Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έμβρυομεταφορά και αναμονη


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα υπάρχει καμία που έχει ξεκινήσει εξωσωματική αυτό τον μήνα και είναι στο στάδιο αναμονής για την χοριακη?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου.... Μακαρι να ειχα ξεκινησει.... Εγω ειμαι σε φαση αναμονης μεχρι να αρχισω... Ουφ.... Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία........Πότε εκανες την εμβρυομεταφορα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2017 at 8:37 ΠΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια καλημέρα υπάρχει καμία που έχει ξεκινήσει εξωσωματική αυτό τον μήνα και είναι στο στάδιο αναμονής για την χοριακη?

 

Κοριτσι μου εγω εκανα εμβρυομεταφορα 21/12 και 2/1 ειχα θετικη χοριακη. Στις 16/1 ειδαμε 2 σακους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσι μου εγω εκανα εμβρυομεταφορα 21/12 και 2/1 ειχα θετικη χοριακη. Στις 16/1 ειδαμε 2 σακους...

Δυο σακους;;Τι ωραιο νεο ηταν αυτο κοπελα μου;;Συγχαρητηρια!!!Να εχεις μια ομορφη,τελειομηνη εγκυμοσυνη με πολλα χαμογελα ευτυχιας!!Ποτε θα κανεις τον επομενο υπερηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε ηδη ακουσει καρδια κ στα δυο. Τωρα με βαση τη τελεταια περιοδο ειμαι στην 8η εβδμαδα θα κανω τον επομενο υπερυχο τη τριτη που θα ειμαι στην 9η κ μετα θα κανω αυχενικη διαφανεια τη 13η εβδομαδα... Παντως μεχρι στιγμης περα απο πριξιμο στο στηθος δεν εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης... Την εχω βγαλει φθηνα μεχρι στιγμης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renata7 είπε:

Συγχαρητήρια !!!!! Με το καλο! Τέλειο δώρο για τη νεα χρονια! Εύχομαι καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!??

Ηταν τελειο δωρο 2/1 πηρα τη θετικη χοριακη 248 μοναδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η labrini m είπε:

Μπραβο Πόπη!!! Τι καλα δυο νινακια κ εσυ!!!με το καλο:x

Σ'ευχαριστω γλυκεια μου.....Κ εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εχουμε ηδη ακουσει καρδια κ στα δυο. Τωρα με βαση τη τελεταια περιοδο ειμαι στην 8η εβδμαδα θα κανω τον επομενο υπερυχο τη τριτη που θα ειμαι στην 9η κ μετα θα κανω αυχενικη διαφανεια τη 13η εβδομαδα... Παντως μεχρι στιγμης περα απο πριξιμο στο στηθος δεν εχω κανενα συμπτωμα εγκυμοσυνης... Την εχω βγαλει φθηνα μεχρι στιγμης...

Ετσι να παει ολη η εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου!Ανεμελα και ευχαριστα να κυλησει!!Με το καλο να κρατησεις τα μωρακια σου!Γερα,δυνατα και καλοτυχα να ειναι!!!Πολλα φιλακια στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η renata17 είπε:

Ετσι να παει ολη η εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου!Ανεμελα και ευχαριστα να κυλησει!!Με το καλο να κρατησεις τα μωρακια σου!Γερα,δυνατα και καλοτυχα να ειναι!!!Πολλα φιλακια στην κοιλιτσα σου

Σ'ευχαριστω πολυ καλη μου.!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ax Popi m k perimena nea sou! Bravo koritsi mou me t kalo! Didyma!!! Ti kala!!!Xarika para poly!

Ναι 2/1 εκανα χοριακη και 16/1 ειδαμε δυο σακους μετα ακουσαμε κ καρδια, τωρα ειμαι στην 8η εβδομαδα... Το καλο δεν εχω καταλαβει οτι ειμαι εγκυος δεν εχω συμπτωματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

K etsi na pas koritsi mou! K gw eimai sti dwdekati k d exw tpt. Ektos apo kati fouskwmata p eixa sto stomaxi tis prwtes vdomades. Oti kalytero eyxomai koritsi mou!

Με το καλο.... Διδυμα εχεις κ εσυ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/1/2017 at 10:19 ΠΜ, ο/η Gelie είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου.... Μακαρι να ειχα ξεκινησει.... Εγω ειμαι σε φαση αναμονης μεχρι να αρχισω... Ουφ.... Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία........Πότε εκανες την εμβρυομεταφορα;;

Να σαι καλα σευχαριστω και εσυ να ξεκινησεις συντομα και με θετικα αποτελεσματα εγω εκανα την δευτερα που μας περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσι μου εγω εκανα εμβρυομεταφορα 21/12 και 2/1 ειχα θετικη χοριακη. Στις 16/1 ειδαμε 2 σακους...

:x:x Συγχαρητηρια Ποπη μου σου ευχομαι ολοψυχα να χεις μια καλη εγκυμοσυνη και ολοι αυτοι μηνες ανμονης να περασουν ηρεμα και χωρις καμια δυσκολια,με το καλο τα μπεμπακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου sos.. Σημερα ειναι των Συμεων κ δεν το θυμομουν καθολου, τι επιτρεπεται κ τι οχι στην εγκυμοσυνη??.. Ειμαι τοσο αγχομενη, μην εκανα τπτ που δεν επρεπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσια μου sos.. Σημερα ειναι των Συμεων κ δεν το θυμομουν καθολου, τι επιτρεπεται κ τι οχι στην εγκυμοσυνη??.. Ειμαι τοσο αγχομενη, μην εκανα τπτ που δεν επρεπε..

τι εννοεις κοριτσι μου τι επιτρεπετε και τι οχι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακουσει πως των συμεω δεν κανει να κοψεις, να πιασεις μαχαιρι, να ακουμπησεις πανω στο σωμα το οτιδηποτε... Επειδη ομως αυτη η γιορτη ειναι 3φορες το χρονο δεν ξερω σε πια μερα ισχυει αυτο... Σημερα για παραδειγμα, επλυνα πιατα στα οποια επιασα μαχαιροπιρουνα, εβγαλα τα φρυδια μου, χαιδεψα τη κοιλιτσα μου(τα μωρακια μου),ηρθαν σπιτι τα πεθερικα μου φιληθηκαμε στο χαιρετισμο... δεν ξερω τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Εχω ακουσει πως των συμεω δεν κανει να κοψεις, να πιασεις μαχαιρι, να ακουμπησεις πανω στο σωμα το οτιδηποτε... Επειδη ομως αυτη η γιορτη ειναι 3φορες το χρονο δεν ξερω σε πια μερα ισχυει αυτο... Σημερα για παραδειγμα, επλυνα πιατα στα οποια επιασα μαχαιροπιρουνα, εβγαλα τα φρυδια μου, χαιδεψα τη κοιλιτσα μου(τα μωρακια μου),ηρθαν σπιτι τα πεθερικα μου φιληθηκαμε στο χαιρετισμο... δεν ξερω τι να πω...

Έλα βρε κοριτσι μου μη πίστευεις σε τετοια το 2017!  Ήμαρτον δηλαδη! Ολα επιτρέπονται.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου..!!!Ξερω εγω, το ειδα τωρα στο φμπκ που το ανεβασαν κ λεω εχε γουστο να εκανα βλακεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...