Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κολπικά γαλακτώδη υγρά


Recommended Posts

Γλυκές μου μέλλουσες μανούλες καλημέρα!! Καταρχήν σας εύχομαι ο,τι καλύτερο για τα ζουζουνια που έχετε στη κοιλίτσα σας! Θα ηθελα τη βοήθεια σας για κάτι..

Τελευταία περίοδο 26/12 και κύκλος 29-33 ημέρες! Επειδή με τα τεστ ωορρηξίας δεν έβγαλα άκρη και με άγχωναν ιδιαίτερα, είπαμε για αυτο το μήνα να να εχουμε επαφες καθε δυο μερες. Ετσι και έγινε. Απο την 8η εως την 29η μερα είχαμε επαφές. Θεωρω ομως οτι η ωορρηξια εγινε καπου στην 19η με 22η ημέρα. Την 29η ημέρα ξαφνικά ένιωσα έντονα κατι να τρέχει και ημουν σίγουρη οτι αδιαθετησα. Τελικα ηταν πολλα πολλα παχυρευστα υγρα και διαφανα αλλα και γαλακτωδη. Απο την 29η μεχρι την 33η που βρισκόμαι σημερα καθε 1-2 μερες εχω αυτα τα γαλακτωδη πηχτα υγρα. Οχι πολλές φορές την ημερα ομως.

Η ερώτηση μου, λοιπόν, ειναι η εξης: Στην αρχη της εγκυμοσύνης σας και πριν τη καθυστέρηση είχατε αυξημένα κολπικα υγρά που να ειναι κρεμωδη και γαλακτωδη??

ΥΓ1: Το ξερω οτι δε πρέπει να αγχώνομαι αλλα να....κουβεντα να γινεται..μη με μαλωσετε! ??

ΥΓ2: Στο ιστορικό μου εχω μια βιοχημική πριν 3 μήνες...εξού και η τοση αγωνία..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Πεταλουδίτσα μου! Εγώ ναι είχα τέτοια υγρά, ειδικά στη δεύτερη εγκυμοσύνη που ήμουνα υποψιασμένη και παρατηρούσα τα πάντα.. Σήμερα 33η μέρα?! Θα σου έλεγα να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης αλλά μετά την τελευταία μου εμπειρία, σου προτείνω να κάνεις μία χοριακή.. αν είσαι σίγουρα θα δέιξει κάτι η χοριακή.. Μπορείς και σήμερα να κάνεις, κάποια είναι ανοιχτά και Σαββατο πρωί..  Στο εύχομαι ολόψυχα!!! Σε εχω στο νου μου και περιμένω τα θετικά σου νέα!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλημέρα Πεταλουδίτσα μου! Εγώ ναι είχα τέτοια υγρά, ειδικά στη δεύτερη εγκυμοσύνη που ήμουνα υποψιασμένη και παρατηρούσα τα πάντα.. Σήμερα 33η μέρα?! Θα σου έλεγα να κάνεις τεστ εγκυμοσύνης αλλά μετά την τελευταία μου εμπειρία, σου προτείνω να κάνεις μία χοριακή.. αν είσαι σίγουρα θα δέιξει κάτι η χοριακή.. Μπορείς και σήμερα να κάνεις, κάποια είναι ανοιχτά και Σαββατο πρωί..  Στο εύχομαι ολόψυχα!!! Σε εχω στο νου μου και περιμένω τα θετικά σου νέα!!! :x

Lisaki μου....δεν ειμαι καθολου μα καθολου έτοιμη να παω για χοριακη ή να κανω τεστ..Εχω ενα προαίσθημα οτι θα μου ρθει περίοδος....θα περιμενω μεχρι τη Δευτέρα.....προστοπαρων σκεφτομαι τι μπορω να κανω για να μη σκέφτομαι!! Να το ριξω στη μαγειρική?? Μπα...εχω παρει κ κιλακια και δε συμφέρει...πφφ...κατι θα βρω....ισως βαλω στον συζηγο με το ζορι να δούμε 15 ταινιες θριλερ σερι..χαχα.. ειδα στο ονειρο μου οτι μου ρθε περιοδος! Ήμαρτον...παιζει και να εκλαιγα στον υπνο μου...

ΥΓ: δωσε ενα φιλακι στο μέτωπο στον πρίγκιπα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γλυκές μου μέλλουσες μανούλες καλημέρα!! Καταρχήν σας εύχομαι ο,τι καλύτερο για τα ζουζουνια που έχετε στη κοιλίτσα σας! Θα ηθελα τη βοήθεια σας για κάτι..

