Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

MARIA1958    2

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες.θα σας πω κάτι το οποίο είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε όλες.επισκευτητε την αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου στην λυκοβρυση Αττικής.θα σας δώσουν ένα κορδόνι το οποίο θα το δέσετε στην κοιλιά κ δεν θα το βγάλετε μέχρι να γενησετε.επισης ζητηστε να φάτε το μήλο.προσευχηθητε κ θα δείτε ότι όλα θα πάνε καλά.εγω τα κατάφερα ενώ ήταν πολύ δύσκολο κ με εξωσωματική.κ τα κατάφερα με την πρώτη προσπαθεια.προσευχηθηκα κ τα κατάφερα μου δώσανε κ μία εικόνα κ κάθε μέρα προσεύχομαι κ όλα καλά.καντε το κ στείλτε μου μήνυμα.οσες το κάναμε τα καταφέραμε.ρωτηστε κ θα δείτε

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
Petalouditsa28    710

Πηγα και εγώ στην Αγια Ειρήνη πριν ενα μηνα περίπου... φαγαμε το μηλαρακι αφου νηστεψαμε 3 μέρες και μετα φορεσα τη ζώνη... την έβγαλα μονο οταν αδιαθετησα..... Δε ξερω αν θα μεινω εγκυος σύντομα αλλα ξερω οτι αισθάνομαι καλύτερα φορώντας τη.......

MARIA1958    2

Καλά έκανες κ θα τα καταφέρεις.κ μην την βγάζεις ακόμα κ όταν έχεις περίοδο εγώ την φόρεσα πολύ πριν ξεκινησω την δαδικασία εξωσωματικής.κ δεν την έβγαλα ούτε λεπτό από πάνω μου.οπως κ μία φίλη μου που της είπαν ότι το παιδί που κυοφορούσε θα ήταν άρρωστο .Πήγε προσευχήθηκε κ το κράτησε κ το παιδί γεννήθηκε υγιέστατο.πιστη νάχεις.

Petalouditsa28    710

Μου ειχε πει η Μοναχή εκει πως πρεπει να τη βαλω οταν μεινω έγκυος...Ομως διαβαζα στο ιντερνετ απο πολλες κοπελες οτι τους ειχαν πει να τη φορέσουν απο πρίν... ετσι εκανα και εγώ...

Επίσης διάβαζα οτι οταν ειμαστε αδιαθετες και εχουμε επαφες να μη τη φοράμε...αλλα εγω την εβγαλα μονο οταν ημουν αδιαθετη.. αλλα θα τη φοράω και τοτε....

Να έχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Αν θέλεις σε παρακαλώ πες μου σε ποιο εργαστήριο γίνεται με αυτή την τιμή να έχω υπόψη μου. Σε ευχαριστώ!
    • Είναι σπάνια περίπτωση, ωστόσο δυστυχώς συμβαίνει. Εγώ σκέφτομαι να κάνουμε μαζί με το σύζυγό μου αυτή που καλύπτει ο εοπυυ και μετά βλέπουμε. Αν υπάρχει ένδειξη θα κάνω εγώ τον ολοκληρωμένο έλεγχο. Η Rosemary έχει δίκαιο να κάνουμε την εξέταση πριν από εγκυμοσύνη για να μην τρέχουμε μετά. Το κόστος πάντως είναι απαράδεκτα μεγάλο για μια εξέταση που θα έπρεπε να γίνεται δωρεάν έτσι και αλλιώς.
    • Και να μην την χάσεις πάλι!  Παρόμοιες καταστάσεις πέρασε η μαμά Μ έχασα 2 παιδιά το ένα μόλις γεννηθηκε Κ το άλλο 7 μηνών κάποια στιγμή μετά από προσευχές πίστη σε όλα τα μοναστήρια προσπαθειες έπαθε ακριβώς αυτό!  Κάποια στιγμή είχε καθυστςρηση αλλά ΔΝ το πίστευε αποκλειετε έλεγε να είμαι έγκυος Κ είδε στη ύπνο της Παναγία να της λέει Εγώ αυτό Π μ ζήτησες σε έδωσα αλλά εσύ δεν πίστεψες Κτο ξαναχανει μετά από εξωσωματικές έκανα φυσιολογικα 3 οι γιατροί τις έλεγαν αποκλειετε να κάνει παιδιά! 
    • Έτσι ακριβώς!  Θα προσπαθήσω να πάω την Κυριακή.. Κ θα σας ανάψω από ένα κεράκι μέσα στις επόμενες εβδομάδες να μάθουμε κάτι καλό! 
    • Τι να σου πω δε ξέρω...πέρασα μια φάση που αμφισβητησα... ελεγα εφαγα το μηλαρακι μου, φορεσα τη ζωνη μου, πίστεψα, προσευχήθηκα κτλ αλλά..............μετα απο 3 μηνες αρχιζω κ βρίσκω ξανα τη πιστη μου και ελπίζω....
  • Νέες συζητήσεις