Μετάβαση σε περιεχόμενο

2η προσπαθεια για εξωσωματική


xarikleia

Recommended Posts

Επιτελους μετα απο μια χαμένη προσπάθεια  εξωςωματικης και πρωτη φορα στην ζωη μου τέτοια εμπειρια πηρα την αποφαση να ξανα προσπαθησω αρχές Μαρτίου.

η Παναγία ας ειναι μαζι μου και με ολες σας που θελουν να γευτούν την χαρα ενος παιδιού.

στην τελικη τι ζητάμε να ξυπνάμε στις 04:00 και να εχουμε το πιο ευχάριστο λογο.

καλη δυναμη σε ολες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η xarikleia είπε:

Επιτελους μετα απο μια χαμένη προσπάθεια  εξωςωματικης και πρωτη φορα στην ζωη μου τέτοια εμπειρια πηρα την αποφαση να ξανα προσπαθησω αρχές Μαρτίου.

η Παναγία ας ειναι μαζι μου και με ολες σας που θελουν να γευτούν την χαρα ενος παιδιού.

στην τελικη τι ζητάμε να ξυπνάμε στις 04:00 και να εχουμε το πιο ευχάριστο λογο.

καλη δυναμη σε ολες σας.

Χαιρομαι να ακουω για γυναικες που δεν το βαζουν κατω!Συνεχισε δυναμικα με πιστη και θεληση κοπελα μου και θα δικαιωθεις στο τελος!Ποια απο εμας δεν εχει περασει δυσκολα και δεν κουβαλαει το δικο της σταυρο στην πλατη της;Η καρδουλα μας το ξερει μονο!Το κλειδι ειναι να σηκωνεσαι ξανα καθε φορα που πεφτεις.Στην αρχη λυγιζεις αλλα βρισκεις το κουραγιο να τα ξεπερνας ολα.Η ζωη συνεχιζεται...Να ξερεις οτι ο Θεος ανταμειβει τον ανθρωπο που ειναι οπλισμενος με την αρετη της υπομονης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xarikleia mou thymamai tin periptwsi sou! Poso ma poso xairomai p to palepses k tha ksana prospathiseis de boreis na fantasteis... Eyxomai mesa apo tin psyxi mou ola na pane kala ayti ti fora! Exeis dyo mines mexri tote, apolayse tous me ton antra sou. Kante erwta, poly erwta, vgeite mia volta, pate mia ekdromi, perpatiste xeri xeri... Na skeftesai pws tha peraseis omorfa k irema aytous tous mines gt meta tha exeis ena ateleiwto agxos gia to mwraki sou pou tha einai kathodon!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρικλεια μου γεια σου... Θυμαμαι σαν χθες την απογοητευση που ειχες βιωσει πριν απο μερικους μηνες.. Απο οτι φαινεται ομως εισαι αγωνιστρια... Εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία στη νεα προσπάθεια!!! Η σκέψη μου θα ειναι μαζί σου σε αυτό το δύσκολο αγώνα που δινεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2017 at 7:49 ΜΜ, ο/η xarikleia είπε:

Επιτελους μετα απο μια χαμένη προσπάθεια  εξωςωματικης και πρωτη φορα στην ζωη μου τέτοια εμπειρια πηρα την αποφαση να ξανα προσπαθησω αρχές Μαρτίου.

η Παναγία ας ειναι μαζι μου και με ολες σας που θελουν να γευτούν την χαρα ενος παιδιού.

στην τελικη τι ζητάμε να ξυπνάμε στις 04:00 και να εχουμε το πιο ευχάριστο λογο.

καλη δυναμη σε ολες σας.

Μπραβοοοοοοοοοο Χαρικλακι!!!

Τετοια θελω να ακουωωωωωω!!!!!Πολυ καλη Επιτυχια ολοψυχα κοπελα μου!!!!

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2017 at 11:22 ΜΜ, ο/η renata17 είπε:

Χαιρομαι να ακουω για γυναικες που δεν το βαζουν κατω!Συνεχισε δυναμικα με πιστη και θεληση κοπελα μου και θα δικαιωθεις στο τελος!Ποια απο εμας δεν εχει περασει δυσκολα και δεν κουβαλαει το δικο της σταυρο στην πλατη της;Η καρδουλα μας το ξερει μονο!Το κλειδι ειναι να σηκωνεσαι ξανα καθε φορα που πεφτεις.Στην αρχη λυγιζεις αλλα βρισκεις το κουραγιο να τα ξεπερνας ολα.Η ζωη συνεχιζεται...Να ξερεις οτι ο Θεος ανταμειβει τον ανθρωπο που ειναι οπλισμενος με την αρετη της υπομονης!