Τελευταία περίοδο 26/12 και κύκλος 29-33 ημέρες! Επειδή με τα τεστ ωορρηξίας δεν έβγαλα άκρη και με άγχωναν ιδιαίτερα, είπαμε για αυτο το μήνα να να εχουμε επαφες καθε δυο μερες. Ετσι και έγινε. Απο την 8η εως την 29η μερα είχαμε επαφές. Θεωρω ομως οτι η ωορρηξια εγινε καπου στην 19η με 22η ημέρα. Την 29η ημέρα ξαφνικά ένιωσα έντονα κατι να τρέχει και ημουν σίγουρη οτι αδιαθετησα. Τελικα ηταν πολλα πολλα παχυρευστα υγρα και διαφανα αλλα και γαλακτωδη. Απο την 29η μεχρι την 33η που βρισκόμαι σημερα καθε 1-2 μερες εχω αυτα τα γαλακτωδη πηχτα υγρα. Οχι πολλές φορές την ημερα ομως.

Η ερώτηση μου, λοιπόν, ειναι η εξης: Στην αρχη της εγκυμοσύνης σας και πριν τη καθυστέρηση είχατε αυξημένα κολπικα υγρά που να ειναι κρεμωδη και γαλακτωδη??

ΥΓ1: Το ξερω οτι δε πρέπει να αγχώνομαι αλλα να....κουβεντα να γινεται..μη με μαλωσετε! ??

ΥΓ2: Στο ιστορικό μου εχω μια βιοχημική πριν 3 μήνες...εξού και η τοση αγωνία..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα Πεταλουδιτσα...!

τα υγρά που περιγράφεις,  ακριβώς όπως τα λες, εχω από τις ημέρες της καθυστέρησης μέχρι και σήμερα. και γω τότε πήγαινα συνέχεια στην τουαλέτα  με την αίσθηση της βρεγμένης και φυσικά νομίζοντας πώς αδιαθετησα αλλά τζιφος. τα ίδια υγρά τα έχω ακόμα και σημερα σε ρυθμό πολυβόλου, τόσο που πήγα και πήρα νέα εσώρουχα να αλλάζω γιατί δεν με έφταναν..

εύχομαι να βγουν γουρλιδικα ολόψυχα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η apk είπε:

Καλημέρα Πεταλουδιτσα...!

τα υγρά που περιγράφεις,  ακριβώς όπως τα λες, εχω από τις ημέρες της καθυστέρησης μέχρι και σήμερα. και γω τότε πήγαινα συνέχεια στην τουαλέτα  με την αίσθηση της βρεγμένης και φυσικά νομίζοντας πώς αδιαθετησα αλλά τζιφος. τα ίδια υγρά τα έχω ακόμα και σημερα σε ρυθμό πολυβόλου, τόσο που πήγα και πήρα νέα εσώρουχα να αλλάζω γιατί δεν με έφταναν..

εύχομαι να βγουν γουρλιδικα ολόψυχα! ??

Αχ βρε κοριτσάκι μου...και μονο που διαβασα το μήνυμα σου χτυπησε η καρδούλα μου τοσο δυνατά... ουφ.... προσπαθώ να ειμαι συγκρατημένη όμως... με ανησυχεί που δεν βλεπω κάποια διαφορά στο στηθος μου... βέβαια ακομα και οταν εμεινα εγκυος παλι πούπουλο ηταν...Στειλε μου πολυ μπεμπεδοσκονη....

Ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γλυκές μου μέλλουσες μανούλες καλημέρα!! Καταρχήν σας εύχομαι ο,τι καλύτερο για τα ζουζουνια που έχετε στη κοιλίτσα σας! Θα ηθελα τη βοήθεια σας για κάτι..

Τελευταία περίοδο 26/12 και κύκλος 29-33 ημέρες! Επειδή με τα τεστ ωορρηξίας δεν έβγαλα άκρη και με άγχωναν ιδιαίτερα, είπαμε για αυτο το μήνα να να εχουμε επαφες καθε δυο μερες. Ετσι και έγινε. Απο την 8η εως την 29η μερα είχαμε επαφές. Θεωρω ομως οτι η ωορρηξια εγινε καπου στην 19η με 22η ημέρα. Την 29η ημέρα ξαφνικά ένιωσα έντονα κατι να τρέχει και ημουν σίγουρη οτι αδιαθετησα. Τελικα ηταν πολλα πολλα παχυρευστα υγρα και διαφανα αλλα και γαλακτωδη. Απο την 29η μεχρι την 33η που βρισκόμαι σημερα καθε 1-2 μερες εχω αυτα τα γαλακτωδη πηχτα υγρα. Οχι πολλές φορές την ημερα ομως.

