Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες ξανά και ξανά. ..


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ποσες φορές τα σκέφτηκα και εγω ολα αυτά....πόσες φορές ενιωσα αυτή την αδικία....στην αρχη μου ταν πολυ δύσκολο να πιστεψω οτι εγινε για καποιο λογο. Αναρωτιόμουν απλα ενα "γιατι". Μονο αυτό..

Μακαρι να ισχύει οτι μετα απο κατι τετοιο ερχεται πιο ευκολα η εγκυμοσύνη. Μακάρι. Εμενα ομως μου πηρε 3 μηνες σχεδον να στρώσει ο κυκλος μου....και ακομα δεν ειμαι σίγουρη πως εζει στρωσει εντελώς....ευχομαι να ερθει το μωρακι μου ξανα και να μείνει......

Τι αλλο σας ειπε ο γιατρος?

 Ευχαριστω και ανταποδιδω την ευχη! Τωρα καταλαβαινω ποσο πολυτιμη ειναι!!

Δεν μας ειπε κατι αλλο...θα περιμενουμε τις εξετασεις της πεμπτης..εκτος αν δω αιμα..που παω αμεσως και το βλεπουμε..το μονο που μας αναλυσε ηταν το τι κανουμε σε περιπτωση που ειναι ενδομητριο και σε περιπτωση εξωμητριας κυησης... Ολα τα  υπολοιπα  μητρα κλπ στον υπερηχο ηταν φυσιολογικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου λυπαμαι παρα πολυ..ειλικρινα..και παλι θα πω οσο κυνικό κι αν ακούγεται πως ολα γίνονται για κάποιο λόγο..οτι ειναι να γίνει θα γίνει αγαπη μου γλυκια..μονο θετική σκέψη και υπομονή να δειτε τι θα γίνει..ειμαστε εδω για σενα οτι κι αν χρειαστείς..εγω ευχομαι να ναι απλα μια λάθος εκτίμηση..και η επόμενη χοριακη να χει εκτινάχθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα21 είπε:

 Ευχαριστω και ανταποδιδω την ευχη! Τωρα καταλαβαινω ποσο πολυτιμη ειναι!!

Δεν μας ειπε κατι αλλο...θα περιμενουμε τις εξετασεις της πεμπτης..εκτος αν δω αιμα..που παω αμεσως και το βλεπουμε..το μονο που μας αναλυσε ηταν το τι κανουμε σε περιπτωση που ειναι ενδομητριο και σε περιπτωση εξωμητριας κυησης... Ολα τα  υπολοιπα  μητρα κλπ στον υπερηχο ηταν φυσιολογικα...

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολυ.. ξερω ποσο στεναχωριέσαι και θα πω κατι πολυ κλισέ πως το σημαντικό ειναι πως έμεινες έγκυος..

Στο περίπου ειχα την ίδια εμπειρία τον Νοέμβριο.. στην αρχή αυξανόταν κανονικά η χοριακη, μετα έμεινε στάσιμη και μετα ανέβηκε πολυ λιγο..  ο γιατρός μου ειπε πως λόγικα θα αποβαλω μονη μου.. οταν δεν απέβαλα μονη μου μετα απο μια βδομάδα  μου εκανε απόξεση για να αποκλείσουμε εξωμητριο (καναμε βιοψία μετα την απόξεση για να δούμε αν υπάρχουν εμβρυικα στοιχεία στη μήτρα) αν η βιοψία δεν έδειχνε εμβρυικα στοιχεία τότε θα υποθέταμε εξωμητριο. Τελικα μετα την απόξεση η χοριακη πήγε μεσα σε μια βδομάδα στο 1 οποτε και ηταν ενδομήτριο.. Το καλύτερο σενάριο ειναι να αποβαλεις μονη σου. Η απόξεση δεν ειναι τόσο τρομερό μην σε ανησυχεί..αναστατώνεται λιγο ο κύκλος σου αλλα επανέρχεται..  Για το χάπι που δίνουν για να αποβαλεις ξερω πως ειναι αρκετά δυνατό και τους επόμενους 3 μήνες δεν κανει να μείνεις έγκυος. Οτι και να γίνει ολα θα πάνε καλα και σε λιγο καιρό θα ξαναμεινεις έγκυος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)γεια σας κουκλιτσες!!!!! Σας διαβάζω αρκετό καιρό φυςικα οχι ολα κάποιες σελίδες της πηδηξα(χιχι) βασικά ειμαικαι εγω στην προσπάθεια! Η μάλλον οχι δεν θελω να το λέω ετσι ! Στο δρομο του θεού για το μεγαλύτερο θαύμα,βάζοντας βεβαίως βεβαίως το χεράκι μας!!!! Εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαύματακι μας όλες αγκαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσακι μου λυπαμαι παρα πολυ..ειλικρινα..και παλι θα πω οσο κυνικό κι αν ακούγεται πως ολα γίνονται για κάποιο λόγο..οτι ειναι να γίνει θα γίνει αγαπη μου γλυκια..μονο θετική σκέψη και υπομονή να δειτε τι θα γίνει..ειμαστε εδω για σενα οτι κι αν χρειαστείς..εγω ευχομαι να ναι απλα μια λάθος εκτίμηση..και η επόμενη χοριακη να χει εκτινάχθει..

