Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες ξανά και ξανά. ..


Recommended Posts

Σας ευχαριστω ολες!! Αυριο μολις εχω νεοτερα  θα σας πω...οτι και να πω τωρα ειναι απλα λογια...οτι μου πει ο γιατρος απο δω και περα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο σακος δεν φαινεται με 5000 μονεδες...με 1500 φαινεται..αλλιως θα χαμε τρελαθει..στην αρχη φαινεται ο σακος κ καποια εμβριακα στοιχεια κ καποιες βδομαδες μετα η καρδουλα!!!!

Αχ ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!! με το καλο!!! για τα νουμερα μην μπερδευεσαι καμια φορα το μπεμπε βγαινει μεγαλυτερο ωστοσο με 17 μερες καθυστερηση εισαι ηδη 6 βδομαδων οποτε η χοριακη σιγουρα ειναι υψηλη κ 6 βδομαδα φαινεται κ σακος κ μωρο( εμεις σε καλο μηχανιμα ακουσαμε καρδια) αλλα επςιδη ο κυκλος καμια φορα παιζει παιχνιδια περιμενε το γιατρο..μια γλυκια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσιαααα τι κανετε???

Εχω νεαααα... Επιτελους ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟ...

Ειναι μικρος ο αριθμος (34,5) αλλα ειναι θετικοοοο....

Ο γιατρος που θα με κοιτουσε ριχε χειρουργειο και δεν μπορουσε σημερα...οποτε πιστευω αυριο να το επιβεβαιωσω και με υπερυχο!!!

Μπραβο κοριτσακι μου! Χαιρομαι πολυ για σενα!

Άλλο ένα κορίτσι με ΣΠΩ που τα καταφέρνει... πόσο ενθαρρυντικό για εμάς που προσπαθούμε! Με το καλο να το πάρεις αγκαλίτσα το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σας ευχαριστω ολες!! Αυριο μολις εχω νεοτερα  θα σας πω...οτι και να πω τωρα ειναι απλα λογια...οτι μου πει ο γιατρος απο δω και περα!!

κοριτσακι μ καλησπερα και απο μενα!!!! δεν ξερεις ποσο ελπιδα και δυναμη μ εδωσε η φωτογραφια σου με το θετικο τεστ!! ειμαι και γω μια κοπελα με ΣΠΩ που προσπαθω εδω και 1,5 χρονο χωρις αποτελεσμα!! και ξεκινησα  glucophage εδω και 2 μηνες!!

συγχατητηρια κοριτσακι μου!!!! ευχομαι να πανε ολα τελεια... να διπλασιαζεται η χωριακη σου,να δειτε σακο οταν ερθει η ωρα και να χεις μια τελειομηνη και υγιης εγκυμοσυνη!!! χαρηκα παρα πολυ και ας μην σε ξερω!!!! το 2017 μπηκε με το καλυτερο δωρο!!

θα μαστε εδω να μαθαινουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Finally είπε:

Ο σακος δεν φαινεται με 5000 μονεδες...με 1500 φαινεται..αλλιως θα χαμε τρελαθει..στην αρχη φαινεται ο σακος κ καποια εμβριακα στοιχεια κ καποιες βδομαδες μετα η καρδουλα!!!!

Αχ ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!! με το καλο!!! για τα νουμερα μην μπερδευεσαι καμια φορα το μπεμπε βγαινει μεγαλυτερο ωστοσο με 17 μερες καθυστερηση εισαι ηδη 6 βδομαδων οποτε η χοριακη σιγουρα ειναι υψηλη κ 6 βδομαδα φαινεται κ σακος κ μωρο( εμεις σε καλο μηχανιμα ακουσαμε καρδια) αλλα επςιδη ο κυκλος καμια φορα παιζει παιχνιδια περιμενε το γιατρο..μια γλυκια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι

Απο το 1500 για να φτασει στις 5000 αν διπλασιαζεται μερα παρα μερα θελει μονο 4-5 μερες το πολυ. Μπορει να κανω λαθος, εσυ ξερεις καλυτερα που εχεις υπαρξει εγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ελα Μινιατουράκι μου είσαι η επόμενη με ΣΠΩ που θα τα καταφερει!!!!!!!!!!