Η ερώτηση μου, λοιπόν, ειναι η εξης: Στην αρχη της εγκυμοσύνης σας και πριν τη καθυστέρηση είχατε αυξημένα κολπικα υγρά που να ειναι κρεμωδη και γαλακτωδη??

ΥΓ1: Το ξερω οτι δε πρέπει να αγχώνομαι αλλα να....κουβεντα να γινεται..μη με μαλωσετε! ??

ΥΓ2: Στο ιστορικό μου εχω μια βιοχημική πριν 3 μήνες...εξού και η τοση αγωνία..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημερα κοριτσακι μου!!Εγω δεν ειχα τετοια υγρα ουτε στην καθυστερηση,ουτε προ καθυστερησης αλλα ουτε και στην εγκυμοσυνη.Αλλα αυτο δε σημαινει κατι.Καθε γυναικα ειναι διαφορετικη,συνεπως και τα συμπτωματα που εχει.Εγω συμφωνω μαζι σου να περιμενεις μεχρι τη Δευτερα για να κανεις χοριακουλα.Γιατι ειπες οτι εχεις κυκλο 29-33 μερες.Και σημερα εισαι στην 33η.Μεχρι τη Δευτερα ειναι καλο διαστημα καθυστερησης.Δινεις και ενα περιθωριο στον οργανισμο σου να δειξει ή να μη δειξει κατι...Ευχομαι να μη σου ερθει η περιοδος αλλα ενα μπεμπουλινι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η apk είπε:

 

@renata17

Ναι Ρενάτα μου θα περιμένω...Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου...και σε σενα το ίδιο εύχομαι...σύντομα ξανα μανούλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

@renata17

Ναι Ρενάτα μου θα περιμένω...Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου...και σε σενα το ίδιο εύχομαι...σύντομα ξανα μανούλα....

Σ'ευχαριστω πολυ κοπελα μου!Ολα στο χερι του Θεου ειναι...Μακαρι να κανεις τη γλυκια αρχη και να ακολουθησουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Petalouditsa28 μου κανε Δευτέρα πρώι μια χοριακη.. ως τότε ηρέμησε! Και προσπάθησε να μην δημιουργήσεις κανέναν ερεθισμό στην περιοχή απο την συχνή επίσκεψη σου στην τουαλέτα τσεκάροντας τα υγρά!!  Δεν ξερω αν βλέπετε σειρές με τον σύζυγο αλλα κατεβάστε το Homeland και δείτε το απο την πρώτη σεζόν καταπληκτική σειρά! Εχω να σου προτείνω κι άλλες "the killing"(το αμερικανικό), "broadchurche".. θα περασει το Σουκου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι μου...και μονο που διαβασα το μήνυμα σου χτυπησε η καρδούλα μου τοσο δυνατά... ουφ.... προσπαθώ να ειμαι συγκρατημένη όμως... με ανησυχεί που δεν βλεπω κάποια διαφορά στο στηθος μου... βέβαια ακομα και οταν εμεινα εγκυος παλι πούπουλο ηταν...Στειλε μου πολυ μπεμπεδοσκονη....

Ουφ....

στέλνω καθημερινώς και αδιαλλειπτως..όλα θα έρθουν.  ετσι είναι. είναι απλό...εμένα κορίτσι μου το στήθος δεν είχε πρηστεί από την αρχή...άρχισε να πρηζεται μετά την πρώτη βδομάδα. το θυμάμαι γιατί από κει και πέρα πλέον άρχισε να βαραίνει μέχρι και σήμερα που ούτε σουτιέν δεν βάζω....για να καταλάβεις. όλα καλά θα πάνε...τώρα λίγο αργότερα..μη μασάς! μη μασάτε..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε πεταλουδακι μου μακάρι να είσαι!!☑

εγώ δεν είχα τέτοια υγρά, είχα κανονικά περίοδο.....αλλα ήμουν έγκυος..

