Μετάβαση σε περιεχόμενο

pregnyl κ αρνητική χοριακη


Recommended Posts

Είμαι καινούργια αλλά απελπισμενη...το 2016 ειχα δυο παλινδρομες....τυχαίες..δεν μου βρήκαν κάτι. .προσπάθεια ξανά απο το Σεπτεμβρίο αλλά τίποτα. .26-12-2016 τελευταία περίοδος..πηρα σερπαφαρ κ έκανα πρεγνυλ ....αρα ωορηξια 9-1-2017. . Κύκλος 29 - 30 ημερών. ...Σήμερα 31 ημέρα έκανα β χοριακη. .δυστυχώς 0.1.... λετε να την επαναλαβω σε δύο μέρες η μάταια. ..????? εχω ελπίδα? ??? Τι λετε...σας ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η geozak είπε:

Είμαι καινούργια αλλά απελπισμενη...το 2016 ειχα δυο παλινδρομες....τυχαίες..δεν μου βρήκαν κάτι. .προσπάθεια ξανά απο το Σεπτεμβρίο αλλά τίποτα. .26-12-2016 τελευταία περίοδος..πηρα σερπαφαρ κ έκανα πρεγνυλ ....αρα ωορηξια 9-1-2017. . Κύκλος 29 - 30 ημερών. ...Σήμερα 31 ημέρα έκανα β χοριακη. .δυστυχώς 0.1.... λετε να την επαναλαβω σε δύο μέρες η μάταια. ..????? εχω ελπίδα? ??? Τι λετε...σας ευχαριστώ

Καλημέρα!

Θα σου πω αυτο που μου είχε πει ο γιατρός μου, ότι έγκυρο αποτέλεσμα είναι 15 μέρες μετα την pregnyl. Μην απογοητευεσαι.. θα τα καταφέρεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενεση πρεγκυλ εκανα στις 07/01/2017..........χθες η χορικαη ηταν 0......δεν αδιαθετησα.....δεν εχω παρει προγεστερονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η geozak είπε:

ενεση πρεγκυλ εκανα στις 07/01/2017..........χθες η χορικαη ηταν 0......δεν αδιαθετησα.....δεν εχω παρει προγεστερονη

@geozak μου ποσά αυγουλακια είχες; ειναι ο πρώτος μήνας προσπάθειας με αγωγή; μπορει η σύλληψη να έγινε καθυστερημένα ! Κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός εγω τους τρεις πρώτους μηνες αγωγής 14 μερες μετα τσουπ αιμα τον προηγούμενο λόγω προγεστερονης ειχα καθυστερηση μόλις την έκοψα μετα απο δυο ήρθε! Εύχομαι να ειναι ο μήνας σου !!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

@geozak μου ποσά αυγουλακια είχες; ειναι ο πρώτος μήνας προσπάθειας με αγωγή; μπορει η σύλληψη να έγινε καθυστερημένα ! Κάθε οργανισμός ειναι διαφορετικός εγω τους τρεις πρώτους μηνες αγωγής 14 μερες μετα τσουπ αιμα τον προηγούμενο λόγω προγεστερονης ειχα καθυστερηση μόλις την έκοψα μετα απο δυο ήρθε! Εύχομαι να ειναι ο μήνας σου !!!!??

Και κάτι ακομα @geozak εαν ειναι η πρώτη φορά πηγές να επιβεβαιώσεις το σπάσιμο; ολα χρειάζονται παρακολούθηση ! Εγω τις δυο πρώτες φορές πχ έκανα υπερήχο 10 ημερα έβλεπε τι και πως μετρούσε υπολόγιζε το μέγεθος του ωοθυλακιου και μου έλεγε κανε πρεγνυλ τοτε τάδε ώρα μετα απο 32 ωρες επαφές και ξανά μετα όσες θες χαχαχα(η καλύτερη μας! ?Το διακομωδω κιολας) και τρεις με μερες μετα την πρεγνυλ πήγαινα και μου έκανε παλι υπερηχο και εκει που ηταν στρογγυλό και όμορφο το αυγουλακι μετα ηταν σαν ξεφούσκωτη σαμπρέλα και ετσι ειδαμε οτι γίνεται κανονικα η ρήξη του! 

Ελπιζω να βοήθησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...