 

@peacock-ακι μου γλυκο!!! παρε εσυ τη θετικη χωριακη σου αυριο και θα ακολουθησω σιγουρα και γω μετα!!! <3 <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου! Χαιρομαι πολυ για σενα!

Άλλο ένα κορίτσι με ΣΠΩ που τα καταφέρνει... πόσο ενθαρρυντικό για εμάς που προσπαθούμε! Με το καλο να το πάρεις αγκαλίτσα το μωρακι σου!!!!!!

Κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! Ειμαι σιγουρη πως θα τα καταφερουμε ολες... Μην σταματας τις προσπαθειες και θετικη σκεψη!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσακι μ καλησπερα και απο μενα!!!! δεν ξερεις ποσο ελπιδα και δυναμη μ εδωσε η φωτογραφια σου με το θετικο τεστ!! ειμαι και γω μια κοπελα με ΣΠΩ που προσπαθω εδω και 1,5 χρονο χωρις αποτελεσμα!! και ξεκινησα  glucophage εδω και 2 μηνες!!

συγχατητηρια κοριτσακι μου!!!! ευχομαι να πανε ολα τελεια... να διπλασιαζεται η χωριακη σου,να δειτε σακο οταν ερθει η ωρα και να χεις μια τελειομηνη και υγιης εγκυμοσυνη!!! χαρηκα παρα πολυ και ας μην σε ξερω!!!! το 2017 μπηκε με το καλυτερο δωρο!!

θα μαστε εδω να μαθαινουμε νεα σου!!!

Κι εγω glucophase πηρα για 1,5 μηνα και να τα αποτελεσμτα...ηρθε το σπορακι μας!! Πιστευω οτι αυτο με βοηθησε πολυ!! Να εχεις αισιοδοξια και αν δεν ερθει μεχρι τον επομενο μηνα δοκιμασε το glucophase των 1000..θα βοηθησει πολυ!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κι εγω glucophase πηρα για 1,5 μηνα και να τα αποτελεσμτα...ηρθε το σπορακι μας!! Πιστευω οτι αυτο με βοηθησε πολυ!! Να εχεις αισιοδοξια και αν δεν ερθει μεχρι τον επομενο μηνα δοκιμασε το glucophase των 1000..θα βοηθησει πολυ!!!??

σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου!!! να σαι καλα!!! :):) και ευχομαι να ακουω μονο ευχαριστα απο σενα!!! <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου!!! να σαι καλα!!! :):) και ευχομαι να ακουω μονο ευχαριστα απο σενα!!! <3 <3 

Ο ενδοκρινολογος μου ειχε πει οτι επειδη οι πολυκυστικες συνδεονται με το βαρος να ξεκινησω μια διατροφη για να χασω βαρος και βλεπουμε... Στους 3 μηνες διατροφης ειχα χασει μονο μισο κιλο οποτε του ζητησα κατι να με βοηθησει..και τα λογια του ηταν τα εξης: " παρε τα glucophase, συνεχισε την διατροφη και μπορει και να δεις επιθυμητα αποτελεσματα εγκυμοσυνης πανω στον μηνα" και οντως εγινε..εχασα 3 κιλα σε 1,5 μηνα και τωρα ειχα θετικό τεστ.

Ειμαι σιγουρη πως με αυτα τα χαπια θα ξεμπλοκαρει ο οργανισμος σου και συντομα θα εχεις ευχαριστα νεα!!! Περιμενουμε με ανυπομονησία! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ο ενδοκρινολογος μου ειχε πει οτι επειδη οι πολυκυστικες συνδεονται με το βαρος να ξεκινησω μια διατροφη για να χασω βαρος και βλεπουμε... Στους 3 μηνες διατροφης ειχα χασει μονο μισο κιλο οποτε του ζητησα κατι να με βοηθησει..και τα λογια του ηταν τα εξης: " παρε τα glucophase, συνεχισε την διατροφη και μπορει και να δεις επιθυμητα αποτελεσματα εγκυμοσυνης πανω στον μηνα" και οντως εγινε..εχασα 3 κιλα σε 1,5 μηνα και τωρα ειχα θετικό τεστ.

