Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικο τεστ


Recommended Posts

Κοριτσιαααααα ειμαι πολυ χαρουμενη εκανα σημερα ενα τεστ μετα απο 10 μερες εμβρυομεταφορας  και βγηκε θετικοτατο κατευθειαν,  δεν ξερω πως να το περγραψω ειναι το πρωτοχρονιατικο δωρο μας.. Τη δευτερα εννοειται θα κανω κ χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου 2/1...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσιαααααα ειμαι πολυ χαρουμενη εκανα σημερα ενα τεστ μετα απο 10 μερες εμβρυομεταφορας  και βγηκε θετικοτατο κατευθειαν,  δεν ξερω πως να το περγραψω ειναι το πρωτοχρονιατικο δωρο μας.. Τη δευτερα εννοειται θα κανω κ χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου 2/1...

Μπραβο βρε κοριτσι μου!!!! Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!! Σου ευχομαι ολα να πάνε καλα και τη Δευτερα να εχεις μια τεραστια χοριακη!!! Μπραβο!!!! 

ΥΓ: Στειλε και σε εμας μπεμπεδοσκονη σε παρακαλώ......την εχουμε τοσο ανάγκη.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχομαι το 2017 να κανετε το ονειρο σας πραγματικοτητα με μπολικες μπεμπεδοσκονες... Θα σας στειλω δευτερα απογευμα τη χοριακη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου!!Συγχαρητηρια!Πιλυ ιμορφο συναισθημα.Εχεις κανει πολλες προσπαθειες?Εγω ετοιμαζομαι για την 6η με το καλο τον Φεβρουαριο!Ευχομαι να ειμαι το ιδιο τυχερη με εσενα.Καλη χρονια να εχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου..   Τι γλυκό και όμορφο συναίσθημα... Σου εύχομαι τα καλύτερα.. Και με μια τεράστια χοριακη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσιαααααα ειμαι πολυ χαρουμενη εκανα σημερα ενα τεστ μετα απο 10 μερες εμβρυομεταφορας  και βγηκε θετικοτατο κατευθειαν,  δεν ξερω πως να το περγραψω ειναι το πρωτοχρονιατικο δωρο μας.. Τη δευτερα εννοειται θα κανω κ χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου 2/1...

Τι πιο ομορφο Πρωτοχρονιατικο δωρο!!!!??

Πολλα πολλα Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!

Καλη Χρονιαααα με Υγεια και Ευτυχια!!!

??????❄❄❄??????????☃☃☃☃❄❄❄???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι πολυ χαρουμενηηηηηηηηη...!!! Θελω να βγω στο μπαλκονι και να το φωναξω με τη ντουντουκα.Χαχαχαχαχαχα.... Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου.. Καλη χρονια:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mpelou είπε:

Μπραβο κοπελα μου!!Συγχαρητηρια!Πιλυ ιμορφο συναισθημα.Εχεις κανει πολλες προσπαθειες?Εγω ετοιμαζομαι για την 6η με το καλο τον Φεβρουαριο!Ευχομαι να ειμαι το ιδιο τυχερη με εσενα.Καλη χρονια να εχετε!

Εχω κανει σπερματεγχυσεις οι οποιες δεν πετυχαν κ εξωσωματικη η πρωτη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοο συγχαρητήρια ευχομαι να κάνεις την αρχη και σιγα σιγα ολες οι κοπέλες να παιρνετε σειρά... Ευτυχισμενο το νεο ετος με υγεία και ευτυχία..  Καλα αποτελέσματα να έχεις στην χοριακη ποπη μου μπραβοοοο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Ποπάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μου εφτιαξες τη μερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλά συγχαρητηρια......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Οτι καλυτερο μεσα από την ψυχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να εχω καλο ποδαρικο στο mammyland και να πετυχουμε ολες το στοχο μας!!!!! Του αντρα μου δεν του το εχω πει ακομα  φετος το δωρο του κατω απο το δεντρο ειναι το τεστ που εκανα το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Ευχομαι να εχω καλο ποδαρικο στο mammyland και να πετυχουμε ολες το στοχο μας!!!!! Του αντρα μου δεν του το εχω πει ακομα  φετος το δωρο του κατω απο το δεντρο ειναι το τεστ που εκανα το πρωι...

Τι όμορφα!!! Μπράβο!! Υπέροχο δώρο! Εύχομαι τα καλυτερα! Να το χαρείτε και καλη εγκυμοσύνη! Καλη χρονια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι φέτος η φλόγα της αγάπης να καίει για να ζεσταίνει και να μαλακώνει τις καρδιές όλων. 
Σας εύχομαι υγεία, ευτυχία, και Καλή Χρονιά!
Χρόνια πολλά, γιατί η ποσότητα μετράει! 
Χρόνια καλά, γιατί η ποιότητα μετράει! 
Χρόνια τρελά, γιατί αυτά μένουν! 
Με λίγα λόγια, πολυ πολυ μπεμπεδοσκονη και Καλή Χρονιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπη μου!!!! τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα κοριτσι μου!!!! μπραβο μπραβο μπραβο!!!! συγχαρητηρια!!!!!

ο αη βασιλης σου εκανε το ομορφοτερο δωρο της ζωης σου!!ευχομαι να ειναι ολα καλα και να χεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! οντως εκανες ποδαρικο στο φορουμ και μακαρι να ακολουθησουμε και ολες οσες προσπαθουμε!!! καλη χρονια κοριτσι μου!!! υγεια ευτυχια και τυχη!!! στειλε μας μπεμπεδοσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες μεσα απο τη καρδια μου... Θα σας στειλω αυριο απογ. που θα παρω τα αποτελεσματα της χοριακης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου συγχαρητηρια.... καλη χρονια και και καλα αποτελεσματα....:xευχομαι μεσα απ τη καρδια μου το 2017 να φερει σε ολες το μωρακι πουεπιθυμουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 31/12/2016 at 11:33 ΠΜ, ο/η Ποπη Ευθυμ. είπε:

Κοριτσιαααααα ειμαι πολυ χαρουμενη εκανα σημερα ενα τεστ μετα απο 10 μερες εμβρυομεταφορας  και βγηκε θετικοτατο κατευθειαν,  δεν ξερω πως να το περγραψω ειναι το πρωτοχρονιατικο δωρο μας.. Τη δευτερα εννοειται θα κανω κ χοριακη οπως μου ειχε πει ο γιατρος μου 2/1...

Συγχαρητήρια κοπέλα μου άντε και στα δικά μας κορίτσια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Καλη χρονιά νέα μανούλα! Συγχαρητήρια! Πολύ χαίρομαι που το ονειρο σου εγινε πραγατικότητα! Με το καλό να πάρεις στα χερια σου μια τεραστια χοριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηρα τη χοριακη.. Ειμαι στη 12η μερα μετα την εμβρυομεταφορα και εφτασε 244... Περιοδο θα περιμενα 6/1 ειμαι 4 μερες πριν την καθυστερηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ... Τι καλά..αντε επιτέλους...Να μας κανεις ποδαρικό... Σου εύχομαι ότι καλύτερο... Πιο ευτυχισμένο το 2017 δεν θα μπορούσε να υπάρξει για εσένα. ..   :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τον γιατρο μου ειπε να ξεκινησω φιλισιν ενα τη μερα κ να ξανα κανω χοριακη τη τεταρτη, αυριο να παω να με δει κ να μου τη γραψει. Τωρα πινω 1 φιλισιν, 9 ουτροτζεσταν,6 syclacur και 1 salospir...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...