Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπαθεια για μωρακι


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ 

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ 9 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ ΤΟ 2015 ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ 

ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2016 ΕΒΓΑΛΑ Κ ΧΟΛΗ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ CLOMIPHENE CITRATE 

EXEI KAΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα SOFIA  καλως όρισες και καλό ξεκίνημα με συντομα αποτελέσματα,πολλές τα εχουμε πάρει τα συγκεκριμενα Clomiphene  εγω τα πηρα σε τρεις  συνεχόμενους κύκλους <ωοθυλακιορρηξια>κανοντας παράλληλα ενέσεις altermon,εχεις αστα8ή κύκλο και ωορρηξία?Την χολή ολικη την εβγάλες η λαμπαροσκοπικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ ευχαριστω πολυ για την ανταποκριση λαπαροσκοπικα την εβγαλα.καθολου ασταθη κυκλο καθε 27-28 μερες ερχεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσενα σε βοηθησαν αυτα τα χαπια? με ειπε την 9 μερα να παω για υπερηχο ισως ειδε κατι και μου τα προτεινε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν ανταποκριθηκε ο οργανισμος μου τα ξεκινησα 3 μερα περιοδου για 5 μερες 1 χαπι την ημερα με παρακολουθηση υπερηχου καθε τρεις μερες,ευχομαι οτι καλυτερο ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα θα κανεις σπερματεγχυση η προσπαθεια σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνήθως με το δευτερο κυκλο με κλομιφαινη αντιδρα ο οργανισμος καλυτερα ειναι πολλες γυναίκες που καταφεραν να μεινουν εγκυες με αυτη τη θεραπεια ελπιζω να γινεις και εσυ μια απο αυτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθεια στο σπιτι σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου με βοηθησες αρκετα σου ευχομαι αν δεν εχεις μωρακι γρηγορα μανουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sofia sofoyla ειμαςτε πολλές εδω με τέτοια αγωγή !!! Τα σερπαφαρ τα φεμαρα και αλλα πολλα ! Καλώς ήρθες στην παρεα μας ! Και πάμε δυνατά για τα μωρά μας!?Ελα για περισσότερα στο θέμα πρόκληση ωορηξιας με φεμαρα! Εκει ειμαςτε οι χαπακομενες(πλακίτσα) αλλα όπου και να στείλεις θα τα λέμε! Μοιραζόμαστε διάφορες ανησυχίες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2017 at 10:18 ΜΜ, ο/η sofia sofoyla είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ 

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ 9 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ ΤΟ 2015 ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ 

ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2016 ΕΒΓΑΛΑ Κ ΧΟΛΗ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ CLOMIPHENE CITRATE 

EXEI KAΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ 

 

Καλημερα κοπελα μου και καλως ήλθες..οπως σου είπε και η φίλη Ρενάτα..ειμαστε πολλές..εγω πηρα κλομιφαινη για δευτερη φορά μολις σε αυτον τον κύκλο..Οταν κανεις ελεύθερα καιρό και δεν εχει προκύψει κατι,ακολουθούν την συγκεκριμένη αγωγή για να "ελέγξουν" λιγο περισσοτερο την κατασταση..εγω στον προηγούμενο κύκλο ειχα πολυ αγωνία,πηρα κλομιφαινη σε συνδιασμο με ενεσεις(για περισσότερα ωοθηλακια) και την 9η μερα υπερηχο..αυτο το κανει ο γιατρός για να δει ποσα αυγουλακια εχεις παράξει..και σε τι μέγεθος ειναι..Μετα εμενα μου έδωσε και εκανα και τις δυο φορές σε συγκεκριμένη παλι μερα μια ένεση (pregnyl) για να σπάσουν τα ωοθηλακια μετα που 36 περίπου ώρες..οποτε ξεκινάς επαφες,και συνεχίζεις για τρεις μερες μηπως τα καταφέρεις...στον πρώτο κύκλο χαπια+ενέσεις εκανα 4 αυγουλακια..δυο πιο μεγάλα,δυο πιο μικρά..σε αυτον τον κύκλο εκανα τρια αυγουλακια μονο με χαπια,ενα μικρουλι που δεν προχώρησε και δυο πιο μεγάλα..Καλη επιτυχία σε ολες μας κοπελα μου,οτι θες να ξερεις ειμαστε εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Friday, February 10, 2017 at 10:18 ΜΜ, ο/η sofia sofoyla είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ 

ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΙΝΟΜΥΩΜΑΤΟΣ 9 ΕΚΑΤΟΣΤΩΝ ΤΟ 2015 ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ 

ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2016 ΕΒΓΑΛΑ Κ ΧΟΛΗ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ CLOMIPHENE CITRATE 

EXEI KAΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ 

 

Καλησπέρα sofia και εγώ καινουργια στο forum και στης προσπάθειες για μωράκι .Αυτό το μήνα πήρα και εγώ τά clomifen για 5 μέρες 2 την ημέρα. Και ξεκίνησα Υπέρηχος από την 9 ημέρα τα ωαρια μου πήραν λίγο  τα πάνω τους  μα το ενδομυτριο παραμένει  χαμηλό.αύριο είναι ο τρίτος Υπέρηχος και ανάλογα τηΣ τιμές θα κάνω την pregnyl  (ένέσή).αντέ να δουμε και εγώ 2 χρόνια προσπαθώ χωρίς χειρουργεία κλπ.εύχομαι καλή  επιτυχία σε όλες μας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mpempoulini είπε:

Καλησπέρα sofia και εγώ καινουργια στο forum και στης προσπάθειες για μωράκι .Αυτό το μήνα πήρα και εγώ τά clomifen για 5 μέρες 2 την ημέρα. Και ξεκίνησα Υπέρηχος από την 9 ημέρα τα ωαρια μου πήραν λίγο  τα πάνω τους  μα το ενδομυτριο παραμένει  χαμηλό.αύριο είναι ο τρίτος Υπέρηχος και ανάλογα τηΣ τιμές θα κάνω την pregnyl  (ένέσή).αντέ να δουμε και εγώ 2 χρόνια προσπαθώ χωρίς χειρουργεία κλπ.εύχομαι καλή  επιτυχία σε όλες μας.

 

Καλησπερα κοπελα μου και καλως ήλθες!!!ευχομαι συντομα να αποκτήσουμε ολες μας το πολυπόθητο σπορακι μας!!!

Να σε ρωτήσω κατι,συνηθως μαζι με την κλομιφαινη οι γιατροί δίνουν και cyclacur γιατι σαν ουσία η κλομιφαινη λέει εχει την τάση να λεπταινει το ενδομητριο..δεν σου έδωσε κατι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα εχω πολυ καιρο να μπω στο forum ευχαριστω για την ανταποκριση σας.τα χαπια τα πηρα και σημερα πηγα και βρηκε 4 ωαρια περιμενω εως τεταρτη να ωριμασουν φυσικα θα κανω κ την ενεση preghyl.μακαρι ολες να κρατησουμε μωρακι στην αγκαλια μας το αγχος χτυπησε κοκκινο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2017 at 2:20 ΠΜ, ο/η Renata7 είπε:

@sofia sofoyla ειμαςτε πολλές εδω με τέτοια αγωγή !!! Τα σερπαφαρ τα φεμαρα και αλλα πολλα ! Καλώς ήρθες στην παρεα μας ! Και πάμε δυνατά για τα μωρά μας!?Ελα για περισσότερα στο θέμα πρόκληση ωορηξιας με φεμαρα! Εκει ειμαςτε οι χαπακομενες(πλακίτσα) αλλα όπου και να στείλεις θα τα λέμε! Μοιραζόμαστε διάφορες ανησυχίες! 

σε ευχαριστω πολυ ευχαριστω ολα τα κοριτσια μακαρι να γινει το θαυμα αυτο το μηνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2017 at 2:54 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κοπελα μου και καλως ήλθες!!!ευχομαι συντομα να αποκτήσουμε ολες μας το πολυπόθητο σπορακι μας!!!

