξωσωματικη εχει συνολικο κοστος  2.300 καιοι προηγουμενες μου εκει κυμαινονταν,η υστεροσκοπηση που θα κανω τεταρτη  εχει 200 ευρω  το ορμονικο τον εγραψα 20 ευρω ηταν και κανα 200 ειναι οι υπολοιπες καλλιεργειες κολπικου υγρου και εξετασεις σπερματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...