Ειμαι σιγουρη πως με αυτα τα χαπια θα ξεμπλοκαρει ο οργανισμος σου και συντομα θα εχεις ευχαριστα νεα!!! Περιμενουμε με ανυπομονησία! ?

Θα αυτομαστιγωθω..... εγω τα παίρνω 1,5 χρόνο και τίποτα... ουτε καν κύκλο.... αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Θα αυτομαστιγωθω..... εγω τα παίρνω 1,5 χρόνο και τίποτα... ουτε καν κύκλο.... αχ!

Αληθεια??? Μου φαινεται περιεργο, γιατι οσες κοπελες ξερω ειχαν αποτελεσματα... Τι να πω... Να ειναι αναλογα με τον οργανισμο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Αληθεια??? Μου φαινεται περιεργο, γιατι οσες κοπελες ξερω ειχαν αποτελεσματα... Τι να πω... Να ειναι αναλογα με τον οργανισμο?? 

Ξέρω περιπτωσεις σαν εμενα που δεν εχει βοηθήσει και αλλες που βοηθησε αρκετα... όπως ειπες.. ανάλογα τον οργανισμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ο ενδοκρινολογος μου ειχε πει οτι επειδη οι πολυκυστικες συνδεονται με το βαρος να ξεκινησω μια διατροφη για να χασω βαρος και βλεπουμε... Στους 3 μηνες διατροφης ειχα χασει μονο μισο κιλο οποτε του ζητησα κατι να με βοηθησει..και τα λογια του ηταν τα εξης: " παρε τα glucophase, συνεχισε την διατροφη και μπορει και να δεις επιθυμητα αποτελεσματα εγκυμοσυνης πανω στον μηνα" και οντως εγινε..εχασα 3 κιλα σε 1,5 μηνα και τωρα ειχα θετικό τεστ.

Ειμαι σιγουρη πως με αυτα τα χαπια θα ξεμπλοκαρει ο οργανισμος σου και συντομα θα εχεις ευχαριστα νεα!!! Περιμενουμε με ανυπομονησία! ?

σε ευχαριστωω κοριτσακι μου!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!Και μενα ενδροκρινολογος με παρακολουθει! προς το παρων παιρνω 1 καθε μερα των 850mg! μου ειπε κανουν κανα 3μηνο να δρασουν αλλα εχω ακουσει παρα πολλλες  κοπελες π εμειναν σαν εσενα απο τον 2 μηνα!που εμειναν χαρη σε αυτο το χαπι!! μακαρι!!! δν ξερεις ποσο πολυ το θελω!! εσυ επαιρνες των 1000mg? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

σε ευχαριστωω κοριτσακι μου!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!Και μενα ενδροκρινολογος με παρακολουθει! προς το παρων παιρνω 1 καθε μερα των 850mg! μου ειπε κανουν κανα 3μηνο να δρασουν αλλα εχω ακουσει παρα πολλλες  κοπελες π εμειναν σαν εσενα απο τον 2 μηνα!που εμειναν χαρη σε αυτο το χαπι!! μακαρι!!! δν ξερεις ποσο πολυ το θελω!! εσυ επαιρνες των 1000mg? 

Κι εγω των 850 επαιρνα και τον αλλο μηνα θα ξεκινουσα των 1000 αν δεν ειχα αποτελεσμα ειτε εγκυμοσυνης ειτε μεγαλυτερης απωλειας βαρους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ξέρω περιπτωσεις σαν εμενα που δεν εχει βοηθήσει και αλλες που βοηθησε αρκετα... όπως ειπες.. ανάλογα τον οργανισμό!

Εσενα ειναι δυσκολη και η περιπτωση σου γτ δεν εχεις κυκλο... Εχεξς δοκιμασει κατι ενεσεις ωορρηξιας που λενε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Εσενα ειναι δυσκολη και η περιπτωση σου γτ δεν εχεις κυκλο... Εχεξς δοκιμασει κατι ενεσεις ωορρηξιας που λενε??