μακαρι να πανε ολα καλα.

για ολο τον κοσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2017 at 1:05 ΠΜ, ο/η Diwni είπε:

Xarikleia mou thymamai tin periptwsi sou! Poso ma poso xairomai p to palepses k tha ksana prospathiseis de boreis na fantasteis... Eyxomai mesa apo tin psyxi mou ola na pane kala ayti ti fora! Exeis dyo mines mexri tote, apolayse tous me ton antra sou. Kante erwta, poly erwta, vgeite mia volta, pate mia ekdromi, perpatiste xeri xeri... Na skeftesai pws tha peraseis omorfa k irema aytous tous mines gt meta tha exeis ena ateleiwto agxos gia to mwraki sou pou tha einai kathodon!

 

ειναι μια πολυ δυσκολη αποφαση και κομβικη για την ζωη μου.

μετα απο 6 μηνες στεναχωριας πονου και δυστυχιας πηραμε την αποφαση να ξανα προσπαθησουμε.

με τον ιδιο γιατρο και κλινικη την ιδια.

ξανα μαζεψαμε με κοπο τα λεφτα και πλεον μπαινουμε στην διαδικασια αρχες μαρτιου να ξεκινησουμε.

σημασια εχει να ειμαστε αγαπημενοι με τον ανδρα μου οποιοδηποτε αποτελεσμα και να εχει οπωσ και ολες σας.

σας ευχαριστω για την δυναμη και το κουραγιο που με δινετε.

ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος.

καλη σας μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xarikleia είπε:

ειναι μια πολυ δυσκολη αποφαση και κομβικη για την ζωη μου.

μετα απο 6 μηνες στεναχωριας πονου και δυστυχιας πηραμε την αποφαση να ξανα προσπαθησουμε.

με τον ιδιο γιατρο και κλινικη την ιδια.

ξανα μαζεψαμε με κοπο τα λεφτα και πλεον μπαινουμε στην διαδικασια αρχες μαρτιου να ξεκινησουμε.

σημασια εχει να ειμαστε αγαπημενοι με τον ανδρα μου οποιοδηποτε αποτελεσμα και να εχει οπωσ και ολες σας.

σας ευχαριστω για την δυναμη και το κουραγιο που με δινετε.

ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος.

καλη σας μερα

Εύχομαι η Παναγίτσα να είναι δίπλα σου σε αυτη τη τόσο σημαντική σου προσπάθεια! Με το καλό κοπέλα μου να πάρεις θετικό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Χαρικλεια μου γεια σου... Θυμαμαι σαν χθες την απογοητευση που ειχες βιωσει πριν απο μερικους μηνες.. Απο οτι φαινεται ομως εισαι αγωνιστρια... Εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία στη νεα προσπάθεια!!! Η σκέψη μου θα ειναι μαζί σου σε αυτό το δύσκολο αγώνα που δινεις!!!!

σε ευχαριστω πολυ.

δυσκολα μπορω να το ξεχασω αυτο που εζησα εστω και για λιγο μαμα πρωτη φορα στην ζωη μου αλλα δυστυχως το εχασα.

παλεψα ομως με πολλες δυσκολιες και πεισμα ειμαι εδω να σας πω οτι θα ξανα προσπαθησω.

σημασια εχει η προσπαθεια.... να αγαπατε τους ανδρες σας σε οποια δυσκολη στιγμη....

αν ειναι αγαπημενο το ζευγαρι ολα τα ξεπερναει.

ετσι και εμεις το ξεπερασαμε και θα ξανα προσπαθησουμε.

ευχομαι σε ολες τις υποψηφιες μανουλες να γινουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lovely είπε:

Μπραβοοοοοοοοοο Χαρικλακι!!!

Τετοια θελω να ακουωωωωωω!!!!!Πολυ καλη Επιτυχια ολοψυχα κοπελα μου!!!!

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

σε 40 μερες ξεκιναω και ηδη εχω τεραστιο αγχος για την στιγμη αυτη.

μακαρι να πανε ολα καλα.