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!! 

Πολυ μικρη πιθανοτητα λαθους...αλλαοτι και να λεμε τωρα...η τελικη αποφαση θα δοθει την πεμπτη...εννοειται οτι θα εχετε νεα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πάρα πολυ.. ξερω ποσο στεναχωριέσαι και θα πω κατι πολυ κλισέ πως το σημαντικό ειναι πως έμεινες έγκυος..

Στο περίπου ειχα την ίδια εμπειρία τον Νοέμβριο.. στην αρχή αυξανόταν κανονικά η χοριακη, μετα έμεινε στάσιμη και μετα ανέβηκε πολυ λιγο..  ο γιατρός μου ειπε πως λόγικα θα αποβαλω μονη μου.. οταν δεν απέβαλα μονη μου μετα απο μια βδομάδα  μου εκανε απόξεση για να αποκλείσουμε εξωμητριο (καναμε βιοψία μετα την απόξεση για να δούμε αν υπάρχουν εμβρυικα στοιχεία στη μήτρα) αν η βιοψία δεν έδειχνε εμβρυικα στοιχεία τότε θα υποθέταμε εξωμητριο. Τελικα μετα την απόξεση η χοριακη πήγε μεσα σε μια βδομάδα στο 1 οποτε και ηταν ενδομήτριο.. Το καλύτερο σενάριο ειναι να αποβαλεις μονη σου. Η απόξεση δεν ειναι τόσο τρομερό μην σε ανησυχεί..αναστατώνεται λιγο ο κύκλος σου αλλα επανέρχεται..  Για το χάπι που δίνουν για να αποβαλεις ξερω πως ειναι αρκετά δυνατό και τους επόμενους 3 μήνες δεν κανει να μείνεις έγκυος. Οτι και να γίνει ολα θα πάνε καλα και σε λιγο καιρό θα ξαναμεινεις έγκυος.. 

Μα αυτο που φοβομουν ηταν αν μπορουμε τελικα...απο τη στιγμη που εγινε δεν φοβαμαι τιποτα...απλα ηταν τοση η χαρα μας, που μας κοπηκαν τα φτερα αποτομα...τι να κανουμε ομως?!?!?!? Θα προσπαθησουμε ξανα και ξανα, μεχρι να ερθει το μπεμπακι μας!!

Απλα την επομενη φορα..δεν υπαρχει περιπτωση να τρεξω απο την πρωτη βδομαδα καθυστερησης...θα το αφησω..και θακανω τη ζωη μου κανονικα...ετσι ωστε αν ειναι να μεινει..να μεινει... Ετσι κι αλλιως διατροφη κανω, δεν καπνιζω δεν πινω και εδω και 5 μηνες εχω αρχισει το φυλλικο οξυ..επομενως δεν θα αλλαξω κατι.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Renata7 είπε:

:)γεια σας κουκλιτσες!!!!! Σας διαβάζω αρκετό καιρό φυςικα οχι ολα κάποιες σελίδες της πηδηξα(χιχι) βασικά ειμαικαι εγω στην προσπάθεια! Η μάλλον οχι δεν θελω να το λέω ετσι ! Στο δρομο του θεού για το μεγαλύτερο θαύμα,βάζοντας βεβαίως βεβαίως το χεράκι μας!!!! Εύχομαι σύντομα να έχουμε το θαύματακι μας όλες αγκαλιά 

Σας ευχομαι το καλυτερο και συντομα!!  Ειναι υπεροχο συναισθημα να νιωθεις οτι κατι θα αρχισει να μεγαλωνει μεσα σου..ηδη απο οταν ειναι μια κουκιδουλα... Ειναι τοσα πολλα που νιωθεις ταυτοχρονα..που εισαι συνεχως με ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!! 

Πολυ μικρη πιθανοτητα λαθους...αλλαοτι και να λεμε τωρα...η τελικη αποφαση θα δοθει την πεμπτη...εννοειται οτι θα εχετε νεα μου...