Αυτο εκανα σε αυτό το κύκλο.... θα δουμε.... εχω συγκρατημενη αισιοδοξία γιατί όντως είμαι από τις δύσκολες περιπτώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αυτο εκανα σε αυτό το κύκλο.... θα δουμε.... εχω συγκρατημενη αισιοδοξία γιατί όντως είμαι από τις δύσκολες περιπτώσεις!

Εμενα αυτη ηταν η επομενη επιλογη μου μετα το glucophase.. Δεν ξερω την δραση τους, δεν τα εχω ψαξει(οπως κανω συνηθως χιχι)... Σου ευχομαι να εχεις συντομα θετικοτατο αποτελεσμα!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...οσο μπορει να ειναι...

Λοιπον, πηγα στο γιατρο σημερα και μου εκανε κολπικο υπερυχο και ειδαμε οτι εχει παχυνει το ενδομητριο..δεν υπαρχει ουτε σακος ουτε εμβρυο...μου ειπε οτι πιθανον να ειμαι 7 ημερων (πολυ μικρουλι, που δεν εχει σχηματιστει ακομα)..και υπαρχουν πιθανοτητες μεσα στις επομενες 3 μερες να γινει αποβολη...αν οχι την δευτερα θα παω για την δευτερη χοριακη... Πως θα περασουν τοσες μερες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Καλημερα...οσο μπορει να ειναι...

Λοιπον, πηγα στο γιατρο σημερα και μου εκανε κολπικο υπερυχο και ειδαμε οτι εχει παχυνει το ενδομητριο..δεν υπαρχει ουτε σακος ουτε εμβρυο...μου ειπε οτι πιθανον να ειμαι 7 ημερων (πολυ μικρουλι, που δεν εχει σχηματιστει ακομα)..και υπαρχουν πιθανοτητες μεσα στις επομενες 3 μερες να γινει αποβολη...αν οχι την δευτερα θα παω για την δευτερη χοριακη... Πως θα περασουν τοσες μερες??

Κατερίνα μου........σου είπε  γιατί υπάρχει πιθανότητα να γίνει αποβολή? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κατερίνα μου........σου είπε  γιατί υπάρχει πιθανότητα να γίνει αποβολή? 

Μου ειπε οτι ειναι 50-50... Αν γινει αποβολη ειναι οχι για κατι παθολογικο..αλλα επειδη ειναι πολυ νωρις...γιαυτο το λογο ηταν χαμηλη η χοριακη μου..

Αν γινει αποβολη θα ειναι αυτη που γινεται συνηθως πριν καταλαβουμε ηδη οτι κυοφορουμε...απλα εγω το καταλαβα λογω της μεγαλης καθυστερησης που μαλλον οπως συζητησα και με τον γιατρο ηταν αλλαγη του κυκλου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή, για να καταλάβω....η καθυστέρηση που είχες δεν οφείλονταν στην εγκυμοσύνη? Έτυχε να έχεις καθυστέρηση και ωορρηξία μαζί οπότε έμεινες έγκυος? Συγγνώμη αλλά προσπαθώ να καταλάβω...

Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου........Ξέρω ότι οι μέρες δε περνούν και σου μιλάω εκ πείρας (εγώ είχα μια βιοχημική....) Στη περίπτωση σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου............Κουράγιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Μου ειπε οτι ειναι 50-50... Αν γινει αποβολη ειναι οχι για κατι παθολογικο..αλλα επειδη ειναι πολυ νωρις...γιαυτο το λογο ηταν χαμηλη η χοριακη μου..

Αν γινει αποβολη θα ειναι αυτη που γινεται συνηθως πριν καταλαβουμε ηδη οτι κυοφορουμε...απλα εγω το καταλαβα λογω της μεγαλης καθυστερησης που μαλλον οπως συζητησα και με τον γιατρο ηταν αλλαγη του κυκλου... 