Παράθεση

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου πεταλούδίσα  μου.εγώ τον προηγούμενο μήνα...μετά από αποβολη πριν 2 μηνες....είχα καθυστέρηση μεγάλη και αυτά τα λευκά υγρα.εκανα τεστ και βγήκε αρνητικό δυστυχώς. Στις 40 μέρες πήρα κάτι φυτικά χαπάκια και μου ήρθε περιοδος.αυτά δε στα λέω για να απογοητευτεις...αλλά για να μην προσγειώθεις  απότομα. Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να είναι εγκυμοσυνη!♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω ειχα υγρα σε ολη την εγκυμοσύνη μου.. Μακάρι πεταλουδιτσα μου να ειναι κ για σενα αυτος ο λογος που τα βγαζεις!!! Κορίτσια να σας πω κ γω λιγο τι εχω αυτες τις μερες.. Ειχα κανει τεστ παπ κ υπεριχο πριν ενα πενταμηνο κ ηταν ολα οκ τωρα με εχει τον αλλο μηνα.. Πριν κανα εικοσαημερο ειχα κανει καλλιέργεια κολπικου υγρου γιατι ο ανδρας μ επαθε επιδιμιτιδα κ το εκανα προολιπτικα.. Το ειχα κανει σε κέντρο υγείας κ η μαια που μ πηρε τα υγρα μ ειχε πει μμμμ σίγουρα κατι συμβαίνει γιατί βλεπω πολλα υγρα κ με οσμη... Εγω εκεινη την μερα ήθελα να την χωσω μπουνια γιατί πριν βγει η εξέταση πως εβγαλε πορισμα κ με αγχωσαι.. Η καλλιέργεια βγηκε μια χαρα κανενα μικροβιο..στης δεκαεφτα του μηνα μ ήρθε περιοδος πολυ αργα δηλαδη σκουρα λιγο κοκκινο την επομενη μερα τα ιδια κ προς το βραδυ αιμα.. Οταν πλενομαι μ κοβεται παντα για λιγο κ αντε παλι.. Σημερα μετα απο τοσες μερες οταν σκουπιζομαι τα υγρα μ βγαίνουν με σκουρο αιμα αλλα οχι πολυ μονο στο σκούπισμα.. Το χει παθει καμια απο εσας? Λεω να περιμένω μέχρι την Δευτέρα κ αν συνεχίζεται να παρω τν γιατρο μου.. Εχω στεναχωρεθει πολυ ολες οι εξετασεις καλες κ γω γιατί ειχα αυτα τα υγρα με οσμη? Τωρα δν σταματαει η περιοδος με τιποτα.να πω οτι εχω κανει κονωειδη εκτομη πριν εναμιση χρονο κ η ψυχολογια μου ειναι ακομα χαλια..βλεπω κ αυτα κ ταραχτηκα ακομα πιο πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/1/2017 at 0:34 ΜΜ, ο/η labrini m είπε:

Κ γω ειχα υγρα σε ολη την εγκυμοσύνη μου.. Μακάρι πεταλουδιτσα μου να ειναι κ για σενα αυτος ο λογος που τα βγαζεις!!! Κορίτσια να σας πω κ γω λιγο τι εχω αυτες τις μερες.. Ειχα κανει τεστ παπ κ υπεριχο πριν ενα πενταμηνο κ ηταν ολα οκ τωρα με εχει τον αλλο μηνα.. Πριν κανα εικοσαημερο ειχα κανει καλλιέργεια κολπικου υγρου γιατι ο ανδρας μ επαθε επιδιμιτιδα κ το εκανα προολιπτικα.. Το ειχα κανει σε κέντρο υγείας κ η μαια που μ πηρε τα υγρα μ ειχε πει μμμμ σίγουρα κατι συμβαίνει γιατί βλεπω πολλα υγρα κ με οσμη... Εγω εκεινη την μερα ήθελα να την χωσω μπουνια γιατί πριν βγει η εξέταση πως εβγαλε πορισμα κ με αγχωσαι.. Η καλλιέργεια βγηκε μια χαρα κανενα μικροβιο..στης δεκαεφτα του μηνα μ ήρθε περιοδος πολυ αργα δηλαδη σκουρα λιγο κοκκινο την επομενη μερα τα ιδια κ προς το βραδυ αιμα.. Οταν πλενομαι μ κοβεται παντα για λιγο κ αντε παλι.. Σημερα μετα απο τοσες μερες οταν σκουπιζομαι τα υγρα μ βγαίνουν με σκουρο αιμα αλλα οχι πολυ μονο στο σκούπισμα.. Το χει παθει καμια απο εσας? Λεω να περιμένω μέχρι την Δευτέρα κ αν συνεχίζεται να παρω τν γιατρο μου.. Εχω στεναχωρεθει πολυ ολες οι εξετασεις καλες κ γω γιατί ειχα αυτα τα υγρα με οσμη? Τωρα δν σταματαει η περιοδος με τιποτα.να πω οτι εχω κανει κονωειδη εκτομη πριν εναμιση χρονο κ η ψυχολογια μου ειναι ακομα χαλια..βλεπω κ αυτα κ ταραχτηκα ακομα πιο πολυ. 