Ουτως η άλλως κοπελα μου μιλαμε για ενα θαύμα..οποτε την πίστη δεν την εγκαταλείπουμε ποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ουτως η άλλως κοπελα μου μιλαμε για ενα θαύμα..οποτε την πίστη δεν την εγκαταλείπουμε ποτε!!!

Ετσι ειναι κοριτσακι μου...

Σημερα ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα..και οσο δεν βλεπω το αιμα να ερχεται απο τη μια λεω μηπως και?? Και απο την αλλη μου ερχεται στο μυαλο η χοριακη και απογοητευομαι...πφφφφ παλι απο την αρχη...

Εσυ ολα καλα αγαπη μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σας ευχομαι το καλυτερο και συντομα!!  Ειναι υπεροχο συναισθημα να νιωθεις οτι κατι θα αρχισει να μεγαλωνει μεσα σου..ηδη απο οταν ειναι μια κουκιδουλα... Ειναι τοσα πολλα που νιωθεις ταυτοχρονα..που εισαι συνεχως με ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια...❤

Ευχαριστω! Πολυ εύχομαι σε όλες το ιδιο! Προς το παρον αναμονή και χαπάκια κ ο θεός ξέρει!!!! Η ζωη ειναι όμορφη και πρεπει να την απολαμβάνουμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κατερινακι!!! :( ποσο στεναχωρεθηκα!! :( γτ τοσες αποβολες ρε γμτ??! να προσπαθεις τοσο καιρο να ρχεται και να φευγει παλι ετσι..? τι να πω...σιγουρα το θετικο ειναι οτι ο οργανισμος σ λειτουργησε και ευχομαι μεσα απο την ψυχη μ να λειτουργησει ξανα συντομα και να φτασεις ως το τελος με ενα υγιες μωρακι στην αγκαλια σου..κουραγιο κοριτσακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Προσπαθω να σκεφτομαι οτι καποιος λογος υπηρχε..ισως υπηρχαν χρωμοσωμικα προβληματα...κανω διαφορα σεναρια..ο θεος μονο ξερει!!

Ειναι δεκτο! Δεν μπορω να κανω κατι...το περισσοτερο που εκανα ηταν 2 βδομαδες ηρεμια..ουτε δουλειες..ουτε κουραση...απο κει και περα ηταν στο χερι του θεου και του μωρου... Εχω πεσει λιγο ψυχολογικα, αλλα ηταν κατι που ειχα στο μυαλομου βλεποντας αυτες τις χοριακες... Ολα θα τα ξεπερασουμε και ελπιζουμε  να μην χρειαστει επεμβαση χειρουργικα..και να βρουμε συντομα την πορεια μας για μια νεα αρχη...

Διαβαζω τα νεα ολων των κοριτσιων και τα δικα σου μαζι.Κατερινακι μου μακαρι να υπαρχει εστω και μια πιθανοτητα να αλλαξει κατι.Ξερω απο προσωπικη εμπειρια πως ειναι να χανεις το μωρακι σου.Δυστυχως πολλα ειναι αυτα που δεν μπορουμε να κοντρολαρουμε και να αποφυγουμε.Δεν ειναι στο χερι μας αλλα στο χερι του Θεου και μονο.Και θα επαναλαβω το κλισε "ολα για καποιο λογο γινονται" που λεμε συνεχεια.Ισχυει αυτο.

Μπορω να φανταστω την ψυχολογια σου...Να εισαι δυνατη τωρα.Εχεις μια τεραστια αγκαλια εδω στο φορουμ να χωθεις οποτε το εχεις αναγκη.Σε νιωθουμε ολες και θα σε βοηθησουμε οπως μπορουμε.Να ηξερες ποσο πολυ με βοηθησε να μιλαω στα κοριτσια εδω μεσα...Βρηκα ανθρωπους που με καταλαβαινουν απολυτα!

Οσο για τις σκεψεις που κανεις για τους ανθρωπους που τους ερχονται ευκολα τα παιδια και δεν τα θελουν,θα σου πω οτι ολες μας τις εχουμε κανει!!Ειναι το αισθημα της αδικιας που νιωθεις.Δε σε κανει κακια αυτο καλη μου.Αλλα θα ερθουν και σε μας που περναμε τοσα.Στην καταλληλη στιγμη ο Θεος θα μας ευλογησει με αυτο το δωρο ολες εμας που προσπαθουμε!