δεν εχω λογια να σας ευχαριστήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπέλες μου ξεκινω και εγώ την δεύτερη μ εξωσωματική αύριο ξεκινω με ενεσιμα :) ευχηθητε μ καλη τύχη :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria_marios είπε:

γεια σας κοπέλες μου ξεκινω και εγώ την δεύτερη μ εξωσωματική αύριο ξεκινω με ενεσιμα :) ευχηθητε μ καλη τύχη :* 

Καλη τυχηηη!!!!ευχομαι γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η maria_marios είπε:

γεια σας κοπέλες μου ξεκινω και εγώ την δεύτερη μ εξωσωματική αύριο ξεκινω με ενεσιμα :) ευχηθητε μ καλη τύχη :* 

Καλή τύχη κορίτσι μου... Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα πολύ σύντομα !!!! Τι πρωτόκολλο θα κάνεις;;; μακρύ η' βραχύ;;; με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/1/2017 at 4:14 ΠΜ, ο/η elenaaa445 είπε:

Καλη τυχηηη!!!!ευχομαι γρηγορα ευχαριστα αποτελεσματα!!!!!!

euxaristw poly :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλή τύχη κορίτσι μου... Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα πολύ σύντομα !!!! Τι πρωτόκολλο θα κάνεις;;; μακρύ η' βραχύ;;; με το καλό!!!!!

ti ennoeis protokollo? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη αρχή ευχομαι ολόψυχα στις νέες σας προσπάθειες γλυκιές μέλλουσες μανούλες..Να εισαστε γερές και δυνατές,με πίστη,υπομονή και επιμονή ολα γίνονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η maria_marios είπε:

ti ennoeis protokollo? :)

Εννοώ, θα κάνεις μεγάλη θεραπεία η' μικρή;; Εμένα πχ που είπε οτι θα κάνω γυρω στις 10 ενεσεις γκοναλ (1καθε μερα) ξεκινώντας από τη επόμενη περίοδο(εννοειται πως θα με παρακολουθει για να βλεπει ποσο μεγαλωνουν τα ωαρια κ ποιες ειναι οι τιμες των ορμονων)και μετά από 10-12 μερες θα πάω για ωοληψια. Θα ακολουθησω βραχύ πρωτόκολλο (δηλ συντομο). Άλλες κοπέλες κάνουν μακρύ πρωτόκολλο, πιο πολλά φάρμακα πιο σύνθετη διαδικασία.. Εξαρτάται από την περίπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλή τύχη κορίτσι μου... Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα πολύ σύντομα !!!! Τι πρωτόκολλο θα κάνεις;;; μακρύ η' βραχύ;;; με το καλό!!!!!

a ok katalava ksekino simera defteri mera periodou na vazo suprefact kai apo aurio k mexri tis 29 tha vazo kai  4 x 75 fostimon persi otan ksanakana evaza pio liga den ksero... vasika exo thema me to endomitrio m elpizo me tin suprefact na megalosi gt waria mia xara kano 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η maria_marios είπε:

a ok katalava ksekino simera defteri mera periodou na vazo suprefact kai apo aurio k mexri tis 29 tha vazo kai  4 x 75 fostimon persi otan ksanakana evaza pio liga den ksero... vasika exo thema me to endomitrio m elpizo me tin suprefact na megalosi gt waria mia xara kano 

Ότι καλύτερο σου εύχομαι γλυκια μου..!!!!! Εγώ λογικά θα αδιαθετησω μέσα στις πρώτες μέρες του Φεβρουαρίου και τότε θα ξεκινήσω ενεσεις εκτός απροόπτου.. Έχω πάρει ήδη τα φάρμακα και τα έχω στο ψυγείο μου .. (εδώ στην Ελλάδα δεν τα παίρνουμε από τη μονάδα εξωσωματικής αλλά από κρατικό φαρμακείο και τα κρατάμε σπίτι μέχρι την έναρξη της προσπάθειας...) Μερικές φορές ανοίγω το ψυγείο να πάρω κάτι και σκέφτομαι " αυτά είναι τα θαυματουργά κουτιά μου... αξίζουν τα διπλάσια λεφτά και από το ίδιο το ψυγείο μου.." χαχα Μάλλον έχω λαλήσει και λέω βλακείες.. Καλή ψυχολογία όσο μπορείς.. Και πάνω από όλα ηρεμία  (όσο γίνεται).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ότι καλύτερο σου εύχομαι γλυκια μου..!!!!! Εγώ λογικά θα αδιαθετησω μέσα στις πρώτες μέρες του Φεβρουαρίου και τότε θα ξεκινήσω ενεσεις εκτός απροόπτου.. Έχω πάρει ήδη τα φάρμακα και τα έχω στο ψυγείο μου .. (εδώ στην Ελλάδα δεν τα παίρνουμε από τη μονάδα εξωσωματικής αλλά από κρατικό φαρμακείο και τα κρατάμε σπίτι μέχρι την έναρξη της προσπάθειας...) Μερικές φορές ανοίγω το ψυγείο να πάρω κάτι και σκέφτομαι " αυτά είναι τα θαυματουργά κουτιά μου... αξίζουν τα διπλάσια λεφτά και από το ίδιο το ψυγείο μου.." χαχα Μάλλον έχω λαλήσει και λέω βλακείες.. Καλή ψυχολογία όσο μπορείς.. Και πάνω από όλα ηρεμία  (όσο γίνεται).

