Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @NikhNikh Εγω για να τα τα καταφέρω με την απώλεια των κιλών και τη σταθεροποιηση του κύκλου πήρα Glucophage για περίπου 8μηνες. Επίσης ανακάλυψα ότι έχω θέμα με το θυρωειδη και παράλληλα ρυθμισα και αυτό...  Μετά άρχισα να καταλαβαινω το σώμα μου και να αναγνωρίζω τα σημάδια της ωορηξιας,μετα από πολύ καιρό ένιωσα ότι ξέρω τι μου γίνεται...  Κλείσε ραντεβού με το γιατρό σου, κάνε ότι εξετάσεις χρειαστεί, ακολούθησε τυχόν φαρμακευτική αγωγή και σιγά σιγά όλα θα φτιάξουν! Πάρα πολλές γυναίκες ταλαιπωρουνται από σπω και τελικά τα καταφέρνουν, ίσως λιγάκι πιο δύσκολα, αλλά τα καταφέρνουν! Σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις ενα υγιέστατο μωράκι! 
    • Αα οκ... σου εύχομαι να έχεις πολύ σύντομα ευχάριστα νεα..
    •   Προσπαθώ τι να κάνω είπα θα κάνω τα πάντα πλέων.. Εγώ έχω σπω οπότε είναι όλα πιο δύσκολα.. αυτό θέλω να μην προσπαθώ στον αέρα πλέων.. 
    • Όπως και να έχει μιλα με το γιατρό σου και παρακολουθηστε την ωορηξια σου με υπερηχους,ωστε να μην προσπαθείς στα τύφλα, αλλά στοχευμενα! 
    • @NikhNikh Καλησπέρα! Αυτό που αναφέρεις σχετικά με τα κιλά μου θύμισε κατάσταση από την οποία έχω περάσει. Κι εγώ είχα αστατο κύκλο (είχα πολυκυστικες), παραπανισια κιλά και υψηλό ζακχαρο. Μόλις μειωσα το σώματικό μου βάρος μου ο κύκλος σταθεροποιηθηκε. Καλό είναι ο ΔΜΣ σου να πέσει κάτω από 25. 
  • Νέες συζητήσεις