Και γι'αυτο που λενε οτι μετα ερχεται πιο ευκολα ξανα μωρο,το ειχα ρωτησει αυτο στη γυναικολογο μου και μου ειπε οτι ισχυει απο την αποψη του οτι μετα απο μια αποξεση ειναι καθαρη η μητρα απο διαφορα(πολυποδες,κτλ) ,οποτε οι πιθανοτητες να πιαστει το εμβρυο στα τοιχωματα της μητρας ειναι περισσοτερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ετσι ειναι κοριτσακι μου...

Σημερα ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα..και οσο δεν βλεπω το αιμα να ερχεται απο τη μια λεω μηπως και?? Και απο την αλλη μου ερχεται στο μυαλο η χοριακη και απογοητευομαι...πφφφφ παλι απο την αρχη...

Εσυ ολα καλα αγαπη μου???

Μην το αφήνεις αγαπη μου να σε περνει απο κάτω..οτι ειναι να δειξει θα δειξει στην επόμενη εξεταση..μην παιδεύεις το μυαλό και την ψυχούλα σου!!!Δεν λεω,απο τη μια μεγαλη ατυχία,απο την αλλη το ειπες και μόνη σου..αφου ηρθε μια..θα ξαναέρθει...!!!

Εγω αδειαθετησα,συναντήθηκα με τον γιατρό και σημερα ξεκιναω νεο κύκλο μονο κλομιφαινη και πρεγκνυλ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερααα!! Με εχετε συγκινησει τοσο..σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!! Σημερα ξυπνησα πιο ηρεμη...με σκεψεις να φυγει απο μονο του..να ξεκινησουμε απο την αρχη..χωρις να χρειαστει επέμβαση ή χαπια...αλλα το ρημαδι το αιμα αφαντο... Μετα απο ποση σκεψη, ελπιζω να μην γινομαι εγωιστρια...απο τη στιγμη που οπως ειπε ο γιατρος η κυηση ειναι τελειωμενη θελω τοσο πολυ να φυγει αυτο απο μεσα μου..να γυρισουμε στους ρυθμους μας..και να βαλουμε μπρος για το επομενο βημα... Αλλα αυτο εκει εχει μπαστακωθει..δεν λεει να φυγει τωρα που το θελω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσια μου καλημερααα!! Με εχετε συγκινησει τοσο..σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου!!!! Σημερα ξυπνησα πιο ηρεμη...με σκεψεις να φυγει απο μονο του..να ξεκινησουμε απο την αρχη..χωρις να χρειαστει επέμβαση ή χαπια...αλλα το ρημαδι το αιμα αφαντο... Μετα απο ποση σκεψη, ελπιζω να μην γινομαι εγωιστρια...απο τη στιγμη που οπως ειπε ο γιατρος η κυηση ειναι τελειωμενη θελω τοσο πολυ να φυγει αυτο απο μεσα μου..να γυρισουμε στους ρυθμους μας..και να βαλουμε μπρος για το επομενο βημα... Αλλα αυτο εκει εχει μπαστακωθει..δεν λεει να φυγει τωρα που το θελω....

Το ένιωθα και εγώ αυτό που είπες  όταν έβλεπα τη χοριακή να πέφτει....όταν δε είδα  το πολύ αίμα χάρηκα........Βέβαια μετά πολλές φορές στεναχωριόμουν και  ακόμα το  σκέφτομαι και λέω...τώρα θα ήμουν 4 μηνών..........

Σε καταλαβαίνω.........

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Το ένιωθα και εγώ αυτό που είπες  όταν έβλεπα τη χοριακή να πέφτει....όταν δε είδα  το πολύ αίμα χάρηκα........Βέβαια μετά πολλές φορές στεναχωριόμουν και  ακόμα το  σκέφτομαι και λέω...τώρα θα ήμουν 4 μηνών..........

Σε καταλαβαίνω.........

 

Ειναι πολυ κριμα αυτο...εγω αυριο θα εμπαινα στην τεταρτη βδομαδα...

Μακαρι να δω αιμα να ηρεμησω και να το παρω αποφαση(που ηδη το εχω καταλαβει οτι τελειωσε) παρα να τρεχω παλι σε νοσοκομεια...η χοριακη μου δεν εχει πεσει..βεβαια αυριο παω για την τελευταια..αλλα ειχε ανεβει μονο 30 μοναδες.. Ευχομαι αυριο να την δω πιο κατω για να αποβαλει μονος του ο οργανισμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ για την κατάληξη...

Ευχομαι συντομα να εχεις ξανα εγκυμοσυνη και αυτη τη φορά να πάνε όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου να σας κανω μια ερωτηση...οποια γνωριζει να απαντησει θα το εκτιμουσα πολυ..γιατι ψαχνω σε διαφορα site αλλα τιποτα.... 

