2 απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Γεια σας εχω μια απορια επρεπε να αδιαθετησω 6/1 αλλα δεν αδιαθετησα, δεν ηρθα σε επαφη ουτε τις γονιμες μερες ουτε τις μερες ωορρηξιας εχω λιγο πρησμενο στηθος ομως δεν εχω κανενα αλλο συμπτωμα..πρεπει να ανησυχω για εγκυμοσυνη;;;

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Καλησπερα,εισαι σταθερή στον κύκλο σου?ο κύκλος μας ειναι πολυ ευαίσθητος και πολλές φορές επιρρεαζεται απο εξωτερικούς η εσωτερικούς παράγοντες..οπως άγχος,στεναχώρια,ταραχή,η ακομη και το κρύο..τωρα οι μερες ωορρηξιας ειναι λιγάκι περίεργες..γενικώς εχετε ελεύθερες επαφές?αν δεν επιθυμείτε εγκυμοσυνη πάντως καλο θα ηταν να παίρνετε προφυλάξεις..το λεω επειδη χρησιμοποίησες την λέξη ανησυχω,γίαυτο..

0

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσια τι κάνετε; Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Εμείς κλείνουμε μήνα, πως πέρασε δεν κατάλαβα καθόλου!!!! Λίγο ακόμα, θα σαραντησουμε κ θα ξεκινήσουμε βόλτες.. ήρθε ο γιατρός μας σήμερα βάλαμε κιλό!!! Πολύ χάρηκα.. Συνεχίζω τις αντλήσεις με το θήλαστρο.. Έχω χαλαρώσει πολύ με αυτό το θέμα.. Συνεχίζουμε τη μεικτή διατροφή, όλα καλά!!! Το παν είναι να βάζει το σωστό βάρος η μικρή μου, να έχουμε λερωμενες πάνες κ όλα τα άλλα έρχονται.. εαν δω κ αποτέλεσμα στην παραγωγή καλώς αλλιώς δεν πειράζει.. (ποιος το περίμενε ε; άλλα έλεγα πριν μέρες)  Φαντάζομαι κ ο γιατρός μας θα απόρησε σήμερα μαζί μου γιατί την προηγούμενη φορά με είχε δει πολύ χάλια κ είχε πει στον άντρα μου να με προσέξει... Ευτυχώς συνήλθα κοριτσια, πραγματικά είχε ξεφύγει η κατάσταση μου είχε γίνει έμμονη ιδέα ο θηλασμός.. κλαμα, απογοήτευση κτλ Ευτυχώς τώρα είμαι καλά!!!Το χρωστάω στη μπέμπα μου κ στον άντρα μου που με στηρίζει σε όλα.. Πιστεύω όλες μας λόγω ορμονών ίσως είχαμε περίεργη διάθεση..  Πόσο τυχερή νιώθω που έστω κ από εδώ μέσα μοιραζόμαστε σκέψεις, ανησυχίες, εμπειρίες.. Είναι κι αυτό πολύ χρήσιμο κ υπέροχο!!! Ακόμη μια φορά σας ευχαριστώ για τη στήριξη, το ενδιαφέρον κ την ενθάρρυνση που μου δώσατε!!!
    • Γεια σας μανουλες!!Ειμαι μανουλα ενος αγοριου τρισημιση χρονων και μενουμε καλλιθεα.Υπαρχει καμια μανουλα γειτονισα;;
    • Μακαρι!!!Λοιπον μπερδευομαι λιγο με τις μερες!Ειμαι ή14w4d η 14w5d μιλησα με τη γιατρο μου κ μου ειπε να συνεζισω να μετραω βαση Τ.Ε.Ρ κ οχι βαση αυχενικης διαφανειας,μου ειπε θα μετραγαμε βαση αυχενικης αν ειχα διαφορα απο 1 εβδομαδα κ πανω!!Εγω μολις εκανα την ευχανικη μετραγα λιγοτερο αλλα τωρα μετραω οπως μου ειπε η γιατρος!
    • Κοριτσι μου μην αγχωνεσαι, αφου στο επετρεψε ο γιατρος δ υπαρχει φοβος!!! Ολα καλα θα πανε!!! Να σκεφτεσαι θετικα κοπελα μου! Αντε αντε, θα δεις το νινακι κ θα σ φυγουν ολα!! Ποσο εισαι τωρα?? Λογικα θα το δειτε το φυλο αυτη τη φορα!!!
    • Κοριτσακι μου καλησπερα!!!Πολυ χαιρομαι για σενα μπαινεις σε μια σειρα!!!Εγω το νινακι δε ξερω ευχομαι να κυλουν ολα καλα....τη τεταρτη θα το δω που εχω ραντεβου!!Δυστυχως εγω ειμαι απο εχθες  με amoxil εσπασε ο φρονιμητης προχθες κ εχθες το πρωι δε μπορουσα ουτε να μιλησω...ευτυχως βρηκα τον οδοβτιατρο στο κινητο κ μου ειπε να ξεκινησω αντιβιωση με τη συγκαταθεση βεβαια της γυναικολογου!Εχω στεναγχωρηθει βεβαια γιατι δυστυχως κ σε αυτη την εγκυμοσυνη πρεπει να παρω φαρμακα.....τη Τριτη παω για εξαγωγη κ φοβαμαι παρα πολυ γιατι ο οδοντιατρος ειναι το χειροτερο μου!!!
  • Νέες συζητήσεις