Να σε ρωτήσω κατι,συνηθως μαζι με την κλομιφαινη οι γιατροί δίνουν και cyclacur γιατι σαν ουσία η κλομιφαινη λέει εχει την τάση να λεπταινει το ενδομητριο..δεν σου έδωσε κατι??

οχι δεν μου εδωσε κατι την ενεση θα κανω την τεταρτη την pregnyl βρηκε 4 ωαρια τα 2 μεγαλα τα αλλα πιο μικρα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofia sofoyla είπε:

οχι δεν μου εδωσε κατι την ενεση θα κανω την τεταρτη την pregnyl βρηκε 4 ωαρια τα 2 μεγαλα τα αλλα πιο μικρα.........

μακαρι ευχομαι και σε σενα γρηγορα μανουλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η sofia sofoyla είπε:

οχι δεν μου εδωσε κατι την ενεση θα κανω την τεταρτη την pregnyl βρηκε 4 ωαρια τα 2 μεγαλα τα αλλα πιο μικρα.........

Καλη επιτυχία κοπελα μου στην προσπάθεια σας!!!ευχομαι να ναι ο τυχερός σας μήνας!!!!Μακαρι να συμβεί σε ολες μας συντομα το θαύμα..να μπορουμε να δουμε τα πράγματα αλλιως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/2/2017 at 2:54 ΜΜ, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλησπερα κοπελα μου και καλως ήλθες!!!ευχομαι συντομα να αποκτήσουμε ολες μας το πολυπόθητο σπορακι μας!!!

Να σε ρωτήσω κατι,συνηθως μαζι με την κλομιφαινη οι γιατροί δίνουν και cyclacur γιατι σαν ουσία η κλομιφαινη λέει εχει την τάση να λεπταινει το ενδομητριο..δεν σου έδωσε κατι??

Δεν είμαι γιατρός, ξέρω ότι όντως η κλομιφαίνη εχει τη ταση να λεπταίνει το ενδομήτριο αλλα δεν είναι και απόλυτο σε κάθε περίπτωση... ο γυναικολόγος βλέπει σε κάθε κύκλο με τον υπέρηχο το πάχος του ενδομητρίου και αναλόγως χορηγεί ή όχι το cyclacur.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πω λοιπον και εγω την μικρή εμπειρία απο λεγόμενα γιατρών το θέλουν το ενδομητριο πανω απο 7 για να γίνει ευκολότερα η σύλληψη ! Cyclacur δίνουν εαν ειναι κατω των 7 χιλιοστων κάποιοι το θέλουν ακομα πιο παχύ έχουμε ακούσει περιπτώσεις ακομα κ στην εξωσωματική που υρθε μπεμπινι με 5 χιλιοστα ολα ειναι θέλημα θεού! Πιστέψτε το με όλη σας την δυναμηηηη! 

Κοριτσακια μου θα έρθει χαμογελάστε! 

Σοφακι καλη απόλαυση του πιτσι πιτσι σου ! Δώστου μάτια μου να τρίξουν τα πατώματα ! ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η peacock είπε:

Δεν είμαι γιατρός, ξέρω ότι όντως η κλομιφαίνη εχει τη ταση να λεπταίνει το ενδομήτριο αλλα δεν είναι και απόλυτο σε κάθε περίπτωση... ο γυναικολόγος βλέπει σε κάθε κύκλο με τον υπέρηχο το πάχος του ενδομητρίου και αναλόγως χορηγεί ή όχι το cyclacur.

