Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κεντρα εξωσοματικης


Recommended Posts

Κοριτσιαααα!!!soooos!!!

Θελω να μου πειτε σε ποιο κεντρο εξωσοματικης να απευθυνθουμε με τον συζηγο!

Δεν θελψ να παμε στα τυφλα κ να πεσουμε κ καποιοιν αλμπανη !

Αντε κοριτσια μ που ειστεεεεεεεσεσ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου τι κανεις;; Σκοπεύετε να έρθετε στην Αθηνα για εξωσωματικη;; Με τη σπερματεγχυση τι εκανες τελικά;; Δε θα την κανεις;; Εγώ θα πάω στο εμβρυογενεσις που θεωρείται ένα από τα καλυτερα και τα πιο οργανωμένα με φοβερούς εμβρυολογους.. Έχω κάνει τεράστια έρευνα, όλοι μου έχουν πει τα καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ειναι λιγο σχετικο αυτο..η καθε μια ψαχνει συγκεκριμενα πραγματα.

Εγω απεριψα εμβριογεννεσις κ γεννεσις γιατι δεν ηθελα να μαι ενα με ολο το σωρο γιατι απετυχαν φιλες μου κ πετυχαν αλλου μετα με την πρωτη κ κυριως γιατι στο πρωτο ραντεβου οι ορμοβες που προτειβαν ηταν υπερβολικες

Εκανα 4 προσπαθειες ολες με θετικο...οι 2 πρωτες που παλλιβδρομησαν λογω χρωμοσωμικων ανωμαλιων ( δεν εφταιγε δηλαδη το κεντρο) τις εκανα στο γεννημα στον Μαντουδη( διαβασε για αυτον κ θα δεις οτι ελαχιστα αρνητικα θα βρεις) μετα αλλαξα καθαρα για ψυχολογικους λογους κ πηγα στο Ρεα στον Τζεφερακο.Το ρεα εχει το καλυτερο εργαστηριο εμβριολογικο στην Ελλαδα( αυτο θα το βρεις ψαχνοντας δημοσιευσεις ακαδημαικες εγω το ξερω λογω γιατρων στην οικογενεια) εκει πετυχα τον γιο μου κ τωρα ειναι παλι εγκυος στον 4 μηνα με κατεψυγμενα....

Το καλυτερο θα ναι να δεις μονη σοτ παβτως..

Εγω δεν ηθελα μεγαλα ονοματα(ο Μαβτουδης οταν πηγα δεν ηταν τοσο μεγαλο ονομα τωρα ειναι μεσα στους 3 καλυτερους) ηθελα γιατρο να μου τα κανει ολα αυτος κι οχι βοηθοι κ κυριως να με θυμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Τοσες ειμαστε εδω μεσα και μονο δυο απαντησεις?Θελλω να μαθω και εγω τις γνωμες και τις εμπειριες απο κεντρα και γιατρους.:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...