MARIA1958

Πως θα τα καταφερετε

4 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Καλησπέρα κορίτσια σε όλες.θα σας πω κάτι το οποίο είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφερετε όλες.επισκευτητε την αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντου στην λυκοβρυση Αττικής.θα σας δώσουν ένα κορδόνι το οποίο θα το δέσετε στην κοιλιά κ δεν θα το βγάλετε μέχρι να γενησετε.επισης ζητηστε να φάτε το μήλο.προσευχηθητε κ θα δείτε ότι όλα θα πάνε καλά.εγω τα κατάφερα ενώ ήταν πολύ δύσκολο κ με εξωσωματική.κ τα κατάφερα με την πρώτη προσπαθεια.προσευχηθηκα κ τα κατάφερα μου δώσανε κ μία εικόνα κ κάθε μέρα προσεύχομαι κ όλα καλά.καντε το κ στείλτε μου μήνυμα.οσες το κάναμε τα καταφέραμε.ρωτηστε κ θα δείτε

1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Πηγα και εγώ στην Αγια Ειρήνη πριν ενα μηνα περίπου... φαγαμε το μηλαρακι αφου νηστεψαμε 3 μέρες και μετα φορεσα τη ζώνη... την έβγαλα μονο οταν αδιαθετησα..... Δε ξερω αν θα μεινω εγκυος σύντομα αλλα ξερω οτι αισθάνομαι καλύτερα φορώντας τη.......

0

Καλά έκανες κ θα τα καταφέρεις.κ μην την βγάζεις ακόμα κ όταν έχεις περίοδο εγώ την φόρεσα πολύ πριν ξεκινησω την δαδικασία εξωσωματικής.κ δεν την έβγαλα ούτε λεπτό από πάνω μου.οπως κ μία φίλη μου που της είπαν ότι το παιδί που κυοφορούσε θα ήταν άρρωστο .Πήγε προσευχήθηκε κ το κράτησε κ το παιδί γεννήθηκε υγιέστατο.πιστη νάχεις.

0

Δημοσίευση (επξεργάστηκε)

Μου ειχε πει η Μοναχή εκει πως πρεπει να τη βαλω οταν μεινω έγκυος...Ομως διαβαζα στο ιντερνετ απο πολλες κοπελες οτι τους ειχαν πει να τη φορέσουν απο πρίν... ετσι εκανα και εγώ...

Επίσης διάβαζα οτι οταν ειμαστε αδιαθετες και εχουμε επαφες να μη τη φοράμε...αλλα εγω την εβγαλα μονο οταν ημουν αδιαθετη.. αλλα θα τη φοράω και τοτε....

Να έχεις μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Επεξεργάστηκε από Petalouditsa28
0

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια τι κάνετε; Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Εμείς κλείνουμε μήνα, πως πέρασε δεν κατάλαβα καθόλου!!!! Λίγο ακόμα, θα σαραντησουμε κ θα ξεκινήσουμε βόλτες.. ήρθε ο γιατρός μας σήμερα βάλαμε κιλό!!! Πολύ χάρηκα.. Συνεχίζω τις αντλήσεις με το θήλαστρο.. Έχω χαλαρώσει πολύ με αυτό το θέμα.. Συνεχίζουμε τη μεικτή διατροφή, όλα καλά!!! Το παν είναι να βάζει το σωστό βάρος η μικρή μου, να έχουμε λερωμενες πάνες κ όλα τα άλλα έρχονται.. εαν δω κ αποτέλεσμα στην παραγωγή καλώς αλλιώς δεν πειράζει.. (ποιος το περίμενε ε; άλλα έλεγα πριν μέρες)  Φαντάζομαι κ ο γιατρός μας θα απόρησε σήμερα μαζί μου γιατί την προηγούμενη φορά με είχε δει πολύ χάλια κ είχε πει στον άντρα μου να με προσέξει... Ευτυχώς συνήλθα κοριτσια, πραγματικά είχε ξεφύγει η κατάσταση μου είχε γίνει έμμονη ιδέα ο θηλασμός.. κλαμα, απογοήτευση κτλ Ευτυχώς τώρα είμαι καλά!!!Το χρωστάω στη μπέμπα μου κ στον άντρα μου που με στηρίζει σε όλα.. Πιστεύω όλες μας λόγω ορμονών ίσως είχαμε περίεργη διάθεση..  Πόσο τυχερή νιώθω που έστω κ από εδώ μέσα μοιραζόμαστε σκέψεις, ανησυχίες, εμπειρίες.. Είναι κι αυτό πολύ χρήσιμο κ υπέροχο!!! Ακόμη μια φορά σας ευχαριστώ για τη στήριξη, το ενδιαφέρον κ την ενθάρρυνση που μου δώσατε!!!
    • Γεια σας μανουλες!!Ειμαι μανουλα ενος αγοριου τρισημιση χρονων και μενουμε καλλιθεα.Υπαρχει καμια μανουλα γειτονισα;;
    • Μακαρι!!!Λοιπον μπερδευομαι λιγο με τις μερες!Ειμαι ή14w4d η 14w5d μιλησα με τη γιατρο μου κ μου ειπε να συνεζισω να μετραω βαση Τ.Ε.Ρ κ οχι βαση αυχενικης διαφανειας,μου ειπε θα μετραγαμε βαση αυχενικης αν ειχα διαφορα απο 1 εβδομαδα κ πανω!!Εγω μολις εκανα την ευχανικη μετραγα λιγοτερο αλλα τωρα μετραω οπως μου ειπε η γιατρος!
    • Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, αφου στο επετρεψε ο γιατρος δ υπαρχει φοβος!!! Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου! Αντε αντε, θα δεις το νινακι κ θα σ φυγουν ολα!! Ποσο εισαι τωρα?? Λογικα θα το δειτε το φυλο αυτη τη φορα!!!
    • Κοριτσακι μου καλησπερα!!!Πολυ χαιρομαι για σενα μπαινεις σε μια σειρα!!!Εγω το νινακι δε ξερω ευχομαι να κυλουν ολα καλα....τη τεταρτη θα το δω που εχω ραντεβου!!Δυστυχως εγω ειμαι απο εχθες  με amoxil εσπασε ο φρονιμητης προχθες κ εχθες το πρωι δε μπορουσα ουτε να μιλησω...ευτυχως βρηκα τον οδοβτιατρο στο κινητο κ μου ειπε να ξεκινησω αντιβιωση με τη συγκαταθεση βεβαια της γυναικολογου!Εχω στεναγχωρηθει βεβαια γιατι δυστυχως κ σε αυτη την εγκυμοσυνη πρεπει να παρω φαρμακα.....τη Τριτη παω για εξαγωγη κ φοβαμαι παρα πολυ γιατι ο οδοντιατρος ειναι το χειροτερο μου!!!
  • Νέες συζητήσεις