Ναι αυτο γνωρίζω και εγω..το κοιτούν και δίνουν cyclacur..ας πούμε εμενα αυτον τον δεύτερο μηνα δεν μου έδωσε γιατι μου είπε πως ακομα θα κρατάει η δράση των ενέσεων του προηγούμενου οποτε δεν θα χα θέμα..και οντως..ηταν μια χαρα!!τωρα όμως σταματάω τα χαπια για λιγο..αν συνέχιζα το πιο πιθανό θα μου έδινε συνδιασμο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

Θα πω λοιπον και εγω την μικρή εμπειρία απο λεγόμενα γιατρών το θέλουν το ενδομητριο πανω απο 7 για να γίνει ευκολότερα η σύλληψη ! Cyclacur δίνουν εαν ειναι κατω των 7 χιλιοστων κάποιοι το θέλουν ακομα πιο παχύ έχουμε ακούσει περιπτώσεις ακομα κ στην εξωσωματική που υρθε μπεμπινι με 5 χιλιοστα ολα ειναι θέλημα θεού! Πιστέψτε το με όλη σας την δυναμηηηη! 

Κοριτσακια μου θα έρθει χαμογελάστε! 

Σοφακι καλη απόλαυση του πιτσι πιτσι σου ! Δώστου μάτια μου να τρίξουν τα πατώματα ! ????????????

xaxaxaxaxa  σε ευχαριστω παρα πολυ μονο θα τριξουν?μακαρι περνω κουραγιο θα σας ενημερωσω αν γινει το θαυμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι αυτο γνωρίζω και εγω..το κοιτούν και δίνουν cyclacur..ας πούμε εμενα αυτον τον δεύτερο μηνα δεν μου έδωσε γιατι μου είπε πως ακομα θα κρατάει η δράση των ενέσεων του προηγούμενου οποτε δεν θα χα θέμα..και οντως..ηταν μια χαρα!!τωρα όμως σταματάω τα χαπια για λιγο..αν συνέχιζα το πιο πιθανό θα μου έδινε συνδιασμο..

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Καλη επιτυχία κοπελα μου στην προσπάθεια σας!!!ευχομαι να ναι ο τυχερός σας μήνας!!!!Μακαρι να συμβεί σε ολες μας συντομα το θαύμα..να μπορουμε να δουμε τα πράγματα αλλιως!!!!!

μακαρι παναγια μου να γινει τοσο πολυ που το θελουμε ευχομαι ολοψυχα γρηγορα οι κοιλιτσες μας να φουσκωσουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2017 at 11:43 ΜΜ, ο/η Mpempoulini είπε:

Καλησπέρα sofia και εγώ καινουργια στο forum και στης προσπάθειες για μωράκι .Αυτό το μήνα πήρα και εγώ τά clomifen για 5 μέρες 2 την ημέρα. Και ξεκίνησα Υπέρηχος από την 9 ημέρα τα ωαρια μου πήραν λίγο  τα πάνω τους  μα το ενδομυτριο παραμένει  χαμηλό.αύριο είναι ο τρίτος Υπέρηχος και ανάλογα τηΣ τιμές θα κάνω την pregnyl  (ένέσή).αντέ να δουμε και εγώ 2 χρόνια προσπαθώ χωρίς χειρουργεία κλπ.εύχομαι καλή  επιτυχία σε όλες μας.

 

καλη επιτυχια σε καταλαβαινω απολυτα ευτυχως εχω στηριξη καθε ονειρο σου ευχη μου κοπελα μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ναι αυτο γνωρίζω και εγω..το κοιτούν και δίνουν cyclacur..ας πούμε εμενα αυτον τον δεύτερο μηνα δεν μου έδωσε γιατι μου είπε πως ακομα θα κρατάει η δράση των ενέσεων του προηγούμενου οποτε δεν θα χα θέμα..και οντως..ηταν μια χαρα!!τωρα όμως σταματάω τα χαπια για λιγο..αν συνέχιζα το πιο πιθανό θα μου έδινε συνδιασμο..

Δεν είναι απόλυτο... μπορεί ο οργανισμός σου να μην επιρρεαζεται από την κλομιφαινη και να εχεις μια χαρα ενδομήτριο. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

Δεν είναι απόλυτο... μπορεί ο οργανισμός σου να μην επιρρεαζεται από την κλομιφαινη και να εχεις μια χαρα ενδομήτριο. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

Ναι σιγουρα..γίαυτο και το κοιτάνε κιολας και πράττουν αναλόγως..τι κανεις γλυκια μου?πως εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...