Μετάβαση σε περιεχόμενο

συμπτωματα εγκυμωσυνης


Anni2304

Recommended Posts

Γεια σε ολες κ ολους! ειμαι 27 ετων κ αυτον τον μηνα μ τον αντρα μ προσπαθησαμε γ μωρακι! Ειχα γονιμες 1-6 /1 και στις 9 τ μηνα ειδα ροζ αιματακι στο σκουπισμα ενω τ προηγουμενο βραδυ ενιωσα την μητρα μ σαν ν κουνιεται ολοκληρη. Εχω πολλα συμπτωματα θερμοκρασια στο 37 κ κατι εντονη πεινα πονοκεφαλους και αλλα. Και πονακια στην κοιλια σαν περιοδου,  Αλλα αραια και που στα υγρα π εχω βγαινει κ λιγο καφε αιμα.. Συνηθως αν κουραζομαι..Το οποιο μετα απο λιγο εξαφανιζεται.. οπως κ σημερα το πρωι 17/1 ενω Περιμενω περιοδο στις 20 κ γ αυτο ανησυχω.. Το θελω πολυ και ειμαι ν σκασωμεχρι ν μαθω.. Λετε ν τα καταφερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Anni2304 είπε:

Γεια σε ολες κ ολους! ειμαι 27 ετων κ αυτον τον μηνα μ τον αντρα μ προσπαθησαμε γ μωρακι! Ειχα γονιμες 1-6 /1 και στις 9 τ μηνα ειδα ροζ αιματακι στο σκουπισμα ενω τ προηγουμενο βραδυ ενιωσα την μητρα μ σαν ν κουνιεται ολοκληρη. Εχω πολλα συμπτωματα θερμοκρασια στο 37 κ κατι εντονη πεινα πονοκεφαλους και αλλα. Και πονακια στην κοιλια σαν περιοδου,  Αλλα αραια και που στα υγρα π εχω βγαινει κ λιγο καφε αιμα.. Συνηθως αν κουραζομαι..Το οποιο μετα απο λιγο εξαφανιζεται.. οπως κ σημερα το πρωι 17/1 ενω Περιμενω περιοδο στις 20 κ γ αυτο ανησυχω.. Το θελω πολυ και ειμαι ν σκασωμεχρι ν μαθω.. Λετε ν τα καταφερα;;

Καλησπέρα!! Φυσικά και έχεις πιθανότητες να τα έχεις καταφέρει! Μακάρι και στο εύχομαι! Κάνε μία χοριακή αύριο στις 19/1 και θα έχεις έγκυρα αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!!το καφέ συνήθως δε είναι ανησυχητικό, απλά να είσαι λίγο προσεκτική αυτές τις μέρες μιας και έχεις υποψία για εγκυμοσύνη..κάνε μια χοριακη και όλα θα πάρουν το δρόμο τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα κοριτσια..προσπαθησε να μην το πολυ αναλύεις,αν περιμένεις να αδειαθετησεις 20/1 αυριο πραγματικά μια χοριακη θα δειξει..πήγαινε να την κανεις για να ξερεις και πως να προφυλάξεις τον εαυτό σου αλλα και το σπορακι που μπορει είδη να εχει εμφυτευθει στην κοιλιτσα σου..Ευχομαι ολόψυχα να το χετε τσακώσει!!!με το καλοοοοοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1-6/1 ειχες γόνιμες... το διαπιστωσες με τεστ? Επίσης μου φαίνεται περίεργο να ειδες ροζ τοσο νωρίς...εκτος και αν η ωορρηξία εγινε στη 1/1!! Αλλα αν εγινε στις 6 ας πουμε.....δε βγαίνει χρονικά. Αναφερομαι στο ενδεχομενο εμφυτευσης. Επισης τι εννοείς "ενιωσα τη μητρα μου να κουνιέται?"

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εχω κύκλο 30 ημερών και την οωρηξια μ την βρισκω με βοηθεια της γιατρού μ.. σταθερός κυκλος και παντα σημάδια ωορηξιας. Οτι κ να λεμε δυστυχως αδιαθέτησα προν λιγες ωρες.. τ μυαλο παιχει πολλα παιχνίδια οταν θες κτ πολυ.. ελπιζω την επομενη φορα! Μ το καλο γ ολες μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Anni2304 είπε:

Κορίτσια μου εχω κύκλο 30 ημερών και την οωρηξια μ την βρισκω με βοηθεια της γιατρού μ.. σταθερός κυκλος και παντα σημάδια ωορηξιας. Οτι κ να λεμε δυστυχως αδιαθέτησα προν λιγες ωρες.. τ μυαλο παιχει πολλα παιχνίδια οταν θες κτ πολυ.. ελπιζω την επομενη φορα! Μ το καλο γ ολες μας!! 

Δεν πειράζει κορίτσι μου,μια νεα προσπάθεια ξεκινά σε λίγες μερες!!!μην το βαζεις κάτω!!!ολες θα το πετύχουμε και μαλιστα συντομα!!!αν θες ελα στο θέμα "πόσες προσπαθούμε για μωράκι" να τα λεμε αν θες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

1-6/1 ειχες γόνιμες... το διαπιστωσες με τεστ? Επίσης μου φαίνεται περίεργο να ειδες ροζ τοσο νωρίς...εκτος και αν η ωορρηξία εγινε στη 1/1!! Αλλα αν εγινε στις 6 ας πουμε.....δε βγαίνει χρονικά. Αναφερομαι στο ενδεχομενο εμφυτευσης. Επισης τι εννοείς "ενιωσα τη μητρα μου να κουνιέται?"

Συμφωνώ 1000%.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα ωορηξια στις 4 γεναρη γτ η περιοδος μ ηρθε δυο μερες νωριτερα αλλα οτι κ

ν λεμε δυστυχως δ τα κατάφερα αυτον τον μηνα κοριτσια μ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου,μια νεα προσπάθεια ξεκινά σε λίγες μερες!!!μην το βαζεις κάτω!!!ολες θα το πετύχουμε και μαλιστα συντομα!!!αν θες ελα στο θέμα "πόσες προσπαθούμε για μωράκι" να τα λεμε αν θες..

Ευχαρίστως @Κατερινάκι/only love Θα ρθω στο θεμα να τα λεμε!! Να περνούμε δυναμη και κουραγιο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...