:) se katalavennw apolita kai emas edo apo to nosokomio dorean mas dinnoun ta farmaka gia tin eksosomatiki kai episeis i kivernisi mas dinnei piso 2.500 euro oxi pos mas ftanoune alla kati einai palia mas dinane 1.200 fetos ta afksisane :) ola na pane kala s euxomai kai se oles p theloun na ginoun manoulles ta kalitera kai sintomai na mathoume kala nea :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την κάνεις σε ιδιωτικό κ δίνουν πίσω 2500;;; Μια χαρα μου ακούγεται..... Από ότι ξέρω βέβαια εκεί η εξωσωματικη κοστίζει 4.000 οπότε πάλι πρεπει να δώσεις και από την τσέπη σου 1500!!! Εδώ αν πας σε ιδιωτική μοναδα εξωσωματικης (οπου υπαρχουν αρκετοι αξιόλογοι επιστημονες με διεθνή φημη) σου δίνει το κράτος 345 ευρώ ενω η διαδικασια κοστιζει 3000.... Γελάω και που το γράφω.. Αν πας σε δημόσιο είναι σχεδόν δωρεάν όμως οι κοπέλες που απευθύνονται εκεί είναι ελαχιστες καθως τα δημόσια που αναλαμβάνουν εξωσωματικη είναι λίγα, οι γιατροι που έχουν αυτή την ειδικότητα ακόμα λιγότεροι, οι διαδικασίες προχωρούν με ρυθμούς χελώνας και υπάρχουν πολλές αμφιβολίες για το ποσό θα σε προσέξουν και πόσο ασφαλής θα πρέπει να νιώσεις κοντα τους (στην Αθήνα τουλάχιστον, γιατί για τα Γιάννενα και την Κρήτη εχω ακούσει καλύτερα σχόλια σε σχεση με τα τμήματα εξωσωματικής στα Δημόσια πανεπιστημιακα τους νοσοκομεια ..) Ετσι λοιπον στρεφεσαι σχεδον αυτόματα στο ιδιωτικό γιατι σε αναγκάζει η ιδια η κατάσταση.... Άστα.... Η αποκτηση παιδιου εχει πετατραπει σε ανελεειτο εμποριο.. Εμεις με τον αντρα μου μονο για γυναικολογους, ανδρολογους, βιταμινες, εγχειρηση για αποκτασταση της γονιμοτητας του (καθως ειχε κιρσοκηλη) εχουμε δωσει σε 11 μηνες 2500 χωρις να εχουμε ξεκινησει καν εξωσωματικη. Και τωρα ετοιμαζομαστε να σκασουμε αλλα 500 για προγεννητικο κ αιματολογικο ελεγχο.. Βαρελι διχως πατο η ιστορια.. Και ακομη δεν αρχισαμε σκεψου......Τελος παντων, ας υπάρχει αποτέλεσμα και χαλαλι ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na po einai poly lipiro pragmati :( 

edo opos s ypa mas dinonte piso 2.500 k tin kanoume se idiotiko giatro gt sto nosokomio t kratous den kanoun eksosomatiki twra den ksero pio tha eitan to kalitero alla kati einai kai afto.. pernoume k ta farmaka doraian extos apo kati xappia p xriazomaste endiamesa ta pernoume apo to farmakeio k den stixizoun polla.. dikaioumaste tris eksosomatikes me epistrofi lefton extos kai an exeis apoktisi ena paidi tote dikaioumaste dio fores..egw eimai sti defteri an petixi den tha mboro na kano alli extos k an exo ta lefta :) fisika makari na pane ola kala k ena moraki stin ilkia p eimai mia xara einai :* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...