Καλησπέρα. Τι έγινε με αυτές τις καφέ εκκρισεις. Ακόμη τις έχεις? Α να είναι μόνο ένας κύκλος δεν είναι ανησυχητικό. Αν συνεχίσει και τον άλλο μήνα, νομιζω θα χρειαστεί να ξαναεξετασεις πως πάει το θεματακι με τον τραχηλο. Δεν χρειάζεται άγχος. Απλά χρειάζεται παρακολούθηση για να έχεις το κεφάλακι  σου ησυχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2017 at 2:29 ΠΜ, ο/η Asterimini είπε:

Καλησπέρα. Τι έγινε με αυτές τις καφέ εκκρισεις. Ακόμη τις έχεις? Α να είναι μόνο ένας κύκλος δεν είναι ανησυχητικό. Αν συνεχίσει και τον άλλο μήνα, νομιζω θα χρειαστεί να ξαναεξετασεις πως πάει το θεματακι με τον τραχηλο. Δεν χρειάζεται άγχος. Απλά χρειάζεται παρακολούθηση για να έχεις το κεφάλακι  σου ησυχο.

Μου σταματησανε εχθές το πρωί.. Ναι πρώτη φορα μου συναιβει τι να πω ισωε επειδή ειμαι πολυ αγχώδης ανθρωπος τρομοκρατουμαι... Τελος του μηνα θα παω στον γιατρό μου οποτε αν μου συμβει κ στην επόμενη περιοδο θα δούμε τι γίνεται.. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου να σαι καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εγώ ναι είχα τέτοια υγρά από πριν τις μέρες καθυστερησης κ ήταν το πρώτο συμπτωμα που παρατήρησα..είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. ..χτες μπήκα στον όγδοο κ συνεχίζω να έχω τέτοια υγρά κ ακόμα πιο πολλά. ..αλλάζω συνέχεια. ..εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η gellysot είπε:

Εγώ ναι είχα τέτοια υγρά από πριν τις μέρες καθυστερησης κ ήταν το πρώτο συμπτωμα που παρατήρησα..είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. ..χτες μπήκα στον όγδοο κ συνεχίζω να έχω τέτοια υγρά κ ακόμα πιο πολλά. ..αλλάζω συνέχεια. ..εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστ!!!

Σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου. Δυστυχώς δεν ειμαι έγκυος αν και η καθυστερηση καλα κρατεί. 

Με το καλο το μωρακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ για την απαντηση σου. Δυστυχώς δεν ειμαι έγκυος αν και η καθυστερηση καλα κρατεί. 

Με το καλο το μωρακι σου..

Λυπάμαι Petalouditsa μη στεναχωριέσαi ομως παιρνουμε κουραγιο και συνεχίζουμε δυναμικά για τον επόμενο μας κύκλο:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η karen είπε:

Λυπάμαι Petalouditsa μη στεναχωριέσαi ομως παιρνουμε κουραγιο και συνεχίζουμε δυναμικά για τον επόμενο μας κύκλο:x

Σε ευχαριστώ Karen μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2017 at 11:17 ΜΜ, ο/η gellysot είπε:

Εγώ ναι είχα τέτοια υγρά από πριν τις μέρες καθυστερησης κ ήταν το πρώτο συμπτωμα που παρατήρησα..είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη. ..χτες μπήκα στον όγδοο κ συνεχίζω να έχω τέτοια υγρά κ ακόμα πιο πολλά. ..αλλάζω συνέχεια. ..εύχομαι να έχεις ένα θετικό τεστ!!!

Αχ ποσο.μου αρεσει η γλυκεια συμμετοχη σας στα θεματακια!!

Πφφ αυτά τα υγρά τα έχω και εγώ!! Σε καθημερινή σχεδόν βάση,αοσμα και υπολευκα κάπως. Μου έκανε εντύπωση πριν μια εβδομάδα που υπήρχε μια ποσότητα διάφανη,πιχτη και κολλωδης κάπως.

Γράψτε τα νέα σας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...