Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω και τριτο παιδάκι!


Alekagal

Recommended Posts

Καλημέρα σας! Πριν με πείτε θεοτρελη έχω να δηλώσω αθώα ?? Ειμαι μανούλα δυο υπέροχων παιδιων ηλικίας 6 και 4 και θελω επειγόντως να αποκτησω και το τριτο μου παιδακι που τοσο πολυ ποθώ! Τωρα ξεκινησα τις προσπάθειες με το συζυγο μιας και αυτος ειναι αρνητικός με την ιδεα τρίτου παιδιού.... Θελω να ζητήσω τη βοηθεια σας αν μπορω να κανω εγω κατι με φαρμακα για να επισπευσω την εγκυμοσύνη....  Μονο φολικό οξύ έχω ξεκινησει.  Σας ευχαριστώ παρα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Alegal. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Δυστυχώς εγώ προσωπικά δε μπορώ να σε βοηθήσω σε κάτι συγκεκριμένο... αν ήξερα κάποια ''συνταγή'' πίστεψε με θα την είχα δοκιμάσει και τώρα δε θα έκλαιγα κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ για το (πρώτο) μωράκι μου που δεν έρχεται... Θα σου ευχηθώ μόνο να έρθουν τα πράγματα όπως επιθυμείς....Ξέρεις ήδη οτι μπορείς να γίνεις μαμά άρα θα τα καταφέρεις και τώρα!! Καλή επιτυχία, λοιπόν!! Για φυλλικό οξύ το ξέρω και εγώ κάνει καλό...αλλά δε ξέρω αν βοηθά στη γρηγορότερη σύλληψη....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alekagal είπε:

Καλημέρα σας! Πριν με πείτε θεοτρελη έχω να δηλώσω αθώα ?? Ειμαι μανούλα δυο υπέροχων παιδιων ηλικίας 6 και 4 και θελω επειγόντως να αποκτησω και το τριτο μου παιδακι που τοσο πολυ ποθώ! Τωρα ξεκινησα τις προσπάθειες με το συζυγο μιας και αυτος ειναι αρνητικός με την ιδεα τρίτου παιδιού.... Θελω να ζητήσω τη βοηθεια σας αν μπορω να κανω εγω κατι με φαρμακα για να επισπευσω την εγκυμοσύνη....  Μονο φολικό οξύ έχω ξεκινησει.  Σας ευχαριστώ παρα πολυ

Καλησπέρα και καλη επιτυχία! Δεν υπάρχουν φάρμακα απο οσο ξερω αλλα μπορεις να πάρεις καποιες ειδικές  βιταμίνες που θεωρητικά  βοηθάνε και κανένα λιπαντικό που επίσης θεωρητικά βοηθαει..πάρε τεστ ωορρηξιας για να ξέρεις ακριβώς τις γόνιμες μέρες σου και χαλάρωσε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κοριτσια τελικα αυτο που ηθελα εγινε....  Θετικο τεστ και περιμενω σε λιγο την χοριακη....!  Ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας θετικά αποτελεσματα και να μη το βάζετε κατω!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Alekagal είπε:

Κοριτσια τελικα αυτο που ηθελα εγινε....  Θετικο τεστ και περιμενω σε λιγο την χοριακη....!  Ευχομαι ολόψυχα σε ολες σας θετικά αποτελεσματα και να μη το βάζετε κατω!!!!  

Μπράβοοοοοοοοοοο:x!!!Συγχαρητήρια Αλέκα μου τις καλυτερες ευχες μου για μια ηρεμη και διχως προβληματα εγκυμοσυνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Alekagal Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη !!μου αρέσουν οι αναγγελίες γιατί Νοιώθω χαρά οσο θα ενοιωθα και για μένα! Στγχαρητηρια! Να Μπενέις  να μας φέρνεις γούρι κούκλα μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναασαι καλα αγαπη μου!  Μαμαδοσκονη στο φουλ σε ολες σας!  Μολις πηρα τα αποτελεσματα 64μονάδες η χοριακη....  Αύριο θα μιλησω με το γιατρό για να κανονισουμε ραντεβου....  Θετικά αποτελεσματα σε ολες σας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/2/2017 at 3:38 ΜΜ, ο/η Alekagal είπε:

Ναασαι καλα αγαπη μου!  Μαμαδοσκονη στο φουλ σε ολες σας!  Μολις πηρα τα αποτελεσματα 64μονάδες η χοριακη....  Αύριο θα μιλησω με το γιατρό για να κανονισουμε ραντεβου....  Θετικά αποτελεσματα σε ολες σας!!!! 

Αχχχχχ...ποσο πολυ χαιρομαι οταν ακουω τετοια νεα!!!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!!ειδες..οταν κατι το θελεις πολυ..έρχεται!!!Με υπομονή,πίστη και δύναμη ολες θα εχουμε τα αποτελέσματα τα δικά σου!!!ευχομαι ολόψυχα μια καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη..και ενα γερό και τυχερό μωρο στην αγκαλιά σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ.... Τεταρτη εχω ραντεβου με το γιατρο για να δουμε το σάκο!  Ευχομαι ολόψυχα σε ολες θετικά τεστ και τεράστιες χοριακες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Alekagal είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ.... Τεταρτη εχω ραντεβου με το γιατρο για να δουμε το σάκο!  Ευχομαι ολόψυχα σε ολες θετικά τεστ και τεράστιες χοριακες!!! 

Ευχαριστουμε πολυυυυυυυυυυ!!!!Μακαρι το 2017 να ειναι μια υπέροχη χρονια με πολλα μωράκια σε όλων μας τις αγκαλιές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...