Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματκη


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 15/12 ΚΑΙ 29/12 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 126 ΘΕΤΙΚΟ

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΣΚΟΥΡΟ ΑΙΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝΗΗΣΥΧΗΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ 31/12 

ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 264 ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΑΙΜΑ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ 2/01/2017 Να ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΑΝΗΣΥΧΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η MARIA1958 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ 

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ 15/12 ΚΑΙ 29/12 ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 126 ΘΕΤΙΚΟ

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΣΚΟΥΡΟ ΑΙΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΝΗΗΣΥΧΗΣΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ 31/12 

ΞΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 264 ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΑΙΜΑ.

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ 2/01/2017 Να ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ.

ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΙΜΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΑΝΗΣΥΧΩ

Υπαρχουν πολλες περιπτωσεις οπου η εμφανιση αιματος εξελιχθηκε μια χαρα εγγυμοσυνη..το πιο πιθανο ειναι να ειναι υπολειμματα περιοδου ή μικρη αποκολλησουλα.Αν το αιμα ειναι καφε μη φοβασαι τπτ.Αν ειναι κοκκινο να ανυσηχησεις.Νομιζω ολα καλα θα εξεληχθουν.Συγχαρητηρια για το θετικι τεστ.Ολα θα πανε μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.Κοκιννο ήταν το αιμα.Εκανα κ την τρίτη μου χοριακη χθες κ διπλασιάστηκε 465 κ σήμερα μου σταμάτησε κ το αιμα.τι συμβαίνει τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι την δευτέρα για την επόμενη χοριακη.συν τον υπέρηχο.ο γιατρός είπε μία περίπτωση για εξωμήτρια κύηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι στην εξωμητριο η χοριακη ανεβαινει με περιεργο τροπο..εγω κοκκινο αιμα κ αιμοραγιες ειχα ως τη 14 βδομαδα κυησης κ ολα πηγαν καλα....ελεγαν ολοι αν δω κοκκινο αιμα να φοβηθω..ο γιατρος ελεγε μονο αν το δω με συνοδια πυ πονου...μπορει αν εβαλες 2 να φυγες το ενα η να πιαστηκε καποιο σε αγγειο κ ματωνει...ειλικρινα επειδη τα περασα διατβρησε την ψυχραιμια σου οσο μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν έχω παρόμοια προσωπική εμπειρία, σου εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Θετική ψυχολογία να έχουμε όσο μπορούμε και όλα θα τα καταφέρουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2017 at 11:07 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Τι εννοείς ανεβαίνει με περίεργο τρόπο.εμενα κάθε δύο μέρες διπλασιάζεται η χοριακη.

Ολα καλα?Η χοριακη στο εξωμητριο ανε βαινει με τρελους ρυθμους Δ καπλασιαζεται η μενει και στασιμη..δεν νομιζω οτι εχεις τετοιο θεμα..οντως αιμα και συνοδεια πονου να φοβασαι.Νομθζω θα πανς ολα καλα!!Σοτ εχω στειλει και προσωπικο μνμ δεν ξερω αν το εχεις διαβασει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2017 at 2:49 ΜΜ, ο/η MARIA1958 είπε:

Nai το διάβασα το μήνυμα.οσο για τα φάρμακα αυτά δεν τα ξέρω.καλη επιτυχία

Πως πας κοριτσακι μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ?ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΔΕΙΑ 15 ΗΜΕΡΕΣ.ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ,

ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΛΛΕΣ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΗΣ ΠΗΓΑΝ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΝ ΤΙΣ ΘΕΛΟΥΝ Κ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩΣΕΤΕ ΕΚΕΙ.Κ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΔΕΙΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΟΛΗΣΗΣ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ,ΚΑΠΙΑ ΤΗΛ.ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΔΕΝ ΤΑ ΣΗΚΩΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σε πάρουν κάποια στιγμή αυτοί μπορεί κ μετά από ένα μήνα μην αγχώνεσαι τότε θα τους πας όλες τις άδειες που θα έχουν μαζευτεί μέχρι τοτε.εγω πέρασα επιτροπή για τρεις μήνες να φανταστείς. Εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι σήμερα είχα ραντεβού ευτυχώς πέρασε και αυτήν η εξέταση την είχα έννοια να είναι όλα καλά..  Μόνο από κοιλιά μέτρησε, δεν με κοίταξε κολπικά ούτε τώρα ουτε αυχενική 
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά δεδομένου ότι μέχρι στιγμής τίποτα δεν έχει πάει λάθος.... Απλά η αγωνία και η αναμονή δεν αντέχονται...  Υπομονή και δύναμη σε όλες μας και θα τα καταφέρουμε!!!
    • Εννοείται ακολουθούμε το ένστικτο μας! Εγώ κ την πρώτη φορά είχαμε 2 επαφές ολες κ όλες μια βράδυ κ μια το πρωί κ είχαμε πει να έχουμε κ μια το βράδυ ξανά, Ε μας ενημερώνουν αργά το απόγευμα  ότι  πέθανε ο παππούς του άντρα μου Ε εγώ κατάλαβα χαμένος μηνας ούτε καν μετρούσα τις ημερες για να δω αν έχω καθυστέρηση ήτανε η πρώτη φορά π πέρασαν οι 15 μερες έτσι γρήγορα… πάμε στην δεύτερη εγκυμοσύνη, είπαμε να αρχίσουμε ελεύθερες επαφές κ πιο στοχευμένα τώρα μετά το Πάσχα! Είχα πάρει τεστ ωορρηξιας απλά για να δω λίγο τον κύκλο μου τώρα μετά την εγκυμοσύνη πως είναι! Ξεκιναω τα τεστ θετικό δεν βρήκα ποτέ, είχα ένα έντονο μεν αλλά όχι θετικό είχαμε 2-3 επαφές κοντά σε αυτό το τεστ, μη στα πολυλογώ περνούν οι μερες εγώ δεν περίμενα καν ότι έμεινα εγκυος βλέπω το ημερολόγιο μου 2 μερες καθυστέρηση κάνω τεστ θετικο κάνω χοριακη την επόμενη 495 ποσό ήταν… είναι να βρεις κ το τάιμινγκ κ να εχεις πίστη κ όλα θα έρθουν!!! 
    • Έχω 26αρι κύκλο κ επειδή έπεφτε του Αγίου Βαλεντίνου λέω αν ξυπνήσω κ  δεν έχει  έρθει θα πάω για χοριακή.  Εν τω μεταξύ εκανα κ ένα τεστ που τ είχα δύο χρόνια στο ντουλάπι βγήκε θετικο,  λέω ληγμένο είναι... που να το πιστέψω μετά από 2,5 χρόνια ελεύθερο κ καμια σύλληψη... αλλά είχαμε πολλές επαφές.  Ήταν αυτό που λέμε προσπάθεια.
    • Θετής μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Εύχομαι κ εγώ σύντομα να εχεις ένα μωράκι στην κοιλια!!! ❤️❤️ που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει εχεις μια πολύ καλή ομάδα γιατρών!!!    Κορίτσι μου εγώ θα σου ελεγα να παρεις κ μια δεύτερη γνώμη…έχετε κάνει ολες τις εξετάσεις κ εσυ κ ο άντρας σου; Συγγωμη αν το είπες αλλ ισως δε το διάβασα  κειτ μου σε ευχαριστώ παρά πολύ!!! Εύχομαι από την καρδιά μου σύντομα να γίνεις μανούλα που τόσο πολύ το θες ❤️❤️❤️  Άννα  μου σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές! μακάρι να έρθει αυτό που θες που είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα 💕💕 Πηγές σήμερα για β επιπέδου;; Πως πέρασε ο καιρός…. Άντε με το καλό!!!! ❤️❤️❤️ τώρα σε μέτρησε κολπικά ή πάλι κοιλιακά;    εχεις πάντα σταθερό κύκλο;; Γιατί μπορεί να κανεις κ αργότερα… εγώ θα σου ελεγα να εχεις επαφές γιατί ποτέ δε ξερεις ❤️   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...