Κοριτσάρα μου καλημερα..καταρχας θελω να σου στείλω μια μεγαααλη αγκαλιά και να σου πω να μην στεναχωριεσε για τιποτα..Οτι ειναι να γίνει,θα γίνει!!!προσπαθησε μεχρι την Δευτέρα να εισαι απο κρεββατι καναπέ και το αντίστροφο..και ΟΧΙ άγχος..το σπορακι σου ειναι πολυ μικρό,και προφανως τωρα κανει το ταξίδι για να δέσει..οποτε μην δηλητηριαζεις τον εαυτό σου με άσχημες σκέψεις..εχω μια απορία?εμενα ο γυναικολόγος μου εχει δωσει (πριν ακομα μάθουμε αν πέτυχε η προσπάθεια μας) utrogestan που ειναι προγεστερονη και βοηθά στη σύλληψη αλλα και στην πιθανότητα αποβολής..ξέρω κοπέλες που τα περνούν λόγο αιμορραγίας στην αρχή της εγκυμοσυνης..δεν μπορεις να ξεκινήσεις και εσυ προγεστερονη?μηπως να τον ρωτήσεις?δεν προκαλεί τιποτα στο σπορακι ουτε σε εμας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Δηλαδή, για να καταλάβω....η καθυστέρηση που είχες δεν οφείλονταν στην εγκυμοσύνη? Έτυχε να έχεις καθυστέρηση και ωορρηξία μαζί οπότε έμεινες έγκυος? Συγγνώμη αλλά προσπαθώ να καταλάβω...

Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου........Ξέρω ότι οι μέρες δε περνούν και σου μιλάω εκ πείρας (εγώ είχα μια βιοχημική....) Στη περίπτωση σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου............Κουράγιο. 

Ναι ακριβως!! Η καθυστερηση που ειχα οφειλοταν στην αλλαγη του κυκλου... Η εγκυμοσυνη ηταν τις τελευταιες 7 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια μου... Πως είμαστε σήμερα;;; @Elkμου περιμένουμε τα νέα σου απο τη Β' επιπέδου!!!
    • Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ είμαι να σκάσω!!! Μάλλον δεν έκανα ωορρηξία αυτό το μήνα καθώς δε βρήκα θετικό τεστακι, 19η μέρα του κύκλου σήμερα κ μου τελείωσαν τα τεστ.. Παρήγγειλα προχθές αλλά δεν ήρθαν ακόμα. Έχουμε καμμία που περιμένουμε για τεστακι;;;; Να δούμε κανένα ευχάριστο;;
    • Αμέσως σε κούνια και εγώ κορίτσι μου. Στρώμα έχω ορθοπεδικό. Ρουχαλακια και εγώ εννοείται πιο μετά, θα μου δώσει και η αδελφή μου π εχει του μικρού της. Αλλα πρέπει να πάρουμε τα ρουχαλακια της κλινικής για τις πρώτες μέρες 💙 Μπανάκι έχω πάρει το κλασικό με τη βάση του. Μεγάλο είναι. Η αδελφή μου ειχε το ίδιο για τον μικρό από βρέφος μέχρι 2 ετών. Ήμουν ανάμεσα σε κάτι καινούργιο π έχουν βγάλει τώρα μικρουλικα που ίσα που χωράει το μωρό μεσα για να μην εχειςς και την έγνοια οτι θα σου φύγει. Αλλά θεώρησα καλύτερα να πάρω κάτι που θα με κρατήσει μέχρι να μεγαλώσει λίγο.
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Ναι ξεκινάμε μόνοι μας κ ελπίζουμε 🤞♥️ το έχω πάρει ψύχραιμα γιατί έχω συνηθίσει τα αρνητικά τέστ 😂 αστειεύομαι!! Κάποια στιγμή θα ξαναγίνει όπως είχε γίνει δεν μπορεί!! Απλά μπορεί να αργήσει λίγο... Ευχαριστώ πολύ νανουκο μου! Για τρίτη εξωσωματική δεν με βλέπω ακόμα λόγω οικονομικών αλλά μέχρι να κάνουμε ξανά θα προσπαθήσουμε φυσιολογικά κ μπορεί να μας πετύχει ❤️♥️ Η αλήθεια μου πήρε πολύ καιρό για να είμαι ήρεμη κ να τα βλέπω θετικά.. αλλά πλέον πιστεύω ότι θα γίνει κάποια στιγμή εφόσον μας λένε ότι δεν έχουμε θέμα οπότε αυτό με βοηθάει να σκέφτομαι αισιόδοξα!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...