Γνωριζουμε απο ποιους παραγοντες επηρεαζεται η χοριακη??

(Την προηγουμενη βδομαδα που πηγα στο νοσκομειο, μαλλον πηρα μικροβιο..και απο τοτε ο λαιμος μου ειναι χαλια...μονο πυρετο δεν εχω κανει..κ;ι ακομα δεν μου εχει περασει..

Δεν νομιζω να εχει καμια σχεση με τη χοριακη..αλλα λεω μηπως..λογω χαμηλου ανοσοποιητικου...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/1/2017 at 8:10 ΜΜ, ο/η Κατερίνα21 είπε:

 

Δε ξερβ τι να σου απαντησω... αλλα πες μου κατι.... εχει νόημα να το ψαχνεις? Σε τι θα ωφελήσει... δε στο λεω για να σε μαλώσω... εχω περασει απο αυτο το στάδιο κ ειλικρινα "τρελάθηκα"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Δε ξερβ τι να σου απαντησω... αλλα πες μου κατι.... εχει νόημα να το ψαχνεις? Σε τι θα ωφελήσει... δε στο λεω για να σε μαλώσω... εχω περασει απο αυτο το στάδιο κ ειλικρινα "τρελάθηκα"..

Τα λογια περιττα πλεον...

Επικοινωνουμε απο το νοσοκομειο... Οβερ οβερ!!

Ειδα αιμα και με εκαναν εισαγωγη για 2 μερες...ο υπερηχος δειχνει πως ο τραχηλος ειναι κλειστος και  ο σακος μεσα...τωρα θα με παρακολουθουν και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Ειναι πολυ κριμα αυτο...εγω αυριο θα εμπαινα στην τεταρτη βδομαδα...

Μακαρι να δω αιμα να ηρεμησω και να το παρω αποφαση(που ηδη το εχω καταλαβει οτι τελειωσε) παρα να τρεχω παλι σε νοσοκομεια...η χοριακη μου δεν εχει πεσει..βεβαια αυριο παω για την τελευταια..αλλα ειχε ανεβει μονο 30 μοναδες.. Ευχομαι αυριο να την δω πιο κατω για να αποβαλει μονος του ο οργανισμος..

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.. κι εγω ευχομουνα να πέσει η χοριακη .. να αρχίσει να φεύγει αυτο απο μεσα μου.. οσο δεν έρχονταν η περίοδος ένιωθα περίεργα. Ημουνα  μια οχι έγκυος αλλα έγκυος; έγκυος που περίμενε να αποβάλει; δεν ξερω.. τελικα καναμε απόξεση., εύχομαι να αποβαλεις φυσιολογικά αλλα οτι και να γίνει ολα θα πάνε καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Τα λογια περιττα πλεον...

Επικοινωνουμε απο το νοσοκομειο... Οβερ οβερ!!

Ειδα αιμα και με εκαναν εισαγωγη για 2 μερες...ο υπερηχος δειχνει πως ο τραχηλος ειναι κλειστος και  ο σακος μεσα...τωρα θα με παρακολουθουν και βλεπουμε...

Ελπιζω να πάνε ολα καλα.. δεν πρόλαβα να το διαβάσω.. γιατι σου έκαναν εισαγωγή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με επιασε ενας εντονος πονος δεξιά και πηγα τουαλετα και ειδα αιμα ροζ αλλα πολυ σε ποσοτητα...αμεσως ηρθαμε στο νοσοκομειο..ειδοποιησαμε το γιατρο μου..μου εκανε υπερυχο και ειδε οτι ο σακος ακομα υπαρχει..και μου εκανε εισαγωγη για περεταιρω παρακολουθηση για το αν θα αποβαλει ο οργανισμοςμου φυσιολογικα..αλλιως θα μπω για αποξεση. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Με επιασε ενας εντονος πονος δεξιά και πηγα τουαλετα και ειδα αιμα ροζ αλλα πολυ σε ποσοτητα...αμεσως ηρθαμε στο νοσοκομειο..ειδοποιησαμε το γιατρο μου..μου εκανε υπερυχο και ειδε οτι ο σακος ακομα υπαρχει..και μου εκανε εισαγωγη για περεταιρω παρακολουθηση για το αν θα αποβαλει ο οργανισμοςμου φυσιολογικα..αλλιως θα μπω για αποξεση. ..

Μακαρι να πανε ολα καλα κοριτσακι μου.Καλη δυναμη σου ευχομαι και να εισαι ψυχραιμη.Εισαι σε καλα χερια τωρα και φανταζομαι εχεις τον αντρουλη σου μαζι να σε στηριζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...